Obecné povídky

 • TROYAT
Styltvrďárna
Datum publikace18. 10. 2017
Počet zobrazení360×
Hodnocení4.63
Počet komentářů3

Prikázal mi vyzliecť sa donaha, predkloniť sa a roztiahnuť polky. Pustil vodu do hadice a voľný striekajúci koniec mi narval do zadku. Musel som nahlas počítať do desať, a až pak hadicu vytiahol. Musel som to v sebe držať – nesmelo to zo mňa vytiecť bez dovolenia. Prikázal mi rozkročiť sa, dať si ruky za hlavu a urobiť tridsať drepov. Po absolvovaní tejto procedúry mi dovolil vyprázdniť sa do záchodovej misy. Zopakovalo sa to niekoľko krát. Pri napĺňaní som musel počítať ešte do pätnásť, potom do dvadsať, do dvadsaťpäť a nakoniec do tridsať.

 • Petřík
Styltvrďárna
Datum publikace9. 10. 2017
Počet zobrazení1372×
Hodnocení4.31
Počet komentářů6

„Už si měl někdy čuráka v hubě, Marku?“ zeptal se ho zcela zbytečně Tomáš. Marek se zmohl jen na nesouhlasné zakývání hlavou. „To nevadí, nic na tom není. Uvidíš, že ti to půjde samo.“ Tom spustil Marka trochu níž tak, aby mu umožnil kleknout si na zem. Marek měl teď Tomova postaveného ptáka jen pár centimetrů před obličejem.

 • TROYAT
Styltvrďárna
Datum publikace7. 10. 2017
Počet zobrazení656×
Hodnocení4.44
Počet komentářů4

„Len tie vajcia máš nejaké veľmi citlivé. Budem ti ich musieť trocha potrénovať.“ Zdvihol sa a kopol ma priehlavkom do vajec, až som sa ohol v bolesti. „Vystri sa, keď sa s tebou bavím!“ Chytil opasok, čo som mal okolo krku, a potiahol ma hore, až mi žily na krku navreli. „Poriadne sa rozkroč a ruky si daj za hlavu, bastard! V takej polohe budeš celý čas! Dostaneš päť kopancov do vajec, a keď sa neohneš, skončím! Ale upozorňujem ťa, že za každé cuknutie dostaneš ďalších päť. Rozumel si?“

 • TROYAT
Styltvrďárna
Datum publikace26. 9. 2017
Počet zobrazení742×
Hodnocení4.70
Počet komentářů3

Rýchlo som zo seba začal zvliekať oblečenie, aby som to stihol. Možno sa ti zdá, že vyzliecť si tričko, tepláky, trenírky, ponožky a tenisky, kým niekto napočíta do desať, je hračka, no nezabúdaj, že všetky tie vyzlečené veci som si ešte musel predpísaným spôsobom krásne poukladať pred seba: tenisky špičkami od seba, na to tepláky, tričko, trenírky a ponožky, a to tak, aby to bolo úhľadné a zarovnané – oblečenie aby sa nedotýkalo zeme a vytváralo štvorec. Inak by mi to rozkopali a ukladal by som to znova a určite by mi niečo pridali. Našťastie som to stihol, aj keď som mal čo robiť, lebo som to nestíhal s dychom – riadne som fučal a nozdry sa dýchaním rozťahovali. Musím povedať, že som to stihol len preto, že to Igor chcel, a ku koncu počítanie spomaľoval. Keby nie, tak si to zaiste zopakujem.

 • Hrášek
Styltvrďárna
Datum publikace24. 9. 2017
Počet zobrazení1036×
Hodnocení4.70
Počet komentářů7

Robin tušil, že dnes se chystá něco nového, vždycky to tak bylo, když ho muž dráždil a vzrušoval delší dobu předem. A tak teď ležel a trochu se strachem, trochu se vzrušením čekal, co bude. Tohle vídal jen v péčku a nijak ho nelákalo propůjčit své rodinné stříbro právě k téhle hře.

 • TROYAT
Styltvrďárna
Datum publikace19. 9. 2017
Počet zobrazení982×
Hodnocení4.69
Počet komentářů4

A potom už nasledovala ta všetkým dobre známa časť, keď k nám pristúpili dozorcovia a poriadne si nás prezreli zo všetkých strán aj do všetkých telesných otvorov. Na krk nám zavesili ceduľku s menom a nejakými číslami. Veci vraj dostaneme, keď budeme odchádzať. Zaujímalo ma, či tomu posratému vrátia tie veci také posraté, alebo mu ich vyčistia, ale radšej som sa na to nepýtal, určite chápeš prečo.

 • Hrášek
Styltvrďárna
Datum publikace31. 8. 2017
Počet zobrazení1981×
Hodnocení4.70
Počet komentářů11

Nejraději by si ho vyfotil jak Pokemona, ale zas tak na hlavu padlý nebyl. I když je pravda, že včera k tomu moc nechybělo. Kluk si dal ruce do kapes, látka kalhot se napnula a on tak nechtíc vystavil své zbraně. Tedy, nechtíc… Jeho a klukovy oči se setkaly a Karlovi bylo nad slunce jasnější, že ho boreček provokuje. Karlova hlava byla rázem jak neobydlená planeta, zato dole bylo boží dopuštění…

 • Falco
Styltvrďárna
Datum publikace25. 8. 2017
Počet zobrazení1380×
Hodnocení4.23
Počet komentářů5

„Opravdu? A teď si přestav, že ti je opravdu odpustím. A ty budeš navždy vědět, že jsi nedokončil trest za svůj prohřešek. Budeš vědět, že jsi nedodržel slovo, kterým ses uvolil k 50 bolestivým ranám pro svého pinďoura. Budeš vědět, že nejsi zdaleka takový chlap jako nabíječ tvojí kámošky, a hlavně budeš vědět, že jsem ti mohl ještě jednou v životě pokouřit péro, aby se ti zase postavil. Opravdu ti mám těch 10 posledních ran odpustit?“

 • Shurtugal
Styltvrďárna
Datum publikace18. 7. 2017
Počet zobrazení2074×
Hodnocení4.44
Počet komentářů11

"Ahoj," začal kluk nesměle. "Ahoj," odpověděl jsem. "Pořádám tento pátek oslavu narozenin, přijdeš?" pokračoval kluk. Bleskově jsem souhlasil a zjistil, kde přesně bydlí. Kluk byl zase na odchodu. "Počkej ještě, jak se jmenuješ?" zeptal jsem se spěšně. "Martin," odvětil kluk a odešel. Martin. Krásné jméno. Za pět dnů konečně poznám toho tajemného kluka. Martina.

 • Filip Svlečený
Styltvrďárna
Datum publikace28. 3. 2017
Počet zobrazení2840×
Hodnocení4.17
Počet komentářů5

„Tak teď uvidíte, prasata,“ prohlásil hnědo-červený a oba si začali rozepínat poklopce. Postavili se každý z jedné strany hromady, vytáhli čuráky a začali na nás chcát. Dali si záležet, aby nám všem pochcali hlavně hlavu a ksicht, a zřejmě v sobě měli hodně tekutin, protože vydrželi chcát dost dlouho.

 • Petřík
Styltvrďárna
Datum publikace22. 3. 2017
Počet zobrazení3991×
Hodnocení4.43
Počet komentářů5

„Tak Ondro, teď ti dám na výběr, buď vykouříš péro tady Tomovi, nebo mně. Co si vybereš?“ Mezitím vytáhl z kalhot velkého a úplně tvrdého ptáka. Žalud měl celý vlhký. Z toho pohledu se mi dělalo zle. Buď budu muset vykouřit tomu hnusnému prasákovi, a navíc to ještě všechno spolykat, nebo nejlepšímu kámošovi, který je ale pro mě jako brácha.

 • Filip Svlečený
Styltvrďárna
Datum publikace2. 3. 2017
Počet zobrazení3707×
Hodnocení4.23
Počet komentářů9

Takže hošani. Teď je na řadě výcvik vašeho análu. Všichni jste se určitě podle pokynů na nástěnce důkladně vyprázdnili a vypláchli. Cílem je roztáhnout díru co nejvíc. Tendle výcvik budeme opakovat pravidelně, abyste měli co nejpovolnější díru, teda každej podle svejch dispozic.

 • Filip Svlečený
Styltvrďárna
Datum publikace22. 2. 2017
Počet zobrazení2740×
Hodnocení4.62
Počet komentářů6

„Tak dovolte, abych vám představil Zmrda. Jméno nemá, říkejte mu Zmrd. Teď se mu všichni představíte. Ruku mu podat nemůžete, tak mu podejte péro, a to do huby. Bude si vás muset pamatovat jenom podle péra, ty oči mu rozvazovat vůbec nebudu.“

 • Falco
Styltvrďárna
Datum publikace21. 2. 2017
Počet zobrazení2581×
Hodnocení4.29
Počet komentářů8

Zůstal jsem tam stát jako opařený a péro mi okamžitě ztvrdlo na kámen. Jirku jsem ve svých představách viděl často, ale něco takhle dokonalého jsem si nikdy nepředstavil. Ještě pár vteřin jsem Jirku nevěřícně pozoroval, když mě z koncentrace vytrhl Jirkův pohyb, při kterém si vyndal z pusy trenky, sklopil mikrofon sluchátek a řekl poníženě: "Ano, pane, děkuji, pane."

 • Filip Svlečený
Styltvrďárna
Datum publikace4. 12. 2016
Počet zobrazení5697×
Hodnocení4.43
Počet komentářů13
Oceněnípovídka roku 2016

Ten inzerát mě dost zaujal: Nudistická ubytovna pro muže za pakatel. Nabízím spolubydlení pro 6 mužů/studentů ve vybaveném 3pokojovém bytě pouze za podíl na službách a energiích. Podmínkou je soustavná nahota a občasný dobrovolný sex s bytným (cca 1x týdně). Nejdřív mě trochu zarazilo, že bytný chce fotku celého těla v plavkách nebo v prádle, ale nemám se za co stydět, a navíc sám poslal svou nahou fotku, tak jsem mu poslal pár fotek se vztyčeným ocasem, jednu, jak stříkám, a jednu v plavkách u moře, kde je jasně vidět, jak mi stojí.

 • Filip Svlečený
Styltvrďárna
Datum publikace13. 11. 2016
Počet zobrazení3702×
Hodnocení4.32
Počet komentářů6

U dveří raději zaklepali. Ozvalo se: „Jo, pojďte.“ Bylo odemčeno a kluci vešli dovnitř. Ale tam to pořád Aleš bušil do nějaké štíhlé prsatice. Aniž by přestal souložit, houknul na ně: „V pohodě, už budu,“ a začal přirážet ještě rychleji. Holka si možná ani nevšimla, že někdo přišel, a extaticky vzdychala. Kluci se po sobě podívali a šli raději do koupelny počkat, až Aleš došuká.

 • Good Guy
Styltvrďárna
Datum publikace27. 2. 2016
Počet zobrazení3110×
Hodnocení4.58
Počet komentářů5

Měl jsem ho tam, středobodem celýho vesmíru se teď stala moje nadržená prdel a v ní horkej, tvrdej ocas. Mým tělem škubala extáze, protože arogantní krasavec Ángel mě právě bezohledně mrdal jak poslední děvku, co chytil pod krkem někde pod mostem, když šel ve čtyři ráno ožralej z pajzlu.

 • Vlčák
Styltvrďárna
Datum publikace22. 2. 2016
Počet zobrazení1852×
Hodnocení4.05
Počet komentářů3

Nevím vůbec, co se děje, šel jsem si jen ulevit!
Kam ten večer celý spěje? Budu muset nastavit?!
Slyším kroky kráčet ke mně, mám snad pusu otevřít?
Chtěj vykouřit jenom jemně, nebo tvrdě zabořit?

 • Kdokoli
Styltvrďárna
Datum publikace17. 2. 2016
Počet zobrazení4693×
Hodnocení3.88
Počet komentářů5

„Tak co Matěji, já věděl že si dneska vrznem. Sice buzny, ale k čemu jinýmu jsou.“ „Pěkný, Dane,“ pochválil ho Matěj. Já jsem nevěřil svým uším. První z nás se vzpamatoval David a skoro vykřikl: „Nechte nás bejt, my už jdem!“ „Omyl, zmrde,“ obořil se na něj Dan, „napřed tě tu čeká menší prácička. Ale neboj se, děláš to rád, buzno.“

 • Good Guy
Styltvrďárna
Datum publikace15. 2. 2016
Počet zobrazení2659×
Hodnocení4.69
Počet komentářů5

„Dělej, kuř,“ stáhnul si kalhoty pod zadek a přistrčil mi ke ksichtu parádní ocas. Cítil jsem zpocený koule a pach moči, byla to nekrásnější vůně mýho života. Stáhnul jsem předkožku a ten úžasnej ocas jsem si naládoval do pusy. Na tu chuť nikdy nezapomenu.

 • Good Guy
Styltvrďárna
Datum publikace10. 2. 2016
Počet zobrazení2819×
Hodnocení4.83
Počet komentářů5

Teď! Teď to udělal! Prohrábnul se mezi nohama. Mimoděk, vůbec o tom nevěděl. Uf, to je hustý, to nerozdejchám. Má tam určitě nadělíno, ještě se u toho zhoupnul v kolenou, jako kdyby mu ani ten jeho širokej postoj nestačil k tomu, aby se mu netlačily koule mezi stehnama. Kurva to je samec!

 • Good Guy
Styltvrďárna
Datum publikace2. 2. 2016
Počet zobrazení3038×
Hodnocení4.48
Počet komentářů6

Nemohl jsem z něho spustit oči. Ta přezíravost v každým pohybu, ta sebejistota. Každým svým krokem, natažením ruky, záklonem hlavy dával najevo, že je tu on a že se z toho prostě máme všichni posrat. Pták se mi z toho v kalhotách bouřil, nedokázal jsem se dívat jinam, bylo to děsný.

 • JiCiMi
Styltvrďárna
Datum publikace22. 1. 2016
Počet zobrazení6372×
Hodnocení4.14
Počet komentářů6

Dojeli jsme do podzemní garáže velkého obchodního centra, kde jsme vystoupili a já jako pejsek následoval své pány. Šli jsme snad pět minut, až jsme vstoupili na místní veřejné záchody. Pavel mi ukázal na jednu kabinku, vstoupil se mnou do ní a já čekal, co se bude dít. „Svlíkni se do naha a dělej!“ poručil Pavel a já dneska už podruhé se začal svlíkat v kabince na WC.

 • full.of
Styltvrďárna
Datum publikace16. 12. 2015
Počet zobrazení3768×
Hodnocení3.85
Počet komentářů9

Říká se, že když si šukaný kluk ani jednou za mrdání v duchu neřekne, že raději neměl před tímhle týpkem sundávat kalhoty, tak ho mrdá málo nebo špatně. A tenhle mrdal opravdu dobře. Úplně jsem už cítil, jak díra vzdala všechny pokusy a naprosto se mu poddala. Slastně péro obepínala, nabízela blaho a přijímala všechny přírazy, jakkoli prudké a nelítostné.

 • Good Guy
Styltvrďárna
Datum publikace23. 7. 2015
Počet zobrazení6192×
Hodnocení4.48
Počet komentářů2
Oceněnípovídka roku 2015

Teď už jsem se s ním nemazal. Odvlekl jsem ho kousek dál od ulice na místo mezi keře, kam nikdo nepřijde. Přišláp jsem ho hubou k zemi, aby si uvědomil, kde je jeho místo. Vzal jsem si pěknej, koženej pásek od Bosse z jeho kalhot a stáhnul je pod zadek. Do noci zasvítila krásná, bílá, hladká prdelka se sametovou kůží, prostě skvost.