• IngloriousBastard
Stylklasika
Datum publikace16. 7. 2018
Počet zobrazení3199×
Hodnocení4.20
Počet komentářů5

“Uvedomuješ si, že pokiaľ by tam ten strom nebol, tak skončíš v potoku?”

“Myslím, že radšej by som skončil mokrý ako so zlomenými rukami.”

“Toto sa fakt môže stať len tebe, otec musí mať radosť.”

Tomáš prevrátil oči a snažil sa potlačiť v sebe nutkanie pripomenúť svojmu staršiemu bratovi, že pred dvoma rokmi to bol práve on, kto takmer zdemoloval ich otcovi nové auto, a to bez vodičáku.

“Myslím, že náš otec si uvedomuje, že som nevrazil do stromu plnou rýchlosťou prvý deň lyžiarskeho naschvál, a navyše, doteraz som bol v nemocnici, bude ma mať na krku len dva týždne, potom mi sadry dajú dole.”

“Vidíš…, ako vôbec telefonuješ, keď kvôli sadrám nemôžeš ani telefón normálne chytiť?”

“Mám ťa na hlasnom odposluchu, Martin… Na to že si na výške, si občas dosť blbý.”

“Napriek tomu máš prezývku hlupaňa ty…”

“Čo mi pripomína, že ťa nenávidím, takže sa maj…”

“Počkaj, počkaj…, teraz seriózne…, to fakt nevieš s rukami nič robiť?”

Tomáš sa pozrel na svoje ruky. Od lakťov smerom nadol sa mu tiahla biela sadra, ktorá končila až pri článkoch prstov.

“No… možnosti mám značne oklieštené. Najesť sa najem, pokiaľ držím len vidličku alebo lyžicu, na ostatné budem mať otca.”

“To nemyslíš vážne, to ťa aj oblieka a vyzlieka?”

“Martin, ty kokot, to sa mám obliekať nohami? Samozrejme že aj to.”

“Ako dlho ich už máš?”

“Tri týždne a ďalšie dva ma čakajú. V nemocnici mi pomáhali sestričky.”

“No ty môj kokot… Takže teba tri týždne prezliekali a umývali sestričky a ty si si nemohol ani vyhoniť. Veď ty musíš byť nadržaný ako jeleň v ruji.”

Tomáš vedel, že Martin sa skôr či neskôr prepracuje aj k tomu. A ako svojho brata poznal, “skôr” bola tá reálnejšia varianta. Sekundu rozmýšľal nad ironickou poznámkou, ale vzápätí si uvedomil, že Martin má pravdu. Uvedomil si to druhý večer po tom, ako mu dali sadry. Sestrička ho zobrala do sprchy. Dvadsať tri rokov, bruneta, trojky kozy, piercing v nose. Očividná praktikantka a očividnejší Tomášov typ. Jej profesionalita sa prejavila v suchom okomentovaní jeho agresívnej erekcie vetou “To sa stáva často” a on zvyšok krátkeho sprchovacieho procesu strávil myslením na jeho starú mamu, len aby sa mu do hlavy dostala akákoľvek asexuálna myšlienka.”

“No áno… občas mám pocit, že explodujem, ale snáď to nejako vydržím.”

“Ale veď si už doma, situácia nie je až tak úplne neriešiteľná.”

“To mám akože zavolať nejakú svoju spolužiačku, aby mi okrem domácich úloh priniesla aj handjob, hej? Martin, ja na strednej nemám také kurvy spolužiačky, aké si mal ty.”

“Kurvy spolužiačky? Pokiaľ si správne pamätám, nehovoril si o mojej spolužiačke ako o kurve, keď som ju presvedčil, aby ťa na tvoju pätnástku vyfajčila.

“Veď ja sa nesťažujem…, ale len to potvrdzuje moju pointu… a vyfajčila vtedy aj teba, tak drž hubu.”

“No dobre, dobre, kľud. Ale nemal som na mysli tvoje spolužiačky. Predpokladám, že ti doma v sprche bude pomáhať otec.”

“No… asi hej, nad tým som ani nerozmýšľal. A?”

Na druhej strane bolo ticho. Martin očividne očakával, že to Tomášovi dôjde.

“Fuj, ty kokot, to snáď nemyslíš vážne.”

“No aby si nebol prekvapený, Tomi,” povedal so smiechom Martin. Tomáš si však nebol vôbec istý, či to bol jeden z ďalších Martinových debilných vtipov. Nebol to totiž jediný homoerotický vtip, ktorý na ich otca Martin počas života adresoval.

“Martin, chceš mi niečo naznačiť?”

“Nič, neboj,” Martin sa už nesmial. “Počuj, musím už ísť, ozvem sa zajtra…, alebo sa ozveš ty, možno mi budeš mať čo povedať.”

“Martin, čo…?”, ale na druhom konci linky už znel obsadzovací tón.

Tomáš si vzdychol. Po telefonátoch so svojim bratom sa cítil buď pobavene, alebo nahnevane. Teraz bol zmätený. Martin mu pripomenul fakt, ktorý sa snažil už tri týždne vytesniť z hlavy – a síce že nutne potrebuje striekať. Navyše si vďaka nemu uvedomil, že nasledujúce dva týždne bude svoj všetok čas pod sprchou tráviť s otcom. Sám o sebe to problém nebol. Otec ich vychovával vo veľmi otvorenom prostredí, a keďže bol na nich sám, bol to skôr pseudokamarátsky vzťah než tradičný rodičovský postoj. Nahota nikdy nebola vec, ktorá by bola diskutovaná. Kým jeho brat neodišiel na vysokú, mali spoločnú izbu. Penis svojho brata videl miliónkrát a ich dvojročný vekový rozdiel spôsobil to, že vďaka Martinovi videl erekciu oveľa skôr, ako ju sám dostal. Takže byť nahý pred otcom v sprche nebol zas až taký problém. Problém bol v tom, že si nevedel spomenúť, kedy ho naposledy jeho otec videl s postaveným kokotom. Bol si celkom istý že nikdy. A jemu sa teraz pod sprchou určite postaví. Za posledné tri týždne to už bol reflex, spôsobený čiastočne nedobrovoľným masturbačným celibátom a čiastočne tým, že ho umývali ženské ruky. Trochu sa obával, ako si to otec vysvetlí, keď bude svojmu synovi umývať chrbát a on sa na neho potom otočí s tvrdými 18 centimetrami. Rozhodol sa, že to nebude radšej hlbšie rozoberať a uvidí, ako to večer dopadne.

“Počúvaj, ale ja na teba nebudem čakať večnosť, pohni si.”

Tomáš vyšiel neochotne z izby a uvidel otca, ako stojí vo dverách kúpeľne. Bol nahý, okolo pásu oviazaný ručník. Postavu mal prirodzene športovú. Nechodieval do posilňovne, nebehával, ale na škole bol v plaveckom tými, a kým sa prepracoval vo svojej kariére na riaditeľa stavebnej firmy, tak sa ako robotník, a neskôr ako stavbyvedúci, nanosil tehál, mechov cementu a iného stavebného materiálu dostatok na to, aby mu to aspoň určitým spôsobom vyrysovalo postavu.

“Počuj, oco, neviem, či je to ten najlepší nápad.”

“Nevymýšľaj a makaj, čo som ťa nikdy nevidel nahého?”

Tomáš sa pozrel na otca, ktorý sa spiklenecky usmial a vošiel do kúpeľne. Nechal za sebou otvorené dvere ako neverbálnu pozvánku. Tomáš sa nadýchol a vykročil.

Kúpeľná bola priestranná. Široký bezbariérový sprchový “kút” tvorila len presklená stena, za ktorou bol prírodným kameňom vykladaný priestor s obdĺžnikovým pôdorysom. Ľahko by sa tam zmestili štyria ľudia.

“No, vyzleč sa,” povedal otec a hľadel na neho.

Tomáš zažmurkal: “Ako sa mám preboha vyzliecť? Keby som sa vedel vyzliecť, vedel by som sa aj osprchovať a nemuseli by sme tu teraz dvaja…, vysvetlíš mi, čo ti je smiešne?”

Otec sa pochechtával: “Ty nikdy nepochopíš ironickú poznámku, ani keby ťa chcel pojebať do zadku.”

“Mohli by sme pred tým, ako vleziem do vane, používať menej erotické metafory?” súčasne ako to hovoril, predklonil sa a vystrel ruky najviac, ako to šlo, aby mu otec mohol vyzliecť tričko. Narovnal sa a podišiel k nemu. Otec sa bez mihnutia oka načiahol a začal mu rozopínať nohavice. Gombík, zips a rýchle potiahnutie smerom nadol – Tomášovi preblesklo hlavou, že jeho otec vyzlieka chalanovi nohavica s takou ľahkosťou, ako keby to nerobil prvý krát. Tváril sa pri tom, ako keby išlo o rovnako bežnú vec ako zalievať si kávu.

“Sadni si na botník a dvihni nohy.” Nohavice z neho zmizli krátkym a čulým zasvišťaním.

“Kto prvý? Ja či ty?”

Tomáš nechápal: “O čom hovoríš?”

“Si len v trenkách a ja v uteráku, kto bude prvý naholo.”

“Tak mne je niečo také úplne jedno… Počkaj, prečo máš byť nahý ty?”

“Snáď si nemyslíš, že ťa budem umývať oblečený… fajn tak najprv ja.”

Než Tomáš stihol čokoľvek povedať, alebo čo i len žmurknúť, jeho otec si pol metra pred ním jedným prudkým pohybom strihol uterák, ktorý padol na zem vedľa jeho nohavíc. Tomáš ho očami sledoval a snažil sa nedvihnúť zrak z uteráku priveľmi prudko alebo nápadne. Pozrel na otca a jeho oči niekoľkokrát prebehli z tváre na jeho penis. Jeho prvá myšlienka (neskutočne krásny kokot) sa mu v jeho hlave zjavila a zmizla tak rýchlo, že si ju ani nestihol uvedomiť. Očividne sa o neho staral, nebol vyholený, ale gule mal hladké a nad penisom sa očividne diali pravidelné pristrihovacie práce. Nikomu nerastie ochlpenie tak pravidelne. Nestál mu, ale nebol ani v stave najväčšieho pokoja. Poloerekcia ako vyšitá. Tomáš zrazu pocítil, že aj ten jeho sa nejakým spôsobom prebúdza. Ale to sa už otec načiahol k jeho trenkám a povedal:

“No, nadvihni ten zadok, alebo mám všetko za teba robiť ja?”

Tomáš poslúchol a zrazu pred sebou stáli obaja nahí, obaja s prebudenými vtákmi.

“Vidím, že si po mne, čo sa týka veľkosti v tomto stave, ale postaveného ho mám aj tak väčšieho ja.”

Tomáš chcel povedať, že na niečo také nie je vôbec zvedavý, ale namiesto toho počul svoj vlastný hlas, ako hovorí: “A ako si tým môžeš byť taký istý?”

Otec sa zasmial, vošiel do sprchy a naznačil mu, aby ho nasledoval. Tomáš vošiel za ním, a ako mu otec načal nasadzovať ochranný igelit na sadry, povedal:

“Niekoľko krát som ťa videl práve v tejto sprche, ako si ho mastíš, a je menší odo mňa.” Tomáš na neho zízal a skôr, než stihol nájsť akúkoľvek odpoveď na to, čo práve počul, otec pokračoval: “Ty si si naozaj myslel, že tvoje každodenné polhodinové sprchy boli tak strašne nenápadné? Niekoľko krát som prišiel domov z práce a nazrel som do kúpeľne, lebo som počul tiecť vodu. Doteraz som nechápal, prečo si sa nezamkol.”

“Výborne, a čo sa ešte nedozviem takto nahý pod sprchou s vlastným fotrom?”

“Nechaj si tie kecy a otoč sa.“

Otec pustil vodu, zreguloval znesiteľnú teplotu vody a namieril ju na synov chrbát.

“Zavri oči.”

Tomáš cítil, ako mu teplá voda zmočila vlasy a v príjemných rýchlych prúdoch mu stekala po tele. Penis zareagoval takmer okamžite, ako sa ho teplá voda dotkla. Tomáš dúfal, že otec, ktorý mu začal mydliť chrbát, si zatiaľ nič nevšimol.

Otcove ruky mu pevnými a rýchlymi ťahmi prešli po chrbte a postupne mierili nižšie a nižšie, letmo prešli po zadku a začali sa venovať nohám a následne prešli na ruky.

“Okej, teraz sa otoč a potom ťa opláchnem.”

Tomáš sa začal pomaly otáčať. Dúfal, že otec bude mať aspoň toľko empatie, aby sa tváril, že sa nič nedeje.

“No, to som si mohol myslieť, že tebe stvrdne z čohokoľvek.”

Tak nič, pomyslel si Tomáš. Už nemalo zmysel sa akokoľvek pretvarovať a rozhodol sa pre brutálnu úprimnosť:

“Nehonil som tri týždne a sestričky v nemocnici, ktoré so mnou robili presne to, čo teraz ty, tomu tiež nepomohli, som zvedavý, ako by si sa v mojej situácii tváril ty.”

“Tak to máš teda pech, to ti poviem. Ty si asi zvyknutý honiť často, čo?”

“No… áno… každý deň.”

“Preboha, tak ja by som na tvojom mieste už nebol pri zmysloch veľmi. Idem ti umyť gule, prosím ťa, neostriekaj ma.”

“No, neboj sa, nie si môj typ.”

Otec sa zasmial a namydlenou ľavou rukou chytil Tomášovi oba semenníky. V Tomášovom penise to zreteľne cuklo a žaluď mu navrela ešte viac. Otec prekvapene pozrel na svojho syna.

“Ty si tak nadržaný, že by ti bolo jedno, aj keby som ti ho teraz vyhonil ja.”

“Nefandi si,” povedal Tomáš, ale sám počul, ako žalostne nepresvedčivo to znelo. V penise mu zas cuklo, pretože otec ho stále držal za gule. V tom zovretie zosilnelo a Tomáš zo seba vydal nečakaný vzdych.

“Chceš mi povedať ešte nejakú pičovinu, alebo môžeme ísť na to? Len tebe chcem dobre, garantujem ti, že dva týždne nevydržíš.”

“No tak teda dobre, ale rýchlo.”

“No, počkaj, počkaj… a čo za to?”

Tomáš vytreštil oči na otca: “Ako, čo za to? Ja ti vyhonit nemôžem.”

“No, to nie,” povedal otec pomaly, “ale máš ústa.” Už počas toho, ako to vravel, začal pravidelne stláčať chlapcove gule, a druhou rukou mu jemne, ale pevne obchytil penis a začal polokrúživymi pohybmi jazdiť po penise, od koreňa až po žaluď. Tomáš, rovnako šokovaný tým, čo jeho otec povedal, aj tým čo robil sa nezmohol na nič, len vzdychanie a hypnotizované hľadenie na to, čo sa dialo.

“Môžem robiť to, čo robím, až kým sa nevystriekaš, a potom pomôžeš ty vystriekať sa mne.”

“Aha… a… ako?” Tomáš mal problémy zo seba dostať čo i len jednoduchú vetu. Celá situácia mu prišla extrémne absurdná, ale napriek tomu, že si vzdialene uvedomoval, že mu práve honí čuráka jeho vlastný otec, zažíval po veľmi dlhej dobe, ktorá mu teraz prišla ako večnosť, ten najlepší pocit.

“Jednoducho. Vyhoniť si zvládnem aj sám, od teba budem chcieť len to, aby si sa jazykom pohral s mojimi guľami, pokiaľ sa neurobím.” Zrýchlil tempo masturbácie a Tomáš začal vzdychať hlasnejšie.

“Dobre…, okej…, len ma sprav.”

Otec mu v tom momentne začal regulerne a rýchlo honiť vtáka. Rafinovanými pohybmi mu jazdil po kokote a ľavá ruka stále neopúšťala jeho, teraz už pulzujúce plné gule. Voda na nich dopadala a mixovala sa s namydleným Tomášovým telom, ktoré sa čím viac tým prudkejšie zvíjalo pod šialeným tempom otcovej ruky. Tomáš pozrel dole. Otec ako zhypnotizovaný hľadel na vtáka svojho syna. Kvapky vody a mydlovej peny prudko odlietali. Tomáš teraz už vzdychal tak hlasno, že mu z toho začalo zvoniť v ušiach. Cítil, že dlhšie to už nevydrží.

“Oci… ja už…,” kým stihol dopovedať slovo “budem”, niečo v ňom vybuchlo. Vtákom mu trhlo tak, ako keby sa chcel vymaniť z otcovho zovretia, a Tomáš začal kričať. V momente sa z jeho penisu vydral prvý prúd hustého semena a zasiahol otca rovno do tváre. Otec sa naklonil na bok, aby sa uchránil pred ďalšími dávkami, ale penisu sa nepustil a naposledy zrýchlil tempo. Tomáš vrieskal ako šialený, zatiaľ čo v pravidelných intervaloch striekal semeno na všetky strany sprchy.

Otec sa pustil jeho penisu aj gúľ a Tomášove telo ochablo. Zhlboka dýchal a jeho telom prebiehali posledné orgazmicke kŕče. Cítil sa, ako keby práve zabehol desať kilometrov.

Pozrel sa na otca, ktorý si umýval jeho semeno z tváre. “Nuž, šlo to rýchlo, ale v tvojom stave som ani nič iné nečakal. Kľakni si.”

Až teraz si Tomáš uvedomil, že penis jeho otca je rovnako tvrdý, ako bol pred chvíľou jeho vlastný. Otec mal pravdu. Bol oveľa väčší ako Tomášov. Prvý odhad v jeho hlave znel 20 cm.

“Povedal som, kľakni si.” Otec zrazu znel inak. Prísne. Pozrel sa na neho, len aby zistil, že sa tvári rovnako, ako znel.

V Tomášovi sa pri tomto tóne hlasu automaticky prebudilo poslušné dieťa. Kľakol si a čakal, čo sa bude diať. Penis svojho otca mal priamo pred tvárou. Otec si po ňom prešiel rukou, stiahol si predkožku a odhalil obrovský žaluď.

“Otvor ústa a vyplaz jazyk, neboj sa, pôjde to samo, uvidíš.”

Tomáš poslúchol a sledoval, ako si otec obchytil tvrdého čuráka a začal si ho honiť, pričom si ho nadvihol tak, aby odhalil gule, ktoré sa zdali neskutočne plné.

Tomáš opatrne vyplazil jazyk a letmo sa špičkou dotkol otcových semenníkov. Bol to zvláštny pocit. Na jazyku necítil žiadnu chuť, ktorá by ho odpudila, alebo mu dvihla žalúdok, tak pokračoval. Otvoril ústa o niečo viac a jazykom prešiel po väčšine dostupnej plochy otcových gúľ. Otec zhlboka vzdychol a začal si honiť o niečo rýchlejšie. Voľnou rukou mu obchytil zozadu hlavu a jemne pritlačil. V Tomášovi sa prebudil reflex, o ktorom ani netušil, že ho má. Novo nájdenou iniciatívou sa podujal na to, aby ani jedna časť semenníkov neostala nepovšimnutá. Pokúsil sa o to dostať ich celé do úst, ale hneď zistil, že vďaka veľkosti to asi možné nebude. A tak ďalej lízal. Striedal špičku jazyka a jemné dráždenie s celou plochou.

“Kurva ty si dobrý…, pod, fajči.”

Tomáš sa prekvapene strhol, a než stihol akokoľvek reagovať, ruka, ktorá mu držala hlavu, ho potiahla za končeky vlasou a na stále vyplazenom jazyku mu pristal otcov žaluď. Tomáš nemal čas na rozmýšľanie a opäť jednal doposiaľ netušeným reflexom. Perami obopol otcov penis a vytvoril v ústach podtlak. Otec hlasno zavzdychal a zdalo sa, že na chvíľu stratil sebaovládanie, pretože oboma rukami chytil Tomášovi hlavu a zasunul svoj penis do hrdla svojho syna. Tomáša naplo a začal sa dusiť. Otec po vytiahol svojho vtáka, len aby mu ho druhý krát zasunul ešte hlbšie.

Tomáš sa rukami snažil odtiahnuť, ale vyčerpaný z orgazmu nemal šancu zápasiť s váhou svojho otca. Potlačil dáviaci reflex a jeho otec mierne povolil zovretie, no zrýchlil tempo. Tomáš si odrazu zreteľne uvedomil, čo sa deje. Nielenže fajčí kokot, nielenže mu cudzí obrovský čurak mrda papuľu, ale je to čurak jeho otca, ktorý mrdá papuľu svojho syna. V tejto presnej chvíli jasného uvedomenia jeho otec zakričal tak, ako ho ešte nikdy kričať nepočul, a penis v jeho ústach sa niekoľko krát za sebou cukol a striekal. Boli to šialené silné dávky horúceho semena a Tomáš cítil, ako silné sú výstreky, až na mandliach. Inštinktívne prehĺtal, ale jeho inštinkty neboli také rýchle ako otcove výstreky. Jeho ústa sa začali nekontrolovateľne plniť, a keďže zovretie jeho úst povolilo, semeno mu vytekalo von a v tenkých lepkavých prúžkoch dopadalo na jeho hruď a kolená.

Otec vytiahol ochabnutý, ale stále dosť veľký a hrubý kokot z Tomášových úst a oprel sa rukami o jeho plecia. Pozreli sa na seba. Chvíľu bolo ticho. Tomášovi stále vytekalo semeno z úst. Rukou si utrel kvapkajúce semeno svojho otca z ľavého kútika úst.

“Ty kokos, toto bolo niečo úžasné,” povedal otec a usmial sa.

“Bolo to dobré?” opýtal sa Tomáš a neveril, že sa to práve opýtal.

“Žartuješ? Toto bola fajka storočia.”

Tomáš sa zasmial. Nevedel, čo má robiť, ale cítil, že jeho otec je rovnako šokovaný ako on sám, a to ho čudným spôsobom upokojovalo. Voda na nich stále dopadala a posledné zvyšky lepkavých dôkazov sa spolu s mydlovou penou strácali v odtoku.

“Mrzí ma na tom len jedna vec,” povedal otec, “prehral som stávku.”

“Stávku?” Tomáš nemal tušenie, o čom otec rozpráva.

“Áno. Martin neveril, že budeš mať dostatok odvahy to urobiť.”

V tom momente Tomášovi zabehol posledný zvyšok semena.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (92 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (94 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (95 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (76 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (100 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoMark Johnson
Věk16

Mark - klasický prípad mladého chalana, ktorý sa nikdy nebál ničoho iného, okrem vlastého strachu.

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+2 #5 Odp.: Rodinné záležitosti: StromKolemjdoucí 2018-07-26 19:45
A v pokračování se přidá Martin? :)
Citovat
+3 #4 Odp.: Rodinné záležitosti: Stromhnidopich 2018-07-22 15:48
super! jen drobnost: jestli martin neveril a ono se to stalo, tak otec sazku vyhral ne?
Citovat
-2 #3 Odp.: Rodinné záležitosti: Stromzmetek 2018-07-21 23:00
Psané fakt pěkně. Jen já nějak nejsem schopen zkousnout incestní téma. Táta Filipa Svlečeného je něco jiného, tam to je trochu hra. Twincest spolknu - jednovaječná dvojčata jsou jak jeden, jedno tělo, jedna duše. Nevím. Ale napsané skvěle, takže na konci děkuju.
Citovat
+6 #2 jen tak dálgayděvka 2018-07-17 15:16
Moc pěkné a má to v sobě hezký potenciál :-) Doufám, že bude pokračování , Tom nebude jenom kouřit ;-) , nejlépe každý den několik čísel a třeba nejenom ve dvou.
Rozhodně se těším co autor napíše dál.
Citovat
+10 #1 Odp.: Rodinné záležitosti: StromSnuffoo 2018-07-17 01:54
KONECNE po x mesicich dobry porno... hlavne koukej psat dal
Citovat