Filtr povídek

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace25. 10. 2020
Počet zobrazení315×
Hodnocení4.67
Počet komentářů2

V tomhle nevysvětlitelném napětí mi ulevují chvíle, jako je právě tahle. Tahám Daka za trencle a kochám se okamžiky, kdy mu z nich občas vyklouzne některý z kousků všech jeho zahalených rozkošností. On se u toho snaží uplácat něco ke snídani, ale já mám úplně jiné chutě. Vejce nechci mít umíchaná, ale hezky z ostra natlačená na jeho překrásnou prdelku. Sedím u stolu, kousek od kuchyňské linky, právě tak daleko, abych ho mohl takhle škádlit a hrát si s ním.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace24. 10. 2020
Počet zobrazení312×
Hodnocení4.49
Počet komentářů5

V mém stavu jsem po lese běhal jako parodie naspídovaného zombíka z Walking Dead, co omylem vypil energy drink, protože jsem přeci jen byl o něco rychlejší než ty stvůry ze seriálu (a taky určitě vzhlednější). Dech mi s blížícím se obědem docházel a pro lovce jsem byl čím dál tím snadnější kořist.

 • gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace23. 10. 2020
Počet zobrazení656×
Hodnocení4.28
Počet komentářů2

Když odjížděl domů, tak mi řekl, že mne přeci nemůže nechat samotného, tak mne bude hlídat jeho kamarád a já ho budu poslouchat, jako by to byl On. V tom zazvonil zvonek, Pán šel otevřít a za chvíli se vrátil i s návštěvou. Padla mi sanice. Přede mnou stál urostlý, nefalšovaný, mladý černoch. „Dobrý den, Pane.“ Následně jsem mu políbil boty, tak jak jsem byl vycvičen. „Myslím, že si s touhle děvkou budu rozumět. Rozhodně si pořádně užijeme.“

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace22. 10. 2020
Počet zobrazení374×
Hodnocení4.77
Počet komentářů5

Když Górdan dorazil, už jsem předpisově ležel na lavici. Pod zadkem byla vyvýšená, aby moje prdel čněla slunci a rákosce blíž. Koukl jsem koutkem oka na mýho pána. Vypadal úžasně. Převlíkl se, měl na sobě jen černý úzký kožený kalhoty a vysoký boty. Opálenej svalnatej hrudník a pekáč buchet na břiše se leskl v tlumeným osvětlení. Jen z toho pohledu jsem byl úplně hotovej.

 • Alianor
Styltvrďárna
Datum publikace21. 10. 2020
Počet zobrazení1014×
Hodnocení4.45
Počet komentářů4

Zaklonil jsem hlavu, abych se nemusel do těch modrých kukadel dívat, a zanedlouho jsem se s táhlým zasténáním udělal hluboko do jeho krku. Po dlouhé době jsem vytáhl svůj klacek z jeho úst. Byl usoplený, uřvaný, oslintaný a měl plnou pusu mé mrdky. „Spolkni to!“ Ublíženě na mě zakoulel očima, ale neprotestoval a spolknul všechno, co měl v ústech. Jeho rty byly oteklé, oči červené, stále plné slz, přesto se na mě pousmál, snad abych si byl jistý, že to všechno dělá na důkaz své lásky a nikterak mu to nevadí.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace20. 10. 2020
Počet zobrazení510×
Hodnocení4.77
Počet komentářů3

Vstoupil. Ihned ucítil vůni koupele, kterou ze sebe mladík smyl nános několikadenní cesty. Na židli se sušily kalhoty, plášť zavěšený na háčku dveří, seděl na posteli. Příchozí přidal svůj plášť, svlékl se, dobře si vědom mladíkových žhnoucích očí, které ho doslova hltaly. Odešel se také vykoupat, po návratu našel Sertuma na stejném místě, ruce měl sepnuté, hlavu skloněnou.

 • Isiris
Styltvrďárna
Datum publikace19. 10. 2020
Počet zobrazení988×
Hodnocení4.74
Počet komentářů11

„Nebudu se dívat na filmy se svou nevychovanou hračkou!“ držel se Kamil dál své role. „Nejdřív lekce správnýho chování, potom teprve může bejt řeč o nějakým filmu…“ Ben se uculil, zatímco tělem se mu už zase šířilo šimravé vzrušení. „No… a co teda potřebuješ k tý lekci?“ „Bene, takhle ta otázka ale vůbec nestojí. Správně to je, co ty potřebuješ k tý lekci, víme?“

 • Andrej
Stylklasika
Datum publikace18. 10. 2020
Počet zobrazení991×
Hodnocení4.84
Počet komentářů5

Vstal som z postele a začal som sa hrabať vo svojich veciach. „Čo robíš?“ sledoval ma Mišo pootvorenými očami. „Idem do sprchy,“ povedal som, držiac kozmetickú tašku, uterák a trenky na spanie. Pánske sprchy boli spolu s toaletami spoločné pre celé poschodie. Upravil som si mäknúce péro tak, aby ho cez tepláky moc nebolo vidno, a zamieril som k dverám.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace17. 10. 2020
Počet zobrazení540×
Hodnocení4.61
Počet komentářů7

Abych to upřesnil, Jonatánův bratr není až takový idiot, ale ke mně se tak vždycky choval. Je o pár let starší, tak pětadvacet mu je. Není nijak výrazně podobný Jonymu. Má blond vlasy a hnědé oči. Jediné, co mají společné, je debilita a úsměv. Jonatan je vzhledově po mámě a Martin je po tátovi. Na základce mi dost často dával přednášky, abych Jonyho nešikanoval.

 • gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace16. 10. 2020
Počet zobrazení1192×
Hodnocení3.95
Počet komentářů6

Měli jsme vlastni kóji, která byla uzavřena posuvnými dveřmi ve formě jednosměrného zrcadla. Okolí tak nevidělo, co se děje uvnitř, a její osazenstvo naopak dobře vidělo dění venku. Celá její konstrukce byla postavena v tomto duchu, a tak nebylo nic, co by nám uniklo. Usadil jsem se pod stůl mezi Pánovy nohy a tím se mi otevřel úchvatný výhled na nejdokonalejší výtvor přírody. Nelenil jsem a dal se ihned s radostí do práce.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace15. 10. 2020
Počet zobrazení511×
Hodnocení4.83
Počet komentářů7

„Je na tebe úžasný pohled,” usmíval se Górdan, když jsem mu donesl talířek sýrů jako dezert. Prstama mi zlehka přejel po stojícím ocasu, takže mi ten talíř málem upadl. Pak mi můj tyran dal naslinit ukazováček a krouživým pohybem mi přejel po žaludu. Zalapal jsem po dechu a málem to neustál.

 • realutopik
Stylklasika
Datum publikace14. 10. 2020
Počet zobrazení1482×
Hodnocení4.33
Počet komentářů5

Nenápadně koukám, jak se svléká do slipů a jde se sprchovat. Z koupelny vychází s ručníkem kolem pasu. Došel ke své posteli, zády ke mně hází ručník na postel. Teď vidím ten hezky tvarovaný zadek, který jsem si prohlížel v letadle. Navléká si pyžamové trenýrky. Nevidím ho zepředu, ani za strany. Ještě chvíli si povídáme o bezvýznamnostech a pak jdeme spát.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace13. 10. 2020
Počet zobrazení538×
Hodnocení4.94
Počet komentářů6

Elias se probudil, byl přitisknutý k nahému tělu muže svým. Mohutný hrudník, na němž spočívala jeho hlava, se vzdouval a klesal. Nehýbal se, jen vnímal Mateovu blízkost. Pokusil se pohledem zjistit, jestli muž spí. Tím ale upozornil na to, že on ne. „Ještě je brzo a ty už jsi vzhůru?“ zašeptal. Lehce se pohnul, jako by se chtěl odtáhnout, mladík se pevněji přitiskl k jeho tělu. „Eliasi.“ „Neodháněj mě, prosím. Dovol mi alespoň tohle.“

 • Saavik
Stylromantika
Datum publikace12. 10. 2020
Počet zobrazení920×
Hodnocení4.86
Počet komentářů10

Netrvalo dlouho a mezi personálem šla šeptanda, že se pánové drželi za ruce, že ten starší, který denně chodil na návštěvu, svého přítele hladil po tváři. - Ti říkám, že jsou teplí. Já si to dovolím poznat, - poučuje mne Nikola. - Poslouchej, ty loupežníku, to mne nezajímá. Ale jak to, že nemáš sepsané obědy na zítra? - odpálkuju ho. - No jo, já zapomněl… -

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace11. 10. 2020
Počet zobrazení1376×
Hodnocení4.96
Počet komentářů29

Náš smích přeruší až zvuk zvonku. Přestaneme se smát jako na povel, protože nám oběma dojde, že sem třídní každou chvíli přivede Tobiáše…, a asi by bylo dost nevhodný se tu válet smíchy po lavici, když pro něj je dnešek takovej… náročnej den. Hm, ale pro něj dost možná byly náročný všechny dny od tý nehody. Všechny do jednoho. A dnešek pro něj není ničím výjimečnej. To jenom pro nás je, protože do našeho za ty dva roky už celkem stmelenýho kolektivu najednou přijde někdo další. A navíc někdo tak… zvláštně jinej, no.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace10. 10. 2020
Počet zobrazení602×
Hodnocení4.81
Počet komentářů9

Volnou rukou uchopí přes trenýrky můj povážlivě škubající penis. Pod tím pevným dotekem se lehce propnu a rozvlním boky ze strany na stranu jako kobra královská před hrajícím fakírem, jenž jí svou flétnou a tajnými triky nutí k vábivým pohybům. Snažím se o jeho dlaň otřít, rozpohybovat ji, ale on jen nehybně drží. Občas laškovně přitlačí. Přikrývá můj soukromý stan a nechává mě skrze trenýrky pocítit ten žár a sílu, která z něj srší líp jak voda z puštěné hadice.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace9. 10. 2020
Počet zobrazení288×
Hodnocení4.85
Počet komentářů6

Upřel pohled na Elstara. Hlavu opřenou o opěrku křesla, ruce volně na područkách, rozhozené nohy do stran. Lákavý pohled na muže, který mu je od chvíle, kdy se setkali, na blízku. Mladík listinu odložil, prohlížel si klidnou tvář spícího muže. Vstal, došel k němu, jemně pohladil strniště na milované tváři, prsty přejel po jizvě. Sklonil se a přitiskl své rty na Elstarovi, zlehka. Kolem boků se mu nečekaně rychle ovinuly ruce, Elstar ho stáhl k sobě na klín, do pusy mu vrazil jazyk. Lukas se nebránil, vychutnával si dravý polibek, vnímal své tělo, které na to reagovalo téměř okamžitě. Zvědavá ruka mu sjela do kalhot. Vzdychl.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace8. 10. 2020
Počet zobrazení570×
Hodnocení4.82
Počet komentářů5

Znova jsem ucejtil jeho jazyk na žaludu. To už jsem zaskučel. Elektrická pecka mi projela od klacku až do mozku. Rozlila se do celýho těla. Koktejl šťastnejch hormonů, namíchanej od toho nejlepšího barmana. Górdanův jazyk zpracovával můj ohon a prsty se činily uvnitř.

 • zmetek
Stylklasika
Datum publikace7. 10. 2020
Počet zobrazení1569×
Hodnocení4.87
Počet komentářů19

Kousek od školy je dost slušná kavárna. Zasedli jsme a objednali si dvakrát dvojitý presso. Přinesli ho i se sklenicí vody a drobnou sušenkou ve tvaru čtyřlístku na podšálku, jak říkám, slušná kavárna. Nalil jsem si do kafe mlíko, zamíchal a olízl lžičku. Vím, je to neslušný, ale mně je vždycky líto tý pěny, která na lžičce zůstala a která mi chutná, a navíc jsem si zkusil taky trochu zaflirtovat. Tu lžičku jsem olízl pomalu a díval se přitom na něj s přimhouřenýma očima. Víc můžu udělat už je to, že to na něj vybalím naplno. Zasmál se a udělal totéž. Tak jo, rozumíme si.

 • Alianor
Styltvrďárna
Datum publikace6. 10. 2020
Počet zobrazení1051×
Hodnocení4.60
Počet komentářů7

„Richarde, ty čubko! Co má, kurva, tohle všechno znamenat?!!“ jeho hlas mi zastavil srdce, ruku na mém klacku i dech. Co měl ovšem v přímém přenosu a opravdu skvěle načasované, to byl můj výstřik, který cákal po jeho stole, noťasu i židli. Krve by se ve mně nedořezal!

 • Andrej
Stylklasika
Datum publikace5. 10. 2020
Počet zobrazení1414×
Hodnocení4.90
Počet komentářů6

Rukami som mu prechádzal po mohutných stehnách a vyrysovanom bruchu. Pomaly som sa posúval perami po jeho penise a jazykom som dráždil žaluď. Počúval som, ako sa Mišov dych zrýchľuje. Odrazu sa neovládol, chytil mi zozadu hlavu rukami a začal si ju prirážať na svoje péro čoraz rýchlejšie a hlbšie.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace4. 10. 2020
Počet zobrazení907×
Hodnocení4.85
Počet komentářů8

Obří knihovna byla plná lidí jako snad každý pátek. Měl plné ruce práce, což mu ale nebránilo rozhlížet se po okolí. Nedíval se bezcílně, hledal mladíka, který začal docházet nedávno. Ještě mu nevyšlo, aby mu knížku vydával on, ale vždy se o to snažil. Zrovna na to myslel, když ho uviděl. Byl menší, štíhlý, polodlouhé, hnědé vlasy mu trčely na všechny strany, Maxovi připomínal vrabčáčka.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace3. 10. 2020
Počet zobrazení666×
Hodnocení4.82
Počet komentářů17

Rozhodl jsem se, že tam nestojím od toho, abych studoval jeho myšlenkové pochody. Nemínil jsem se zabývat důvodem jeho chladu. Znal jsem ho už dlouho a spadnout znova do neustálého hádání a výměny pěstí jsem nechtěl. Myslel jsem si, že bude lepší ho nechat, aby si sám srovnal v hlavě, jaké signály k němu vysílám. Byla řada na něm, aby začal mluvit, až bude chtít.

 • Isiris
Styltvrďárna
Datum publikace2. 10. 2020
Počet zobrazení1727×
Hodnocení4.72
Počet komentářů12

„Předpokládám, žes mě poslechl a od pondělka sis to nedělal?“ přeptal se. Odpověď je mi každopádně jasná – vím, že by si nedovolil mě neposlechnout…, a pokud náhodou, tak by se na mě teď díval úplně jinak… „Poslechl,“ odpověděl Ben, spokojený už jenom díky tomu, že může dát Kamilovi kladnou odpověď. Kamil se ušklíbl: „No, nakecat mi můžeš, co chceš, že… Takže se svlíkni, lehni si na postel… tentokrát na záda… a já si to překontroluju.“

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace1. 10. 2020
Počet zobrazení525×
Hodnocení4.82
Počet komentářů4

Netušil jsem, jestli sedí v křesle pár metrů ode mě, nebo opravdu odešel. Tak jsem se soustředil na rákosku na rukách, že můj mozek už nebyl schopnej zpracovávat nic jinýho. Rákoska a bolest, bolest a rákoska. Musel jsem rychle najít nějakou jinou zábavu pro mou šedou kůru mozkovou, jinak zlikviduju sám sebe.