Romány

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace6. 8. 2020
Počet zobrazení442×
Hodnocení4.95
Počet komentářů5

Górdanovy rty se znovu dotkly mýho žaludu. Ruka sevřela ocas a začala honit. A druhá přitlačila kolík dovnitř a na prostatu. Zamručel jsem a zrychlil přírazy. Jestli tohle byl trest za nezdvořilost, tak bych si ho dal i s přídavkem. Hekal jsem a Górdan mě jazykem dováděl do ráje. Čert vem zmrskanej zadek a záda, to byla jen třešnička na dortu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace30. 7. 2020
Počet zobrazení523×
Hodnocení4.93
Počet komentářů8

„Nespíš?” Górdan mě otočil na bok a hrábl mi do rozkroku. Nespal jsem. Jeho erotická hra měla stejnej efekt jako ráno. Na oba. I jeho kláda se hlásila o slovo, proto chtěl vědět co a jak. „Sice jsi zbitý jak pes a zraněný, ale pusu máš, myslím, v pořádku,” uculoval se. „A pořád jsi můj sexuální otrok,” připomněl. Rukou mi přitom zlehka honil ocas, takže se ke mně jako k otrokovi rozhodně nechoval.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace23. 7. 2020
Počet zobrazení569×
Hodnocení4.94
Počet komentářů5

Hekal blahem a natřásal se na křesle. Podržel si šourek rukou, abych ho mohl olízat i zespoda. Pak mi přikázal otevřít pusu a narval mi dovnitř nejdřív jednu a pak i druhou kouli. Takhle nějak se cejtí sysel, napadlo mě. To hovado se ale skvěle bavilo a jezdilo mi přitom svým hnusným čůrákem po obličeji.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace16. 7. 2020
Počet zobrazení659×
Hodnocení4.98
Počet komentářů7

Chlap zhluboka dejchal a pomalu zrychloval frekvenci přírazů. Snažil jsem se, seč mi síly stačily, abych ho v tom chlapským ráji udržel co nejdýl. Nasával jsem jeho ohon do sebe a ještě ho dráždil špičkou jazyka na spodku i na žaludu. Chrochtal blahem.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace9. 7. 2020
Počet zobrazení648×
Hodnocení4.80
Počet komentářů9

Budíček mě zastihl úplně zmatenýho. Vůbec jsem netušil, kde jsem. Až po pár vteřinách jsem se zorientoval. Vychovatel ve snu mi zrovna stáhl kalhoty a obnažil můj zadek před ostatníma studentama. Pokusil jsem se stáhnout půlky k sobě, abych neukazoval víc, než musím. Byl jsem ale tak hluboko ohnutej, že to nešlo. Čekal jsem první ránu, ale dočkal se probuzení řevem sirény.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace2. 7. 2020
Počet zobrazení587×
Hodnocení4.90
Počet komentářů5

Vznášel jsem se na vlnách rozkoše. V mozku mi jiskřilo milion elektrickejch výbojů. Celá galaxie hvězd. Nedokázal jsem myslet na nic jinýho než na chuť stříkat a dostat Górdana taky na vrchol. Sevřel jsem svaly a vnímal jen ten pohyb uvnitř, kterej mi působil větší slast než ruka na mým klacku.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace25. 6. 2020
Počet zobrazení690×
Hodnocení4.93
Počet komentářů6

Jeho bytelnej tvrdej ocas do mě zajel až po kořen na jeden ladnej příraz. Jen jsem heknul a Górdan spokojeně zamručel. Sevřel můj k palbě připravenej klacek a začal si mě dlouhejma a rychlejma přírazama podávat jako hlavní chod snídaně. Vždycky když viděl, že už jsem skoro na vrcholu, zpomalil a zůstal až na doraz ve mně. Kroutil bokama a jeho ocas se ve mně vlnil s ním. Málem jsem z toho zešedivěl. Dlaní mě přitom zlehka, pomalejma tahama ho honil. Ne, takhle se neudělám. Takhle mě udrží na hraně, až z toho zešílím. Svíjel jsem se, nabodnutej na jeho grilovací rožeň, a tiše prosil o vystříkání.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace23. 6. 2020
Počet zobrazení299×
Hodnocení4.97
Počet komentářů5

Odpoutal se od sladkých rtů, nevěřícně se díval na mladíka ve své náruči. Odstoupil, pohladil linii tváře, teď byl on ten, kdo couvl. Došel k velkému křeslu, sesul se do něho, se zavřenýma očima vstřebával své pocity. Nebyl v tom sám.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace18. 6. 2020
Počet zobrazení696×
Hodnocení4.62
Počet komentářů8

Pomalý šoustání mýho krku Górdana bavilo. Vždycky mě trošku přidusil nalehnutím na obličej. Přitom se naklonil a olízl můj oslintanej žalud. Jinak na mě ale kašlal a jen si užíval mý ponížení. Netušil jsem, jestli mi dovolí stříkat, a dost jsem trpěl. Svým bezohledným sexem mě tak vzrušil, že mi v klacku cukalo a v žílách pulzovala krev. Koule natlakovaný k prasknutí hrozily explozí. Nestříkal jsem už čtyři dny a byl z toho celej divokej. Górdan mi ale vždycky jen nalitý žlázy prohrábl a ne zrovna jemně promačkal a pak mě nechal dál trpět.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace11. 6. 2020
Počet zobrazení713×
Hodnocení4.93
Počet komentářů4

„Sir Górdan řekl, že budeš nahej, tak si na to zvykej. Já nemám problém s tím donutit tě, abys to dodržel,“ plácl mě dlaní přes půlky. „Nejsi zdaleka první otrok, kterýho mám v pazourách, takže mě nevyvede z míry, když budeš cvičit třeba s kolíkem nebo s jinejma hračkama, když to tvýmu pánovi navrhnu.“

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace8. 6. 2020
Počet zobrazení493×
Hodnocení4.86
Počet komentářů9

Levan se řítil chodbami, míjel překvapené obyvatele vládcova sídla. Nezpomaloval, dveře místnosti, kde cítil Sebastianovu přítomnost, otevřel prudčeji, než bylo nutné. Spatřil Sebastiana a srdce se mu sevřelo. „Jsi zpátky,“ usmál se a vykročil mu vstříc. Lykan se na něho vrhnul, prudce ho přirazil ke zdi. Upír se stihl rukama zapřít o zeď, před rty se mu objevilo Levanovo zápěstí.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace4. 6. 2020
Počet zobrazení931×
Hodnocení4.98
Počet komentářů8

V ocasu mi škubalo a sliny z něj tekly proudem. Panebože, jak já bych šukal. Nebylo to často, kdy mi Górdan podržel, ale o to sladší ta jeho pevná a krásná prdel byla. Zrychlil jsem pohyb prstama, ale to mě hned okřikl, že si to chce užít, a ne se udělat za pět minut. Zpomalil jsem a přidal krouživej pohyb v jeho díře. K tomu jsem ho ve stejným rytmu kouřil co nejhloubš. Zavřel jsem oči a vžil se do jeho pocitů. Zhluboka vdechoval jeho úžasnou vůni, poslouchal zrychlenej dech. Reagoval na každej jeho přiraz, kterým si určoval tempo i hloubku. A tiše u toho trpěl s nažhaveným pérem a plnejma koulema.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace26. 3. 2020
Počet zobrazení1254×
Hodnocení4.93
Počet komentářů14

Přišel ke mně zepředu a v ruce si nadhazoval svůj ocas. Neměl ho moc dlouhej ani extrémně silnej, ale jak žalud, tak celej spodek ocasu zdobil piercing. Vrazil mi ho bez dlouhejch cavyků hned do krku a přikázal kouřit. V kládě jsem nemohl moc hejbat hlavou, ale ani uhnout, tak jsem mu byl vydanej na milost i nemilost. Věděl, že kouřit umím a šoustání krku mi nedělá problémy, tak pěkně tvrdě přirážel.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace21. 3. 2020
Počet zobrazení602×
Hodnocení4.98
Počet komentářů4

Nikdo jiný v cele nebyl. Uslyšel kroky, rychle zavřel oči. „Zbytečný, chlupáči, na kamerách bylo vidět, že jsi vzhůru,“ upír se nehezky uchechtl. „Vydržíte dost, i ti vaši lidští mazlíci jsou docela odolní. Nakonec to z vás dostanu, o co tu jde. Nedovolím, aby nějakej zasranej vlčák se zrádcem vládli rodu. Zdechnete tu všichni a já si to teď konečně užiju. Musím Sebastiana něčím potěšit a myslím, že srdce jeho miláčka mu jako dárek udělá radost. Je fajn, že to uvidíš, můžeš mi dosvědčit, že je jeho.“ V ruce držel stříbrnou, tenkou dýku, když se plavným krokem blížil k Levanovi.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace19. 3. 2020
Počet zobrazení791×
Hodnocení4.90
Počet komentářů3

„Dívej se na mě, ty kurvo jedna!” zařvala na mě Madam Vivien vztekle. Udělal jsem jí radost a zamžoural na ni. Vysoká a krásná blondýna v rudým korzetu a vysokejch latexovejch botách. Na rukou rukavice až nad lokty a v pravý ruce bičík na koně. Nádherná Domina, jak z katalogu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace12. 3. 2020
Počet zobrazení886×
Hodnocení4.96
Počet komentářů5

Jeho dva kamarádi byli o dost horší, ale i tak se to dalo přežít, i když ten s tlustým ocasem mi nachcal do krku. Teklo mi to ven nosem a možná by to šlo i ušima, jak jsem se bránil. Něco se ale přeci jen do žaludku dostalo. Že jsem pokorně nespolykal všechny jeho chcanky, potrestal mě nejen vylízáním louže na podlaze, do který jsem se málem poblil, ale taky elektrošokama do koulí.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace5. 3. 2020
Počet zobrazení946×
Hodnocení4.99
Počet komentářů7

Naskočila mi husí kůže z tý důvěrně známý a příjemný bolesti, jak mě jeho pořádnej klacek roztáhl. Jo, takhle to mám rád, když cejtím každej pohyb, když mě vyplňuje Górdanův tvrdej ocas. „Dělej, znič mě!” provokoval jsem ho. „Jsem tvůj otrok, co si nezaslouží nic jinýho než pořádně vymrdanou bolavou díru.”

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace27. 2. 2020
Počet zobrazení897×
Hodnocení4.83
Počet komentářů6

Netrvalo dlouho a přinutil mě kleknout si do slámy v boxu. Na první zásun jsem měl jeho ocas až v krku. Nedal mi ani šanci se nadechnout. Chvíli mě nechal kouřit a pak mi zase ukázal, ať dokončím sedlání. Když jsem byl hotovej, vyhodil mě do sedla a připnul si koně na lonži. Pobídl jsem koně do kroku, a připadal si víc než divně, nahej v sedle, vydanej Górdanovi napospas, protože to bude on, kdo bude určovat krok a rychlost koně, a s tím i týrání mý díry kolíkem.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace20. 2. 2020
Počet zobrazení784×
Hodnocení4.84
Počet komentářů9

Hrál jsem si s ním nejdřív jazykem. Objížděl mu růžičku a zasouval jazyk i dovnitř, aby se uvolnil. Vnímal jsem, jak zrychleně dejchá. To místečko největší chlapský slasti se přede mnou rozvíralo. Zapomněl jsem na celej svět a cejtil jen, jak se Górdan uvolňuje a každou buňkou svýho hříšnýho těla si říká o víc. Chci sex! Křičelo jeho tělo. Vomrdej mě!

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace13. 2. 2020
Počet zobrazení899×
Hodnocení4.83
Počet komentářů6

Tvrdě přirážel a já se musel zapřít rukama, abych se neodíral o stěnu. Bylo v tom něco zvířecího, v tom chtíči, ve kterým si mě bral vlastně násilím. Na mou erekci kašlal, ale jeho hlasitý hekání mi napovídalo, že na sebe nedá dlouho čekat. Zrychlil přírazy a ještě přitvrdil a já mu vycházel vystrčením zadku vstříc.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace6. 2. 2020
Počet zobrazení944×
Hodnocení4.92
Počet komentářů6

Chtěl jsem, aby mu při mučení stál ocas, takže jsem si s ním chvilku pohrál rukou. Byl v pozoru za necelou minutu, tenhle obor jsem fakt ovládal. Stáhl jsem mu předkožku a zacvakl kolíčkama, abych měl snadnej přístup k žaludu. Potom jsem mu provázkem dost surově podvázal koule. Ryčel jako raněný zvíře, protože takovou bolest ještě nezažil.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace30. 1. 2020
Počet zobrazení966×
Hodnocení4.80
Počet komentářů8

Nakonec jsem to stihl, ale poslední kolečko slámy už jsem vezl poklusem. V předklonu jsem rozprostřel podestýlku rukama po boxu, otočil se a tam stál můj pán a doslova mě hltal očima. Měl takovej výraz, že bych se od něj v tu chvíli nechal ojet. Moje ruka mimoděk zamířila k tvrdnoucímu ocasu, ale hned jsem si to rozmyslel.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace23. 1. 2020
Počet zobrazení890×
Hodnocení4.95
Počet komentářů4

„Říkal jsem ti, že v sobě má jen hypnotika,” uklidňoval Master Frederic Górdana rozvážně. „Seřezali ho a ošukali jak bachaři na vánoční besídce, ale nic hroznýho mu není,” cynismus vězeňskýho doktora v plný palbě. Měl jsem trochu jinej názor a Górdan taky.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace16. 1. 2020
Počet zobrazení1000×
Hodnocení4.96
Počet komentářů6

„Páni, taková krásně rudá prdel mě nesmírně vzrušuje,” nechal se slyšet ten nejnedočkavější z nich, kterej se už na pódiu těšil na mý omrdání. Neviděl jsem jeho ocas, ale po roztažení kolíkem do mě vnikl bez nejmenších problémů. Vystrčil jsem pořádně zadek, aby to moc nebolelo, ale tvrdý přírazy jsem na svým zbitým zadku stejně bolestivě pocejtil.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace9. 1. 2020
Počet zobrazení1145×
Hodnocení4.95
Počet komentářů5

Lehl si ke mně a objal mě kolem pasu. Kdykoliv jindy bych ho odkopl, ale v týhle situaci jsem mu byl neskonale vděčnej. Blízkost jeho nahýho rozehřátýho těla mě uklidňovala a já mu zabořil hlavu pod bradu. Neměl jsem daleko k slzám, ale bránil jsem se ze všech sil. Asi to na mě poznal, že jsem na cucky.