Romány

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace20. 2. 2020
Počet zobrazení341×
Hodnocení4.96
Počet komentářů9

Hrál jsem si s ním nejdřív jazykem. Objížděl mu růžičku a zasouval jazyk i dovnitř, aby se uvolnil. Vnímal jsem, jak zrychleně dejchá. To místečko největší chlapský slasti se přede mnou rozvíralo. Zapomněl jsem na celej svět a cejtil jen, jak se Górdan uvolňuje a každou buňkou svýho hříšnýho těla si říká o víc. Chci sex! Křičelo jeho tělo. Vomrdej mě!

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace13. 2. 2020
Počet zobrazení504×
Hodnocení4.97
Počet komentářů6

Tvrdě přirážel a já se musel zapřít rukama, abych se neodíral o stěnu. Bylo v tom něco zvířecího, v tom chtíči, ve kterým si mě bral vlastně násilím. Na mou erekci kašlal, ale jeho hlasitý hekání mi napovídalo, že na sebe nedá dlouho čekat. Zrychlil přírazy a ještě přitvrdil a já mu vycházel vystrčením zadku vstříc.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace6. 2. 2020
Počet zobrazení524×
Hodnocení4.92
Počet komentářů6

Chtěl jsem, aby mu při mučení stál ocas, takže jsem si s ním chvilku pohrál rukou. Byl v pozoru za necelou minutu, tenhle obor jsem fakt ovládal. Stáhl jsem mu předkožku a zacvakl kolíčkama, abych měl snadnej přístup k žaludu. Potom jsem mu provázkem dost surově podvázal koule. Ryčel jako raněný zvíře, protože takovou bolest ještě nezažil.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace30. 1. 2020
Počet zobrazení573×
Hodnocení4.79
Počet komentářů8

Nakonec jsem to stihl, ale poslední kolečko slámy už jsem vezl poklusem. V předklonu jsem rozprostřel podestýlku rukama po boxu, otočil se a tam stál můj pán a doslova mě hltal očima. Měl takovej výraz, že bych se od něj v tu chvíli nechal ojet. Moje ruka mimoděk zamířila k tvrdnoucímu ocasu, ale hned jsem si to rozmyslel.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace23. 1. 2020
Počet zobrazení547×
Hodnocení4.95
Počet komentářů4

„Říkal jsem ti, že v sobě má jen hypnotika,” uklidňoval Master Frederic Górdana rozvážně. „Seřezali ho a ošukali jak bachaři na vánoční besídce, ale nic hroznýho mu není,” cynismus vězeňskýho doktora v plný palbě. Měl jsem trochu jinej názor a Górdan taky.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace16. 1. 2020
Počet zobrazení630×
Hodnocení4.95
Počet komentářů6

„Páni, taková krásně rudá prdel mě nesmírně vzrušuje,” nechal se slyšet ten nejnedočkavější z nich, kterej se už na pódiu těšil na mý omrdání. Neviděl jsem jeho ocas, ale po roztažení kolíkem do mě vnikl bez nejmenších problémů. Vystrčil jsem pořádně zadek, aby to moc nebolelo, ale tvrdý přírazy jsem na svým zbitým zadku stejně bolestivě pocejtil.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace9. 1. 2020
Počet zobrazení720×
Hodnocení4.94
Počet komentářů5

Lehl si ke mně a objal mě kolem pasu. Kdykoliv jindy bych ho odkopl, ale v týhle situaci jsem mu byl neskonale vděčnej. Blízkost jeho nahýho rozehřátýho těla mě uklidňovala a já mu zabořil hlavu pod bradu. Neměl jsem daleko k slzám, ale bránil jsem se ze všech sil. Asi to na mě poznal, že jsem na cucky.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace7. 1. 2020
Počet zobrazení305×
Hodnocení4.84
Počet komentářů0

Upír ze sebe sundával oblečení, volným krokem se vydal do horké koupele. Ponořený po krk, zavřené oči, voda lehce nadnášela jeho tělo. Pak pocítil lehké mrazení, věděl, že Levan je kousek a dívá se na něho. Nechal oči zavřené, jiná část jeho těla ho prozradila. Nejdřív slyšel zvuk vody, jak lykan rozrážel hladinu. Pak ucítil horké ruce stoupající od kotníků, přes lýtka, stehna až k jeho pasu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace2. 1. 2020
Počet zobrazení810×
Hodnocení4.94
Počet komentářů6

Konečně jsem měl pětadvacítku za sebou, ale mýmu veřejnýmu ponížení nebyl konec. Dva pomocníci odvázali mý nohy a Master Tyler je doširoka roztáhl. Teď měli všichni diváci perfektní výhled na můj roztaženej zmrskanej zadek. A můj mučitel mi odtlačil palcema půlky od sebe a já nemohl nijak zabránit tomu, co následovalo.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace26. 12. 2019
Počet zobrazení564×
Hodnocení4.95
Počet komentářů8

Doma na hradě jsem zmizel nejdřív ve svým šatníku, abych se převlíkl. Nejradši bych tam chodil nahej, po čtyřech, Górdanovi u nohy, ale to jaksi nešlo, protože by to personál nepochopil. Tak jsem si aspoň vzal světlý letní džíny naostro, aby se můj pán měl na co koukat. Třeba se mi konečně podaří ho vyprovokovat k akci. Vždyť už víc než dva tejdny abstinuje, což bylo při jeho apetitu skoro proti přírodě.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace19. 12. 2019
Počet zobrazení596×
Hodnocení4.96
Počet komentářů5

Na první sérii fotek jsem byl zezadu jen před bílým nebo černým plátnem s roztaženým zadkem, kterej mi držely buď řemeny, nebo jsem přidal na Jasonovu žádost ruce v poutech. Fotil většinou z podřepu a z kleku, aby viděl mý rozevřený půlky a celý zmrskaný záda. Občas si mi lehl mezi nohy, ale už se nesnažil fotit koule a ptáka v protisvětle jako siluetu, ale klidně si na zem dal reflektor.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace12. 12. 2019
Počet zobrazení664×
Hodnocení4.96
Počet komentářů11

Na pódiu, kde se až doteď nic moc nedělo, se rozzářily reflektory a hudba spustila tak nahlas, že jsme s Jasonem skoro neslyšeli vlastního slova. Do záře reflektorů naklusal mladej kluk s dlouhejma vlasama v culíku. Byl namalovanej, aby měl zvýrazněný velký tmavý oči, a na sobě měl koženou policejní uniformu. Tančil na mou oblíbenou skladbu New Moon on Monday od Duran Duran a dokonale. Mohl jsem na něm oči nechat. A když se začal svlíkat, ruka mi bezděčně zamířila do rozkroku.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace10. 12. 2019
Počet zobrazení394×
Hodnocení5.00
Počet komentářů2

„Mám rád tvůj úsměv,“ zapředl. Chlapec k němu pozvedl pohled, sousto napůl cesty k pootevřeným ústům. Než mohl cokoliv odpovědět, Damien byl u něho, nenasytně ho políbil a povalil na postel. Tác se rozsypal, voda vylila. Bylo jim to jedno. Upírovy ruce se zabořily do jemných vlasů, rty se přesunuly na krk.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace5. 12. 2019
Počet zobrazení711×
Hodnocení4.92
Počet komentářů9

„A namydlíš mi záda?” mrknul jsem na něj a začal mu předvádět pod tekoucí vodou hodně erotický divadlo jak z reklamy na sprchový gely. Snad nikdy jsem se nemydlil tak důkladně a tak pomalu, jako když mě on hltal očima, ale vliv to na něj žádnej nemělo. Asi se mu to líbilo, ale bez konečnýho efektu a já ho chtěl pořádně ošukat, ne vyhonit si péro pod sprchou. Z toho už jsem dávno vyrostl.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace28. 11. 2019
Počet zobrazení694×
Hodnocení4.95
Počet komentářů9

Netušil jsem, jak dlouho mě tam nechá trpět, ale ze zkušenosti jsem věděl, že ta poloha bude za chvíli příšerná. Ulevím koulím a připomene se mi hák v zadku. Ulevím zadku a natáhnu si koule. Doufal jsem, že mi Master Frederic ještě neseřeže koule rákoskou jako tenkrát velitel SAS v kasárnách. To už bych nevydržel.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace21. 11. 2019
Počet zobrazení902×
Hodnocení4.98
Počet komentářů9

Jako zlatej hřeb programu si nechal prohlídku mýho análu. Klekl jsem si na lehátku a on ze mě vytáhl kolík a vzápětí už jsem v zadku měl rovnou dva prsty. Nahmatal mi prostatu a začal ji masírovat, takže to bylo pořádně vzrušující. Líbilo se mi to do chvíle, než řekl Oliverovi, aby si vzal rukavici a zkusil si to taky. Asi jsem se zatvářil jako sedm čertů, protože mě Master hned varoval, abych se nehejbal.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace14. 11. 2019
Počet zobrazení842×
Hodnocení4.89
Počet komentářů4

„Slíbil jsem ti trest, ale dneska bude speciální,“ uculoval se Górdan a ve mně by se krve nedořezal. Jeho speciální tresty byly většinou šílený. Pokaždý vybral něco, co jsem úplně nesnášel, něco, co mě vyškolilo v sebeovládání.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace7. 11. 2019
Počet zobrazení712×
Hodnocení4.97
Počet komentářů7

Plivnul mi mezi půlky, projel mi svěrač nasliněným prstem a pak do mě zasunul tu svou parodii na ptáka. Skoro jsem ho necejtil, ale byl jsem ten poslední, komu to vadilo. Sevřel jsem svaly, aby do mě nezačal zase kopat, že jsem moc uvolněnej. Nechtěl jsem mu dát absolutně žádnou záminku, protože byl opravdu krutej a taky nevypočitatelnej.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace31. 10. 2019
Počet zobrazení748×
Hodnocení4.96
Počet komentářů5

„Vidět, nebo si šáhnout?“ rozhodl jsem se mu to neusnadnit. „Jestli mi chcete pod záminkou prohlídky vyprstit díru, chci víc peněz,“ řekl jsem pevně. „Za tohle zboží se platí, kámo,” zabodl jsem mu pohled do očí. Neuhnul očima. Byl opravdu dobrej. Tvrdej parchant, kterej byl zvyklej shánět pánovi mladý masíčko. A před tím ho ochutná, jestli je OK.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace24. 10. 2019
Počet zobrazení706×
Hodnocení4.95
Počet komentářů3

Sotva jsem rozdejchal bolest, už zas stál Górdan u mě a já měl mezi půlkama jeho tvrdej ohon. Zastudil mě lubrikační gel. Slastně jsem se prohnul, protože na to jsem se celej výprask těšil a přál si, aby mi dovolil se udělat. Tušil jsem ale, že nedovolí. Když mě v neděli obtáhl, povídal něco o tom, že si budu muset pěkně dlouho nechat zajít chuť a že to je součást trestu. Prej se mám pocvičit v sebeovládání. To se ale lehko řekne a těžko udělá, když mi zasunul ocas do zadku a začal mě pomalu a celou dýlkou vojíždět.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace17. 10. 2019
Počet zobrazení835×
Hodnocení4.96
Počet komentářů6

Master Frederic do mě konečně zasunul celou tu kovovou věc a já pochopil, že to je anální zrcadlo, kterým mi rozevře svěrač. Připravil jsem se na bolest, která se pozvolna stupňovala, jak se průměr zrcadla zvětšoval. Můj mučitel byl ale opatrnej, takže jsem to i s odřeným zadkem bez problémů zvládl.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace10. 10. 2019
Počet zobrazení970×
Hodnocení4.97
Počet komentářů7

„Taková pěkně seřezaná prdel si zasluhuje obtáhnout, nemyslíš?” nadhodil Master Frederic směrem do místnosti a mně v tu chvíli došlo, že Górdan celou dobu tiše sedí ve svým sametovým křesle a hltá očima to sadistický divadlo. Úplně jsem na něj ve víru bolesti zapomněl. Trochu zvadlej ocas na to hned zareagoval dokonalým pozorem, protože to bylo nesmírně vzrušující. Bývaly doby, kdy neměl sílu vidět, jak trpím, ale to bylo už dávno. Záhy pochopil, že se mi tak krutý zacházení líbí, a můj ohon mu dával za pravdu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace3. 10. 2019
Počet zobrazení837×
Hodnocení4.94
Počet komentářů5

„O tom nepochybuju,” řekl Górdan potichu a zlověstně. Pořád se ale neměl k tomu, aby mě osvobodil. Můj trest ještě neskončil. Znovu mě obešel dlouhými kroky. Slyšel jsem, že bere do ruky něco jinýho než jezdeckej bičík. Pak se zase přesunul za mě a já zaslechl nezaměnitelný zasvištění. Naskočila mi husí kůže jako pralinky. V hradním podkroví bylo chladno, ale tím to nebylo. Polila mě čirá hrůza.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace26. 9. 2019
Počet zobrazení928×
Hodnocení4.93
Počet komentářů6

Klekl jsem si k němu na zem a objel mu nasliněným prstem levou bradavku. Ucukl a zhluboka se nadechl. Sehnul jsem se a rozhodl se, že si dám vlastní lekci v sebeovládání. Olízl jsem mu bradavku špičkou jazyka a pak obkroužil dvorec. Vtáhl vzduch mezi zuby a celej se napjal. Pokračoval jsem v dráždění rychlejma pohybama na hrotu bradavky a pak se přesunul k druhý a taky ji pěkně poškádlil. To už mu tekla slina ze žaludu pomalu až na zem. Dýchal pootevřenou pusou, a kdybych se ho jednou dotkl, stříkal by.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace19. 9. 2019
Počet zobrazení1330×
Hodnocení4.95
Počet komentářů12

Ležel jsem zrovna na břiše na pláži a vyspával divokej mejdan, když ke mně ten mladě vypadající blonďáček přišel. Teda přišel… On opravdu přilezl! Po čtyřech! Sedl si na paty a nesměle se zeptal, jestli mi může namazat záda. Nebyl jsem v tu chvíli ve stavu, abych zpracoval tak složitej dotaz, takže jsem se na něj jen nechápavě podíval. Můj neomylnej radar, nastavenej na kluky se stejnou sexuální orientací, ale vyhlásil okamžitej červenej poplach.