Romány

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace24. 10. 2020
Počet zobrazení314×
Hodnocení4.49
Počet komentářů5

V mém stavu jsem po lese běhal jako parodie naspídovaného zombíka z Walking Dead, co omylem vypil energy drink, protože jsem přeci jen byl o něco rychlejší než ty stvůry ze seriálu (a taky určitě vzhlednější). Dech mi s blížícím se obědem docházel a pro lovce jsem byl čím dál tím snadnější kořist.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace22. 10. 2020
Počet zobrazení374×
Hodnocení4.78
Počet komentářů5

Když Górdan dorazil, už jsem předpisově ležel na lavici. Pod zadkem byla vyvýšená, aby moje prdel čněla slunci a rákosce blíž. Koukl jsem koutkem oka na mýho pána. Vypadal úžasně. Převlíkl se, měl na sobě jen černý úzký kožený kalhoty a vysoký boty. Opálenej svalnatej hrudník a pekáč buchet na břiše se leskl v tlumeným osvětlení. Jen z toho pohledu jsem byl úplně hotovej.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace17. 10. 2020
Počet zobrazení540×
Hodnocení4.61
Počet komentářů7

Abych to upřesnil, Jonatánův bratr není až takový idiot, ale ke mně se tak vždycky choval. Je o pár let starší, tak pětadvacet mu je. Není nijak výrazně podobný Jonymu. Má blond vlasy a hnědé oči. Jediné, co mají společné, je debilita a úsměv. Jonatan je vzhledově po mámě a Martin je po tátovi. Na základce mi dost často dával přednášky, abych Jonyho nešikanoval.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace15. 10. 2020
Počet zobrazení512×
Hodnocení4.83
Počet komentářů7

„Je na tebe úžasný pohled,” usmíval se Górdan, když jsem mu donesl talířek sýrů jako dezert. Prstama mi zlehka přejel po stojícím ocasu, takže mi ten talíř málem upadl. Pak mi můj tyran dal naslinit ukazováček a krouživým pohybem mi přejel po žaludu. Zalapal jsem po dechu a málem to neustál.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace10. 10. 2020
Počet zobrazení602×
Hodnocení4.81
Počet komentářů9

Volnou rukou uchopí přes trenýrky můj povážlivě škubající penis. Pod tím pevným dotekem se lehce propnu a rozvlním boky ze strany na stranu jako kobra královská před hrajícím fakírem, jenž jí svou flétnou a tajnými triky nutí k vábivým pohybům. Snažím se o jeho dlaň otřít, rozpohybovat ji, ale on jen nehybně drží. Občas laškovně přitlačí. Přikrývá můj soukromý stan a nechává mě skrze trenýrky pocítit ten žár a sílu, která z něj srší líp jak voda z puštěné hadice.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace9. 10. 2020
Počet zobrazení288×
Hodnocení4.85
Počet komentářů6

Upřel pohled na Elstara. Hlavu opřenou o opěrku křesla, ruce volně na područkách, rozhozené nohy do stran. Lákavý pohled na muže, který mu je od chvíle, kdy se setkali, na blízku. Mladík listinu odložil, prohlížel si klidnou tvář spícího muže. Vstal, došel k němu, jemně pohladil strniště na milované tváři, prsty přejel po jizvě. Sklonil se a přitiskl své rty na Elstarovi, zlehka. Kolem boků se mu nečekaně rychle ovinuly ruce, Elstar ho stáhl k sobě na klín, do pusy mu vrazil jazyk. Lukas se nebránil, vychutnával si dravý polibek, vnímal své tělo, které na to reagovalo téměř okamžitě. Zvědavá ruka mu sjela do kalhot. Vzdychl.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace8. 10. 2020
Počet zobrazení570×
Hodnocení4.82
Počet komentářů5

Znova jsem ucejtil jeho jazyk na žaludu. To už jsem zaskučel. Elektrická pecka mi projela od klacku až do mozku. Rozlila se do celýho těla. Koktejl šťastnejch hormonů, namíchanej od toho nejlepšího barmana. Górdanův jazyk zpracovával můj ohon a prsty se činily uvnitř.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace3. 10. 2020
Počet zobrazení666×
Hodnocení4.82
Počet komentářů17

Rozhodl jsem se, že tam nestojím od toho, abych studoval jeho myšlenkové pochody. Nemínil jsem se zabývat důvodem jeho chladu. Znal jsem ho už dlouho a spadnout znova do neustálého hádání a výměny pěstí jsem nechtěl. Myslel jsem si, že bude lepší ho nechat, aby si sám srovnal v hlavě, jaké signály k němu vysílám. Byla řada na něm, aby začal mluvit, až bude chtít.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace1. 10. 2020
Počet zobrazení525×
Hodnocení4.82
Počet komentářů4

Netušil jsem, jestli sedí v křesle pár metrů ode mě, nebo opravdu odešel. Tak jsem se soustředil na rákosku na rukách, že můj mozek už nebyl schopnej zpracovávat nic jinýho. Rákoska a bolest, bolest a rákoska. Musel jsem rychle najít nějakou jinou zábavu pro mou šedou kůru mozkovou, jinak zlikviduju sám sebe.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace29. 9. 2020
Počet zobrazení654×
Hodnocení4.79
Počet komentářů8

„Zajdi za ním, že s ním potřebuji mluvit!“ sice jsem mu slíbil rozhovor na jeho území, ale vzhledem k tomu, jak nejistý se cítím po tom dodatku, že se mnou potřebuje dořešit něco v minulosti, rád bych zůstal na domácím hřišti. Možná jsem sobec, ale teď jsem sakra nejistý sobec. „Volal jste mě, šéfe?“ „Ano, sedni si prosím.“ „Myslel jsem, že vás mám čekat ve své kanceláři.“ „Neprovokuj, Kite!“

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace26. 9. 2020
Počet zobrazení613×
Hodnocení4.83
Počet komentářů8

A proč mě ignoroval on, to jsem netušil a v tu chvíli mi to bylo jedno. Nejspíš měl nějaké své důvody. Nepochyboval jsem o tom, že budou pěkně hloupé a určitě se je ještě dozvím. Měl jsem pravdu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace24. 9. 2020
Počet zobrazení705×
Hodnocení4.84
Počet komentářů26

Postel ve velký ložnici byla dřevěná, s nohama, ke kterejm se daly přivázat provazy. Górdan měl zase chuť si hrát, takže mě přivázal vleže na zádech, roztaženýho do X. Zálibně si mě prohlídl a pak se vytasil s dřevěnejma kolíčkama a tenkým provázkem.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace22. 9. 2020
Počet zobrazení670×
Hodnocení4.83
Počet komentářů14

Tolik se mi stýská! Nikdy bych nečekal, že mě něco takového tak sebere! Nemůžu tu zůstat, nemůžu se s ním potkávat, jeden jeho přezíravý pohled by mi vyrval srdce z těla. Zkusím si najít něco jiného. Úplně se od něj odpoutat, už nikdy ho nevidět a časem… časem tohle všechno možná přebolí a já začnu nový život. Během těch čtyř měsíců, kdy mi on platil nekřesťanské prachy, si klidně můžu dovolit vzít nějakou hůř placenou práci, takže se hned teď seberu a půjdu ji hledat. Ovšem tuto skutečnost bych mu měl sdělit. Po mailu to bude stačit.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace19. 9. 2020
Počet zobrazení596×
Hodnocení4.81
Počet komentářů4

„Pořád samé proč. Tvá slovní zásoba není zrovna dvakrát pestrá,“ ušklíbnu se. Odvážně zakloním o kousek hlavu a dotknu se jeho nosu tím svým. Jemné tření kůže o kůži mnou projíždí jako zásahy elektrického proudu. Pozoruje mě skrze přivřená víčka. „Nemáš žádný důvod chtít mi pomoct. Co za tím je? Chceš, abych ti byl zavázaný?“

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace17. 9. 2020
Počet zobrazení625×
Hodnocení4.83
Počet komentářů6

Koukal jsem na něj a nechápal. Konečně se mnou byl sám a nezneužil toho? Klekl si vedle mě a pomohl mi do sedu. Pomalu jsem vstal a začal se svlíkat. Jim zůstal klečet na zemi a díval se na mě. Když jsem si sundal kraťasy a slipy, zavolal si mě. Musel jsem si stoupnout před něj. Můj tvrdej ocas se mu houpal před obličejem.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace15. 9. 2020
Počet zobrazení670×
Hodnocení4.82
Počet komentářů13

„Dobře, dobře, chápu, že od tebe se vnoučat nedočkám, ale sám bys taky nemusel být! Podívej se tady na toho mládence – Kit, že?“ ohlédla se na mě a zářivě se usmála. Přikývl jsem a cítil, že mi asi shoří tváře, ona se ale hned otočila zpět na Leviho: „Je pěkný, hodný, oči na tobě může nechat a dokázal s tebou sám měsíc vydržet na chatě v Aspenu, byl by pro tebe jako stvořený, no řekni, Hannah? Není Kitie ideální pro našeho Riviho?“ Hannah se kroutila v záchvatu smíchu, já jsem se propadal do země, tváře mi hořely studem a nohy jsem měl jako sulc. To je strašný trapas. Jenže paní Silverová si ničeho nevšímala a jela si dál svou dohazovačskou písničku.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace12. 9. 2020
Počet zobrazení584×
Hodnocení4.86
Počet komentářů8

Vyrazím za ním a přesně v ten moment si všimnu vyššího blondýna, co si to k nám šine. Rozhodně není od nás ze třídy. Kde já jsem ho jen viděl? „Jonatane!“ zvolá kluk. A následuje sled událostí. Upřímně, dost podivných událostí. Jonatan se otočí ke mně, což nečekám, takže do něj regulérně napálím. „Co to…,“ inu domluvit nestačím, neb mě chytí za ruku a rozeběhne se pryč.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace10. 9. 2020
Počet zobrazení677×
Hodnocení4.71
Počet komentářů5

Když jsem ho vzal do pusy a zasunul si ho pomalu do krku, zalapal po dechu a začal přirážet. Sám si určil tempo, ale bylo pěkně rychlý. Intenzivní přírazy co nejhloubš, jak jsem měl rád. Nezdržoval to, neokřiknul mě, že si to chce ještě užít. Už se taky potřeboval vystříkat, a tak jsem jenom držel a rty a jazykem mu pomáhal, co to šlo. Cejtil jsem, jak mi v krku tvrdne a zvětšuje se ještě víc.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace8. 9. 2020
Počet zobrazení688×
Hodnocení4.86
Počet komentářů6

„Stál přede mnou dokonalý chlap, skvěle upravený, v drahém, skvěle padnoucím obleku, ale bez úsměvu. Poté si dal tu práci a udělal čistky i se zaměstnanci a stal se z něj nekompromisní tvrdý chlap, který neodpustí žádnou chybu. Tak, jak ho teď znáš. Lidi, které si k sobě aspoň trochu pustil, ty si stokrát proklepl, měl detektivy, kteří mu sháněli informace o právnících, manažerech i ochrance. Myslím, že i o tobě ví úplně všechno, tím myslím úplně všechno, třeba i to kolikrát denně si vyhoníš nebo jestli chodíš pravidelně na velkou. Byl po tomhle strašně paranoidní, nedůvěřivý a myslím, že se tím ani moc netajil.“

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace5. 9. 2020
Počet zobrazení671×
Hodnocení4.97
Počet komentářů10

Ubytováni budeme v penzionu, protože naše snobská těla nemůžou přece ležet v chatce nebo normálně ve stanu. Proč snobská? Inu během těch dvou dní, co navštěvuji soukromou vysokou školu v Brně, jsem zjistil, že sem chodí fakt jen ti lepší a bohatší. Ne teda naprosto všichni, ale drtivá většina mých spolužáků je dost za vodou. Jonatan mě úspěšně sere (to se jinak říct nedá, pardon) stejně jako já jeho. Ovšem včera došlo k překvapivému zlomu.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace3. 9. 2020
Počet zobrazení643×
Hodnocení4.94
Počet komentářů6

„Moc se neraduj, protože tě seřežu tak, že se nehneš. Dva chlapi mají zlámaný kosti, tak to slízneš i za ně,” vyhrožoval Górdan temně. „Jsem zastánce klasické výchovy. Tenhle tvůj malér spraví jedině rákoska a pak pořádné ošukání. A kdy máš dost, to rozhodnu já,” usmíval se sladce. „Jen co se dáš dohromady, začneme. A neboj, vymrdám tě tak, že z toho budeš křičet i ze spaní.”

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace1. 9. 2020
Počet zobrazení594×
Hodnocení4.95
Počet komentářů7

„Kite! A tohle, s čím jsem se ti svěřila, nikomu neříkej. Vím, že by lidé měli být informovaní, ale ne tím, že vypustíme nějakou informaci takhle necíleně ven. Mohla by vzniknout panika, fámy, které by lidé vymýšleli, by zcela jistě způsobily víc škody než užitku, chápeš. A to, že je virus uměle vypuštěný, to se v žádném případě nesmí dostat ven. Válečný konflikt s Čínou, která je jedna ruka se Severní Koreou určitě nikdo nechce. Jsou to psychopati a tohle si musí v tichosti vyřídit vlády mezi sebou. Já pevně doufám, že to, co jsem ti řekla teď, hned zapomeneš a nikdy, ani kdyby tě mučili, tohle nikomu nevyzvoníš.“

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace29. 8. 2020
Počet zobrazení627×
Hodnocení4.93
Počet komentářů7

Naneštěstí se můj osud vzpamatoval. Ano začal jsem tomu, co se dělo v létě, říkat osudová setkání. Po celých čtrnáct dní jsem měl od Jonatana skutečně klid. Ani jednou jedinkrát jsem ho nepotkal. Horší bylo, jak často jsem si na něj vzpomněl. Děsilo mě to. Samozřejmě, vždycky jsem na něj myslel pouze jako na blbečka. Hezkého blbečka. Blbečka, ze kterého mi buší srdce.

 • Ron
Styltvrďárna
Datum publikace27. 8. 2020
Počet zobrazení690×
Hodnocení4.73
Počet komentářů6

Když jsem zase začal vnímat, Górdan mě objímal na lehátku. Ruce už jsem měl volný. Objal jsem ho taky a políbil. Pomohl mi vstát a překonat tradiční pokles tlaku. Napůl mě odnesl do sprchy a pustil horkou vodu. Opřel jsem se o stěnu a zavřel oči. Horká voda odplavovala příjemnou únavu. Chytl jsem Górdana kolem krku. Potřeboval jsem ho. Cítit jeho tělo, mít ho u sebe. Nevím proč, ale najednou jsem byl naměkko. Rozbrečel jsem se.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace25. 8. 2020
Počet zobrazení863×
Hodnocení4.80
Počet komentářů13

„Někdy před rokem Leviho kontaktovala Centres for Disease Control s tím, jestli by se jeho firma nemohla zabývat vývojem léku a vakcíny proti jistému druhu chřipky. Z jednoho pochopitelného důvodu organizace nechtěla, aby o tomto vědělo mnoho lidí, a tak Levi poprosil mě, jestli bych mu s tím nepomohla…“ „Z jakého důvodu?“ nedokázal jsem počkat, až domluví. „Ten virus ještě pro svět neexistoval, nikdo jím nebyl nakažený…“