Gay povídky

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace29. 5. 2020
Počet zobrazení170×
Hodnocení4.96
Počet komentářů2

Potom se stalo něco neuvěřitelného. Ucítil, jak se jeho nahé kůže na předloktí dotkly Eliotovy prsty. Chvíli spočívaly na místě, pak ho začaly lehce hladit. Vyvolalo to v něm příval nepoznaných pocitů. Nejdříve ztuhnul a měl pocit, že se napětím nedokáže ani pohnout. Pak se roztřásl. Cítil, jak z těch jemných dotyků proudí do těla vlny horka.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace28. 5. 2020
Počet zobrazení486×
Hodnocení4.67
Počet komentářů3

Vyhodil ma z bytu. Proste ma vyhodil z bytu v tak dobrej časti. Starý dobrý Radek je späť! Domov prídem úplne rozladený. Po studenej sprche (aby som zahnal erekciu – nemienim sa robiť pri myšlienkach, to by bola výhra pre neho) sa hodím do postele a jednoducho zaspím. V piatok si nájdem SMS od mamy, že mám naklusať domov, pretože ma minulý týždeň teta nestihla a chce mi zablahoželať k meninám (na ktoré Radek, len tak mimochodom, zabudol – žeby slovenský kalendár?).

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace22. 5. 2020
Počet zobrazení654×
Hodnocení4.77
Počet komentářů4

Muž tvrdě spal a mladík se už oblečený, stočený u jeho nohou, díval do klidné tváře. Pohledem se dotýkal víček, úst, odhaleného hrudníku. Potutelně se usmál sám pro sebe, dvěma prsty uchopil lehkou deku a opatrně ji stahoval směrem k sobě. Než se Arcan zavrtěl, byl do pasu odhalený. Caris z něho nespouštěl oči, když se zavrtěl, mladík skoro nadskočil.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace21. 5. 2020
Počet zobrazení1884×
Hodnocení4.61
Počet komentářů7

Sklonil se nade mnou a řekl bych, že úmyslně mi nabídl pohled na napnuté kalhoty vepředu s velkou boulí prozrazující, že ani pohled na můj penis ho nenechal lhostejným. Zachytil můj pohled, ale ani se nesnažil své vzrušení zamaskovat. Ponořil jednu ruku s teploměrem do vody a druhou nahmátl můj stále ztopořený penis, silně jej stiskl a začal ho prohánět, což bylo díky vonnému oleji rozpuštěnému ve vodě snadné a samozřejmě i příjemné.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace20. 5. 2020
Počet zobrazení1065×
Hodnocení4.68
Počet komentářů9

V stredu sa mi na moje prekvapenie Radek vo svojom kabinete ospravedlnil. Ako spečatenie nášho vzájomného (neviem, čo odpúšťal on mne) odpustenia, ma prinútil mu ho vyfajčiť. Nesťažujem si (teda aspoň nie teraz, tam som frflal ako stará baba), Radkov penis milujem v akomkoľvek podaní, no je to kúsok nepríjemné.

 • Kashttan
Stylklasika
Datum publikace19. 5. 2020
Počet zobrazení938×
Hodnocení4.30
Počet komentářů4

Ve škole se nemůžu udržet, pořád mi k němu ujíždějí oči. Furt na to musim myslet. Hlava mi pořád jede, nemůžu se těch představ zbavit ani ve škole, natož doma. Honim, v jednom kuse honim. Ale k ničemu jinýmu se nedostanu. Co tim chtěl říct… proč mi to říkal? Asi bych se mu měl vyhýbat a vykašlat se na něj. Ale pořád mám takový nutkání se k němu nějak přiblížit. On je gay. Nebo možná ne, ale má sex s chlapem.

 • Amater
Stylromantika
Datum publikace18. 5. 2020
Počet zobrazení391×
Hodnocení4.62
Počet komentářů9

„Kde je Adam?“ vyhrkne Alessio. Všechny ruce ukážou na dveře. Alessio se narovná a odfrkne. „Zbabělec.“ Otočí se a odejde. „Tak na to se nedá nic říct,“ pronese Casimir. „Zajímalo by mě, co se s ním děje. Nechápu to.“ Casimir to tuší, ale říct to nehodlá. Alessio vztekle rázuje na záchody. Má tušení, že by bylo zbytečné jít k Julianovi, že by před ním opět utekl. Opláchne si tvář. Posmutní. Opravdu v něm vidí bratra? Vyspal se s ním jenom kvůli tomu? Co když je oba dva srovnal a on vyšel hůř? Co když Virgiliovi nestačí a je horší? Mohl Adama uspokojit lépe než on?

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace17. 5. 2020
Počet zobrazení795×
Hodnocení4.53
Počet komentářů9

Vypadalo to jako náhodný dotek, ale v Alanovi to vyvolalo takový nával horka, až cítil, jak se mu krev žene do tváří. Rychle se otočil a sedl si za stůl. Snažil se něco psát na počítači, ale přistihl se, že celou dobu poslouchá, jak v koupelně šumí proud vody ze sprchy. Představa pramínků stékajících po nahé kůži mu zrychlila dech.

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace16. 5. 2020
Počet zobrazení714×
Hodnocení4.56
Počet komentářů1

V pátek ve čtyři odpoledne jsem tedy dorazil do svého bytu, který už byl okupován Tadeášem. Samozřejmě, jiného domácího mazlíčka jsem neměl. Ten kluk byl z mého příjezdu natolik nadšený, až mi div neskočil kolem krku, jakmile mě spatřil mezi futry. Kdybych mu do zadku vrazil dildo s oháňkou, jistě by s ním i samým štěstím vrtěl. Divil jsem se jeho radosti přesně minutu, než ze sebe vysypal, co si na mě vymyslel.

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace15. 5. 2020
Počet zobrazení734×
Hodnocení4.77
Počet komentářů6

Ve středu dopoledne mi volá David, chce, abych se někdy zastavil za Matějem, nechápu. Nechtěl to takhle on? A já za ním mám běhat? Tohle všechno už mě ubíjí, odpoledne se za ním vydám, chci to už konečně nějak vyřešit. V hale nikdo není, tak jdu do stáje, tam taky nejdřív nikoho nevidím, ale potom se objeví Davidův přítel.

 • Kev1000
Stylromantika
Datum publikace14. 5. 2020
Počet zobrazení678×
Hodnocení4.76
Počet komentářů9

„Lásko?“ vytrhává mě ze vzpomínek známej hlas. Naléhavej. Zazadu. Přišel z vopačný strany, než jsem ho čekal. Srdce mi vyletí někam do krku. Votáčim se a fakt, je tam Von.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace13. 5. 2020
Počet zobrazení1053×
Hodnocení4.49
Počet komentářů12

Dokonce si i pamatuji, jak mi ten tichý hlásek říkal, že ho sprostě šuká, zdálo se mi o tom, neustále jsem kvůli tomu na něj křičel, nutil ho mi říkat všechno, co dělá. Nikdy mi nic nepřišlo jako důkaz věrnosti, ale všechny blbiny jsem viděl jako jasný doklad nevěry. I sebemenší prkotinu, stačilo, aby si do práce vzal novou kravatu, a už jsem ho viděl na stole pod jeho šéfem, dokonce jsem si to tehdy došel zkontrolovat, měl ji uvolněnou, to pro mě bylo znamení, abych mu vyčetl každou prkotinu a zhádal se s ním před všemi jeho kolegy. A přesto se mnou stále byl, stále mi odpouštěl, když jsem po svém záchvatu dospěl k prozření a omlouval se.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace12. 5. 2020
Počet zobrazení796×
Hodnocení4.76
Počet komentářů7

Šramot uvnitř místnosti ho děsil i lákal, bál se, že ztratí odvahu. Prudce otevřel a vrazil dovnitř. Baterku namířil do prostoru, zaznamenal pohyb, snažil se tím směrem zacílit kužel světla, srdce mu bušilo, pot se perlil na čele. Měl nepříjemný pocit, rychle se otočil, chtěl vyběhnout ven, ale nemohl. Spatřil siluetu postavy, která právě zavírala dveře.

 • Amater
Stylromantika
Datum publikace11. 5. 2020
Počet zobrazení407×
Hodnocení4.50
Počet komentářů4

„Nic. Jsem v pohodě,“ povídá omámeně a přikročí k masce. Prohlíží si jednotlivé tahy fénixe. Černou, červenou a zlatou, jak se proplétají v milostném rytmu. Fénix křičí slasti, jako křičel on při vyvrcholení. Zmocní se ho horečka a chuť podlehnout opět polibkům, dotekům muže, který si s ním zahrával. Vůbec si nevšimne, že se udělá místo a do místnosti vejde hrabě.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace10. 5. 2020
Počet zobrazení1266×
Hodnocení4.87
Počet komentářů12

U regálu se zastavil kluk, kterej něco chvilku hledal a pak se otočil na prodavačku, která vezla přepravky s jogurtama: „Promiňte, dobrý den, máte droždí?“ Ukázala bradou na regál: „Támhle. A jestli tam není, tak už došlo.“ Otočil se k regálu, kde byla prázdná krabice, ještě ji zvedl a trochu s ní zatřásl, jako by čekal, že se tam odněkud alespoň jedna kostka vynoří, a povzdechnul si.

 • Alianor
Styltvrďárna
Datum publikace9. 5. 2020
Počet zobrazení1121×
Hodnocení4.61
Počet komentářů10

Provaz stále zkoumal má zákoutí a druhou rukou vzal do rukou mé koule a jemně si s nimi pohrával, mačkal a natahoval, občas sjel k mé stále roztažené díře a krouživými pohyby ukazováku masíroval rozetu a palcem přejížděl po citlivé hrázi. I když můj ocas úplně ignoroval, všechny tyhle dotyky byly tak vzrušující, že se mi po chvíli klacek až bolestně bořil do měkké matrace.

 • KinkyGay
Styltvrďárna
Datum publikace7. 5. 2020
Počet zobrazení1759×
Hodnocení4.52
Počet komentářů7

„Kam jdeš? Nenechávej mě tady!“ snažil jsem se říct, ale přes roubík z toho bylo slyšet jen nesrozumitelné mumlání. Začal jsem sebou zmítat. Řemeny byly dlouhé tak akorát, že jsem byl na posteli roztažený do X, ale nebolelo to. S rukama v návlecích jsem nemohl vůbec nic nahmatat a přes kuklu jsem ani neviděl ty zámečky na přezkách, jen jsem slyšel, jak cinkají. Po chvilce jsem se unavil a už jen tak ležel. Nebylo nic slyšet a začala ve mně růst panika. Navzdory tomu jsem cítil, jak se mi vší silou snaží v kleci postavit.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace6. 5. 2020
Počet zobrazení1144×
Hodnocení4.60
Počet komentářů8

Odkryji si svoji tvář a propálím ho vážným pohledem. „Nejsem člověk, se kterým bys chtěl něco mít. Jakmile s někým jsem… ve vztahu mám sklony žárlit. Hodně žárlit,” zapřu se o dlaně a vysunu se k čelu postele. Kovové příčky se mi zaryjí do kůže, má to na mě uklidňující účinek. Jsem doma, na svém území. „Jsem majetnický a žárlivý. Mám sklony to přehánět.”

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace5. 5. 2020
Počet zobrazení460×
Hodnocení4.71
Počet komentářů3

Nils stál ve velkém sálu, upřeně se díval z okna. Moe chvíli pozoroval paprsky tančící mu ve vlasech. Pomalu se k mladíkovi přiblížil, přitiskl se k jeho zádům. Nepromluvil, Nils se o něho opřel, vzdychl. „Nevěřím, že jsem to udělal.“ „Znáš celou pravdu o své minulosti, teď máme před sebou společnou budoucnost.“

 • Kashttan
Stylklasika
Datum publikace4. 5. 2020
Počet zobrazení1021×
Hodnocení4.71
Počet komentářů6

Wik nepřišel do školy. Ve čtvrtek a v pátek jsem to tak nějak čekal. Ale nebyl ve škole i celej další tejden… Od tý fotky jsme si nepsali. Přemejšlim, že bych mu napsal, ale nevim co a hlavně, messenger píše: naposledy aktivní před 10 dny. Druhý den je pořád offline. V sobotu už je to 14 dní. Wik, kterej normálně visí na mobilu celej den. Mám strach, co se stalo.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace3. 5. 2020
Počet zobrazení1314×
Hodnocení4.89
Počet komentářů14

„Babi, pojedeme na nákup, budeš něco potřebovat?“ „To jseš hodnej, Danečku, budu. Budu potřebovat větší nákup, na víkend přijede Janička s tím svým, tak ať je pohostím.“ Vyjevil jsem se: „Přijede Janďa? Už jsem ji neviděl strašně dlouho. Myslel jsem, že se uvidíme o Vánocích, když jsme byli na Štěpána u našich, ale nemohla přijet. Co se děje, že se teď objeví tady?“

 • Elizabeth Cheese
Stylromantika
Datum publikace2. 5. 2020
Počet zobrazení836×
Hodnocení4.78
Počet komentářů6

Nicméně místo kavárny nebo hospody jsem mu poslal svoji adresu a pozval ho k sobě rovnou na následující den. Neměl jsem (nechtěl jsem mít) nikterak velkou představu o tom, co ho tíží na srdci, ale něco mi říkalo, že bych to nerad řešil na veřejnosti. A pak přišla ta super noc. Spát se mi sice chtělo dál, ale nějak to nešlo. V hlavě se mi ve finále nehonilo nic, ale srdce mi pořád bušilo jak blázen a trápila mě šílená žízeň. A když v noci pořád pijete vodu, pak zákonitě stále chodíte na záchod. Teprve kolem páté ranní jsem konečně vytuhl.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace1. 5. 2020
Počet zobrazení557×
Hodnocení4.77
Počet komentářů6

„Eriku, slyšíš to? To je střelba.“ Gil se vrhnul pro zbraně. „Gile.“ Mladík mu pohlédl do očí. Oba byli vojáci, oba věděli. Gil jen kývnul, už nebylo třeba něco říkat. Erik si vzal zbraň, vyběhli. Hluk se rychle přibližoval, nezpomalili. Z lesa se vynořili Simon s Davidem, ihned se díky Gilovi ozbrojili. „Co se děje?“ dožadoval se Simon vysvětlení. Ten mu jen naznačil, že neví. „Timi a Martin?“ nadhodil David.

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace30. 4. 2020
Počet zobrazení863×
Hodnocení4.71
Počet komentářů8

Ruku v ruce jsme mířili k lesnímu jezírku. A Matheu mi vyprávěl sen, ve kterém se mu zdálo o mně. Prý jsme spolu měli domeček na samotě, u domku se pásli dva koně a my na ně koukali velkým oknem z ložnice. Zrovna jsme se probudili – z toho měl Matheu největší radost, že mohl ráno jen tak ležet vedle mě. A já si to představil a hlavou se mi prohnaly myšlenky jiného typu: Ležíme vedle sebe – oba nazí…

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace28. 4. 2020
Počet zobrazení1208×
Hodnocení4.49
Počet komentářů9

Desať dvadsaťosem, žeby si zo mňa robil srandu? Chcel sa ma iba týmto zbaviť? To je jedno! Keď ho stretnem v škole, tak mu hodím niečo do hlavy a budem dúfať, že trafím oko. Je desať tridsaťpäť a ja nechápem, prečo tu ešte čakám, a kontrolujem telefón, akoby mi mal zavolať. Nie… ja ho priam hypnotizujem, aby sa na displeji rozsvietilo jeho meno (aj keď ho nemám v kontaktoch).