Gay povídky

 • Max Remotus
Stylromantika
Datum publikace11. 7. 2024
Počet zobrazení748×
Hodnocení4.77
Počet komentářů8

Sklidilo se i poslední ovoce, poorala políčka. Kluci si docela mákli a Erny ani nejezdil domů. Rodiče mu nijak nebránili, spíš si mysleli, že má v okolí nějaké děvče. Nesvěřil se, jak na tom je. Netroufl si odhadnout jejich reakci. Zato se odhodlal zkusit Bárnyho. Domluvili se, že skončení venkovních prací oslaví. Na Martina pekli každý rok husu.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace10. 7. 2024
Počet zobrazení156×
Hodnocení4.04
Počet komentářů5

„Filipe, prosím. Pojďme si o tom promluvit. Jen mu dej šan...“ začal David. „Ne!“ zaduněl Filip jen s pootočením hlavy ke straně. Následovalo několik okamžiků těžkého mlčení. Vnímal, jak v něm narůstá vztek, který, co si budeme říkat, často míval velmi velký problém krotit. A jeho poslední dobou stále více se horšící problémy se spánkem a vědomí toho, kdo se to před pár týdny zabydlel v jeho kanceláři po otci, tomu všemu opravdu zrovna neubíralo. Zavřel oči a snažil se ovládnout svůj zrychlený dech. „Takže tím to jako skončilo? Navždycky budeme žít jen takhle spolu a nebudeme mít nikdy rodinu?“ slyšel Filip za sebou pořádně zklamanou intonaci Davidova hlasu, ale stále se mu nebyl ochotný podívat do tváře. 

 • GD
Stylromantika
Datum publikace7. 7. 2024
Počet zobrazení575×
Hodnocení2.32
Počet komentářů7

Dneska je ten velkej den
On je nevěstou, on ženichem
Všechno bude sweet tak, jak má být

 • Max Remotus
Stylromantika
Datum publikace4. 7. 2024
Počet zobrazení2039×
Hodnocení4.84
Počet komentářů5

Když vešli, zůstal chvíli stát. Jistě, takovou situaci viděl mnohokrát, ale na posteli ležela nejdřív figurína, pak pacient. Kolem přístroje na kolečkách, na zdi poutky zachycené trubice s kyslíkem. Kablíky, hadičky. Cítil vždy napětí i soucit, ale byli to pro něj cizí lidé. Prsty vyčnívající ze sádry, pak nad ní kanyla a napojená hadička. Přes tělo měl položené prostěradlo. Hlava v obvazech. Dotkl se polštářků prstů. Ještě ráno se milovali. Pak spěchal na autobus. Možná se všechno odehrálo, když k němu vtrhli estébáci.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace3. 7. 2024
Počet zobrazení283×
Hodnocení4.39
Počet komentářů5

Tiše to mlasklo, jak jej Filip pustil jen chvíli před tím, než by se stalo. Sebastiénovi to přišlo nezměrně vtipné, a tak se rozesmál – byť jemně nafialovělou stinnost nočního bytu pod víčka ochotný pustit nebyl. Zaslechl klapnutí uzávěru. Další z důkazů toho, cos měl od začátku v úmyslu. Víčka pootevřel, až když ucítil Filipa. Shlížel k němu v mohutnosti přesného vyrýsování svalů těla podobného představám dávných mýtických polobohů. Vlasy měl nekontrolovatelně pocuchané a tvář, která byla jeho velmi dávnému předkovi opravdu více než podobná, odrážela vážnost momentálně čistě naturalistického chtíče. Přidržoval jej pod stehny a pozvolna si co okamžik razil cestu hlouběji a hlouběji.

 • Tomm
Stylromantika
Datum publikace30. 6. 2024
Počet zobrazení1585×
Hodnocení4.60
Počet komentářů5

Bylo mně už šestadvacet, když mně přišlo, že život funguje jak přesýpací hodiny, co nejdou otočit. Čas utíká rychleji jak jemný písek v nich, a než se člověk naděje, je horní baňka prázdná. Z kluka se stává muž a z uniklé kořisti lovec. Ještě pár let a seminář mládí končí, protože mládí bude v hajzlu, ale můj život byl stále jako na houpačce.

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace29. 6. 2024
Počet zobrazení923×
Hodnocení4.64
Počet komentářů13

Když moje úterní dopolední rozehrávání zase přeruší zvuk zvonku, sám pro sebe se uchichtnu: s takovou bych mohl každej všední den krátce po desáté prostě jenom pootevřít hlavní dveře – a ať Patrik kdykoliv vejde dál, ne? Ať si prostě sedne na gauč, poslechne si pár skladeb, a až ho to přestane bavit, tak zase odejde. Beztak se spolu v podstatě vůbec nebavíme a nic jinýho, než abych hrál, ode mě nechce, tak se klidně tomu lehce rozpačitýmu úvodu v předsíni můžeme vyhnout. No ale to by nebyl on, aby mě opět maličko nevykolejil tím, že tentokrát udělá něco jinak.

 • Max Remotus
Stylromantika
Datum publikace27. 6. 2024
Počet zobrazení2498×
Hodnocení4.86
Počet komentářů6

Povídalo se o všem možném, kluci pak šli udělat večeři. Zbyl kousek kuřete po studenu, primář chtěl, ať nakrájí i kus uherského salámu a čabajky. Ještě rajčata a papriky, okurka. Než šli spát, ukázal jim koupelnu a vyndal osušky. Vysvlékli se nahoře a v trenýrkách postupně seběhli do koupelny. Otevřeným oknem bylo slyšet cvrlikání cvrčků a ptáků, kteří díky osvětlení v ulicích také ponocují. Bylo horko, složené deky dali na židli.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace26. 6. 2024
Počet zobrazení261×
Hodnocení4.26
Počet komentářů9

„Pil jsi někdy absinth?“ pootočil na Filipa tvář. „Ano, ale nijak extra mi nechutnal. Nemám rád peprmint,“ odpověděl mu vzápětí. Na rtech Sebastiéna se poprvé objevil semknutý úsměv. „Myslím pravý absinth. Ten, o kterém se dříve říkalo, že otevírá mysl. Zdroj inspirace umělců i jejich naprosté zkázy. Takový absinth, Filipe.“ V momentu, kdy Sebastién vyslovil Filipovo jméno, mu prošlo tělem chvění. Uvědomil si nepatrnou kolísavost vlastního výdechu. 

 • Bamira
Stylklasika
Datum publikace24. 6. 2024
Počet zobrazení739×
Hodnocení4.00
Počet komentářů10

Na Příkopech, když jsem došel, se odehrával hotový rej čarodějnic. Bernard se snažil, seč mohl, aby mne zastoupil, no na vše nestačil, tak v aktivních rolích vystupovali i Ľubo se Stanom a nevedli si špatně, a mimo to, moc se jim to líbilo. Vypomáhal jim i Fanda a vehementně obdělával dírku benjamínka Pepíka. Honem jsem se osprchoval a už jsem se rozhlížel a uvažoval, 'kam s ním'. Když jsem viděl Bernardovu prdelku, jak s ní vrtí a přiráží do Danyho, tak jsem neodolal a vrazil mu ocas do jeho nádherné roklinky. Jen se pootočil a uculil se. Políbili jsme se a bez přerušení dál hobloval Danyho dírku a já tu jeho. 

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace22. 6. 2024
Počet zobrazení1298×
Hodnocení4.54
Počet komentářů20

„Patriku?“ ozve se zaklepání na dveře, a ještě než se vůbec nadechnu k odpovědi, teta do mýho novýho pokoje rovnou vstoupí. „Nechceš s něčím, ehm… pomoct?“ Zaraženě se rozhlídne po místnosti. Po místnosti, ve který to vypadá pořád úplně stejně prázdně a bezútěšně jako před pár hodinama, když jsme sem ze stěhovacího náklaďáku dotahali poslední krabice… „Ty jsi s tím vybalováním ještě ani nezačal?!“ probodne mě zpytavým pohledem. Nechce se mi zbytečně plýtvat slovama na zbytečně položenou otázku, ale zároveň se mi ani nechce tetu úplně ignorovat, a tak neurčitě zahučím: „Začnu…“

 • Sidonius
Styltvrďárna
Datum publikace21. 6. 2024
Počet zobrazení1790×
Hodnocení4.37
Počet komentářů13

Ondra jen pronesl: „A protože tady někdo zlobí, dostane trest.“ Ihned jsem začal hlavou házet, abych kladl alespoň nějaký odpor. Ten byl ale marný. Dalibor mi řádně prohmatal rozkrok, což jsem nečekal a na první moment mne to dost vylekalo a zpod roubíku se vylinul silný vzdech, a tak dostal chvilku na vyzkoušení zafixování mé hlavy svou druhou rukou.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace19. 6. 2024
Počet zobrazení240×
Hodnocení4.12
Počet komentářů4

„Sebastiéne." Trhnul hlavou ke straně. Někdo tam byl. Vnímal fyzické teplo, které ten kdosi vyzařoval, a slyšel krev zpívající mu v těle, stejně jako srdeční tep zvoucí k pokračování. Vše kolem bylo šedé a chladné. Jen ten někdo pulsoval narudlou aurou protkanou milionem žilek, tepajících životem a energií. „Cos to udělal?" ukročila postava vzad a opřela se o něco nataženou paží. Filipe? Skrze to vše se prodrala zoufalá myšlenka, která vykřikla, že toto se jemu nikdy stát nesmí. Jakési sevření povolilo. Smyčky, které věznily Sebastiénovo vědomí, se začaly rozvazovat. 

 • Max Remotus
Stylromantika
Datum publikace18. 6. 2024
Počet zobrazení2582×
Hodnocení4.84
Počet komentářů16

Radim se přece jen trochu styděl. Oba byli z opalování spíš růžoví s bílými trojúhelníčky po vykasaných trenýrkách. Dlouho se drželi za ruce, které pak bloudily všemi směry poznání. Matěj se lehce dotýkal chlapcových bradavek. Cítil, jak znenáhla tvrdnou, a vnímal tichounké vzdechy. Najednou zase viděl Radima zakrváceného na dlažbě chodby. Ne, přece si všechno teď krásné nenechá zkazit vzpomínkami. Jenže ty kroužily jeho hlavou jak černá hejna vran.

 • mišo64
Stylromantika
Datum publikace13. 6. 2024
Počet zobrazení2114×
Hodnocení4.50
Počet komentářů8

Počas nasledujúcich dní a týždňov mu často zavolám, občas sa ozve aj on mne, je to paráda, akoby som znovu našiel zmysel života, lásku. Mám pocit, že sa čoraz viac zbližujeme a spoznávame. Občas sa aj stretávame, no ako plynie čas, cítim, že Roman je čoraz viac akýsi odmeraný, už to nie je ten veselý chalan, ako som ho spoznal. Vŕta mi to hlavou.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace12. 6. 2024
Počet zobrazení227×
Hodnocení3.94
Počet komentářů4

Nyní zůstali ti dva v kanceláři sami. Filip se díval na Sebastiéna, který za otcovým stolem vypadal mnohem příhodněji než Kao. Ano, u něj mu nevadilo, že tam sedí. Vlastně by mu nevadilo vůbec nic, kdyby... Zůstaň, prosila Filipova myšlenka. V Sebastiénově tváři se nepohnul ani sval. Jeho pohled nezaváhal, ani mrknutí jej nezčeřilo. Jak dlouho tu Filip už stál? Rok, desetiletí, nebo věčnost? Díval se do šedých, statických očí a nemohl se pohnout – jako myš fascinovaná pohledem dravce.

 • GD
Stylklasika
Datum publikace9. 6. 2024
Počet zobrazení1627×
Hodnocení3.76
Počet komentářů8

Mariánovi se konečně splnil sen, který měl již od útlého dětství. Přijali ho do domova důchodců.

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace8. 6. 2024
Počet zobrazení1506×
Hodnocení4.65
Počet komentářů19

„Ty seš děsně tvrdohlavej! Což je mimochodem podraz, protože v životopisu jsi to zmíněný neměl!“ zakroutí Jindra hlavou, koutky úst mu pobaveně cukají. „Spoustu věcí tam nemám,“ zase se s chutí zahryznu do bagety. „Třeba důvod, proč jsi odešel ze svý bývalý práce,“ prohodí. „Třeba,“ přikývnu. „Ještě pořád mi to nechceš říct?“ zasonduje. „Teda jako není to nic, co bych potřeboval vědět, jenom… jsem prostě zvědavej,“ přizná.

 • Tychob
Stylklasika
Datum publikace6. 6. 2024
Počet zobrazení1718×
Hodnocení4.39
Počet komentářů2

Plavec si lehnul na břicho, podal jednomu z nich opalovák a řekl: „Dělej, namaž mi záda.“ Ten poslechl, sednul si mu na zadek a polil ho opalovákem. „Hmmm, to jsem ti ale pěkně postříkal záda, to byl vždycky můj sen se na tebe udělat.“ „Neser, teplouši, a koukej mě namazat,“ odpověděl smějící se plavec. „Jóóó, konečně homo porno na koupališti,“ přidali se ostatní a začali předvádět kopulační pohyby. No co vám budu povídat, knížka vzala za své, předstíral jsem sice četbu, ale nic nepřečetl. Pak nastal asi na 5 minut klid, když se jeden z mlaďasů zvednul a řekl, že jde do stánku, ostatní až na Plavce, že půjdou taky.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace5. 6. 2024
Počet zobrazení267×
Hodnocení3.77
Počet komentářů4

„Ach, vy jste také zde. Jak báječné," zaradoval se Pierre, ale to Filip už nevnímal. Byl plně uchvácený tím hlasem, který všechny okolní vjemy vymazal a učinil je nedůležitými. Srdce se mu zachvělo a něco hluboko v něm vykřiklo způsobem, který by nedokázal nikomu vysvětlit. Bylo to tak silné, až mu to vyrazilo dech. Jako by někdo v jeho nitru rozechvěl strunu neznámého hudebního nástroje, jehož hluboký tón naplnil celé jeho já napětím a bázní současně. S náhlou jasností si uvědomil, jak byl vždy prázdný, když ten vnitřní tón souzněl s hlasem někoho, koho zatím ještě neviděl. Byl to krátký pohyb, když pootočil tvář vstříc původci toho všeho. Tak krátký... Ale pak došlo ke střetu.

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace1. 6. 2024
Počet zobrazení933×
Hodnocení4.73
Počet komentářů12

Zasedačka je plná. Nejenom našich lidí, ale i spousty cizích… I když oni jsou zjevně cizí jenom pro mě, protože někteří chlapi od nás se s nima polohlasně baví. Snažím se vyčíst z jejich tváří, o co jde. Sednu si vedle Mary, tázavě k ní zvednu oči… a ona jen pokrčí rameny. Když do místnosti konečně vejde Jonas v doprovodu Nathana, Filipa a ještě někoho dalšího, celej se uvnitř sebe napnu. Přijde mi, že s jejich příchodem se vzduch v zasedačce ochladil. Že zamrzl… a jednotlivý zmrzlý molekuly mě bodají do tváří… a do paží…

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace31. 5. 2024
Počet zobrazení1449×
Hodnocení4.69
Počet komentářů16

Ani teď Jindra nenechá svýho nadřízenýho domluvit. „Koukám, že jsi zase vstal svou humornou nožičkou napřed!“ ušklíbne se. „Přes to, že potřebuju mít kancl sám pro sebe, nejede vlak! Ostatně, tadyhle pan Hanuš bude určitě rád, že si ode mě může každej den na chvilku dáchnout… Už tě určitě stihli varovat, že jsem tady něco jako persona non grata, ne?“ zvědavě ke mně stočí zrak.

 • V.
Stylromantika
Datum publikace29. 5. 2024
Počet zobrazení352×
Hodnocení3.89
Počet komentářů7

„Je duše toho člověka, kterého chcete zachránit, čistá, pane?" V cele zavládlo naprosté ticho, čeřené jen vzdálenými výkřiky nejspíš některého vězně, který byl zrovna vystavován právu útrpnému. Filip se poněkud zamračil a pak krátce přikývl. „Ano, je. Myslím, že čistější jsem nikdy nepotkal." Ne, muž opravdu vůbec nemrkal a nyní se usmál přímo děsivým způsobem, že dokonce i Filip měl co dělat, aby nezačal sám couvat ven z cely. „Dobře. A nyní ještě jedna otázka. Nebudu se vás ptát, jestli byste za jeho záchranu byl ochotný obětovat svou duši, protože jak se na vás dívám, tak naprosto určitě ano. Ale jste ochoten pro to obětovat i jeho duši, pane?"

 • Saavik
Stylromantika
Datum publikace26. 5. 2024
Počet zobrazení3949×
Hodnocení4.83
Počet komentářů18

Hynek se vrátil a chystal se mu předat psa. "Přece mě neoberete o tu chvilku, kdy si můžu pokecat s někým, kdo mi i odpoví. Pojďte dál," zval Hynka a odebral se do obýváku, kde se složil do křesla. Vystrčil osádrovanou nohu a řekl: "No tak, jsem neškodný, teda skoro."

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace25. 5. 2024
Počet zobrazení854×
Hodnocení4.74
Počet komentářů11

Ostatně, vypadá to, že Ryan je na tom úplně stejně… „Chyběls mi,“ řekne totiž, sotva za náma zaklapnou dveře – a než se naděju, drží mě v náručí a nese mě k posteli. „Hej, chodit přece můžu,“ bráním se, ale myslím, že oba víme, že je to jenom tak naoko. Protože ve skutečnosti je mi v jeho náručí až neskutečně hezky.