Povídky

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace25. 10. 2020
Počet zobrazení323×
Hodnocení4.67
Počet komentářů2

V tomhle nevysvětlitelném napětí mi ulevují chvíle, jako je právě tahle. Tahám Daka za trencle a kochám se okamžiky, kdy mu z nich občas vyklouzne některý z kousků všech jeho zahalených rozkošností. On se u toho snaží uplácat něco ke snídani, ale já mám úplně jiné chutě. Vejce nechci mít umíchaná, ale hezky z ostra natlačená na jeho překrásnou prdelku. Sedím u stolu, kousek od kuchyňské linky, právě tak daleko, abych ho mohl takhle škádlit a hrát si s ním.

 • gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace23. 10. 2020
Počet zobrazení657×
Hodnocení4.28
Počet komentářů2

Když odjížděl domů, tak mi řekl, že mne přeci nemůže nechat samotného, tak mne bude hlídat jeho kamarád a já ho budu poslouchat, jako by to byl On. V tom zazvonil zvonek, Pán šel otevřít a za chvíli se vrátil i s návštěvou. Padla mi sanice. Přede mnou stál urostlý, nefalšovaný, mladý černoch. „Dobrý den, Pane.“ Následně jsem mu políbil boty, tak jak jsem byl vycvičen. „Myslím, že si s touhle děvkou budu rozumět. Rozhodně si pořádně užijeme.“

 • Alianor
Styltvrďárna
Datum publikace21. 10. 2020
Počet zobrazení1016×
Hodnocení4.45
Počet komentářů4

Zaklonil jsem hlavu, abych se nemusel do těch modrých kukadel dívat, a zanedlouho jsem se s táhlým zasténáním udělal hluboko do jeho krku. Po dlouhé době jsem vytáhl svůj klacek z jeho úst. Byl usoplený, uřvaný, oslintaný a měl plnou pusu mé mrdky. „Spolkni to!“ Ublíženě na mě zakoulel očima, ale neprotestoval a spolknul všechno, co měl v ústech. Jeho rty byly oteklé, oči červené, stále plné slz, přesto se na mě pousmál, snad abych si byl jistý, že to všechno dělá na důkaz své lásky a nikterak mu to nevadí.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace20. 10. 2020
Počet zobrazení511×
Hodnocení4.77
Počet komentářů3

Vstoupil. Ihned ucítil vůni koupele, kterou ze sebe mladík smyl nános několikadenní cesty. Na židli se sušily kalhoty, plášť zavěšený na háčku dveří, seděl na posteli. Příchozí přidal svůj plášť, svlékl se, dobře si vědom mladíkových žhnoucích očí, které ho doslova hltaly. Odešel se také vykoupat, po návratu našel Sertuma na stejném místě, ruce měl sepnuté, hlavu skloněnou.

 • Isiris
Styltvrďárna
Datum publikace19. 10. 2020
Počet zobrazení989×
Hodnocení4.74
Počet komentářů11

„Nebudu se dívat na filmy se svou nevychovanou hračkou!“ držel se Kamil dál své role. „Nejdřív lekce správnýho chování, potom teprve může bejt řeč o nějakým filmu…“ Ben se uculil, zatímco tělem se mu už zase šířilo šimravé vzrušení. „No… a co teda potřebuješ k tý lekci?“ „Bene, takhle ta otázka ale vůbec nestojí. Správně to je, co ty potřebuješ k tý lekci, víme?“

 • Andrej
Stylklasika
Datum publikace18. 10. 2020
Počet zobrazení995×
Hodnocení4.84
Počet komentářů5

Vstal som z postele a začal som sa hrabať vo svojich veciach. „Čo robíš?“ sledoval ma Mišo pootvorenými očami. „Idem do sprchy,“ povedal som, držiac kozmetickú tašku, uterák a trenky na spanie. Pánske sprchy boli spolu s toaletami spoločné pre celé poschodie. Upravil som si mäknúce péro tak, aby ho cez tepláky moc nebolo vidno, a zamieril som k dverám.

 • gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace16. 10. 2020
Počet zobrazení1194×
Hodnocení3.95
Počet komentářů6

Měli jsme vlastni kóji, která byla uzavřena posuvnými dveřmi ve formě jednosměrného zrcadla. Okolí tak nevidělo, co se děje uvnitř, a její osazenstvo naopak dobře vidělo dění venku. Celá její konstrukce byla postavena v tomto duchu, a tak nebylo nic, co by nám uniklo. Usadil jsem se pod stůl mezi Pánovy nohy a tím se mi otevřel úchvatný výhled na nejdokonalejší výtvor přírody. Nelenil jsem a dal se ihned s radostí do práce.

 • realutopik
Stylklasika
Datum publikace14. 10. 2020
Počet zobrazení1483×
Hodnocení4.33
Počet komentářů5

Nenápadně koukám, jak se svléká do slipů a jde se sprchovat. Z koupelny vychází s ručníkem kolem pasu. Došel ke své posteli, zády ke mně hází ručník na postel. Teď vidím ten hezky tvarovaný zadek, který jsem si prohlížel v letadle. Navléká si pyžamové trenýrky. Nevidím ho zepředu, ani za strany. Ještě chvíli si povídáme o bezvýznamnostech a pak jdeme spát.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace13. 10. 2020
Počet zobrazení538×
Hodnocení4.94
Počet komentářů6

Elias se probudil, byl přitisknutý k nahému tělu muže svým. Mohutný hrudník, na němž spočívala jeho hlava, se vzdouval a klesal. Nehýbal se, jen vnímal Mateovu blízkost. Pokusil se pohledem zjistit, jestli muž spí. Tím ale upozornil na to, že on ne. „Ještě je brzo a ty už jsi vzhůru?“ zašeptal. Lehce se pohnul, jako by se chtěl odtáhnout, mladík se pevněji přitiskl k jeho tělu. „Eliasi.“ „Neodháněj mě, prosím. Dovol mi alespoň tohle.“

 • Saavik
Stylromantika
Datum publikace12. 10. 2020
Počet zobrazení920×
Hodnocení4.86
Počet komentářů10

Netrvalo dlouho a mezi personálem šla šeptanda, že se pánové drželi za ruce, že ten starší, který denně chodil na návštěvu, svého přítele hladil po tváři. - Ti říkám, že jsou teplí. Já si to dovolím poznat, - poučuje mne Nikola. - Poslouchej, ty loupežníku, to mne nezajímá. Ale jak to, že nemáš sepsané obědy na zítra? - odpálkuju ho. - No jo, já zapomněl… -

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace11. 10. 2020
Počet zobrazení1376×
Hodnocení4.96
Počet komentářů29

Náš smích přeruší až zvuk zvonku. Přestaneme se smát jako na povel, protože nám oběma dojde, že sem třídní každou chvíli přivede Tobiáše…, a asi by bylo dost nevhodný se tu válet smíchy po lavici, když pro něj je dnešek takovej… náročnej den. Hm, ale pro něj dost možná byly náročný všechny dny od tý nehody. Všechny do jednoho. A dnešek pro něj není ničím výjimečnej. To jenom pro nás je, protože do našeho za ty dva roky už celkem stmelenýho kolektivu najednou přijde někdo další. A navíc někdo tak… zvláštně jinej, no.

 • zmetek
Stylklasika
Datum publikace7. 10. 2020
Počet zobrazení1569×
Hodnocení4.87
Počet komentářů19

Kousek od školy je dost slušná kavárna. Zasedli jsme a objednali si dvakrát dvojitý presso. Přinesli ho i se sklenicí vody a drobnou sušenkou ve tvaru čtyřlístku na podšálku, jak říkám, slušná kavárna. Nalil jsem si do kafe mlíko, zamíchal a olízl lžičku. Vím, je to neslušný, ale mně je vždycky líto tý pěny, která na lžičce zůstala a která mi chutná, a navíc jsem si zkusil taky trochu zaflirtovat. Tu lžičku jsem olízl pomalu a díval se přitom na něj s přimhouřenýma očima. Víc můžu udělat už je to, že to na něj vybalím naplno. Zasmál se a udělal totéž. Tak jo, rozumíme si.

 • Alianor
Styltvrďárna
Datum publikace6. 10. 2020
Počet zobrazení1052×
Hodnocení4.60
Počet komentářů7

„Richarde, ty čubko! Co má, kurva, tohle všechno znamenat?!!“ jeho hlas mi zastavil srdce, ruku na mém klacku i dech. Co měl ovšem v přímém přenosu a opravdu skvěle načasované, to byl můj výstřik, který cákal po jeho stole, noťasu i židli. Krve by se ve mně nedořezal!

 • Andrej
Stylklasika
Datum publikace5. 10. 2020
Počet zobrazení1417×
Hodnocení4.90
Počet komentářů6

Rukami som mu prechádzal po mohutných stehnách a vyrysovanom bruchu. Pomaly som sa posúval perami po jeho penise a jazykom som dráždil žaluď. Počúval som, ako sa Mišov dych zrýchľuje. Odrazu sa neovládol, chytil mi zozadu hlavu rukami a začal si ju prirážať na svoje péro čoraz rýchlejšie a hlbšie.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace4. 10. 2020
Počet zobrazení907×
Hodnocení4.85
Počet komentářů8

Obří knihovna byla plná lidí jako snad každý pátek. Měl plné ruce práce, což mu ale nebránilo rozhlížet se po okolí. Nedíval se bezcílně, hledal mladíka, který začal docházet nedávno. Ještě mu nevyšlo, aby mu knížku vydával on, ale vždy se o to snažil. Zrovna na to myslel, když ho uviděl. Byl menší, štíhlý, polodlouhé, hnědé vlasy mu trčely na všechny strany, Maxovi připomínal vrabčáčka.

 • Isiris
Styltvrďárna
Datum publikace2. 10. 2020
Počet zobrazení1727×
Hodnocení4.72
Počet komentářů12

„Předpokládám, žes mě poslechl a od pondělka sis to nedělal?“ přeptal se. Odpověď je mi každopádně jasná – vím, že by si nedovolil mě neposlechnout…, a pokud náhodou, tak by se na mě teď díval úplně jinak… „Poslechl,“ odpověděl Ben, spokojený už jenom díky tomu, že může dát Kamilovi kladnou odpověď. Kamil se ušklíbl: „No, nakecat mi můžeš, co chceš, že… Takže se svlíkni, lehni si na postel… tentokrát na záda… a já si to překontroluju.“

 • gayděvka
Styltvrďárna
Datum publikace30. 9. 2020
Počet zobrazení1561×
Hodnocení4.04
Počet komentářů14

„Co koukáš, děvko! Postarej se o Pána!“ s těmito slovy ukázal mezi své nohy, a jak rád jsem se tam vrhnul, je snad zřejmé. Šukal mi hubu bez jakéhokoliv ohledu. Jen tak tak jsem měl co dělat, abych se neudusil. Když se konečně vypustil, promluvil znovu: „Tak tobě se líbí dělat bílou děvku černým ptákům?“ „Ano.“ „Odpovídej celou větou! A ode dneška jsem tedy tvůj Pán!“ „Ano, můj Pane. Moc se mí líbí být bílou kurvou černým ptákům, můj Pane!“ „Tak to ti to můžu poskytnout.“

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace28. 9. 2020
Počet zobrazení789×
Hodnocení4.84
Počet komentářů10

Elias podával vodu Mateovi, ten jen zavrtěl hlavou. Mladík ruku nestáhl. Obr se vzdal, vzal si nabízenou vodu i on trochu vypil. Musejí se k Fermisům dostat do setmění. Napřel své síly, nevnímal, že ho pozoruje dívka. Eliasovy oči ho spalovaly víc než slunce. Šelma v jeho hrudi pomalu, ale jistě vyhrávala. Zrychleně dýchal a moc dobře věděl, že nejenom námahou.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace27. 9. 2020
Počet zobrazení1153×
Hodnocení4.72
Počet komentářů11

Marek pomalu prošel předsíní dovnitř. Šel zvolna uličkou mezi lavicemi. Mířil k masivnímu baroknímu oltáři se začernalým obrazem Svatého Kryštofa. Po stranách oltáře nadživotní figury Zvěstování. Vlevo přikrčená postava Panny Marie v modrém plášti, se sepjatýma rukama a možná i trochu vyděšeným výrazem. A na protější straně anděl.

 • DominantniPraha
Stylklasika
Datum publikace25. 9. 2020
Počet zobrazení1546×
Hodnocení4.57
Počet komentářů15

Výjezdy k pacientům nemám rád. Asi jsem pohodlný, ale ordinace se vším tím vybavením pěkně po ruce je prostě fajn. Navíc, když výjezd není ani k mému vlastnímu pacientovi, ale jako záskok za kolegyni, která má dovolenou. Rukou napsaná poznámka od sestřičky navíc byla poměrně vágní: „Pacient doma s distorzí hlezna, nyní bolesti břicha. Adresa…“

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace23. 9. 2020
Počet zobrazení959×
Hodnocení4.87
Počet komentářů10

Stromy podle cesty ševelily, i to ho strašilo. Proč to dělá, kvůli komu? Přesto nezastavoval, až když dům spatřil, ztuhl. Studená kůže, sevřené hrdlo. Pokračoval pomalu, drobnými kroky. Čím blíže domu byl, tím víc ho to děsilo. Bíle natřené dřevo ve tmě zářilo, houpačka na verandě vrzala, snad s ní pohyboval vítr, uklidňoval se, nepomáhalo to. Když bral za kliku, klepal se, přesto vešel. Tma byla děsivá, vrzání domu ještě víc. Už ani nevnímal, co a proč dělá. Stoupl na první schod, v uších mu bouřila krev, ohlušovalo ho to. Druhý schod, prsty pevně sevřel zábradlí.

 • Isiris
Stylromantika
Datum publikace21. 9. 2020
Počet zobrazení1355×
Hodnocení4.95
Počet komentářů17

V tramvaji se pak musím celou cestu usmívat. Ron je prostě skvělej, no. Není lehký ho vytočit, ale když už se to někomu povede, Ron mu to umí dát pořádně sežrat. Ani já samozřejmě nejsem výjimkou, ale přeci jen mi přijde, že nade mnou vždycky nakonec tak trochu přimhouří oči. Možná proto, že spolu už od základky sedíme v jedný lavici. A jsme nejlepší kámoši. A víme jeden o druhým úplně všechno. Teda skoro všechno.

 • LittleGiant
Stylklasika
Datum publikace20. 9. 2020
Počet zobrazení1282×
Hodnocení4.83
Počet komentářů15

Prvním kusem byla složitě barevným dřevem vykládaná lenoška. Zvládal jsem základní truhlářské a řezbářské techniky, ale intarzie, navíc tak komplikovaná, mezi ně nepatřila. Po vykuchání původního čalounění se nábytek rozpadl a shnilé dřevo rozdrolilo. Vykládané čelo naštěstí zůstalo, a to ostatní se dodělá. Když jsem to Alexovi zavolal a oznámil mu, že se renovace prodlouží a prodraží, nijak se necukal. Naopak to přijal jako informaci srovnatelnou s faktem, že ten týden byly banány v akci.

 • DominantniPraha
Styltvrďárna
Datum publikace18. 9. 2020
Počet zobrazení1242×
Hodnocení3.76
Počet komentářů3

„Kurva dýchej pravidelně, ať mi tu neomdlíš,“ houkl jsem na něj a zvedl jsem ruce v rukavicích. Sledoval jsem, jak se pomalu zase začíná uvolňovat a po tváři se mu rozlívá blažený úsměv. „Mám pokračovat?“ zeptal jsem se opatrně a on rozhodně kývnul. Lehce se posunul v křesle, aby našel o chlup pohodlnější pozici a opět položil hlavu. Při zabodávání další jehly už ani nesykl bolestí.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace16. 9. 2020
Počet zobrazení1081×
Hodnocení4.77
Počet komentářů5

„Jsi z bohaté rodiny? Proč by nechtěli platit?“ Neodpověděl mu, Mateo čekal. Sklopená hlava a ticho mu bylo odpovědí. Chtěl na něj přitlačit, ale než se nadechl, začaly na palubu dopadat slzy. Všichni námořníci byli mimo loď. Muž si chlapce přitáhl k sobě, sevřel ve svém medvědím objetí chvějící se tělo. Tlapou, která rozdrtila nespočet kostí i lebek, jemně pohladil světlé vlasy, padající na mladíkův krk. „Co se děje? No tak,“ konejšil ho. „Co se mnou uděláte, když moje rodina nebude chtít dát výkupné?“