• FentyXX
Stylklasika
Datum publikace5. 11. 2018
Počet zobrazení2420×
Hodnocení4.55
Počet komentářů6

"Všechno nejlepší," uslyší ještě v polospánku u svého ucha, zatímco se nad ním sklání jeho starší sestra a skáče kolem něj jako pominutá.

Jen stěží rozevře svá oční víčka, načež se rozkoukává. Všechno má tak rozmazané, že si musí promnout oči. Ušima však slyší, jak jeho sestra potlačuje onu radost, s níž ho probudila.

"No ták, brácho, vstávej!" zatřepe jeho rameny, což ho docela vyvede z rovnováhy a jeho hlava se zatočí. Kdyby nevěděl, že to dívka myslí dobře, asi by ji poslal někam do dalekých cest.

"Vždyť už jsem vzhůru," vyjde z jeho hrdla unaveně, načež spustí své povadlé ruce dolů a konečně pohlédne do těch modrých očí své sestry. Je to pro něj, jako kdyby koukal do zrcadla, v němž se ukrývá jeho ženská podobizna. Nejednou slyšel, že si jsou podobní. Dokonce i sestřin nejlepší kamarád to říkává.

"Všechno nejlepší, ty bručoune," zavýská dívka, přičemž ho stáhne do silného objetí, které se jí snaží oplácet, i když se do jeho rukou ještě nevrátila síla.

Nejdřív mu ani nedochází, co za den je. Ovšem po té větě mu to dojde. Přesně před osmnácti lety v tento den přišel na svět. Dnes je den jeho narozenin.

Oči se mu samým poznáním rozšíří a na jeho tváři se objeví bělostný úsměv. Přišel totiž den, na který se těšil hodně dlouhou dobu.

Pro upřesnění, nikdy nechtěl být dospělý, děsila ho představa, že jednou doopravdy dospěje do věku, kdy bude muset některé věci už řešit sám bez jakékoliv pomoci, ale tento den mu měl přinést velký zisk, co se týče dárků. Před pěti lety mu totiž otec slíbil, že ke svým osmnáctým narozeninám dostane automobil. A ne ledajaký.

Sám sobě dárek věnoval už včera, když si byl vyzvednout řidičský průkaz. Ještě teď je rozklepaný z toho, že zkoušky i s testy spnil naprosto bez chyby hned na poprvé.

"No Niku, rozbal to!" pustí ho blondýnka a do rukou mu vloží menší tvrdou věc zahalenou balícím papírem. Stokrát jí říkal, že od ní nic nechce, jenže ona je paličatější než kdokoliv z jejich rodiny. A jak ji zná, bude to něco hodně drahého.

Nikolas věnuje jeden vděčný pohled těm modrým očím a následně ho přenese na perfektně zabalený dárek, jehož balící papír trhá s rozklepanými prsty. Je nervózní, jelikož u jeho sestry nikdy neví, co má očekávat.

Pod balícím papírem se ukrývala modrá semišová krabička, což mu jen potvrzuje, že nešlo zrovna o nejlevnější věc.

Opatrně odklopí víko a rozum mu zůstane stát nad tím, co tam vidí. Cítí na sobě její pohled, on se však cítí zahanbeně, jelikož jí nikdy nic tak drahého nedaroval. Pod víkem byl totiž uložen stříbrný řetízek s jeho celým jménem. Musela ho nechat speciálně vyrobit, což je v jejich městě něčím neuskutečnitelným.

"Děkuju," vysloví jediné slovo a podívá se opět na ni. Vděčně a zahanbeně, zatímco dívka se kření od ucha k uchu.

"Nemáš za co, bručoune," poplácá ho po tváři, i když ví, že to Nikolas absolutně nenávidí. Neříká však nic, protože je stále mírně rozladěný z jejího dárku. "Otoč se, ať ti ho připnu!"

Nikolas se jen zmateně pootočí, zatímco si jeho sestra sedne za něj a přes hlavu mu přetáhne onu stříbrnou věc, kterou mu darovala.

Řetízek ho mírně zastudí na jeho odhalené hrudi, ovšem on ho ihned zahřívá ve svých teplých dlaních a prohlíží si ho jako boží zjevení.

"Co je to tu za randál?" uslyší velice známý hlas, a tak se podívá ke dveřím, kde zbystří další blondýnku, jíž kolem pasu drží holohlavý a asi o hlavu větší muž.

Jedná se o jeho sestřenici Klaudii a jejího manžela Kevina, kteří přijeli kvůli jeho narozeninám už včera až z dalekého Německa, kde bydlí.

"Už jsi mu ho dala?" podívá se nevěřícně Klaudie na jeho sestru, která se jen culí. "Vždyť jsme mu měli dát dárky všichni najednou!"

Zdá se, že Klaudie není zrovna nadšená z toho, že Petra, Nikolasova sestra, podarovala oslavence hned takhle ráno. Klaudie je totiž žena plánování. Ráda všechno organizuje do posledního detailu. Bodejď by ne, když se tím živí.

"Nebuď taková," vyskočí Petra z postele a upaluje obejmout Klaudii, zatímco Nikolas to s úměvem pozoruje ze své postele, z níž právě vstává.

Asi by se neměl ukazovat jen ve spodním prádle před svými příbuznými, ale jelikož i Kevin stojí u prahu dveří jen ve svých super těsných boxerkách, tak proč by nemohl on?

"To je ten řetízek?" optá se Kevin, jenž hledí na Nikolasův krk. "Ten, co jsi říkala, že jsi nechala vyrobit u nás?"

Nikolas se překvapeně podívá na svou sestru, která hyperaktivně a souhlasně kýve hlavou. Nechala ho tedy vyrobit v Německu, což jí muselo vyjít ještě dráž.

"Můžu se podívat?" položí Kevin další dotaz, tentokrát směřovaný k samotnému oslavenci. Nikdy z toho chlapa neměl dobrý pocit. Možná proto, že se mu až moc vzhledově líbil. Kevin totiž představoval jeho vysněný typ muže.

Mírně snědý s nádherně světlýma očima, velkými rameny, vypracovaným tělem a hlubokým hlasem. Nejednou se přistihl u toho, jak na Kevina bezdůvodně zírá pokaždé, když k nim přijeli na návštěvu něco slavit. A nejednou si říkal, že má Klaudie štěstí.

"Jistě," odpoví Nikolas, zatímco Kevin přejde přes pokoj až k němu.

"My se jdeme připravit, vy byste měli taky, za chvíli všichni přijdou," oznámí Klaudie a zatahá Petru za ruku, načež obě dívky zmizí za rohem.

Nikolasův dech se zrychlí, když si Kevin stoupne do jeho těsné blízkosti a uchopí onen dárek, jenž mu visí na krku.

Srdce se nějakým způsobem dostává do zrychleného stavu, zatímco na svém odhaleném krku cítí teplý dech svého společníka. Nemůže si pomoci, ale nemá z toho dobrý pocit. Má jen málo k tomu, aby se po tom svalovci nevrhl a neobsahal celé jeho tělo.

Sleduje ty světlé oči, jak se upřeně soustředí na jednotlivá písmenka na řetízku. Mohl by ho takhle sledovat celý den a ani by si nevzpomněl, že vůbec nějaké narozeniny dnes slaví.

Bohužel na to všechno, jak na ten dech, tak na tu blízkost, reaguje Nikolasův menší kamarád schovaný pod černými boxerkami, jenž se probouzí k životu a nebezpečně rychle nabírá na objemu.

Nikolasův dech se samým vzrušením a také nervozitou zadrhne v hrdle a on skoro ani nedýchá. Přál by si, aby chlap stojící před ním zničil veškerou vzdálenost a spojil jejich rty v jedny.

Při té představě nakonec nahlas vydechne, čehož si všimne Kevin a pohlédne mu do modrých očí. Nikolas asbolutně neví, jak by se měl ovládnout. Drží se zuby nehty, ale nejraději by po něm skočil a už nikdy nepustil.

Nejde ale o city. Ke Kevinovi nechová žádné city. Jde čistě jen o přitažlivost a chtíč. Chtěl by, aby se ho Kevin zmocnil. Aby si ho vzal se vším všudy. Jenže až moc dobře si uvědomuje, že to se nikdy nestane, neboť Kevin je ženatý, a navíc je heterosexuál. Nikdy nedal záminku, aby si Nikolas myslel něco jiného.

Kevin pouští stříbrný řetízek a pohlédne znovu dolů. Tentokrát o něco níž a Nikolas vykulí oči, přičemž ve svých tvářích ucítí neskutečné horko. Nejraději by se právě teď samou ostudou propadl do západního Německa.

Zbystří nepatrný úsměv, jenž se vyskytl na té dokonalé tváři, což ho přivádí do ještě větších rozpaků.

"Myslím," uchechtne se Kevin a znovu zvedne svůj pohled, "že máš tam dole menší problém."

Sucho v krku mu nedovoluje vydat ani jedinou hlásku. Jen stojí a s vykulenými kukadly hledí do jasně zelených očí svého společníka, který se šibalsky usmívá.

"Měl bys s tím něco udělat," pošeptá Kevin, načež se hřbetem své ruky jemně otře o objem Nikových boxerek a nakonec se otočí a s úsměvem na rtech odchází.

Plnoletý blonďák se samým překvapením a vzrušením ošije, když sleduje vypracovaná záda vycházet z jeho pokoje a zavírat za sebou dveře. Dech má naprosto ve zběsilém stavu a srdce je na tom ještě hůř. Jestli nedostane infarkt teď, tak už snad nikdy.

Ještě chvíli stojí naprosto překvapený a dezorientovaný, než mu dojde, že by se měl začít strojit. Ozval se totiž zvonek, což značí jediné. První hosté už dorazili.

***

"Hodně štěstí, milý Niku, hodně štěstí zdraví," dozpívají všichni jednohlasně, načež Nikolas s obrovským úsměvem zavře oči a v duchu vyřkne své přání. Vlastně jde jen o takový zvyk, i když ví, že se to stejně jen pouhou náhodou nestane.

Přál si, aby už i on našel svou druhou polovičku.

Otevře oči a zbystří všechny lidi u stolu, kteří tleskají. Oslava se koná na zahradě. Sama Klaudie navrhla, že když bude venku teplo, bylo by nejlepší oslavu přemístit tam. A počasí jim dnes opravdu přalo.

"Dárek od nás dostaneš zítra," šeptá mu mamka do ucha, zatímco rozkrajuje obrovský dvoupatrový dort, "ještě ho nestihli přistavit, táta už tam ráno volal."

Věděl, že to auto dostane, a stejně je jako u vytržení. Nemůže říci, že by byl nadšený z toho, že dárek dostane až zítra, jelikož se chtěl svézt. Nemůže však ani konstatovat, že by byl nějak zklamaný, protože prožívá jedny z nejkrásnějších narozenin ve svém životě.

"Nevadí," šeptne mamce, která mu pomáhá s nandáváním oříškového dortu na talířky.

Hostů dorazilo opravdu hodně, také o tom vypovídá vedlejší stůl přetékající samými narozeninovými přáníčky a dárky. Nechybějí tu ani Nikovi nejlepší přátelé, kteří sedí v zadní části stolu společně s Klaudií a Kevinem a o něčem zapáleně diskutují.

Připadá si docela jako v pohádce. Není nějak egocentrický, ale líbí se mu, když se občas věnuje pozornost hlavně jemu. Možná za to může jeho sestra, která je příkladem v zaujmutí pozornosti. Vždy dokáže něčím zaujmout, i když je o sedm let starší než on.

Když mají všichni dort, otec pronáší krátkou řeč na účet plnoletého oslavence a nakonec se všichni pouští do toho lahodného zákusku. Dokonce i dort mu přijde mnohem lepší než v předešlých letech.

Je to, jako by se mu splnil nějaký sen, o němž ani nevěděl, že je schovaný v jeho mysli.

Jelikož sedí v čele stolu, má přehled o všech zde přítomných a také toho náramně využívá. Zrakem přechází od jednoho k druhému a posuzuje, zda sem opravdu přišli kvůli němu nebo prostě jen nechtěli urazit rodinu. U většiny těch starších se shodují jeho názory na variantě číslo dvě. Počítá s tím, že většina odejde za chvíli.

A pak jeho zrak zbystří svalnatého muže s červeným trikem, na němž se vyjímá podivuhodně kontroverzní nápis: I WILL FUCK YOU.

Kevin jeho pohled opětuje s podivnými jiskřičkami v očích, zatímco si do úst pomalu vkládá kousek dortu, který zdobí právě šlehačka.

Nikolas má opět problémy s dechem, když sleduje Kevinova ústa, která pohltila až podivně dlouhou část lžíčky. Při tom mu svalovec stále kouká do očí.

Blonďák se ošije, pohled má však pořád přišpendlený na Kevinových rtech, na nichž utkvívá malá část šlehačky. Jako naschvál. Nikolasovi proto začíná být velmi těsno v kalhotách a jeho tváře znovu hoří jakýmsi studem. Kevin to určitě dělá kvůli tomu ránu.

Holohlavý muž si jazykem přejede po horním rtu, načež ústa nechá mírně pootevřená a oči se mu zvráceně přivřou, jako kdyby prožíval něco slastného. Což je pro Nikolase poslední kapka, a tak, i když jen velmi nechtěně, odvrací zrak ke stolu.

Před očima má však stále ten pohled. Ty nádherné a smyslné rty. To triko, pod nímž se tlačí prsní svaly. Nejraději by vlezl pod stůl a přelezl po čtyřech až ke svalovci, načež by mu rozepl poklopec a podíval se na jeho jistě velkého kamaráda.

Musí však zůstat v klidu. Je tu plno hostů a ti by si říkali, co se to děje, že leze pod stůl. A pak by byli pohoršení, kdyby se pod něj podívali a spatřili oslavence s ptákem v puse.

"Proč nejíš ten dort?" uslyší babiččin hlas, a tak zvedne hlavu a pohlédne do svráštělé tváře stařenky. Ta se mile usmívá.

"Ale jím, jen jsem se nad něčím zamyslel," odpoví s úsměvem, přičemž se dočká pohlazení po tváři.

Nikolas s hlavou přeplněnou Kevinem a jeho nadpozemskou přitažlivostí zabodne lžíčku do dortu a vloží si kousek do úst.

Nepatrně se znovu podívá směrem ke svalovci. Ten se na něj stále kouká se šibalským úsměvem a svýma očima ho až nebezpečně vybízí k hříšným myšlenkám.

Nikolas zakroutí hlavou a neubrání se úsměvu. Tohle bude ještě zajímavý den.

***

Jak předpokládal, starší opravdu odešli asi hodinu po tom, co se oslava trochu rozjela. Před malou chvílí se setmělo, což značí každý rok tu nejlepší část narozenin. Dospělí, tedy alespoň většina, se rozjeli s alkoholem a nalévají v plném proudu.

Dokonce i Nika pozvali mezi sebe, ovšem on ještě není zvyklý na to, že patří mezi ně, mezi dospělé, a tak se po pár chvílích přesunul. Nebyl ale sám, dokonce i jeho sestra a Klaudie usoudili, že mezi rodiči a všemi těmi lidmi nemají co dělat, a tak se přesunuli do vedlejšího pokoje k náctiletým, kde je mimo jiné Nik se svými přáteli.

"Měli bysme si něco zahrát," navrhla Petra, načež škytla, jelikož stačila vypít slušnou dávku alkoholu. Nakonec mezi ně propašovala dvě láhve.

"Ale co?" přidává se nadšeně Klaudie, která se poprvé po dlouhé době odvázala. Naposledy jí viděl pít alkohol téměř před třemi lety na její svatbě.

"Napadá mě jedna hra," mrkne na všechny Ollie, nejlepší kamarád Nika, který jako jediný ví o jeho slabosti pro stejné pohlaví. Říkají mu Ollie už od malička i přesto, že se jmenuje Pavel. Nikdy se ale nedozvěděl proč.

"Ne," odmítne razantně Nikolas, který už má také slušně upito, "flašku hrát nebudu."

"Ale budeš!" ozve se Lucka, Nikova nejlepší kamarádka, která nemálo dává najevo, že je pro ni Nikolas atraktivní. A ani on nemůže popřít, že by byla k zahození.

Ano, Nikolas je bisexuál.

"Přesně tak, bratříčku," chytne ho Petra kolem ramen kolébavě, "hrát budeš. Ty seš-," škytne znovu, "totiž naše hlavní hvězda."

Nikolas si beznadějně povzdechne, protože ví, že ho nenechají odejít a už v žádném případě nezůstane nepovšimnut. Musí hrát, jinak ho na jeho osmnácté narozeniny ukřižují.

"Měli bysme si říct nějaký-," chce stanovit Klaudie pravidla, když se otevřou dveře a všichni přesunou pozornost k nim.

Nikolas se chce nadechnout, ale znovu má problém. Zpoza dveří se totiž naklání Kevin s bělostným úsměvem na tváři. S tím nejhezčím a nejvíc sexy úsměvem, jaký kdy viděl.

"Co děláte?"

"Jé, lásko," vyskočí Klaudie z tureckého sedu, otevře dveře dokořán a chytne Kevina za ruku, načež ho políbí.

Nikolas na sucho polkne, jelikož uvnitř ucítí jakýsi bodavý osten zasahující jeho vnitřnosti. Žárlil sice už mnohokrát, ale nikdy ne na tyhle dva.

"Budem hrát flašku," vysvětlí Lucka zapáleně, když ti dva dokončí přemisťování slin.

"Přidáš se?" optá se Klaudie hyperaktivně s úsměvem.

Nikolas se v duchu modlí, aby odmítl. Flaška je nejzrádnější hra na světě a on se bojí, že by se neudržel a prozradil jim svoje tajemství. Stačí, že už Kevin o tom ví a provokuje ho. Jen doufá, že to ten svalovec nikomu nepoví.

"No," odmlčí se holohlavý muž a věnuje pohled všem, přičemž se o pár vteřin déle zdrží u oslavence, "proč ne?"

"Super," vypískne Petra nadšeně, načež ukáže na místo vedle sebe, na nejž usednou ti dva poté, co si ještě vymění rychlý polibek a zavřou dveře.

"Takže, měli bysme si říct nějaký pravidla," vrátí se Klaudie zpět tam, kde skončila. "Bude se zase hrát na pravdu a úkoly. Kdo odmítne, je povinnej se pořádně napít čistýho alkoholu, jasný?"

Flaška a alkohol. Dvě nejzrádnějši věci na světě. Nejraději by se postavil a nepovšimnutě se vrátil mezi dospělé, ale teď je pozdě. Jeho sestra s Luckou by ho zamordovali.

"Můžem začít?" položí Petra dotaz, zatímco doprostřed jejich kruhu položí skleněnou flašku.

Všichni, až na Nika, souhlasně přikývnou a Petra, jakožto první, roztočí flaškou, která se zastaví na Olliem.

Nik zvědavě čeká.

"Pravda nebo úkol?"

"Hm," zdramatizuje Ollie, jak má ve zvyku, "pravda."

"Srabe," šeptne Lucka, načež se dočká zabijáckého pohledu od tázaného.

Nikolas na sobě cítí pohled, ale odmítá se na Kevina podívat. Už tak si za dnešek představoval mnoho nemístných věcí a jeho úd stál z toho svalovce přinejmenším šestkrát.

"Byl jsi do mě zamilovanej?" Typická Petra. Nikdy se nerozehřívá, jde přímo k věci. Možná proto je pro takovou spoustu lidí zajímavá.

Ollie svěsí ramena a usměje se: "Proč se na to ptáš, když to víš?"

Je to pravda. Nejednou Ollie Nikovi vyprávěl, jak je jeho sestra sexy, i když je o sedm let starší než oni. Nikolas ho vždycky poslal do dalekých cest.

Hnědovlásek se natáhne k flašce a roztočí ji, přičemž se zastaví na Lucce.

"Úkol," vyhrkne dívka ještě dřív, než se Ollie stačí zeptat.

"Okej," uchechtne se hnědovlásek, "dej Nikovi pusu."

Jak typické. Ollie je shipper a strašně rád si utváří v hlavě páry. A do jeho hledáčku patří mimo jiné i ship s názvem Nicka. Nicka je zkomolenina Lucčina a Nikolasova jména. Když jsou spolu, jinak jim neřekne.

Nik se nenápadně podívá na Kevina, který se tváří nadmíru nepříjemně. Hlavně, když pohlédne na natěšenou Lucku či zlomyslného Ollieho.

Nik se proto usměje a nakloní se k Lucce, přičemž přilepí své rty na její. Není to nic neobvyklého. Nejednou se spolu líbali, takže mu to nedělá problém.

"To bylo dost odvážný," ozve se Klaudie vyplašeně. Pro ni jsou totiž všichni pořád ta malá děťátka, co ji otravovala. Takže je nezvyk, že něco takového vidí. Klaudie je totiž o deset let starší než Nik a jeho přátelé. A to samé Kevin.

Lucka se usměje a roztočí flaškou, která padne na Klaudii. V tom budou nějaký kouzla, že se mu zatím ta zpropadená věc na podlaze vyhýbá.

Doufá docela, že to tak zůstane do té doby, než je to přestane bavit. Nerad by se totiž dostal do potyčky s Kevinem.

Nezbývá mu nic jiného než čekat.

***

Řada na něj přišla celkem pětkrát, naštěstí se však do přímé konfrontace s Kevinem nedostal.

Celou tu dobu na sobě cítí jeho pohled, teď už docela i připitý, neboť Kevin odmítl splnit dva úkoly a musel upít docela obrovský doušek čisté vodky.

Z vedlejší místnosti už se ozývají známé hlasy, které prozpěvují v oparu alkoholu české klasiky, které byly dříve hity. Teď akorát způsobují výbuchy smíchu.

Flaškou točí Klaudie, která byla přinucena sundat si triko, stejně jako Kevin. Takže se zde hráčka nachází jen v podprsence a Kevin je zcela polonahý.

Flaška se zastavuje na přiopitém Nikovi, který ucítí jakýsi závan pomsty za to, že ji donutil svléknout si triko. Ne, že by s tím tedy měla problém. Je totiž už docela opilá, stejně jako Petra.

"Tak Nikýsku," vypískne, přičemž si krkne, až se sama zarazí. "Pravda, nebo úkol?"

"Úkol," odpoví, aniž by nad tím přemýšlel. Vzápětí toho však lituje, protože se Kevin až neuvěřitelně šibalsky usmívá. Vypadá to, jako by se na něčem ti dva dohodli.

"Dej francouzáka tady mýmu muži," vyprskne smíchy Klaudie, ke které se přidávají i zbylá děvčata.

Nikolas jako by ve vteřině vystřízlivěl. Cítí, jak ho polilo v sekundě neskutečné teplo a jak se mu na malou chvíli zastavilo srdce a s ním i tep.

Vyplašeně se podívá na Ollieho, který se také tváří nadmíru vykolejeně. Zato Kevin, na nějž svůj pohled přesouvá vzápětí, se usmívá a pomalu se k němu naklání.

V momentě, kdy na sobě už cítí svalovcův dech, vykřikne: "Odmítám."

Všichni se zarazí, včetně nakloněného Kevina a jen se na něj otáčí. Ještě nikdy se za ta léta se totiž nestalo, že by Nik odmítl udělat jakýkoliv úkol, když hráli flašku. Jednou se musel dokonce i svléct a dát si na penis jen ponožku.

Jenže tenhle úkol nepřichází v úvahu. Ví, že by se neovládl a nezůstal by jen u toho líbání. Svýma rukama by šmátral po celém Kevinově těle, až by se zastavil u černých kraťasů, které jsou chráněny páskem. A právě ten by se stal první věcí, kterou by z něj odstranil.

Ne, v žádném případě ten úkol nesplní.

Klaudie zpoza zad vytáhne z většiny vypitou vodku a podá ji Nikovi. Tomu spadne obrovský kámen ze srdce.

"Vypij to," usměje se Klaudie pomstychtivě, "celý."

Nikolas v hecu z toho, že nemusí políbit Kevina, odzátkuje flašku a v momentě do jeho hrdla proniká ta hořká tekutina, která vypaluje jeho hrdlo. Naštěstí v tom otupění pohřbívá veškeré obavy z toho, že by tento úkol padl znovu.

Nakonec je flaška prázdná a Nik se dočká potlesku od všech až na Kevina, který je stále v šoku z odmítnutí.

Nikolas si však potlesku nevšímá, neboť se mu dělá jaksi nevolno. Té vodky bylo doopravdy ještě hodně a on ji vypil naráz. Hrdlo má jako v jednom ohni a vnitřnosti se mu spalují jako brambory vhozené do plamenů.

"Jdu se opláchnout, hned jsem zpátky," vysloví přiškrceně, a než stačí někdo něco vyřknout, Nikolas otevírá dveře a běží přes chodbu do koupelny.

Není mu špatně z toho alkoholu. Na ten je zvyklý hlavně díky Olliemu. Je mu špatně z toho, jak málo stačilo k tomu, aby se neovládl. Když Kevina totiž viděl v šoku, něco v něm řvalo, aby se po něm vrhl a donutil ho, aby se zmocnil jeho těla.

Stoupne si k umyvadlu, na němž si natočí ledovou vodu do dlaní, a několikrát si opláchne obličej. Vodka mezitím začíná nebezpečně působit na jeho myšlení. Všechno se s ním točí jako na kolotoči.

Dokonce jako by se s ním houpala podlaha. Nejhorší je, že je mu ten pocit příjemný.

Uslyší cvaknutí ve dveřích a otočí se přesně ve chvíli, kdy do místnosti vstupuje jakási snědá houpající se postava, která následně otáčí klíčkem v zámku.

Nikolas moc dobře ví, kdo to je, proto se mu v břiše začíná rojit hejno motýlů, které trochu zmírňuje tu nevolnost, a on tak bez problémů může říci, o koho jde.

To Kevin zamkl dveře a teď se jako šelma přibližuje k němu.

Na svých bocích ucítí jemný stisk velkých rukou, které ho přinutí natisknout se na jeho silnou postavu a narovnat se. Sleduje svůj i jeho obličej v zrcadle a říká si, jak by spolu působili krásně.

Jeho racionální myšlení je díky té blízkosti svalovce naprosto v háji a on se nezmůže na nic jiného než na pravidelné oddechování, i když je to v alkoholovém opojení takřka nemožné.

Srdce mu tluče na hruď neskutečně hlasitě. Ještě že se z pokojů ozývá smích a zpěv. Kevin by jinak slyšel, jak rychle jeho srdce tluče a jak moc nervózní v tuhle chvíli je.

Snědý muž nakloní svou hlavu k jeho levému uchu, načež pošeptá: "Myslím, že bysme měli vyřešit ten problém, cos ráno měl."

Jeho hlas je tak svůdný, že už jen z toho se Nikův pohlavní orgán staví do pozoru. Je jako v nějakém dalším snu. V hodně erotickém snu.

Kevinovy rty se zaměří na blonďákův ušní lalůček, který uvězní, a Nikolas ucítí jemný tlak. Slastně vydechne přebytečný vzduch v plicích, zatímco Kevinovy ruce ho stále tlačí ke svému tělu.

"Chci tě," pošeptá znovu Kevin a nadále se věnuje lalůčku.

Nik ani neví, jestli je to vůbec skutečnost, nebo si to jeho mysl nevysnila. Každopádně mu to je v tuhle chvíli jedno. Důležitá je jen tato chvíle. Nic víc, nic míň.

"Tak si mě vem," odpoví po pár okamžicích Nik a otočí se směrem ke Kevinovi, který si ho prohlíží jako nějakou svátost.

Netrvá to však dlouho a Nikolas ničí vzdálenost mezi nimi tak, jak si přál celý den, a uvězňuje svalovcovy rty v těch svých, přičemž se svým rozkrokem tře o ten Kevinův.

Jejich jazyky se proplétají ve vzájemné symbioze, zatímco Kevin Nikolase tlačí směrem ke dveřím, na které ho následně přitiskne a uvězní. Z blonďákových boků se ruce přesouvají do jeho spocených dlaní a jejich prsty se propletou.

Kevin, jako správný dominant, zvedne Nikovy ruce nad hlavu a nepřestává drtit jeho rty stále vášnivějšími polibky.

Je to, jako by v tu chvíli neexistoval žádný svět plný lidí. Jako by byli na světě jen oni dva a jejich vzájemná touha po tom druhém.

Kevinovy rty se z Nikových polštářků přesouvají na jeho krk, který obdařuje toužebnými polibky. Jako by se bál, že ho nějakým způsobem poškodí.

Nikolas nestíhá dýchat. Polévá ho neskutečná dávka neukojitelného chtíče. Všechny vnitřnosti křičí, aby učinili této noci za dost. Aby provedli to, o čem se Nikolasovi několikrát zdálo. Aby se nechal Kevinem tuto noc absolutně zruinovat.

Stále naléhavější polibky zastavuje v momentě, když chce zajet pod zapnutou košili. Jediným trhnutím se všechny nepoškozené knoflíky rozepnou, až se Nikolas podiví.

Kevin se narovná a znovu uvězní blonďákovy rty v těch svých, mezitím co z něj stahuje košili.

"Bože," vydechne mezi polibky holohlavý muž, "pokaždý, když tě vidím, je to horší a horší."

Nikolas se uchechtne. "Proč?"

"S každým naším setkáním jsi totiž víc a víc sexy," odpoví v záchvatu vášně Kevin a skloní se k růžové bradavce svého společníka, kterou jemně skousne, což vyvolá sten z blonďákových úst.

Nikolasovy ruce drží Kevinovu lesknoucí se hlavu, aby ho ujistil, že může být daleko drásavější.

Snědý se přesouvá k druhé bradavce, které provádí to samé, což blonďáka nutí klesnou na zem. Kevin ho však nenechává. Ještě nenastal správný čas, aby se přesunuli na kachlíkovanou zem.

Polibky směřují od bradavek směrem níž a níž, až se zastavují na podbříšku.

Když se rozepne pásek, tlačící blonďákovy boky, a kalhoty padnou dolů, Nikolas úlevně vydechne. Přesto zbývá sundat ještě jeden kus oblečení.

K tomu se však Kevin nemá a místo toho ho dráždí přes slabou látku boxerek. Nikolas zaklání hlavu v přívalu slasti. Jeho hlava jako by měla za okamžik explodovat z takového extrémního přívalu emocí.

Kevinova ruka pomaloučku vyjíždí po Nikových stehnech, až zajede pod nohavici boxerek. A přesně v momentě, kdy se Kevinova dlaň dotkne Nikova mužství, se z blonďákova hrdla vymaní první zaskučení.

Kevin se kousne do rtu, když vyhrne látku nohavice a vykoukne na něj hlavička žaludu, na němž se leskne ta známá kapička touhy.

Nikovo srdce snad nemůže bušit víc. Opravdu si připadá jako v jednom ze svých nejsexuálnějších snů. A ani ty nebyly tak slastné jako tohle. A to je teprve začátek.

Kevinova ústa políbí onu špičku, přičemž Nik ucítí tlak ze sání. Kevin do sebe doslova vcucnul tu kapičku, kterou následovaly další.

"Oh bože," vydechne Nikolas slastně a pohlédne na svalovce.

Ten stačí úd uschovat zpět pod látku, ale jen na pár vteřin, než se slavné boxerky roztržené na dva kusy neválí kousek od nich.

Než se blonďák stačí vůbec vzpamatovat ze šoku, že mu byly roztrženy oblíbené boxerky, jeho penis obalí vlhko a tlak, který zapříčiní další slastný sten vycházející z hrdla.

Cítí, jak ho nohy zrazují, přesto s nimi bojuje a vypíná stehna i lýtka, zatímco je jeho předkožka stahována dolů a zase zpět nahoru a jeho žalud je doslova mokrý od přívalu Kevinových smyslných úst.

Ani si to neuvědomuje a sám přiráží mezi Kevinovy rty, který rukama prozkoumává povrch kulaté zadnice svého společníka.

Nik cítí, jak to na něj jde, a samou rozkoší se prohýbá a je mu naprosto jedno, že u toho vydává zvířecí steny. Jenže najednou je vlhko z jeho penisu pryč, a proto otevře oči.

"Ještě ne," šeptne Kevin s ukazováčkem na Nikových rtech, načež ho k sobě otočí zády.

Nikolas je zmatený, přesto poslouchá, když mu Kevin nařizuje, aby vyšpulil zadnici.

Blonďák se proto předkloní a vyšpulí ji. Rukama by nejraději zabloudil ke své chloubě a dokončil to sám, ale ví, že Kevin by ho nenechal.

Než stačí přemýšlet o něčem jiném, jeho mozek končí s jakoukoliv aktivitou a jeho tělem otřese husí kůže, když se o jeho vstup otře špička něčeho vlhkého, co ani náhodou nepřipomíná prst.

Kevin svým jazykem prozkoumává vstup do blonďáka, zatímco ten dýchá ještě rychleji než před tím a se slastnými vzdychy si užívá ten pocit. Husí kůže stále obaluje celé jeho tělo. Zima mu ale v žádném případě není.

Kevinovo naléhání nabírá na intenzitě a Nikovy vzdychy na hlasitosti. Přesto se Kevin ještě nechystá do Nika plně vstoupit, i když ví, že ho připravil, jak nejlépe mohl.

Snědý svalovec se narovná a stáhne si černé kraťasy, přičemž si nasliní prsty a přejede si po žaludu. Následně přejede po celé délce rukou a stáhne si předkožku.

"Chceš to?" pošeptá Nikovi do ucha, zatímco jeho penis dráždí blonďákovu dírku.

"Víc než cokoliv jinýho."

Kevin se od ucha k uchu usměje a z kapes svých kraťasů na zemi vytáhne miniaturní lahvičku určenou jen pro jeden účel.

Na prsty si vykápne několik kapek produktu a začně s nimi kroužit kolem úzkého otvoru.

Nikolas se ještě víc prohne díky studenosti lubrikantu, ovšem umožňuje Kevinovi mnohem lepší přístup. Nemůže se dočkat, až ho v sobě ucítí. Až se ho Kevin zmocní v plné síle a on u toho bude vzdychat jako pominutý.

Kevin bez okolků vsune dva prsty dovnitř, což způsobí hlasité steny drásající se přes slaďoučké rty nového dospěláka.

Nikolas si přejede jazykem po svých vysušených rtech a snaží se zklidnit počáteční paniku, která se dostaví téměř vždy. Je ale připravený na sto procent, a tak panika odkráčí okamžitě pryč a znovu zůstává ten slastný pocit.

"Prosím," kuňkne blonďák a jako na znamení svých slov přirazí proti Kevinovým klidným prstům.

Svalovec se usměje, přičemž prsty vytáhne a otočí mladíka čelem k sobě.

"S radostí," vydechne a vysadí Nika, který se až podiví nad svou lehkostí, na své boky, přičemž se jeho penis neúprosně otírá o ten vlhký otvor.

Nikolas silně obmotá své nohy kolem Kevinových boků a uvězněný dveřmi za zády a Kevinovou hrudí čeká jen na to, až ho konečně ucítí uvnitř.

Kevin se poslepu nasměruje proti otvoru a zatlačí na špičku, která lehce proklouzne dovnitř. Blonďák vzdychne a zakloní hlavu. Jenže Kevin nepřestává a pomalu se dostává dovnitř, zatímco líbá Nika na krku jen, aby ho uvolnil.

Netuší však, že Nikolas je naprosto v klidu. Panika je pryč a je si jistý, že už se nedostaví. Vysoká intenzita rozkoše je v něm totiž už zakořeněná na sto procent.

Blonďákova ústa vydají další salvu vzdychů, když se Kevin ponoří až po kořen. Jeho tělo je jako jedna velká pochodeň, u níž se jen čeká, kdy vzplane.

"Šukej mě," vyřkne mezi steny blonďák a vzápětí ucítí příraz. A další. A po něm další.

Kevin postupně zrychluje tak, jak jen to jde. Pochopil, že Nikolas chce tvrdší jízdu. Že pro něj tohle není romantický akt. Tak stejně jako pro něj je to jen pud z vášně.

Nakonec se ozývá ono známé pleskání, když Kevin přiráží silně a nekompromisně a Nik na něm ještě nadskakuje a oči má přivřené.

Blonďákovy nohy jsou pevně zatnuté, čímž dává jasně najevo, že toho potřebuje hodně. Že ho chce se vším všudy. Že přesně takhle ho přivádí k šílenství.

Po pár chvílích, aniž by přestal přirážet, se Kevin, i s Nikem kolem boků, odtrhne od dveří a nadzvedává si ho sám. Svaly má zatnuté úplně všude.

"Lehnu si," oznámí zrychleným a popuzeným dechem, přičemž ze sebe Nika sundá a lehne si na kachličkovanou zem.

Nik na nic nečeká a jakmile Kevin leží na zemi, s rukama za hlavou, je mu jasné, že teď to odře on. Proto se bez jakékoliv opatrnosti či čekání napíchne, až to donutí Kevina zaklonit hlavu a vydat hlasitý stén.

Nikolas se usměje a začne kroužit svou pánví i s Kevinem v sobě. Nepřestává ho sledovat a snaží se si zapamatovat každičký detail tohoto okamžiku.

Kevin vytáhne jednu ruku zpoza své hlavy a ihned se ujme Nikovy stojící chlouby, kterou začne rukou přivádět do varu.

Nik s tím absolutně nepočítal, a tak je mile připraven a prožívá tak dvojí slast najednou. Jenže tohle je pro něj stále málo. Chce, aby si ho Kevin zapamatoval do konce života. Chce, aby tohle byl jeden z těch nejlepších sexů, jaké kdy zažil.

Proto se začne nadzvedávat v rychlosti a zase dopadat dolů. Rukama se zapře o zatnuté prsní svaly, které jsou tvrdé jako kamén.

Vzdychy jsou stále hlasitější od obou a to je znamení, že brzy oba vyvrcholí. Nik však stále zrychluje. Každý pohyb ho utvrzuje v tom, že zažívá to nejlepší ve svém životě.

Kevin svou rukou honí chlapce dvakrát tak rychleji než před tím, což odpovídá i intenzitě přírazů a odrazů.

Oba zaklání hlavu, protože mají cíl na dosah. A nakonec, když oba ve stejnou chvíli ustrnou v oné známé křeči, se z jejich údů vypustí bílá tekutina.

Nikova končí na odhaleném těle svalovce, jehož vlastní rozkoš se rozlévá uvnitř blonďáka, který zastavuje své přírazy.

"Bože můj," prohrábne si Nik vlasy zpocené tak, jako kdyby ho někdo polil vodou. Až teprve teď si uvědomuje, co se stalo.

"Jo," vydechne muž, jehož úd je stále uvnitř chlapce, "bože můj."

Netrvá dlouho a Nik v samé panice vstává ze svalovce a rozhlíží se po koupelně. Veškeré účinky alkoholu vyprchaly a on si jasně uvědomuje to, co provedl. Co oba provedli.

"Co se děje? Co šílíš?" vstane Kevin z podlahy i se semenem na hrudi a snaží se uklidnit zmateného blonďáka, jemuž se do očí hrnou slzy.

"Co jsme to sakra udělali?" Záchvat paniky se ho zmocňuje stejně, jako před chvíli ta rozkoš. "Co jsme to, do prdele, udělali?"

"Uklidni se," chytne ho Kevin za ramena a jemně s ním zatřese. "Udělali jsme jen to, co jsme chtěli. To, co jsme potřebovali."

"Jo, ale co Klaudie?!"

"Už od začátku věděla, do čeho jde." Nika naprosto udivuje Kevinův klid a lhostejnost. Kéž by i on byl tak klidný. "Upozorňoval jsem ji na to, že je možný, že ji s někým podvedu. Bylo jí to jedno s tím, že ona má taky někoho, s kým by to chtěla zkusit."

Blonďák zmateně hledí do těch světlých očí a neví, co si o tom má myslet. Je ze všechno úplně dezorientovaný a připadá si jako magor.

"Niku," osloví ho svalovec s úsměvem, "máme volnej vztah. Já si prcám, s kým chci, a ona taky. A dost dobře věděla, že tebe taky jednou ojedu."

"CO?" vyjekne hlasitě blonďák.

"No, upozorňoval jsem, že ti nebudu kupovat dárek, protože mám už něco v plánu. Domyslela si to sama a bylo jí to jedno. Jen mi řekla, ať tě to nebolí," odpoví klidně s pokrčením ramen, "jen jsem netušil, že to já budu překvapenej."

Nikolas zklidní svůj dech a panika pomalu znovu odeznívá někam do niterné hloubky. Stále je zmatený, ale už to nechce řešit. Pokud je to tak, jak Kevin říká, neprovedl vůbec nic zlýho.

"Překvapenej čím?" optá se po chvíli, když vstupuje do sprchy, aby ze sebe smyl semeno.

Kevin se na něj šibalsky usměje a vstoupí k němu, načež ho chytne za boky.

"Že jsi takovej kanec," rozchechtá se holohlavý muž. "Mimochodem, všechno nejlepší k narozeninám."

Nik se začervená a pustí na oba teplou vodu, která odplaví nečistotu, kterou na sobě a v sobě způsobili. Mezitím si samozřejmě vyměňují dalších milion francouzáků.

A když Nikolas vypíná vodu, Kevin zatarasí východ svým nahým a mokrým tělem, přičemž se mu na tváři vyjímá šibalský úsměv, který značí jedno.

"Dáme ještě jedno kolo?" vysloví dotaz svalovec.

Nik pozvedne jedno obočí a usměje se, přičemž bez jakéhokoliv ostychu odpoví: "Noc je mladá jen na jedno kolo."

A než se blonďatý osmnáctník vzpamatuje, spustí se na něj znovu voda a on končí přišpendlený na kachličkované zdi pohlcován dráždivými polibky…

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (42 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (43 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (43 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (41 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (48 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk21
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+2 #6 Odp.: Narozeninový dárekNaDruhou 2018-11-29 16:39
Teď toho bylo tolik, že jsem tu dlouho nebyl a další povídka a od koho je? FentyXX, tak to je záruka kvality a koukám že se mi z toho odkrvil mozek...jinam...takže jednoduše to bylo tak, jak to napsat ( ACHHHH :-D ).
Citovat
+5 #5 Odp.: Narozeninový dárekFentyXX 2018-11-10 22:08
Moc moc děkuju všem za krásná slova. Velmi si vážím toho, že se vám Narozeninový dárek líbil. :-)
Citovat
+9 #4 Odp.: Narozeninový dárekZdenda 2018-11-07 02:03
Sen každého čerstvého osmnáctníka
Citovat
+9 #3 Narozeninový dáreknebi 2018-11-05 19:34
Přečetla jsem na konci směny, super zakončení dne. 5x5
Citovat
+14 #2 Odp.: Narozeninový dárekTom456 2018-11-05 17:33
Tomu teda rikam Mokry pero...luxusni povidka. Kloboucek smekam...a jdu si ulevit ;)
Citovat
+11 #1 Odp.: Narozeninový dárekzmetek 2018-11-05 17:26
Prostě klasik FentyXX. Netřeba nic jiného dodávat, klasika za plnej počet.
Citovat