• HRÁŠEK
Styltvrďárna
Datum publikace21. 2. 2021
Počet zobrazení3970×
Hodnocení4.63
Počet komentářů12
Soutěžsoutěž 2020

Té knížky si všiml, až když vstával z lavičky. Skoro by přísahal, že když si sedal, tak tam nebyla. Sehnul se a knížku zpod lavičky sebral. Vypadala zvláštně, trochu jako knížka ze starých knihoven v zámcích, takže neodolal, zase si sedl a knížku otevřel. Byla ručně popsaná asi do tří čtvrtin. Pokaždé část textu a potom se písmo změnilo. Někdy byl záznam ale krátký, jen třeba na půl stránky. Jindy skoro román. Vzpomněl si, jak si jako kluci založili v partě deník a psali podle toho, kdo měl čas, nebo zrovna chuť. Vrátil se k úvodu.

***

Tohle je kniha knih, nesmím prozradit, kdo mi ji dal, ale funguje. Stačí vložit něco z majetku vašeho objektu, nebo třeba vlas, a on přijde a splní každou vaši tělesnou touhu. Ale pamatujte: jen třikrát a dost! Pak musíte knihu položit tak, aby ji někdo našel. Nesmíte ji půjčit, nesmíte ji darovat, nesmíte ji položit tak, aby ji našel někdo určitý, jinak zničíte její kouzlo…

***

V první chvíli chtěl knížku hodit do nejbližšího koše. On má tak zapotřebí číst bláboly nějakého grafomana, ne? Takhle tahák k maturitě, to by bral. Ale potom se začetl a už nedokázal přestat.

"Ahoj, ty děláš úkoly v parku?"

Nad ním stála Žížala Veverková a vesele se zubila.

Rychle knížku zaklapl. Ještě si holka řekne, že si píše deník jako puberťačka.

"Ahoj Lucko, co tu děláš?" zeptal se, aby něco řekl.

"Jak co tu dělám? Jdu domů z doučování. Už mi z toho cvaká v budíku."

Posadila se vedle něho a prohrábla si rezavého ježka. Byla pihatá, rezavá a hubená jak miss Drát. Proto jí říkali Žížala Veverková. Neměl proti ní nic, jediná ze třídy po něm nejela jak toulavý pes po uzeném. Spíš ho ignorovala. Ale taky si neměli co říct. Postěžovala si, že matika je něco, co ona nikdy nepochopí, takže u maturity proletí i letos, vstala a vykročila k domovu. Ozval se zvuk, který trhá uši každému klukovi.

"No do pr---, matka mě zabije, minulý týden nové kalhoty…," prohlížela si natrženou nohavici.

"Tak řekneš, že nová móda."

"Obávám se, že moje máti nemá na humor ty správný buňky. No nic, tak kdybych zítra nepřišla do školy, jsem zabitá."

Díval se, jak se ztrácí v dáli, pak vstal a na lavičce uviděl několik vláken zachycených v naštíplém prkně. Vzal je, chvilku na ně vejral a pak je vložil mezi listy knížky. Zvedl hlavu. Viděl, že Lucka se najednou zastavila, ohlídla se a mávla mu. Malinko, ale přece…

Druhý den do školy přišla a on se nemohl zbavit dojmu, že na něj pořád kouká. O velké najednou stála u jeho lavice a jaksi podivně zadrhnutým hlasem řekla:

"Hele, Myšáku, nepomohl bys mi s tou matikou? Že bych třeba k vám přišla a…"

"Jasně, v pohodě, nikdo není doma, tak se stav."

"Páni netopýři, ono to snad doopravdy fuguje…," pomyslel si vyjeveně.

***

Když ve tři zazvonil zvonek bytu, lekl se, přestože to celou dobu čekal. Zvedl se a šel otevřít. Lucka tam stála, zjevně v podivných rozpacích, a přešlapovala.

"Pojď dál, můžem jít ke mně."

Seděli na jeho posteli a mlčeli. Věděl, že by měl něco říct, nějak začít, ale jelikož to byla jeho první dámská návštěva, jen seděl a koukal. Lucka si najednou začala přisedávat blíž. Pak ho vzala za ruku. A najednou si stáhla triko. A rozepla rifle. Ohromeně koukal, naprázdno polykal a uvědomoval si, že cosi je špatně. Ani to s ním nehlo. Pidi kalhotky a mini podprsenka by asi většinu kluků zvedla minimálně o kousek, ale jeho ne. Opětoval Lucčino líbání a objetí spíš proto, aby se necítila trapně. Jediné, co si přál, bylo, aby toho nechala a šli se učit.

"Promiň, já… děsně jsem to chtěl, ale… Promiň…"

Nevěděl, jestli za to opravdu může ta knížka, ale možné je všechno.

I Lucka vypadala, že ji okouzlení rychle přešlo. Oblíkla se tak rychle, jak to jenom šlo, a pak už na jeho posteli jen seděla jako hromádka neštěstí.

"Ježiši, já nevím, co to se mnou bylo… Asi si myslíš, že…"

"V pohodě. Já taky chtěl a pak jsem si uvědomil, že ani nevím moc co a jak. Asi máme víc štěstí než rozumu. Ale kdybys chtěla jít v sobotu do kina, ve vší počestnosti…"

"A víš, že jo? Ty jsi fakt super kluk. Ale s tou matikou mi teď pomůžeš, že jo?"

"Jasně. Kdykoliv. Prostě přijdeš a já ti vysvětlím, co budeš potřebovat."

Když za hodinu přišel domů otec, našel je zabrané do učení sedět u kuchyňského stolu, obložené učebnicemi a papíry.

***

Druhý pokus byl totální fiasko. Vybral si nejhezčí holku ze třídy, uzmul jí záložku a vsunul mezi listy knížky. Taková kočka, to by v tom byl čert, říkal si. Nakonec se vzrušil a na akci se zmohl, nicméně dotyčná odkráčela se slovy:

"Teda nic moc, nevím, co na tobě všechny vidí…"

Druhý den se skoro bál jít do školy, že to všude vykecá, ale byl pátek, psalo se z češtiny, takže musel. Ale ona si ho nevšímala o nic víc než jindy. Možná, napadlo ho, na to zapomněla. Lucka taky mluví jen o doučování, ale ani slovo o tom trapasu. Ta knížka je asi fakt kouzelná.

Tak, že by do třetice?

***

Poslední pokus. Takže nespěchat a důkladně vybírat.

Věděl, čí je ta skříňka. Voněla sladce jako malinová marmeláda a takhle sladce voněla jediná holka. Chodila do béčka a on si ani nebyl moc jistý, jak se jmenuje. Ale její dlouhý zlatavý cop ho fascinoval. Měla ho až do půl pasu, a když někdy šla s rozpuštěnými vlasy, připomínalo mu jejich vlnění koňskou hřívu.

Počkal, až ze šatny u tělocvičny vypadl i poslední kluk, a vrátil se. Její skříňka stála v řadě jako poslední a on se dobře díval, jestli si tam nedává věci někdo z jejich třídy. Ale bylo jich o dva míň než v béčku, takže ji nikdo neotevřel. Rychle nakoukl. Dva blond vlasy uviděl prakticky hned. Nebyly tak dlouhé jako ty ostatní, asi jí vypadly při česání. Vlasy vzal a položil mezi listy. Zazdálo se mu, že nejsou tak leskle zlaté, jak byl u téhle holky zvyklý, ale asi to bylo tím, že jí vypadly a ležely tam už delší dobu.

Doma se osprchoval, vzal si čisté boxerky a poprve za tu dobu, co tu knížku měl, pocítil neurčité vzrušení. Když se ozval zvonek, najednou se mu tvrdě postavil. Uvědomoval si, že jít otevřít jenom v boxerkách a se stojícím pérem není asi to nejchytřejší, ale najednou, jako by mu vypnul mozek. Že by konečně?

Za dveřmi stáli dva kluci… z úplně jiné školy…

***

"Prý s náma chceš mluvit."

"Já? Ne, proboha, to musí být nějaký omyl. Proč bych s váma měl chtít mluvit?"

Vyděšeně na ty dva hleděl. Oba byli blonďatí, vlasy měli zastřižené do delšího mikáda. Dvojčata jejich školnice, znal je od vidění. Asi mámě občas chodili pomáhat a nejspíš si hodili trika do té poslední skříňky. Protože až teď mu došlo, že ty vlasy byly nade vší pochybnost jejich.

"Kluci, to je velký omyl, to všechno. Já fakt nečekám na vás. Vždyť vás ani neznám…"

"Jo? A kdo nám nechal vzkaz a adresu? Hele neboj, uvidíš, že všechno bude tak, jak ty chceš. My se taky poprve báli. Koukni, to každej. Ale když se ti tak líbíme, tak to přece teď nezabalíme, když ses tak parádně připravil."

Nezmohl se na slovo. Oni prošli okolo něho do bytu, zavřeli, zamkli a zahákli řetízek. Zbytečně. Máma spí u babičky, protože je nemocná, a táta má odpolední.

"Ty seš Míša, že jo? Já jsem Theo a tohle je Matěj. Jak jsi nám dokázal poslat ten vzkaz, když nevíš, jak se jmenujem?"

Nasucho polkl. "Panenanebi," co to udělal za kravinu? Možná, že kdyby jim ukázal tu knížku, tak by odešli? Ale nedokázal udělat jediný krok. Zato cítil, jak ten zrádce mezi jeho nohama vesele povstal a cpe se mu z boxerek ven.

Kluci si zatím udělali pohodlí a shodili košile i kalhoty.

"Hele, máš rád hračky? My jo, ale teď zrovna nemáme nikoho, kdo by si s náma chtěl hrát. Když jsi nám napsal, že bys byl rád v naší moci, fakt nás to slušně nabudilo. A koukám, že tebe taky."

Theo mu zatáhl za gumu a pták toho hned využil a vykoukl přes lem boxerek jak krtek z hlíny. Míša měl neodbytný pocit, že se i rozhlédl.

Ucítil obratné teplé ruce, které ho neméně obratně svlékly. Nebyl zvyklý ukazovat se někomu nahý, natož cizím klukům. No, klukům… Bylo jim minimálně dvacet let, věděl, že chodili na sportovní gymnázium a teď si dělají trenérské zkoušky na tělovýchovné. Jejich máma se tím ráda chlubila.

Teď se nad ním oba skláněli, protože ležel na posteli. Ani si nevšiml, jak se tam dostal. Matěj mu stáhl boxerky a vzal ho do ruky, jako by se to rozumělo samo sebou. Pták se mu postavil do vzorného pozoru a zdálo se, že míní tyhle trenéry poslouchat na slovo, tedy na dotek.

"Tak co bys rád? Hračky, bondáž, masáž, trochu tvrdší hraní, nebo trochu potrápit tady malýho?" a Theo ho jemně cvrnkl do žaludu.

Otevřel pusu a jen na prázdno pohnul rty. Byl tak vzrušený, že ze sebe nedostal ani hlásek.

"Tady se někdo připravil, krásně voníš. Ale vypláchl ses? To bys měl, než si začneme hrát."

Chtěl říct, že ani moc neví jak, ale kluci ho vzali za ruce a odvedli ho do koupelny. Nechali ho vlézt do vany, položili ho na záda, nohy mu zvedli přes okraje a Theo mu sáhl namydleným prstem do zadku. Cukl sebou a stáhl se. Přece jen, bylo to poprve, co mu někdo něco takového udělal. Ale Theo pokračoval tak samozřejmě, že ho nechal, aby si s ním dělal, co chce.

"Já vím, než si zvykneš, bude to trochu divný pocit. Ale jinak to nejde. Tak ukaž."

Matěj odmontoval hlavici sprchy a místo ní našrouboval dutý anální kolík. Namydlil ho a zatlačil Michalovi do zadnice, pěkně hluboko za svěrač a pustil vodu.

"Až nebudeš moct vydržet, řekni."

Jenomže on nebyl zvyklý, netušil, co má dělat, a tak z něho voda brzy vyletěla ven do vany. Naštěstí jen voda. Klukům se to muselo líbit, zvýšili tlak a vypláchli ho ještě jednou a pořádně.

Když se položil na postel, vylovili ze sportovní kabely pouta a zapnuli mu je okolo kotníků. Mezi kotníky dostal rozporku a ta mu upevnili za hlavu, k čelu postele. Tím mu pokrčené nohy hezky roztáhli a jeho zadek a nádobíčko měli jak na dlani. Michal ucítil vůni gelu a pak tlak na branku… Theovy prsty pokryté klouzavým gelem se začaly tlačit do jeho zadku. Netroškařil a vsunul do něj rovnou ukazováček a prostředník a hned své prsty zaměřil na Míšovu prostatu. Nevšímal si tichého fňukání a zkušeně dráždil to vystouplé místečko. Druhý z bráchů si pohrával s jeho varlaty, jako by kontroloval jejich obsah. Prsty vyklouzly ven, ale sotva se stáhl, ucítil, že se do něj snaží vtlačit cosi mnohem většího a tvrdého. Bezděky se stáhl, ale tlak na rosetu tím jen zesílil. Cítil, jak ta věc sice s citem, ale nekompromisně a nezadržitelně vniká do jeho zadnice. Zatajil dech. Nový tlak a teď už to docela bolelo. Umělák tvrdým tlakem prorazil jeho sevření a on ucítil, jak se roztahuje, a podivný štiplavý pocit, který byl silnější a silnější, jak se umělák rozšiřoval a nutil ho, aby se víc a víc otvíral. Nevěděl, kdo mu masíruje koule a kdo mu roztahuje díru, ale obojí cítil a obojí ho vzrušovalo jako ještě nikdy nic.

"Teď to bude trochu divný pocit, ale neboj, zvykneš si."

Ucítil, jak mu zvedli ptáka, ale nijak se nebránil. Cukat se začal, až když si uvědomil, co mu dělají.

"Neboj, to je nejmenší velikost. Brzo si zvykneš a budeš to mít rád. Je to kovové, krásně to nese vibrace."

Jen pár milimetrů tenká tyčinka zakončená kuličkou se pomalu nořila do jeho žaludu a do ptáka. Mockrát to viděl v péčku a říkal si, jaké to asi je. Ale nikdy by ho nenapadlo, že si to vyzkouší na vlastním péru. Plug byl ukončený silikonovou čepičkou, přes kterou mu přehrnuli předkožku, protože mu penis tím nepříjemným pocitem povolil.

Jemné chvění v zadku si v první chvíli ani neuvědomil, protože ho cele zaměstnával ten mimořádně nepříjemný pocit v penisu. Jeden z bráchů mu začal opatrně honit a on se kroutil a kňoural, protože se mu to moc nelíbilo, i když to vyloženě nebolelo. Hračka v jeho zadnici se ale brzy ozvala a tvrdý tlak mu připomněl, že ji tam má. Vibrace byly stále silnější a pálení v nezvykle roztaženém svěrači čím dál nepříjemnější.

Theo vzal vibrační kolik a jemně ho přiložil k plugu. Míša se cítil, jako kdyby mu v péru běhali mravenci a hledali cestu ven. Nedokázal říct, jestli to svědí nebo mravenčí, jenom chtěl, aby to už vytáhli.

"Neboj, za chvilku si zvykneš, zítra můžeš přijít k nám a budem trénovat. Musíš si na to zvyknout, aby ses nebál a abys mohl přejít na klasiku, tohle je jenom pro začátečníky."

Vibrace zesílily, a když Theo přifoukl uměláka, tak i tvrdý tlak v zadku. Teď už to bolelo opravdu hodně a Míša měl co dělat, aby nevyjekl nahlas. Tlak povolil, ale vibrace teď byly silnější a tvrdší. A o mnoho příjemnější… Míša proti hračce v sobě podvědomě tlačil, ale Theo mu uměláka přidržel tam, kde patřil, a masážní výstupek mu tlačil na hráz. Konečně Míšou projelo první cuknutí. Neznal ten pocit a nevěděl, co má dělat. Nový stah, nový nepoznaný pocit. Bylo to úplně jiné, než když si honil. Tvrdší, silnější než on. Byl nahatý a bezmocně vystavený pohledům dvou mladíků, které včera vlastně ani pořádně neznal. Ten pocit ho vzrušil, líbilo se mu to. Už nepřemýšlel. Nemohl. Orgasmus mu odkrvil mozek a překrvil péro. Slyšel jakýsi podivný zvuk, ale nevěděl, co to je. Nepoznal své vlastní hlasité sténání, se kterým se udělal. Vnímal jen dokonalou nirvánu slasti.

Bráchové ho otočili tak, že ležel napříč postele. Matěj mu zaklonil hlavu a dotkl se svým pérem jeho pusy. Míša bez rozmýšlení pusu otevřel a péro si vzal.

Theo mu vytáhl uměláka bez toho, že by ho aspoň trochu upustil, natáhl si gumu a bez potíží na jediný zásun projel povolenou rozetou. A pak počkal, až se Míša okolo jeho chlouby stáhne. Jeho projíždění bolelo, ale Míšovo fňukání tlumil Matějův roubík. Byl to zvláštní pocit. Přirážení do zadku a do pusy zároveň. Theo nešetřil lubrikantem a bolest se po chvilce zmírnila, i když i tak Míša cítil každé zasunutí. A pak začal Theo přirážet… Míša ucítil, jak mu Matěj vyklouzl z pusy a pevně mu sevřel ruce za hlavou. Theo mu neméně pevně sevřel ptáka v dlani a tím, jak do něj tvrdě přirážel, tak mu zároveň honil.

Když se udělal, vyhonil Míšu s obratností svědčící o každodenním cvičení.

***

"Tak co, jaký to je? Nějak takhle sis to zajetí představoval, když jsi nám tehdy napsal?"

Míša klečel na kolenou, zadek vystrčený a Theo mu zaváděl spojené vibrační kuličky. Byly větší než vajíčko a podstatně víc tlačily.

"No, zrovna tohle jsem si nepředstavoval…, ale nestěžuju si."

"No, ještě aby," řekl Matěj a plácl ho po zadku.

Knížka už dávno zmizela kdoví kde, ale kluci se Míšovu zaučování věnovali velice ochotně dál. Položili ho na záda, péro a koule mu provlékli masážními kroužky spojenými do tvaru číslice 8. Ruce mu připnuli k obojku, pokrčená kolena mu roztáhli popruhy do stran. A nechali ho, ať se trápí. Vibrace ho vzrušily, ale neudělaly.

Až když se jim zdálo, že je dostatečně připravený a povolný, vzal mu Theo ptáka do ruky, olízl mu žalud, uvolnil nohy i ruce a řekl:

"Mám pro tebe překvápko, Myšáčku. To se tvýmu malýmu bude líbit."

Míša cítil, jak mu na penis nasadil pevnější návlek, než by byla třeba guma, ale co to je, to netušil. Jen cítil, jak to připevnili popruhem okolo pasu. Ale cokoliv bylo lepší než plug. Bohužel mu to málokdy odpustili. Obvykle si musel lehnout, Matěj mu široce roztáhl nohy a Theo mu plug zasunul do žaludu a připevnil ohlávkou. Pak k hračce připojili elektrody nebo přidrželi vibrátor. Střídavě ho projížděli do zadku a hračku mu nevyndali, dokud se neudělal. Se začátku se bránil a kopal, ale oni to brali jako předehru. A on vlastně taky. Bránil se přivázání k posteli, ale nikdy ne tak, že by některého z dvojčat kopl doopravdy. A oni ho sice "přepadli, svlíkli a spoutali", ale nikdy ne tak, že by se z pout nedokázal dostat. Kluci byli podstatně silnější než on, takže obvykle byl do minuty nahatý a přikurtovaný k posteli, ale byla to super milostná předehra. Pro Míšu dokonce lepší než mazlení a líbání. O to vlastně ani nestál. Nanejvýš po milování. A kluci mu ochotně vyšli vstříc. Plug byl trest, který sice přece jenom nebyl úplně příjemný, ale trest nemůže být jiný, ne? Kluci zůstávali do poslední chvíle oblečení a hráli s ním, nahým a bezmocným. Občas ho to vzrušilo tak, že se udělal jen pod jejich rukama a při dráždění hračkami. Jim se to líbilo a rychle přišli na to, co má a co nemá rád. Někdy ho nechali "v moci" hraček, seděli u stolu a povídali si, jako by tam nebyl. A jen dálkovým ovladačem přidávali nebo ubírali na intenzitě všech těch mučících nástrojů. Občas to byla skoro tortura, jak ho jen prodlužovaně dráždili, ale udělat se nemohl.

Ale teď ucítil, jak mu žalud na cosi narazil. Masážní polštářek ze silikonu se přitiskl na citlivý žalud a drsná masážní ploška se začala třít o jeho povrch. Nahý Míša se prohnul jako luk, ale kluci ho pevně drželi. Každý pod jedním kolenem, aby nedával nohy k sobě, a za zápěstí. Zvedl nohy nahoru, ale to bylo asi tak všechno, co mohl. Drželi mu je roztažené a on cítil, jak masážní kuličky v jeho zadku o sebe naráží a dráždí mu prostatu. Ale to nebylo nic v porovnání s tím, čím si procházela jeho nejcitlivější část. Napínal se a kroutil, jako by ležel na fakírském lůžku z hřebíků. Cítil, jak mu zacukalo v koulích a vzápětí na to v péru, a už stříkal…

Věděl, že ho nenechají oddechnout, a měl pravdu. Theo mu vytáhl ze zadku hračku, ale jenom proto, aby nastoupil na její místo on. Míša měl raději, když ho šukal Theo, protože byl větší než Matěj. Menší péro se líp kouřilo a v zadku bylo zase lepší větší. Navíc měl pocit, že Matěj líp chutná. A kluci proti jeho volbě nic nenamítali. Zasunovali až na doraz, jako by se chtěli uprostřed potkat a Míša pod jejich přírazy jen hekal. Byl to zvláštní pocit, když ho pronikali tak z obou stran. Netrvalo dlouho a znovu se vzrušil. Jak se mu postavil, masážní polštářek mu znovu začal dráždit žalud a Theovo péro prostatu. Už to nebyl tak silný orgasmus jako před chvilkou, spíš příjemný pocit. Ležel a užíval si to dvojí milování. Stáhl zadek i rty a jazyk přitiskl ze spoda na klouzající péro. Celým tělem se mu procházelo slastné chvění. A v hlavě běhala jediná myšlenka: ještě… ještě… nepřestávejte… ještě… ještě…

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (51 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (50 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (49 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (47 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (63 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoHRÁŠEK
Věk50
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+2 #12 Odp.: Kniha knihHonzaR. 2021-11-16 10:20
Tak tahle byla můj favorit v soutěži, protože perfektně splněné zadání, ale hlavně, ač tvrďárna, tak je to prostě přesně tak, jak všichni chtějí. A je to napsané skvěle.
Citovat
+3 #11 Odp.: Kniha knihGD 2021-02-24 17:23
Pěkný i když kdybych měl něco takového tak první dvě přání by byly rozhodně jiné. Když nastoupila dvojčata, omylem, začalo to být opravdu zajímavé až rajcovní. To ovšem neznamená, že před tím to nebylo napsané dobře, to v žádném případě. :lol:
Takže děkuji.
Citovat
+4 #10 Odp.: Kniha knihMarko 2021-02-22 22:08
Cituji HRÁŠEK:
Díky, jsem rád, že se vám to líbilo.

Marko, kde se ta knížka dá najít, to nevím. Ale kdysi prý dost podobně fungovala vkladní knížka. :lol:

:lol: tak tú tiež nemám :lol:

Cituji Isiris:
Tak poslední Míšovu myšlenku si s dovolením půjčím jako vzkaz autorovi, co se psaní dalších povídek týče ;-)

Pripájam sa k Isi. :-)
Citovat
+4 #9 Odp.: Kniha knihIsiris 2021-02-22 21:54
Tak poslední Míšovu myšlenku si s dovolením půjčím jako vzkaz autorovi, co se psaní dalších povídek týče ;-)
Citovat
+4 #8 Odp.: Kniha knihHRÁŠEK 2021-02-22 00:18
Zmetek,
To je dobře, já rád dělám lidem radost.
Citovat
+5 #7 Odp.: Kniha knihzmetek 2021-02-21 22:05
Cituji HRÁŠEK:
Díky, jsem rád, že se vám to líbilo.

Marko, kde se ta knížka dá najít, to nevím. Ale kdysi prý dost podobně fungovala vkladní knížka. :lol:

To mě rozesmálo hodně moc!
Citovat
+5 #6 Odp.: Kniha knihTob 2021-02-21 21:43
Hodně sexy a dobře napsané. Díky :-)
Citovat
+4 #5 Odp.: Kniha knihZdenda tb 2021-02-21 21:12
Hrášek zelená, výherní, co? :lol:

Na střední by se taková kniha hodila, nebo vlastně by stačila dvojčata. :lol:
Citovat
+8 #4 Odp.: Kniha knihHRÁŠEK 2021-02-21 18:59
Díky, jsem rád, že se vám to líbilo.

Marko, kde se ta knížka dá najít, to nevím. Ale kdysi prý dost podobně fungovala vkladní knížka. :lol:
Citovat
+7 #3 Odp.: Kniha knihzmetek 2021-02-21 16:22
Ta kniha je moc hezký motiv, líbilo se. :-)
Citovat
+6 #2 Odp.: Kniha knihMarko 2021-02-21 16:00
Hrášek opäť nesklamal. Kde sa dá nájsť takáto kniha? Mal by som si síce iné svoje predstavy (resp.priania), ale človek nikdy nevie, čo sa mu bude nakoniec páčiť..... :lol:
Citovat
+8 #1 Odp.: Kniha knihbodyhans 2021-02-21 13:00
pekne me stvrd a udelal,supr povidka tohle bych chtel zazit
Citovat