• Filip Svlečený
Stylklasika
Datum publikace12. 6. 2016
Počet zobrazení4147×
Hodnocení3.92
Počet komentářů8

Můj inzerát:

Osobní trenér pro začínající ve fitness zdarma!

Podmínky: Věk do 45 let, potřeba vybudování svalstva nebo získání kondice (nikoli snížení tělesné hmotnosti), čistotnost, spolehlivost, poslušnost, odměna za trénink protislužbou. Volba posilovny dle vlastního výběru.

Moje poznámky:

Honza, 18/185/65/17/3,5

1. trénink

Šatna: velmi rychle převlečen, boxerky nesvlékal, vzal si tepláky a tričko. Vyzval jsem ho, ať počká v šatně, než se převlíknu sám. Klasika, nejdřív jsem se svlíknul do naha, chvíli si připravoval věci, pak teprve jsem se obléknul do cvičebního (přiléhavé šortky, tílko).

Tělo: Vysoký, hodně hubený, nechlupatý.

Trénink: Poslušný a snaživý.

Sprcha po tréninku: Prý že nepotřebuje, ale donutil jsem ho. Boxerky svlíknul až ve sprše. Stále se točil zády. Podezření na erekci, nepotvrzeno.

Úkol: Změna cvičebního úboru – krátké šortky bez boxerek pod nimi, nátělník.

2. trénink

Šatna: skříňky vedle sebe (na mou žádost na recepci). Změna cvičebního úboru provedena dle instrukcí. Zahlédnutí jeho výbavy – vyholený, dlouhé tenké péro. Můj úbor: rovněž krátké volné trenky naostro.

Trénink: Při benchpressu dávám dopomoc, nucen vidět mi nohavičkou do trenek. U něj zjevně mírné vzrušení. Vysvětleno, že pokud dojde ke vzrušení, je to známka správné techniky, neboť se tvoří testosteron (dobrá kravina, cha cha!). Při další sérii zjevná erekce, z mojí strany pochvala za správnou techniku.

Sprcha po tréninku: Předem vysvětleno, že borci v posilovně nechodí do sprchy v trenkách (další dobrá blbost, he he!). Kluk poslechnul a rychle šel nahý do sprchy. Po mém příchodu se točil stále zády, nicméně zahlédnul jsem erekci. Rychle se osprchoval a šel ke skříňce. Nahonil jsem si péro a s napůl stojícím čurákem a nahej jsem přišel ke skříňce. Viděl to, už byl oblečenej. Podali jsme si ruku a šel.

3. trénink

Šatna: Tentokrát tolik nespěchal s převlečením. Dokonce se nejdřív svlíknul do naha, než si začal oblíkat cvičební úbor. Ode mne pochvala za postup správného borce.

Trénink: Při cvičení prsních svalů ruční kontrola. Klukovi to působilo jasné vzrušení. Pokračování kontroly, zvýšení intenzity dotyků prsních svalů. U kluka totální erekce. Řekl, že se stydí, poslal jsem ho vyhonit se do sprchy, hlídal jsem u vstupu, honil jsem taky. Oba jsme cákali, řekl, že jsem frajer. Vyká mi, nechávám ho.

Úkol na příště: Po tréninku budeme oba ve sprše honit a nebudeme se točit zády. Od kluka nesmělý souhlas.

4. trénink

Šatna: Kluk se svlíknul do naha a řekl, že se bojí, že se mu zase ze mě postaví. Slíbil jsem možnost jít honit do sprchy.

Trénink: Břicho. Dal jsem mu dost zabrat. Později jsem začal rukou kontrolovat práci břišních svalů. Kontroloval jsem hodně nízko a klukovi se postavil. Dva mladší týpci si toho všimli, chechtali se. Šli jsme do sprchy.

Ve sprše: Oba pod jednou sprchou, chytil jsem ho za péro, jeho donutil chytit moje, vzájemně jsme se vyhonili.

Úkol na příště: Neudělat se ve sprchách a nechat si to ke mně domů.

Jarda, 26/165/60/13/5

1. trénink

Šatna: Bez problémů do naha, pak teprve příprava oblečení a oblíkání do cvičebního – krátké šortky naostro a tílko.

Tělo: Drobná postava, přirozeně široká záda, menší, ale hezký penis, ochlupení na prsou i na břiše zkracováno cca na 1 nebo 2 milimetry.

Trénink: Snaživý a motivovaný, chce získat svalstvo.

Sprcha po tréninku: Šel do sprchy nahý, ve sprše mu skoro stál, ale neskrýval to. Nepokrytě mi koukal do rozkroku. Nepokrytě si ho honil, já tedy taky. Žádný další kontakt. Někdo přišel do šatny a kluk se osušil a spěchal do šatny, stále se stojícím pérem. Následoval jsem ho taky se stojícím pérem. Přítomný chlap radši rychle odešel cvičit. „Asi se bál, že ho vopícháme, co?“ řekl.

Pochválil mi tělo i péro, rovnou otázka na sex, tak jsme šli ke mně, kouřili jsme se, píchal jsem ho.

2. trénink

Šatna jako minule.

Trénink: Makal, při benchpressu mi schválně koukal zespoda do trenek a při výdechu tam foukal, oplatil jsem mu to. Oběma se nám postavil, cvičili jsme dál. Ve fitku dále jen dva adolescenti. Jeden z nich zvědavě pokukoval.

Sprcha: Vzájemně jsme se kouřili, krátce jsem do něj zasunul. Do šatny někdo přišel, tak jsme přestali a šli se oblíknout. V šatně adolescent, nenápadně pokukoval, dokud jsme se neoblíkli.

Doma mrdání.

3. trénink

Šatna normálně, ve fitku nikdo jiný.

Trénink: Při různých příležitostech jsme vyndavali péra nohavičkou a kouřili si je. Za celou hodinu nikdo nepřišel. Párkrát jsme se málem udělali.

Během sprchování přišla do šatny nějaká banda. Přestali jsme honit a šli do šatny, tam čtyři mladší sportovci. Rychle jsme se oblíkli a šli. Po zavření dveří bylo slyšet, že někdo říká, že „těm chlápkům stáli“ a že to rozebírají.

Doma kouření a mrdačka.

Olda, 22/190/69/17/5,5

1. trénink

Tělo: vysoký, hubený, všude dohladka vyholovaný (i prsa, břicho, nohy), hodně silné péro. Jinak dost zženštilý.

Šatna: Ochotně do naha, pak mi dal vybrat, který trenky si má oblíct. Vybral jsem ty nejmenší elastické. Poručil jsem sundat šperky. Přišel mladý cca 16letý kluk. Olda sundaval šperky a houpal boky, aby se mu bimbal ocas. Kluk trochu pokukoval. Olda oblíkl elasťáky a ptal se, kam si ho má umístit, tak jsem mu ho umístil sám tak, aby se dobře rýsoval. Kluk to viděl i slyšel.

Trénink: Olda líný, slaboučký, i na strojích dost nešikovný, všechno pro něj bylo těžké. Schválně jsem mu hodně osahával svaly, to se mu líbilo, péro mu mírně naběhlo, místy i stálo. V přestávkách se chodil prohlížet do zrcadla a vystavoval bouli, schválně chodil kolem kluka i jiných.

Sprcha po tréninku: Do sprchy šel nahý, dlouho si mydlil péro. Tam se rovnou zeptal na způsob platby, jestli to bude sex. Řekl jsem, že jo a že to s ním bylo náročné, takže ho tvrdě zmrdám. Řekl, že super.

Po tréninku doma ztrestán hrubým tvrdým ojebáním.

2. trénink

Šatna: V šatně už tři týpci, Olda se rychle svlíknul do naha, pomalu sundaval šperky a bimbal ocasem a furt něco vykládal. Pak si oblíkal šortky a nahlas řekl, že si ho tentokrát dá na druhou stranu, všichni to slyšeli.

Trénink: Opět prohlížení v zrcadle, jinak trochu snaživější, měl hlasité dvojsmyslné komentáře (Dáš mi dneska do těla jako minule? Pořádně mi nalož! Minule jsem nemoh chodit ani sedět apod.), jen jsem mu říkal Nekecej a makej, jednou ze mě vypadlo Nemel a drž.

Sprcha: Sprchy obsazeny těmi třemi týpky, Olda si tam vlezl a čekal, až se nějaká uvolní, stál čelem k nim a bimbal ocasem. Šel jsem dovnitř, až když tři týpci vylezli, Olda si mydlil naběhlý péro. Komentoval, co viděl, že nic moc, že si ho ani jeden neholí.

Doma za vše řádně zjebán.

3. trénink

Šatna: V šatně sami, osahával mi péro, chtěl, abych ho pokouřil. Odmítal jsem to s tím, že ve fitku jsou lidi a že nám nemůžou pořád stát.

Trénink: Ve fitku nezávisle tři různý týpci, jeden z nich v elasťákách se slušnou boulí, Olda se mu tam furt díval. Týpci postupně končili. Když končil ten v elasťákách, prohlásil za chvíli Olda, že musí pro něco do skříňky (chtěl si týpka prohlídnout). Týpek prý má super kousek. Skončil i třetí týpek, Olda si před zrcadlem vytáhnul péro, postavil si ho a zase uklidil, pochválil si bouli a řekl, že takovou by chtěl mít furt. Pak přišel ten 16letý kluk jako minule a viděl to. My jsme zrovna končili, takže s klukem v šatně. Olda hned donaha, řekl, že je z toho posilování tak nadrbanej, až mu stojí. Kluk se na to podíval, tak si Olda ještě pohladil ocas.

Sprcha: Když kluk odešel posilovat, řekl jsem Oldovi, že musím po tréninku někam jít, tak ho zjebu tady ve sprše. Souhlasil, opřel se o zeď a já jsem ho pod sprchou zjebal. Do šatny nikdo nepřišel, Olda spokojený, že po sexu ve sprchách vždycky toužil.

Erik, 18/162/55/16/4,5

1. trénink

Tělo: Drobné hezké tělo, sympatický klučina, v rozkroku přírodní černé ochlupení, dost bohaté.

Šatna: Snažil se nenápadně prohlížet moje péro, řekl jsem mu, ať se klidně podívá pořádně. Chtěl si cvičební trenky oblíknout na boxerky, vysvětlil jsem mu, že si je zbytečně zpotí, tak poslechl a boxerky stydlivě svlíknul.

Trénink: Dřel, jak mohl, dost motivovaný, stydí se chodit v tílku, protože do toho nemá tělo, chtěl by v létě chodit v tílku nebo i do půl těla. Problémy s erekcí spíš u mne, líbil se mi jeho kukuč a sexy sestřih, jen bych oholil rašící knírek a bradu.

Sprcha po tréninku: Nechtěl jít, styděl se, že ho má malého. Řekl jsem, ať se nestydí a jde, poslechl. Měl ho normálního, jen schovaného do houští, tak jsem mu poradil, ať si ho vyholí. Že prý by to neuměl a navíc nemá holení a otec s nimi nebydlí. Navrhl jsem, že mu ho vyholím, a souhlasil.

Doma po tréninku: V koupelně jsme se svlíkli, sedl si na vanu, strojkem jsem mu to pokrátil a začal vyholovat, začal mu tvrdnout, mně už stál. Zeptal jsem se, jestli ho můžu trochu pokouřit, pokýval hlavou, vzrušovalo ho to. Pak jsem pochválil, jak mu dobře vypadá, ať se podívá do zrcadla, líbilo se mu to. Porovnali jsme si péra a měli jsme je úplně stejný, byl překvapený, sdělil jsem mu teda jeho míry, že to bude taky 16/4,5. Navrhl jsem oholit i knírek a bradu, souhlasil. Postavil jsem ho před umyvadlo, stoupnul si za něj a předváděl mu, jak se holit, u toho jsem ho tlačil do zad pérem, jemu taky stálo. Oholený vypadal sexy, řekl jsem mu to a dal mu pusu. Zeptal jsem se, jestli nechce vykouřit péro, souhlasil, vykouřil jsem, prý jsem byl první. Návrh, že příště může on mě.

2. trénink

Šatna: V šatně už dva týpci středního věku, jeden dost s bříškem. Erik postupoval stejně se mnou, nejdřív do naha, celkem hrdě, připravit věci, oblíknout nejdřív tenisky, pak tričko, trenky až na konec.

Trénink: Opět ochotně dřel, díval se na mě vděčně, což mě vzrušovalo. Všiml si, že mi stojí, a zeptal se potichu, co to. Řekl jsem, že to je z něho a ať se na mě radši tak nekouká, ale on pořád koukal a chtěl, abych ho dneska zase oholil a vyholil. Totálně se mi postavil, musel jsem to před ostatníma týpkama všelijak maskovat.

Sprcha po tréninku: Ve sprše už byli ti dva týpci, co při příchodu. Erik se hrdě svlíkl a šel tam. Když týpci odešli (oba dost chlupatí a zarostlí), šel jsem za ním. Nadšeně mi šeptal, že to vypadalo, že z nich tří ho má největšího. Navrhl jsem, že mu umyju záda, souhlasil, umyl jsem mu záda a zezadu pak začal mýt i prsa a břicho, přitiskl jsem se na něj s tvrdým pérem a umyl jsem mu i jeho teď už tvrdý péro.

Doma po tréninku: Oholil jsem ho a vyholil, nabídl mu svoje péro ke kouření, on nadšeně souhlasil a zuřivě kouřil a honil si u toho. Nacákal si to ode mne na prsa a když to viděl, taky se udělal.

3. trénink

Šatna: Byli jsme sami, Erik si oblíknul nové elastické kraťasy a nátělník a zeptal se, jestli si myslím, že by takhle mohl cvičit. Souhlasil jsem a doporučil jsem dnes vyholit podpaží. Mně se postavil, tak jsem si oblíknul znovu své těsné boxerky a na ně teprve trenky a vysvětlil jsem mu proč. Pak jsem mu dal dárek – vybavení pro muže: žiletku, gel na holení, balzám po holení a krabičku kondomů. Velká radost, styděl si prý tohle všechno jít koupit.

Trénink: Z jeho boule mi pořád stál, občas jsem mu ji musel nenápadně pohladit, to se mu vždy trochu zvětšila, ale ne do úplné erekce, protože hodně dřel. Zahlídnul se v zrcadle, chvilku na sebe zíral a pak se zeptal, jestli není blbý, že cvičí s takovou velkou boulí, tak jsem mu řekl, ať je za ni rád.

Sprcha: V šatně se zrovna převlíkal příchozí starší pán celkem vysportované postavy, v sedě na lavičce před skříňkou, která sousedila s Erikovou. Erik se u skříňky hrdě svléknul do naha a dlouho se schválně přehraboval ve skříňce, protože si všimnul, že si ho pán prohlíží. Pak se i otočil a něco mi schválně povídal, aby si ho sedící pán mohl dobře prohlídnout. Pak teprve šel do sprchy. Tam jsme tiše komentovali, jak pán koukal, a Erik mi oplatil mytí zad i celého předku.

Doma: Svým novým holením se Erik poprvé oholil a vyholil sám, pod mou kontrolou, s podpažím jsem mu pomohl. U toho mi prozradil, že touží po sexu s mužem, aktivně i pasivně. Nabídl jsem mu, že ho opíchám, ale že opíchat bude muset někoho jiného a zároveň že bych o takovém věděl (Olda). Mohli by to dělat u mě doma, já bych mu nejdřív na Oldovi ukázal, jak se to dělá, a on by mě potom vystřídal. Nadšeně souhlasil. Pak jsme šli do ložnice a tam jsem mu opatrně uvolnil díru a pak něžně opíchal. Moc se mu to líbilo a mně taky.

Jirka, 42/180/75/20/5

1. trénink

V šatně: Pohodář, byli jsme tam sami, vzájemně jsme si prohlídli i osahali výbavu, s nahotou nemá problém.

Tělo: Vypadá dost nabušeně, široká ramena, svalnaté ruce i prsa. Má to prý z práce, makal rukama na stavbě, teď ale přišel o práci a chce si udržovat kondici. Péro mimořádně dlouhý, koule taky dost velký. Nad pérem si udržuje kratičký trávníček, jinak rozkrok vyholuje, ochlupení na prsou nakratičko zastříhává, podpaží vyholuje. Než se oblíknul, připnul si pod koule široký tvrdý kožený pásek, kterým se mu koule výrazně nadzvedly, přes ně teprve visel ten jeho dlouhý ocas. Oblíknul si mírně volné šortky z nějakého lehoučkého materiálu, pod kterým se celá ta jeho výbava zcela zřetelně rýsovala. Bylo to ještě rafinovanější než těsné elasťáky.

Trénink: Techniky cvičení rychle pochopil a zvládal, má velkou sílu – bylo legrační, že začátečníkovi v posilovně musím nakládat takové zátěže. Bylo tam asi pět dalších individuálně cvičících týpků a všichni mu koukali na ty šortky, které ačkoli všechno zakrývaly, tak zároveň všechno zdůrazňovaly, včetně velikosti jeho ptáka. A to všichni ti týpci vypadali jako totální heteráci.

Sprcha po tréninku: Jirka si sundal ten kožený návlek a vydali jsme se do sprchy. Začal se hned vyptávat, jak je to s tou protislužbou, a řekl, že je bohužel jenom aktivní. Řekl jsem, že to nevadí, že mi stačí, když mě vykouří a vyhoní si na mě tu svou kládu. Hned přišli tři týpci a snažili se nenápadně pokukovat po Jirkově rozkroku, ale moc nenápadné to nebylo. Uvolnili jsme sprchu a Jirka se čelem k nim začal sušit ručníkem, ocas se mu kýval ze strany na stranu v celé své délce. Mně se z toho začal stavět čurák, tak jsem šel ke skříňce, ale Jirka si to tam ještě chvíli užíval.

Doma po tréninku: Jirka mi vykouřil péro, dělá to fakt mistrně, dokonce mi všechno spolykal. Pak jsem si lehl na zem, Jirka stál nade mnou rozkročen, vyhonil si tu svou šílenou kládu a celýho mě zcákal. Tohohle týpka budu rád trénovat, dokud bude chtít!

2. trénink

V šatně: Byli tam ještě další tři týpci, když jsme přišli. Svlíkli jsme se a v tom zazvonil Jirkovi telefon. Řekl nadšeně, že z toho bude asi kšeft, zvedl to a začal si vyjednávat nějakou zakázku, celkem do podrobností, přecházel po šatně nahý sem a tam, péro se mu bimbalo a vůbec nevnímal, že jsou tam další lidi. Do toho přišel ještě jeden sotva 20letý mladík, kterého už jsem tam někdy viděl, a fascinovaně koukal na Jirkův ocas. Všichni se převlíkali celkem pomalu, a když už jim to bylo blbé, tak se vypravili cvičit, jen ten mladík ještě otálel. Jirka skončil asi po deseti minutách, připnul si ten svůj pásek pod koule, dooblíkl se a konečně jsme šli.

Trénink: Jirka se u strojů choval celkem samostatně, stačilo mu vždy říct, kam má jít. Nenápadně se mě zeptal, jestli se mi taky zdá, že ten mladej po něm kouká, což jsem potvrdil. Jirka se mu začal víc vystavovat, schválně postával kousek od něj, když mladej někde seděl, tu a tam brnknul trenkama o nějaký stojan, aby se mu ocas rozkýval. Mladík si ani nevšiml, že po něm koukám já a jak sleduju jeho rozkrok, který si občas promnul.

Sprcha: Nejdřív jsme tam byli sami, ale za chvilku se tam zjevil ten mladík, obalený ručníkem. Postavil se pod sprchu tak, abychom mu neviděli na rozkrok, ale pořád švidral očima po Jirkově péru. Oba jsme si toho všimli a Jirka si začal schválně dost důkladně mydlit péro, jednou rukou si ho natáhnul a druhou rukou omýval, aby co nejvíc byla zřetelná jeho délka. Kluk se snažil to sledovat co nejméně nápadně, ale jak chtěl něco vidět, občas jsme mohli postřehnout, že mu pěkně stojí. Jirka pak vypnul sprchu, poklepal klukovi na rameno, řekl mu, že má dobrý péro a ať se za něj nestydí, a vypadli jsme ze sprchy.

Kluk se neodvážil jít za námi, ale vypnul sprchu a podle zvuků se zdálo, že si ho honí. Jirka mi záměrně hodně nahlas poděkoval za trénink a záměrně hodně nahlas jsme se domluvili na termínu příštího tréninku, aby to kluk slyšel.

Doma: Jirka mě opět kvalitně vykouřil a kvalitně zcákal. Pak jsem ho hecnul, že jestli toho kluka sbalí, že to můžou dělat u mě doma…

3. trénink

Šatna: Ten mladík se objevil u vchodu do posilovny ve stejnou dobu jako my, takže recepční usoudila, že k sobě patříme, a dala nám klíčky od skříněk vedle sebe. Mladík měl tu prostřední. Sedl si na lavičku a pomalu se svlíkal. My jsme se svlíkli do naha rychle a já pak vytočil Jirkovo číslo. Chvilku na to nevěřícně koukal, tak jsem rychle řekl, že to bude asi nějakej kšeft. Jirka pochopil, hovor odmítnul, ale tvářil se, že ho jako přijal, a začal si naoko domlouvat kšeft úplně stejně jako posledně, ale nechodil u toho po šatně, jen se tak motal u skříňky a naschvál vystavoval svoje péro před mladíkovým obličejem, a ještě si občas jakoby nevědomky prohrábnul koule, aby se mu ocas rozkýval. Kluk to nevydržel, nasoukal se do trenek, aniž by si sundal slipy, a mazal cvičit.

Trénink: Doporučil jsem Jirkovi, že budeme trénink přizpůsobovat tomu, kde se mladík nachází, aby se mu Jirka mohl pořád vystavovat. Mladík asi záměrně pořád někde seděl, i na každém stroji, takže Jirka se mohl pěkně procházet před jeho zrakem. Mimo nás se v posilovně pohybovaly akorát dvě ženy, které neustále žvanily a nijak nám nevěnovaly pozornost. Po necelé hodině jsem schválně nahlas oznámil, že dáme ještě deset minut a půjdeme. Přesně po osmi minutách se mladík odebral do šatny. Počkali jsme, až uslyšíme sprchu, a šli jsme taky.

Sprcha: Napochodovali jsme do sprchy, mně už teda dobře stál, a ve sprše Jirka nahlas řekl, že mně už dobře stojí a tady mladýmu určitě taky. Mladej sice nereagoval a stál zády k nám, ale Jirka ho vyzval, že se za to nemusí stydět, ať se ukáže. Mladík se opatrně otočil, viděl moje stojící a Jirkovo dlouhé péro a promnul si to svoje, krásně tvrdé, vyholené, mladistvé. Jirka k němu přistoupil, chytil mu tváře do dlaní a něco mu říkal, mladík pořád jen přikyvoval. Pak se Jirka otočil na mě a řekl, že teda jdeme ke mně, že kluk všechno chce.

Doma: Mladík nám oběma ochotně kouřil čuráky. Jirka mi pokynul, že ho mám opíchat, tak jsem ho opíchal. Jirka na to koukal, postavilo se mu to jeho megapéro, a pak mě vystřídal a kluka vojel celou délkou svého megačuráka. Mladík se pak taky udělal a stříkal hodně. Řekli jsme mu pak, kdy máme další trénink a že se ho může znovu aktivně zúčastnit. Poděkoval a šel.

(Zápisky mohou mít pokračování. Kromě toho připravuji ještě další povídky. Máte-li zájem, pište komentáře.)

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (42 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (40 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (38 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (40 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (46 hlasů)

Autoři povídky

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #8 Odp.: Zápisky osobního trenéra13 2016-07-12 20:18
Nejen, že je to originální nápad na příběh, ale i některé ty hlášky jsou vtipné. :) Zatím povedené, těším se na další díly.
Citovat
0 #7 TrenerHeslov 2016-07-04 16:25
Takového trenéra bych jednoznacne bral....
Citovat
-1 #6 Filda autorcmeli60 2016-06-22 18:57
Mohu odium upozornit, že Filip je šikovný nejen v psaní ,ale také v rétorice a má i spoustu dalších pro GL konunitu velešikovných vlastností. Je prostě k sežrání :roll:
Citovat
0 #5 Fakt mě baví ...Chris 2016-06-21 23:58
... číst takové dobré povídky :) takže 5 komentářů splněných a šup na nějaký nový dil .. už se moc těším :)
Citovat
0 #4 Díky fanouškům!Filip Svlečený 2016-06-21 18:33
Díky, že moje psaní někoho baví a když už ho baví, tak hodně. Není to pro každého, to je mi jasné. Tak komentujte, jestli vám to stojí za to...
Citovat
0 #3 Tak takového ...Chris 2016-06-14 22:44
... trenéra bych si nechal líbit :) určitě pokračuj v psaní. Jako každá tvoje povídka i tahle byla originální a dost vzrušující. Už teď se těším na další tvorbu ;)
Citovat
0 #2 :-)tom 2016-06-14 15:14
určitě piš... od tebe se nechá číst všechno:-)
Citovat
+2 #1 Jako z gay zápisníčkucmeli60 2016-06-13 18:26
Žádné okecávání a pěkně k věci a nakonec i s mírami čili biometrrickými daty . Hezky se to čte :-) :D
Citovat