• Peťo
Styltvrďárna
Datum publikace3. 1. 2018
Počet zobrazení4081×
Hodnocení2.56
Počet komentářů3

Takýto výcvik musí byť považovaný iba za hru a realizovaný na dobrovoľnej báze. Výcvik musí byť možné kedykoľvek ukončiť a môže v ňom byť iba toľko násilia, aby to nezanechalo trvalé následky.

V bežnom živote sa BDSM praktiky využívajú skôr ako hra na spestrenie vanilkového vzťahu. BDSM však pozná aj tvrdšie praktiky a práve tejto sfére sa budeme ďalej venovať. Ak je submisivita (podriadenosť) vysoká a ešte k tomu spojená s masochizmom, potom naberá BDSM úplne iný rozmer. Predpokladám, že každý prívrženec SM pozná úrovne podriadenosti, ku ktorým sa môže (silne) submisívna osoba výchovou dopracovať. Vystupujú tu dve strany, a to Pán (Majster), ktorý je silne dominantná postava a má (silné) sadistické sklony a jeho otrok (slave) ako silne submisívny jedinec s masochistickými sklonmi. Otroka v takomto prípade uspokojuje, že môže plniť pánove príkazy a ten je s jeho službou (poslaním) spokojný. Žiadneho otroka nepoteší viac, ak dostane od Pána odmenu v podobe uznania, nedajbože pochvaly. Otrok nemôže dostať žiadny vecný alebo finančný dar, pretože vstupom do služby sa vzdáva všetkého svojho majetku a nič nevlastní. Zo služby ho môže prepustiť iba jeho Pán, ale často otrok už nevie nájsť zmysel života.

1. fáza: ŠKOLENIE:

Nikto nemáme radi zbytočné školenia, ale v tomto prípade môže školenie ušetriť čas ako Pánovi, tak aj chlapcovi. Veľa jedincov totiž preceňuje svoju submisivitu alebo masochizmus a zlyháva hneď v úvodných fázach výcviku. V tejto fáze výcviku je potrebné chlapcovi dostatočne vysvetliť, čo ho v najbližších mesiacoch až rokoch čaká, a nechať mu dostatočne dlhý čas na premyslenie. Ak sa rozhodne pokračovať, ešte stále nie je isté, či chlapec výcvik dokončí vzhľadom na svoju výdrž. Výcvik bude prebiehať 24h/7d, takže chlapec sa už domov nedostane a nemôže sa mu „cnieť za mamičkou“. Odporúčam po vysvetlení priebehu výcviku mu nechať čas na premyslenie 24 hodín v uzamknutej miestnosti bez hodín, bez okien so stoličkou a stolom s dostatočným prísunom vody, jedla a s prístupom k záchodu a k sprche. Ide o prvú skúšku, s ktorou by submisívny jedinec nemal mať problém. Ak aj po 24 hodinách bude trvať na výcviku, potom odporúčam spísať akúsi „otrockú zmluvu“. Z právneho hľadiska síce nemá význam, ale nikto sa nebude môcť neskôr vyhovárať, že o niečom nevedel, absentovala slobodná vôľa alebo s niečím nesúhlasil. Na preštudovanie „návrhu otrockej zmluvy“ je potrebné nechať otrokovi ďalších 24 hodín. Táto fáza by sa nemala uponáhľať a Pán musí rešpektovať rozhodnutie chlapca.

Rada autora:

Výcvik musí prebiehať v špecializovanej miestnosti s prístupom k WC a sprche s BDSM pomôckami. Ťažko si viem predstaviť, že by touto miestnosťou bol byt v paneláku alebo rodinný dom so susedmi. Ideálna je odhlučnená, opustená miestnosť na samote, ideálne bez okien.

2. fáza: ÚVODNÁ FÁZA VÝCVIKU:

Ak sa chlapec predsa len podujme podpísať „otrockú zmluvu“, súhlasí s podmienkami výcviku a obmedzením (vzdaním sa) jeho práv. V ďalších fázach musí byť ponechaná možnosť kedykoľvek výcvik ukončiť, ale s každou ďalšou fázou to bude mať chlapec ťažšie. Ak by sa človek len tak vzdával pri prvej prekážke, nič by nedokázal. Až teraz má chlapec česť, stať sa otrokom.

V tejto fáze výcviku treba otroka umiestniť do miestnosti, v ktorej sa bude vykonávať výcvik. Otrok sa musí vyzliecť donaha, pretože otrok nemôže vlastniť žiadnu hmotnú vec. Šaty spolu s ostatnými vecami, ktoré si otrok doniesol so sebou, zničí pán pred očami otroka. Ten teraz stojí v „Adamovom rúchu“ a zhlboka dýcha vzrušením. Pán začne s depiláciou nežiaduceho ochlpenia otroka. Na tele môže ostať iba obočie (ak Pán nerozhodne inak). Vlasy sa môžu ponechať, podstrihnúť alebo úplne odstrániť strojčekom. Keďže ide o postupný výcvik, odporúčam začať výcvik úplne zľahka. Súčasťou depilácie alebo strihania môže byť dobrá nálada, smiech a zábava. Ak je otrok upravený, môže ísť do sprchy. V tomto momente mu treba ukázať, „ako sa má správne sprchovať“. Myslím tým najmä vnútornú očistu, pretože sa nie je možné spoliehať, že to každý ovláda. Otrokovi tejto fáze nespôsobujeme žiadne trápenie. Po osprchovaní mu nasadíme známky podriadenosti. Odporúčam si zvoliť tesný obojok so zámkom. Tento má otrokovi pripomínať, že už nie je chlapec, ale otrok. Signovanie otroka prebieha až po ukončení výcviku, väčšinou vypálením alebo vytetovaním slova OTROK (SLAVE) na miesto, ktoré určí Pán, pričom sa môže uviesť aj meno majiteľa.

3. fáza: PRVÉ DNI VÝCVIKU:

Tento deň je kritický, pretože už začínajú otrokovi dochádzať dôsledky. Otrok je v tejto fáze ešte pomerne slobodný, spí na matraci (nie na posteli alebo pohovke), v neskorších fázach spí na podlahe. Síce nemá vankúš, ani prikrývku, ale je to znesiteľné. Po spoločných raňajkách sa môže konečne začať s výcvikom. Ak bude mať Pán akékoľvek podozrenie, že otrok výcvik nedokončí, mal by výcvik ukončiť sám a otroka poslať preč.

Pripomínam, že otrok je stále nahý a na krku má obojok, ktorý si nemôže dať dolu. Je načase začať učiť otroka prvé povely. Základom je, aby sa otrok začal pri chôdzi hrbiť. Otrok sa musí naučiť základné povely ako ľahni, sadni, chôdza po štyroch a plazenie sa. Tu odporúčam posledný krát použiť pochvaly a odmeny v podobe sladkosti alebo jedla (hádzať ako psovi). Otrok sa musí naučiť, že si na záchode musí vždy sadnúť bez ohľadu na to, akú potrebu vykonáva (záchodová doska ale ostáva zdvihnutá) Ak sa v tejto fáze otrokovi nedarí, treba byť trpezlivý. Nikto učený z neba nespadol. Táto fáza výcviku môže trvať aj niekoľko dní, príp. aj týždeň.

Rada autora:

Ak pán chodí do práce a nemôže sa venovať otrokovi, je potrebné v tejto fáze výcviku nechať otroka čakať bez toho, aby bol nejako obmedzený. Utrpenie spôsobuje čas, ktorý plynie pomaly, pričom otrok nemá čo na práci a nemá k dispozícii hodiny (má však stále zabezpečený prístup na záchod a k sprche).

Skúsenosť autora:

Pamätám si na môj výcvik. Mal som 25 rokov a mierne zúženú predkožku, ledva som ju dostal k žaluďu, nieto ešte pod žaluď. Môj Pán namazal môj penis lubrikačným gélom a surovo mi ju stiahol. Gumičkou mi zaistil polohu predkožky a takto som musel vydržať 24 hodín, kým mi gumičku nedal dole. Zopakoval to v priebehu 2 mesiacov ešte 20 krát, vždy s lubrikačným gélom, a predkožka sa krásne natiahla. Penis menil farby, cítil som v predkožke pnutie, ale Pán ma upokojil, že to bude dobré, a ja som mu veril a dobre som urobil.

4. fáza: SKUTOČNÝ VÝCVIK:

Bez ohľadu, či sa otrok naučil vyššie uvedené pokyny, najneskôr po týždni výcviku je potrebné prejsť do 4. fázy výcviku. V tejto fáze už nebudú žiadne odmeny, ale tresty. Jediná prípustná odmena pre otroka je výstrek semena do jeho úst, krku alebo do riťky. Treba mať na pamäti, že otrok musí dostať aspoň dva krát denne najesť a dostatočný prísun tekutín. Jedlo a tekutiny musia byť servírované do „misky pre psa“, a otrok „žerie a pije“ z misky umiestnenej na podlahe.

Otrokovi odporúčam nasadiť hneď pás cudnosti. Pretože penis otroka nie je na pás cudnosti zvyknutý, môžu vznikať oderky. Preto by sa mal dávať pás cudnosti na pár hodín dole. Doba nosenia sa bude prirodzene predlžovať, pretože cieľom je permanentné nosenie. Je dobré nabehnúť hneď na kovový typ, určený aj do sprchy. V neskorších štádiách výcviku tejto fázy pribudnú aj iné formy hračiek, najmä análne (niektoré prepojené s pásom cudnosti alebo s naťahovačom semenníkov). Posledné zo základných praktík, ktoré ešte otrok neovláda, je zväzovanie. Otroka odporúčam zväzovať najskôr na pár hodín, neskôr na celú noc a pridať k tomu aj deň. Aj tu platí: „pomaly ďalej zájdeš“. Najskôr stačí spútať ruky lanom alebo putami, v neskoršom štádiu môže poslúžiť aj celokovový postroj. Ak si otrok zvykne na spútanie rúk, treba pripútať, okrem rúk, aj nohy a nohy k rukám. Najskôr do pohodlnej polohy, neskôr aj do nepohodlnej polohy. Tu už sa môže začať používať aj roubík (ponožka) do úst. Následne si Pán zvolí nástroj na bitie otroka (ruka, opasok, bič, plácačka, dutky, žihlava alebo trstenica). Tento výcvik môže trvať aj niekoľko týždňov, maximálne však mesiac. Ukončenie tejto fázy nastáva pripútaním otroka o stôl alebo k stoličke a absolvovaním výprasku, ktorého intenzita bude deň čo deň stúpať.

Rada autora:

Odporúčam kombinovať nástroje na bitie otroka. Otrokovi sa zaviažu oči a musí uhádnuť, čím ho práve bijete. Ak neuhádne, dostane rany navyše. Ak uhádne, zoberie sa iný nástroj a hra pokračuje. Budete prekvapený, ako sa to otrokovi bude páčiť. Pri mojom výcviku som si to najviac užíval s koženou plácačkou a Pánovi som vždy klamal len, aby ma s ňou čo najdlhšie trestal. Obľuboval som aj ruku, pretože som cítil priamy dotyk svojho Pána. Bitie by malo byť po zadku a chrbte, tie síce budú meniť farby, ale otrok po čase nebude cítiť žiadnu bolesť, zľutovanie preto nie je na mieste.

5. fáza: TVRDŠIE ZAOBCHÁDZANIE:

Pán musí rozhodnúť, či je otrok pripravený vstúpiť do predposlednej fázy, a to psychické zlomenie otroka. Tu sa totiž rozhodne, či otrok má len submisívne alebo aj masochistické skony. V tejto fáze sa už pás cudnosti stáva neoddeliteľnou súčasťou otroka a nemal by sa už odnímať.
Takto sa zaistí, že sa otrok nebude uspokojovať, ale bude plne oddaný svojmu Pánovi. Otrok môže vyvrcholiť iba masážou prostaty. Ak bude Pán natoľko prísny, že nedovolí otrokovi ani takéto uspokojenie, potom môže použiť hračky typu „anal locky“ (guľa v ritnom otvore), ktorá môže byť prepojená s pásom cudnosti alebo s naťahovačom semenníkov. Tu už sa v súvislosti s hračkami Pánovi žiadne medze nekladú. Pri rozťahovaní ritného otvoru je spočiatku potrebné použiť lubrikant, v neskorších fázach už ostáva ritná diera roztiahnutá.

Tu sú dôležité aj preferencie Pána, ktorý si výcvik môže upraviť. Niektorí si totiž výcvik otroka spríjemňujú aj sexuálnym stykom s otrokom. V procese výcviku by však nemalo byť sexuálne uspokojenie Pána to hlavné, pretože to môže otrok zneužiť. Pomaly môžeme pristúpiť aj k „tvrdším praktikám“, ako je stláčanie a v neskoršom štádiu aj drtenie, bitie alebo kopanie semenníkov (ak sa táto praktika vykonáva správne, nemôže dôjsť k žiadnemu zraneniu, je však sprevádzaná silnou bolesťou v podbrušku). V prípade pochybností, môžete túto praktiku vynechať alebo sa o ňu na otrokovi pokúsiť až v piatej fáze. Doteraz sme na otrokovi vykonávali prevažne fyzický tréning, teraz prechádzame konečne k psychickému výcviku.

Skúsenosti autora:

Sprvoti je táto praktika (ballbusting) veľmi bolestivá, ale po určitom čase bolesť odoznie a otrok si užíva obrovskú slasť, často spojenú s vyvrcholením (bez akéhokoľvek dráždenia penisu alebo prostaty). Túto praktiku som viac krát vysúšal, ale nijako ju neobľubujem, a ak môžem, rád sa jej vyhnem.
Permanentný pás cudnosti som nezvládal. Tým, že som si nemohol dlhodobo „vyhoniť“, klesal mi testosterón, a tým aj chuť na sex. Ostala mi možnosť sebauspokojenie cez masáž prostaty, ale pri nej sa penis snaží o erekciu, ktorej bránil pás cudnosti. Navyše vlastná masáž prostaty nie je jednoduchá. Frustrácia bola obrovská a začal som sa nenávidieť, že toto podstupujem. Zdôveril som sa svojmu Pánovi. Ten urobil ústupok. Pred vyvrcholením cez masáž prostaty mi dal dole pás cudnosti. Toto riešenie však bolo iba dočasné. Neskôr mi osadil pás cudnosti s cievkou do mechúra a bolo „po radosti“.
Mojou obľúbenou praktikou bolo vsúvanie kôstok ľadu do riti. Voda z roztopeného ľadu mi nádherné stekala po hrádzi okolo vajec až k odhalenému žaluďu.

Odporúčam skúsiť aj „naťahovač semenníkov“, ktoré sa dajú natiahnuť do naozaj zaujímavej dĺžky. Vajcia sa krásne „honbajú“ medzi nohami a otierajú sa o stehná. Keď som mal osemnásť, bol som týmto dosť posadnutý, ale vtedy žiadne „naťahovače semenníkov“ neexistovali. Mal som vtedy sex s asi 30-ročným chlapom, ktorý ich mal poriadne natiahnuté. Keď som mu na záchode na diskotéke húlil vtáka, nemohol som od jeho vajec odtrhnúť zrak. Keď sa urobil, prehltol som celú jeho mrdku. Bolo to prvý krát a pozitívne som vnímal tú mierne nasládlu chuť. Viem, že mi povedal niečo v zmysle: „urobil si ma lepšie ako moja žena“ a odišiel. A to som bol ešte panic. Keby som nemal plné ústa mrdky, chcel by som kontakt. Ak heterosexuáli neskúsia muža, nevedia porovnať, čo je lepšie.

Odporúčam vyskúšať čo najviac análnych hračiek, pretože „ritný otvor“ je potrebné udržiavať roztiahnutý. Permanentný „anal locky“ je vhodný, ak sa docieli pravidelné vyprázdňovanie otroka (napr. pri rannej toalete). Keď sa už začnú „análne hrátky“, je potrebné regulovať aj zloženie jedla otroka. Ak sa prestanú vykonávať „análne hrátky“, ritný otvor sa do týždňa opäť zmenší, síce nie na pôvodný rozmer, ale zmenší. Napríklad u mňa stačí napľuť na penis a ten ľahko vkĺzne dnu, bez lubrikantu.

6. fáza: DEFINITÍVNE ZLOMENIE OTROKA:

V tejto fáze sa už Pán môže pokúsiť o zlomenie psychiky otroka. V jeho vnútri môže byť stále ešte pozostatok ega alebo sebaúcty. Otrok musí slúžiť a tieto vlastnosti sú neprípustné. Spútame otroka tak, že sa nemôže pohnúť v nepohodlnej polohe. Zaviažeme mu oči a do úst mu dáme roubik. Na uši mu dáme slúchadlá, cez ktoré bude otrok dookola počúvať nahrávku svojho pána: „si nula“, „si niktoš“, „si len obyčajná kurva“, „si buzerantská štetka pre moje potešenie“, „budeš mi slúžiť“, „si môj majetok“, „teploš, pičus, kurva, buzerant“ s rôznou hlasitosťou, niekoľko dní a nocí po sebe. Dovolený je iba prísun tekutín a suchého chleba v dostatočnom množstve. Využíva sa tu aj spánková deprivácia. Otrokovi v tejto fáze nie je dovolené ísť na záchod, koreň penisu je pevne zviazaný lanom a vylučovanie otroka riadi pán po uvoľnení lana. Prípustný je aj odvod moči cievkou alebo plugom. Čo sa týka „hovna“, je potrebné zabezpečiť gumové prestieradlo a „hovna“ odstraňovať. Táto fáza sa môže opakovať, ale nesmie trvať viac ako 72 hodín, pričom s otrokom sa je potrebné následne poprechádzať. Táto praktika sa môže opakovať po 120 hodinách, prakticky neobmedzene krát. Po skončení praktiky nie je potrebné zabudnúť opäť nasadiť pás cudnosti a „anál locky“, ak je používaný.

Táto praktika sa môže použiť aj v budúcnosti, ak si Pán bude myslieť, že otrok naberá sebaúctu alebo sa u neho prejavia známky ega. Po tejto praktike už otrok nemôže mať žiadne zábrany. Až teraz je možné pristúpiť k „toaletným praktikám“ ako scat a piss. Otroka môžete použiť aj pri výcviku iných otrokov, môžu robiť podradnú prácu za svojho Pána, nikdy však nesmú trestať.

Otrok je dokonale vycvičený a môže byť predstavený priateľom v klube alebo na party, prípadne môže byť predaný.

Skúsenosti autora:

Zaujímavo hodnotím moje mučenie podviazaním penisu gumičkou a obmedzenie močenia (je možné využiť aj cievku alebo plug v penise). Plný mechúr spôsobuje neľudské bolesti. Keď takto ležíte zviazaný s plným mechúrom s nemožnosťou vyprázdnenia, nie je vám všetko jedno. Piss som skúsil a vôbec to nie je zlé, len niektorí ľudia to berú ako zvrhlú praktiku. Scat praktiky som nevyskúšal, pretože k nim nemal môj Pán kladný vzťah, ale obľuboval, keď som mu lízal anál a vnikal dnu jazykom. Tam som niečo zachytil a cítil som v ústach nejaké „pozostatky“, ale to si v tej chvíli neuvedomujete a prehltnete to so slinami. Tu zohráva úlohu príkaz Pána a túžba otroka uspokojiť svojho pána vo všetkom bizarnom. Otrok musí byť poddajný, ináč sa výcvik nepodaril. Chcel by som ešte skúsiť elektro mučenie vajec a vtáka, môže to byť celkom zaujímavé. Tieto veci je vždy dobré robiť s niekým.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (26 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (27 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk36

- nie som dokonalý milenec,

- nie som kráľom večierkov,

- nedôverujem ľuďom a nevyznám sa v nich,

- ťažko nadväzujem známosti,

ale som čestný a úprimný človek

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+4 #3 Ďakujem za názory :)Peťo 2018-01-06 02:23
Ako autor sa priznávam, že to bol úlet. ;-)
Bol som zvedavý, či táto téma niekoho zaujme a vyzerá to, že téma alebo spôsob jej prezentácie nezaujal. Sľubujem, že sa polepším.
Citovat
+1 #2 Odp.: Výcvik gay otrokazmetek 2018-01-04 21:23
Cituji Jaachim H. T.:
Co jsem to kurva přečetl? Tohle není ani povídka, ani román, ani poezie, ani nic, co bych tady čekal. Tohle nemá ani nějakou myšlenku! Svaté Střípky bezcenného života. Tohle je prostě nechutný návod, jak někoho zničit.

Souhlasím. Nedočetl jsem to celé, to se nedá.. příběh, vzrušení, originalita... proč nemohu dát záporné body?
Citovat
+4 #1 Nevkusné.Jaachim H. T. 2018-01-04 13:01
Co jsem to kurva přečetl? Tohle není ani povídka, ani román, ani poezie, ani nic, co bych tady čekal. Tohle nemá ani nějakou myšlenku! Svaté Střípky bezcenného života. Tohle je prostě nechutný návod, jak někoho zničit.
Citovat