• Filip Svlečený
Stylklasika
Datum publikace26. 1. 2018
Počet zobrazení4609×
Hodnocení4.09
Počet komentářů5

Totiž, táta… Ve skutečnosti nikdy nebyl ani trochu ženatý, od puberty věděl, že je na chlapy, takže nikdy děti neměl. Ale z nějakého důvodu toužil po synovi a se mnou se mu to podařilo… A já jsem zase nikdy neměl tátu a celý život mi chyběl. A pak jsem ho k osmnáctým narozeninám dostal. Ale ne od mámy, prostě si mě našel.

A kupodivu se nám povedlo, že se nikdo nikdy nedověděl, že to není můj otec. Tedy, mámě bych to asi býval musel nějak vysvětlit, ale bohužel se toho mého štěstí nedožila. Vlastně se těsně minuli. Táta mi z toho smutku onehdy hodně pomohl a možná i na základě toho vznikla ta myšlenka, že si mě vezme za syna. Sourozence nemám, a tak jsme všude prohlašovali, že po maminčině smrti se ke mně přihlásil můj otec, tak jsem se k němu nastěhoval a všechno všem dávalo smysl…

Dokonce jsem přijal jeho příjmení. Nejdřív jsme mysleli, že si prostě nechám úředně změnit příjmení, ale pak jsme přišli na to, že bude levnější, když uzavřeme registrované partnerství a já přijmu jeho příjmení, tak jsme to také udělali. Ve vší tajnosti, nikdo o tom neví, ale mám ho v občance a on mě. Sice to trošičku nedává smysl, že už jsem dospělý a on mě má v občance, ale zatím se nad tím nesmyslem nikdo nezamyslel, chi chi.

SYN

A tak jsme začali žít navenek jako táta se synem, nicméně náš vztah byl i silně erotický. Erotický a zároveň rodinný, avšak kupodivu ne zcela milenecký. Ano, měli jsme spolu sex, ale vždycky to byl jen sex pro to, abychom si ho užili. Nikdy jsme se například milenecky nelíbali. Neříkám, dali jsme si pusu, ale byla to vždy taková pusa „jako od maminky“. Pravda, při sexu jsme se líbali trochu vášnivěji, ale bylo to zase jenom pro ten požitek ze sexu, nebyla v tom něha nebo něco takového. Prostě jsme spolu žili i soulo-žili – žili jako táta se synem a soulo-žili jako dva náhodní známí, kteří „to“ zrovna chtějí.

Ale náš vztah táta-syn rozhodně nebyl běžný. Vlastně mě táta naučil všemu, co se erotiky a sexu týče. To asi nikdo nezažil… Poznal jsem ho jako panic a postupně mě táta naučil úplně všechno, co se s chlapem dá dělat. Udělal ze mě zkušeného chlapa, který umí všechno, a také vlastně stejného proutníka, jakým je on. Ano, jsme oba velcí proutníci a dodnes, když se sami spolu sejdeme, rádi si vyprávíme, jak jsme si s kým užívali, a to i přesto, že v současné době máme oba svého partnera… A někdy si to i vzájemně předvádíme.

Ale to předbíhám, nebo-li, jak táta říká, „předhoňuji“.

PANIC

Jak říkám, začali jsme spolu žít, když mi bylo osmnáct, a v té době jsem byl v podstatě ještě panic. Muži mě vzrušovali, ale kromě společného „honění“ s kamarádem jsem nic pořádného nezažil. A také jsem se trochu bál. Bál jsem se, že jako aktiv zklamu, že se mi nedostaví erekce, a bál jsem se, že jako pasiv také zklamu, že mě to bude moc bolet. A táta to věděl, a tak mě postupně obojí naučil a ukázal mi, že jako aktiv rozhodně nezklamu a že jako pasiva mě to nemusí bolet…

Nuže, například: Když mě poprvé viděl svlečeného, prohlásil:

„Panáčku, ale kouřit zarostlý péro není nic moc, víš? Nechtěl by sis to oholit?“

Chtěl jsem, ale hrozně jsem se bál to udělat sám, že se pořežu a budu krvácet a tak. A tak mi táta (tehdy jsem mu ještě neříkal táta) navrhl, že mi to provede. Vzal mě do koupelny, zastřihávacím strojkem mi zkrátil ochlupení na minimum a pak mi krásně oholil šourek a celé ohanbí.

Totiž, krásně… Nesmírně jsem se styděl. Už jenom, že jsem byl před chlapem nahý, a navíc jsem samozřejmě dostal erekci. Omlouval jsem se za to, ale táta tehdy řekl:

„Panáčku, ale za to se nestyď. Jsi mladý, krásný, krásně ti stojí, a to je přesně to, co jsem chtěl vidět!“

A pak mi u toho holení začal olizovat špičku penisu a já si dodnes pamatuji, jak nesmírně mě to vzrušovalo a jak došlo k tomu trapasu, který vlastně ani trapasem nebyl… Prostě jsem to nevydržel a ejakuloval jsem, a to přímo tátovi do pusy.

„Né, né, to jsem nechtěl,“ volal jsem, ale táta mě objal a pošeptal mi do ucha, že to je naprosto v pořádku, že tohle vlastně chtěl. A pak mi v klidu doholil přirození, ošetřil mi ho nějakým olejíčkem, odvedl si mne na gauč a po chvíli povídání mě „tam“ začal hladit tak příjemně, že se mi znovu dostavila erekce.

Tentokrát jsem se už za svou erekci nestyděl a cítil jsem se neobyčejně mužně, když se mi za tak krátkou chvíli znova „postavil“.

A tentokrát jsem neejakuloval tak brzy, vydrželo mi to velmi, velmi dlouho, bylo to absolutně úžasné, jak mi „to“ táta dělal pusou, já mu tenkrát nesměle mnul jeho přirození, ale on mne pobízel, ať pokračuji, že to dělám nádherně, a když mě upozornil, že už „to“ bude, sklonil jsem k jeho rozkroku hlavu a nechal si jeho ejakulaci přistát přímo ve svých ústech. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem opět začal ejakulovat a táta velmi šikovně pochytal veškeré moje semeno do svých úst. A tak jsem poprvé v životě zažil vzájemný orální sex včetně polykání semene. A vlastně to byl i můj první opravdový sex s mužem. Věděl jsem, že něco takového chci prožívat i nadále, pravidelně, často, pořád… A také to, že to chci mít nejen takhle, ale že chci poznávat víc a víc.

DOMOV

Nastěhoval jsem se k němu v podstatě hned. Sice prakticky postupně, ale bydlel jsem u něho vlastně od první návštěvy. A už tehdy jsme se domluvili, že budeme spolu žít jako otec a syn.

A jako k synovi se ke mně choval. Byl hodný, ale i přísný, důsledný, občas mě vychovával jak malého chlapce, což mi vyhovovalo, protože mě nikdy žádný muž nevychovával, a zároveň mi poskytoval erotické vzrušení i uspokojení.

Když to tak vezmu, v chování nebo na pracech v domácnosti mě už moc vychovávat nemusel, to jsem byl způsobný chlapec. Ta výchova byla spíš erotická, nebo řekl bych prostě sexuální. A to bylo právě skvělé. Vychováváním mi nahradil tátu, ale ta výchova se týkala věcí již pro dospělé.

A také mne musel naučit se správně vyjadřovat. Už druhý den, když jsem si pochvaloval ten skvělý orální sex, který jsem vlastně zažil poprvé, poučil mě:

„Chlapče, neříká se skvělý orální sex, ale krásně jsme si vykouřili čuráky.“

Chvilku mi to nešlo z úst, musel jsem to před ním několikrát opakovat, než jsem si na to zvykl. Ale po několika dnech jsme si „normálně kouřili čuráky“ a těmito slovy jsem to také komentoval. Když jsem mu poprvé řekl:

„Tati, mohl bych ti prosím vykouřit čuráka?“ táta z toho málem ejakuloval. Totiž vystříkal se…

Postupně mne táta naučil říkat „stříkat mrdku“ místo „ejakulovat“. Zprvu mi to také nešlo z úst, ale nyní mi to už normálně „leze z huby“…

ORÁL

Táta byl přeci jen o pár let starší, bylo mu tehdy 45 a mně teprve 18. Ne, že by mi to nějak vadilo, naopak, ale jde o to, že nepotřeboval sex třikrát denně jako já, stačilo mu to jednou denně, nejlépe večer. Takže mi ochotně vždy po ránu, ještě v posteli, „vykouřil čuráka“, někdy mi ho i jenom „vyhonil“, ale obojí dělal moc pěkně.

A když jsem potom odpoledne přišel domů ze školy, vždy se mě zeptal, jestli nepotřebuji „vystříkat mrdku“, což jsem většinou potřeboval, takže mne poslal do koupelny a pak mi důkladně „vykouřil“ nebo „vyhonil“ penis, vlastně „čuráka“. A když jsme se zrovna po mojí škole nesešli, protože byl v práci, měl jsem dovoleno si „to“ udělat sám. „To“ znamená samozřejmě „vyhonit si ptáka“. Měl rád, když jsem byl za den dvakrát „vystříkaný“, abych měl večer před spaním větší výdrž, než se „vystříkám“.

ODĚVY

Tatínek byl dost přísný, co se týče oblečení. Tedy, můj outfit na ven mohl vypadat, jak jsem chtěl. Ale zcela jsem se musel podřídit jeho požadavkům na domácí oděv a na spodní prádlo. A byl v tom opravdu důsledný.

Především jsem doma nesměl nosit vůbec žádné oblečení. Tedy pokud jsme byli spolu sami. Sám doma nahý chodil spíš výjimečně, ale já jsem musel. Zpočátku jsem se cítil divně, ale postupně jsem si na to zvykl. Pro návštěvy mi pořídil několikery přiléhavé sexy boxerky, ve kterých se výrazně rýsovala moje výbava, ale nahoře jsem musel zůstat bez oblečení. Nezáleželo, jestli přišel muž nebo žena, kolega z práce nebo kamarád, sousedka nebo nějaký jeho klient. I z toho jsem byl zpočátku v rozpacích. Snažil jsem se skrývat v ložnici, ale tak jako tak jsem měl vždy povinnost se ukázat, aby mě představil jako svého syna.

Postupně jsem si ale zvykl. Táta mi totiž pomalu, ale jistě zvyšoval sebevědomí a já jsem si uvědomil, že mám opravdu hezké tělo a že se za něj nemusím stydět. Navíc jsem měl to vypracované tělo díky tátovi. Platil mi permanentku do posilovny i do bazénu, kam jsem každý den chodil sportovat, a při pohledu na ostatní borce z posilovny nebo plavce jsem brzy pochopil, že se jim nejen můžu vyrovnat, ale že mezi nimi i vynikám, takže jsem se časem svým tělem začal i pyšnit před tátovými návštěvami a přestal jsem se neustále schovávat v ložnici.

A vlastně všechno moje spodní prádlo mi hned na začátku vyházel. Kupoval mi prádlo podle svého uvážení, a dokonce jsem ho ani nesměl mít ve své skříni. Každý den a na každou příležitost jsem od něj „fasoval“, co uznal za vhodné. Ty přiléhavé boxerky pro návštěvy mi naštěstí přiděloval i na dny, kdy jsme měli tělocvik. Byl jsem rád, že na mě nebylo nic nápadného, ovšem později mě začal trápit tím, že jsem v den tělocviku musel chodit naostro.

V šatně mi pak nezbylo nic jiného, než svléknout kalhoty a na nahé tělo teprve obléknout sportovní bermudy. Kluci se dost posmívali, že chodím naostro, a tak jsem jim musel vysvětlovat, že to tak chce můj táta, že je to prý zdravější. Když jsme ale měli potom kurz plavání, ukázalo se ve sprchách, že mám ze všech kluků nejdelší penis. Kluci si toho tenkrát všimli, totiž hlavně Aleš, který to řekl nahlas.

„Aha, proto von chodí na tělák navostro, von se vlastně vytahuje, jaký má péro!“ reagoval na to spolužák Marcel, ale to už jsem měl od táty natolik vybudované sebevědomí, že jsem jen ucedil:

„No jasně.“

Od té doby jsem se ani před tělocvikem nesnažil tak rychle navlíknout bermudy… Vlastně naopak, celý nahý jsem dlouho vyhledával v tašce sportovní oblečení, navlékl jsem si nejprve ponožky a tenisky, pak tričko a pak teprve bermudy.

Nicméně i pro další příležitosti mě často táta trápil. Když jsem šel do posilovny, musel jsem si většinou obléct pánská tanga… Tedy musím uznat, že jsem v nich nevypadal nijak zženštile, ale přeci jen jsem si musel zvykat na pobavené pohledy borců v šatně a někdy i na jejich komentáře. Když si pak všichni celkem zvykli a komentářů ubylo, tatínek mi do posilovny pořídil jocksy. Čímž samozřejmě komentáře v šatně opět obnovil…

Ale jednou tam jeden chlapík docela dost nahlas prohodil, že mám dobrý trencle. Nějaký puberťák na to reagoval:

„Tomu říkáš trencle, jo?“ a se svými dvěmi kamarády se začal chechtat. Jenže chlapík se mě ještě zeptal, kde je kupuji, tak jsem mu vysvětlil, že mi je kupuje táta na internetu.

„Ty vole, můžu si to vyfotit?“ zeptal se druhý z těch puberťáků, „ukážu to tátovi, aby mi to taky objednal!“

Tak jsem mu to dovolil, pak si svléknul ty „trencle“ a šel jsem do sprchy.

Tam tedy zamířili i ti puberťáci a ten chlapík. Kluci se sprchovali v boxerkách, zatímco já i ten chlapík jsme se poctivě sprchovali nazí. Chlapík pak puberťáky docela ztrapnil. Povídá mi schválně hodně nahlas:

„No, kluci se styděj sundat trenky, když viděj, co se ti tam bincá…“

„Asi nemaj co ukazovat, tak to neukazujou,“ odvážil jsem se říct taky co nejvíc nahlas. Kluci pak měli nějaké trapné poznámky o tom, že jsme trapní, ale já jsem si připadal jako king…

PRŮPOVÍDKY

S tátou jsme zažívali různé příhody až nehody, většinou poměrně vtipné, ale i zajímavě erotické.

Tak například jednou jsme spolu byli v sauně. Proti mně se rozvaloval takový pěkný boreček, asi 30letý namakaný muž s dlouhým vyholeným penisem. Nenápadně jsem ho sledoval, ovšem pochopitelně mi to přivodilo erekci.

Snažil jsem se to polohou těla zakrýt, avšak tatínek, přede všemi asi osmi nahými muži, si do mne schválně rýpnul:

„Co děláš? Tobě zase stojí, že jo?“

Zoufale a trochu přísně jsem se na tátu podíval:

„Tati, prosím tě…“

A táta pak řekl chytrou větu, kterou později rád využíval i při jiných příležitostech:

„To máš z toho, že furt myslíš na ženský!“

Tehdy jsem odsekl:

„No, jo, prosím tě,“ a s ručníkem schumlaným před přirozením jsem odkráčel do studeného bazénku, který zajistil ovadnutí erekce.

Později, když už mě táta vychoval k tomu, abych se nestyděl ani za své tělo ani za své erekce, jsem při takovýchto příležitostech odcházel do studeného bazénku již bez ručníku, s hrdě vztyčenou hlavou i penisem…

Podobné situace se stávaly i na nudapláži. Toho prvního léta se to dokonce stalo takovou naší oblíbenou hrou. Pravidelně se mi ztopořoval úd, tak jsem se vždy otočil na břicho. Táta to pak vždy okomentoval jakoby polohlasně, ale tak, aby to bylo široko daleko slyšet:

„Už ti zase stojí?“

A já jsem jakoby nervózně a stejně rádoby polohlasně odsekl:

„Ale no jó.“
„To si to nemůžeš doma udělat, než sem jdeme?“
„Tati, víš přeci, že jdu večer za Marcelou.“
„No jo, ona by se nezbláznila, kdybyste to jednou nedělali.“
„Tati, ona se mnou je jenom kvůli tomu!“

Tuhle scénku jsme prvně improvizovali a vypadala trochu jinak, ale postupně jsme ji vycizelovali. Občas jsem to pak zakončoval tím, že jsem se oblékl, vzdálil, někde v křoví jsem se uklidnil, a to buď masturbací, nebo myšlenkami, a vrátil jsem se s poslušně visícím penisem.

„Už je to dobrý,“ prohlásil jsem pak opět tak tiše, aby to bylo dobře slyšet…

I na bazénu do sprchy jsme měli oblíbenou scénku. Táta mě vždycky ve sprše napomenul:

„Co ty plavky? Koukej je sundat a pořádně se namydlit.“
„Ale tati, já se stydím,“ lhal jsem pokaždé.
„Tady se nemáš co stydět, jsou tu samí chlapi,“ komandoval mě táta.
„Ale no jó,“ odpověděl jsem jako nějaký puberťák a jakoby neochotně jsem sundal plavky.

Táta mi pak podal sprchový gel a poručil mi, abych si pořádně umyl „pindíka“ a „prdku“. Reakci na tento pokyn jsem postupně vypracoval na to, že jsem jako puberťák odpověděl:

„No tati, prej pindíka!“ a schválně jsem zamával svým dlouhým penisem, aby bylo vidět, že to není žádný „pindík“, ale pořádný macek.

„Se podívej na toho svýho,“ vpálil jsem mu pak při další variaci na tuto scénku, za což mne táta později doma pochválil a za odměnu mi nastavil zadeček, abych si pěkně užil. Ale to bylo až později, když mne táta naučil být v análním sexu aktivní…

ANÁL

Vrátím se znovu k sexuální výchově. Dobrý, tak nějak asi měsíc jsme si vystačili s „kouřením“ a „honěním“. Táta byl trpělivý a nijak mě netlačil k čemukoli jinému. Já již jsem toužil po něčem víc, a tak jsem byl rád, když se táta jednou sám zeptal:

„Chlapče, nelákalo by tě, abych ti někdy vymrdal prdel?“

Ježkovy zraky, lákalo mě to už od té doby, co jsem zjistil, že jsem orientovaný na muže. Ale bál jsem se toho. Bál jsem se, že to bude bolet. Tatínek však byl opravdu hodně trpělivý. Když jsem mu řekl, co ohledně toho análního sexu (totiž „mrdání prdele“) cítím, tak mě ten večer jenom lehce dráždil prstem v análu. Bylo to tak nádherné, že jsem chtěl víc, ale táta prohlásil, že si moje „prdelka“ musí zvyknout, a tak mě jen tak zvykal. Druhý den již mne mohl „prstit“ dvěma prsty, třetí den už mne „prstil“ třemi, a čtvrtý den do mne zasunul svůj mohutný penis. Trochu mne to zabolelo, ale pak jsem se dostatečně uvolnil a táta si mohl dovolit v mém análu svým penisem celkem volně jezdit, tedy abych to řekl jeho slovy, „mrdat mi prdel“.

A od té doby se naše zvyky změnily. Ráno a odpoledne mi tatínek „honil nebo kouřil čuráka“, ale večer už mě vždy normálně „mrdal“. Nechápal jsem, jak je možné, že jsem mnohdy „stříkal mrdku“ i bez toho, že by mi táta u toho jakkoli dráždil penis, ale táta mi vysvětlil, že to možné je a že je to úplně normální. A když se „udělal“ dřív než já, chopil se mého penisu a dodělal, co bylo třeba, abych „stříkal mrdku.“

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (46 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (46 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (48 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (41 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (48 hlasů)

Další ze série

Autoři povídky

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #5 Dost jiný...Filip Svlečený 2018-02-09 18:59
ad Zmetek: Dost jiný? Jiný než co? Ale díky i tak. Pokračování už čeká na publikaci a začne to být hustší...
Citovat
0 #4 Odp.: Táta (1)TanobyResident 2018-01-31 08:40
perfektno
Citovat
+1 #3 skvělécmeli60 2018-01-28 23:10
Skvělé, jen tak dál. To nemá chybu, chtěl bych to zažít !! :-* :-)
Citovat
+3 #2 Odp.: Táta (1)Zdenek 2018-01-27 11:29
Pěkné čtení,hned sem se udělal...
Citovat
+1 #1 Odp.: Táta (1)zmetek 2018-01-26 21:58
Je to...dost jiný..Ale je to pěkný, u mne za plný počet bodů! Díky!
Citovat