• Petřík
Styltvrďárna
Datum publikace2. 4. 2018
Počet zobrazení5757×
Hodnocení3.98
Počet komentářů7

Ondra a Tomáš byli nejlepší kámoši. Navíc mladí a pohlední kluci. Těla měli za ty roky pravidelného sportování řádně vypracovaná, a není tedy divu, že na ně holky letěly.

Na první pohled oba kamarády nejvíce odlišovaly jejich krátce střižené vlasy. Ondra byl totiž blonďák, zatímco Tomáš byl naopak tmavovlasý.

Oba kluci chodili na stejnou vysokou školu, a trávili tak proto spolu většinu času. Pokud teda zrovna neklátili nějakou buchtu. Na vážný vztah byli ještě moc nevybouření a vlastně o něj ani nestáli. Měli rádi svoji svobodu.

Jakožto nejlepší kámoši měli i stejný vkus na ženské. Občas dokonce randili i se stejnýma holkama a nejednou se stalo, že jeden týden klátil Ondra stejnou holku jako Tom o týden nazpátek.

Kromě holek měli samozřejmě i společné zájmy. Týkalo se to zejména sportu, ale i jejich představě o budoucím povolání (studovali přece jen stejnou školu).

Rozhodli se proto vzít společně letní brigádu v jednom hotelu jako „entertainment managers“.

A jak řekl Tomáš: „Ondro, slibuju ti, že strávíme celé léto pícháním nadržených kundiček.“ Ondra nemohl jinak než souhlasit. Stručně řečeno, ti dva se opravdu hledali, až se našli.

Ani jeden z nich ale netušil, že první pracovní den, ihned po přihlášení se na personálním oddělení hotelu, se budou muset vysvléct úplně do naha v rámci povinné preventivní prohlídky nových pracovníků.

„Přece jen u nás budete pracovat celé léto, takže se to bez předepsané kontroly neobejde.“

Sice nic příjemného, ale tohle by ještě skousli. Oba kluci přeci jen nebyli žádné stydlivky.

Zcela jistě ale nečekali, že je pracovníci bezpečnosti hotelu připevní s roztaženýma nohama a rukama ke stropu a podlaze a následně oholí každý chloupek na jejich nahém těle od krku až dolů.

Kluci byli z důvodu „soukromí při prohlídce“ připravováni v oddělených místnostech, aby jeden z kamarádů neslyšel prosby a výkřiky toho druhého.

Předtím, než nahého a křikem zcela vyčerpaného Tomáše odpoutali, pečlivě uzamkli jeho mužství do předem připraveného pásu cudnosti. Následně bylo šokovanému Tomášovi oznámeno, že ve vedlejší místnosti na něj čeká muž, který zoufale touží po tom, aby mu ho právě Tom vykouřil. Tento muž má totiž rád tmavovlasé mladé muže, takže je ideálním kandidátem. Jako nový hotelový „entertainment manager“ bude právě tohle jedna ze součástí jeho pracovní náplně a je nejvyšší čas, aby se do toho s plným nasazením pustil.

Musí mu ho ale kouřit tak dlouho, dokud se dotyčný muž nevystříká. Samozřejmě, je třeba zmínit, že je Tomášova účast zcela dobrovolná. Nemusí do toho jít, pokud nechce. Ovšem pokud Tomáš toho chlapa neudělá od teď do půl hodiny, tak pás cudnosti, který mu právě nasadili, nebude po dobu jednoho roku odemčen, a pokud bude chtít někdy opustit zdi této místnosti, bude muset vykonávat funkci hotelového teplouše, a to ne pouze po dobu léta, jak je uvedeno v pracovní smlouvě, ale také každý páteční večer a veškeré víkendy po celý následující školní rok.

„Jo, a vůbec si nemusíš dělat starosti s tím, že jsi heterosexuál. To je v tomto případě zcela vedlejší a nepodstatná věc.“

Nemusím vám snad ani popisovat, co v této chvíli Tomáš prožíval.

Mezitím byl jeho kamarádovi Ondrovi, zarmouceného ztrátou těžce získaného ochlupení v podpaždí i rozkroku, nasazen kolem krku obojek a na ruce a kotníky připevněna pouta. Před tím, než Ondru odpoutali, bylo mu do jeho panické dírky opatrně zasunuto dildo. Nutno podotknout, že tlak, který kvůli němu Ondra pociťoval, mu nebyl ani trochu příjemný.

Následně mu bylo řečeno, že ve vedlejší místnosti je muž, který doslova škemrá o to, aby mohl Ondrovi vykouřit jeho péro. Líbí se mu totiž blonďatí kluci, přesně takoví, jako je Ondra. A protože je nový hotelový „entertainment manager“, je jeho povinností tuto práci vykonat.

Tento muž mu bude kouřit jeho chloubu tak dlouho, dokud se Ondra nevystříká. Nicméně se nesmí udělat dřív, než uplyne jedna celá hodina. Pokud se mu to nepodaří, bude jeho péro na celý rok uzamčeno do pásu cudnosti a taktéž od něj bude očekáváno, že bude vykonávat funkci hotelové kurvičky pro místní teplouše, a to nejen po dobu celého léta, ale také každý páteční večer a víkendy po celý následující školní rok.

Oba chlapci velmi neochotně souhlasili s navrženými pravidly. Takhle totiž měli alespoň nějakou šanci se osvobodit.

Každému z kamarádů bylo navíc řečeno, že pokud se před svým klientem jen slovem zmíní o cíli svého snažení, budou jejich péra uzamčena nezávisle na výsledku. Stejně tak si budou muset plně odpracovat svoji brigádu v podobě hotelové děvky.

Ondru zavedli do místnosti monitorované průmyslovou kamerou. Ostraha pevně připevnila Ondrovo zápěstí k řetězům umístěných za ním. Chtěli mu tak zabránit v tom, aby jakýmkoliv způsobem chránil nebo kryl svůj rozkrok a bránil tak bezproblémovému průběhu.

Poté byl v místnosti ponechán sám jen se svými obavami, co za chlapa mu tam přivedou. Krátce na to se otevřely dveře místnosti, do kterých byl ostrahou postrčen zcela nahý Tomáš.

Oba kamarádi byli velmi překvapeni. Něco takového opravdu nečekali.

Teď byli v místnosti jen oni dva a jejich úkoly. Ani jeden z nich netušil, co ten druhý musí splnit a za jakých podmínek.

Ondra si všiml, že je něco nasazené na péru jeho kamaráda. Uvědomil si, že se jedná o stejnou věc, kterou pro něj mají připravenou, pokud se dnes udělá příliš brzy.

Problémem ale bylo, že nikde v místnosti nebyly hodiny, podle kterých by kluci mohli měřit uplynulý čas. Jejich osud tak byl zcela v jejich vlastních rukou. Nebylo zde nic, co by jim mohlo pomoci. Jen oni sami.

Tomáš dlouho neotálel. Věděl, co musí udělat. Klekl si před stojícího Ondru a po několika nadechnutích vzal jeho ochablé péro do pusy. Poprvé v životě měl chlapský ocas v hubě a upřímně se mu to vůbec nelíbilo. Navíc, znal Ondru a věděl, že dokáže být někdy pěkné prase. Přesto se ale intenzivně snažil přivést svého nejlepšího kamaráda k vrcholu. Byl rád, že pokud už musí kouřit něčího ptáka, tak je to ten nejlepšího kámoše a ne nějakého teplouše.

Navzdory tomu, že neměl Tomáš vůbec žádné zkušenosti, dělal vše, co bylo v jeho silách, aby Ondru co nejrychleji udělal. Ne, Tomáš opravdu netoužil ochutnat obsah Ondrových kulek, nemohl ale připustit, aby byl jeho ocas po dobu celého jednoho roku uzamčen v pásu cudnosti, což by věčně nadržený Tom asi nevydržel, ale především nemohl dovolit, aby byl nucen celé léto a následně i školní rok dělat děvku teplým hotelovým hostům.

Je nutno podotknout, že z pohledu hotelu je používání kamarádů jeden ze způsobů, jak vytrénovat nového pracovníky tak, aby nepoužívali při své práci zuby.

Mezitím se Ondra zoufale snažil vydržet a neudělat se. Stejně jako Tomáš nechtěl, aby bylo jeho péro po celý rok uvězněno v klícce a nemít tak možnost obšťastňovat holky na škole. Mnohem víc ho ale děsila myšlenka, že by musel celé léto sloužit jako hotelová kurvička místním bukvicím.

Jenom samotné pomyšlení, že se bude muset udělat do krku svého nejlepšího kamaráda, se Ondrovi zcela příčilo a naprosto ho nevzrušovalo. Právě naopak. Přesto měl ale Ondra dojem, že si Tomáš kouření jeho ocasu náramně užívá. Proč se sakra tak snaží?

Ondrovi tedy nezbývalo nic jiného, než vší silou bojovat s Tomášovým snaživým jazykem a rty. Celou dobu myslel na to, že mu to dělá chlap. Jen díky tomu se dokázal držet. Péro se mu sice nakonec postavilo, tomu bohužel zabránit nedokázal, ale musel se alespoň pokusit co nejvíce oddálit své vyvrcholení.

Zbývala mu ještě necelá hodina. Jenže jak pozná, že už hodina uplynula? Tohle pro něj bude opravdová výzva. Kdyby se Tomáš alespoň tak moc nesnažil.

Z pohledu hotelu se jedná o jeden ze způsobů, jak vytrénovat nové pracovníky tak, aby dokázali odolávat vyvrcholení, dokud jim to nebude dovoleno.

Co myslíte? Který z kamarádů je v náročnější pozici a jak odhadujete, že to bude pokračovat?

1) Ondra se udělá do půl hodiny. Tomáš tak bude osvobozen a jeho pás cudnosti bude přemístěn na Ondrovo péro. Hotel tak získá jednoho blonďatého kluka, který bude sloužit pro potěšení náročnějších a vybíravějších mužů.

2) Ondra se udělá až po hodině, takže pás cudnosti zůstane na jeho kamarádovi Tomovi. Hotel v tomto případě získá jednoho tmavovlasého mladého muže, který přece jen poslouží širší klientele.

3) Ondra se udělá někdy mezi půl hodinou a hodinou. V tomto případě prohrávají oba kluci. Oba dva budou mít na rok uzamčeny své klacky do klícek a z dvou nejlepších kamarádů se tak stanou hotelové děvky. Naučí se pracovat se všemi možnými druhy ocasů, a to veškerými možnými způsoby. Zbytek léta i následujícího školního roku stráví své životy polykáním chlapského spermatu a nejednou budou opícháni do svých úzkých dírek.

Opravdu jen těžko říct, jak tohle dopadne.

Teď jsem si ještě na něco vzpomněl. Asi jsem zapomněl zmínit, že dildo zasunuté v Ondrově dírce má v sobě zabudovaný program masáže prostaty, který se aktivuje právě po uplynutí třiceti minut. Výrobce navíc garantuje, že orgasmus se dostaví nejpozději do 15 minut. V opačném případě vám vrátí vaše peníze zpět :-)

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (45 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (43 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (41 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (41 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (47 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

-2 #7 Odp.: Ondra a Tomáš – Trochu jiná brigáda, než jsme čekalipuberta977 2018-06-20 17:50
super poviedka,ako to bude dalej?
Citovat
-1 #6 Odp.: Ondra a Tomáš – Trochu jiná brigáda, než jsme čekalipuberta977 2018-06-20 17:48
Cituji gayděvka:
Tak tohle je velice zajímavě rozjeté :-) , to se mi líbí. Možná, že jsem svině, ale hlasuji pro 3 :lol: Osobně by se mi to tak líbilo, akorát nevím zda bych chtěl být Tom nebo Ondra. :-(
I když asi, možná Tom :-D
Doufám, že bude klientela náročná a tvrdá, a oba(jeden) si užijí všechny druhu pánského sexu krom uspokojování jich samotných.

blondo s pekným vtákom
Citovat
+3 #5 Odp.: Ondra a Tomáš – Trochu jiná brigáda, než jsme čekaliBodyhans 2018-04-04 06:39
A kdy bude pokračování povídky teplousem proti své vůli?doufám že to není tohle
Citovat
0 #4 opět super:-)tom 2018-04-03 19:51
tvoje fantazie přepsaná do skvělé povídky nezná mezí a je velmi šťavnatá:-))
Citovat
+2 #3 Odp.: Ondra a Tomáš – Trochu jiná brigáda, než jsme čekaligayděvka 2018-04-03 17:42
Tak tohle je velice zajímavě rozjeté :-) , to se mi líbí. Možná, že jsem svině, ale hlasuji pro 3 :lol: Osobně by se mi to tak líbilo, akorát nevím zda bych chtěl být Tom nebo Ondra. :-(
I když asi, možná Tom :-D
Doufám, že bude klientela náročná a tvrdá, a oba(jeden) si užijí všechny druhu pánského sexu krom uspokojování jich samotných.
Citovat
+6 #2 re:ONDRA A TOMÁŠ – TROCHU JINÁ BRIGÁDA, NEŽ JSME ČEKALITROYAT 2018-04-02 21:54
úsmevná oddychovka Petřík , dobre sa to číta, mám rád tvoj štýl. teším sa na pokračovanie.
Citovat
+2 #1 Odp.: Ondra a Tomáš – Trochu jiná brigáda, než jsme čekalizmetek 2018-04-02 21:01
Zatím to vypadá jako docela srandička, jsem zvědav, jak se bude vyvíjet.
Citovat