• Andy
Stylklasika
Datum publikace22. 5. 2018
Počet zobrazení2658×
Hodnocení3.82
Počet komentářů4

Ten den jsem si pro sebe utrhl volné dopoledne.

Hned po probuzení jsem se přistihl, že se cítím nervozní a… nadržený. Něco mě nutilo se dostat do stavu vzrušení, měl jsem potřebu být na sebe hrubý… Ranní návštěva koupelny se protáhla, chtěl jsem být čistý a dokonale vyprázdněný. Po hrátkách se sprchou a prsty jsem odšrouboval hlavici sprchy a proud teplé vody namířil přímo proti své dírce… Slast a teplo toho proudu mě rozpálily, chtěl jsem víc. Uvolnil jsem svěrač a hadici s tryskající vodou si zavedl do análu.

Po proniknutí branky svěrače se ve mně rozehrála neuvěřitelná a krásná slast. Cítil jsem, jak mě voda plní a tryská ze mě zase ven. Prostata se mi rozechvěla teplem a penis mi ztvrdnul na kámen. Tep se mi zrychlil na maximum a já věděl, že nekončím… Potřebuju se udělat, něco do mě musí a musí to být hodně velký! Zrak mi padl na plastový flakon deodorantu. Ne, ten je moc tlustý, roztrhl by mě. Nebo ne?

Po chvíli váhaní jsem vyndal ze skříňky lubrikant a několikrát si namáznul svěrač, kam až to šlo. Flakon jsem omyl a také opatřil vrstvou gelu.
S prsty třesoucími se vzrušením jsem přiložil tu věc k otvoru a zatlačil. Ne, to nepůjde, tělo se brání a bolí to. Jen víc trpělivosti a otáčení, když cítím, jak špička flakonu pronikla dovnitř mého análu… A ten následný pocit vyplnění, klouzání zpět ven a opětovný průnik do nitra mého zadku.

V jednu chvíli musím zastavit, cítím, jak tepny plné krve kolem mého svěrače pulsují a vše je napnuto k prasknutí… Pár chvil bez pohybu a já si začínám uvědomovat pohyb. Pohyb, který nezpůsobilo mé vědomí, ta věc chce do mě, ne to můj zadek přijímá a pohlcuje ten obrovský válec a objímá jej a vtahuje dále do sebe. Jsem překvapen, když předmět nyní již hladce klouže dovnitř a svěrač objímá zúženou část plastového předmětu uvězněného v mé totálně rozrajcované prdeli. Tlačím jej ven a on ochotně vyjede, aby po chvíli byl podtlakem vtahován znovu dovnitř. Nacházím úžasnou formu marturbace, šukám sama sebe a vzrušení se už nedá zastavit… Prostata pulsuje, kolena se mi podlamují a já v křeči stříkám obrovské dávky semene na stěnu metr vzdálenou ode mne.

Po vydýchání a zklidnění velmi opatrně uvolňuji svěrač a vytlačím s mlasknutím flakon ven. Ohmatávám svou rozmrdanou díru, znova ji vyplachuji a úplně vyčerpaný a ukojený uklízím koupelnu.

Za pár dní to musím zopakovat, už teď přemýšlím, jak daleko zajdu příště…

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (20 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #4 Odp.: Ranní hrátkyzmetek 2018-05-24 06:44
Cituji Ficklip:
Cituji zmetek:
Zatím nevím...Co pamatuju, tak láhev od kečupu musel vyndavat chirurg, tak dávej bacha.

Tobě? (-:

Byl jsem svědek, ne aktér. :-)
Citovat
+3 #3 Odp.: Ranní hrátkyFicklip 2018-05-24 02:51
Cituji zmetek:
Zatím nevím...Co pamatuju, tak láhev od kečupu musel vyndavat chirurg, tak dávej bacha.

Tobě? (-:
Citovat
+2 #2 Odp.: Ranní hrátkyBor1s 2018-05-23 06:42
Presne viem o čom píšeš, stalo sa mi to niekoľko krát a preto som ssi kúpil dildo 25/7cm ten pocit plnosti je fantastický.
Citovat
+2 #1 Odp.: Ranní hrátkyzmetek 2018-05-22 21:09
Zatím nevím...Co pamatuju, tak láhev od kečupu musel vyndavat chirurg, tak dávej bacha.
Citovat