Jelikož chceme tyto stránky neustále rozvíjet ke spokojenosti čtenářů i autorů, zajímají nás vaše návrhy na vylepšení, o které se můžete podělit v této diskuzi.

Komentáře  

0 #21 Fulltext by byl ale luxusFicklip 2019-03-03 23:37
Cituji Kev1000:
Jen pár takovejch nástřelů. Určitě ocenim, když půjde vyhledávat povídky podle názvu nebo když bude existoval jejich abecedně řazenej seznam. Když se teď chceš vrátit k jedný konkrétní, nezbejvá ti, než proklikávat celej archiv. Ale todle je v plánu, jestli to chápu dobře.
S autorama to samý, jak řiká zmetek.
A to fórum by bylo taky sqělý!
Jak jasně, šlo by přemejšlet i nad dalšíma věcma, jako třeba zadávání klíčovejch slov ke každý povídce nebo tak něco, ale to jsou už vedlejší záležitosti.
Hlavní je, že děláte fakt bombovou práci! Moc děkuju a zvlášť za každý vylepšení!

Mně by se moc líbilo i to klíčové slovo. Moc bych to chtěl i používat. Často si vzpomenu na hlášku a nevím, kde bych k ní našel kontext.
Citovat
+2 #20 Odp.: Diskuze o funkcích webuKev1000 2019-03-03 21:12
Jo,na co jsem zapomenul a co mi znova připomenulo vyhlášení ankety: jestli by nebylo možný udělat archiv anket prolinkovanej, aby si v něm každej mohl rovnou kliknout a otevřít i starší vítězný/nominovaný povídky.

Pak jsem si ještě říkal, že by se docela šiklo, kdyby upozornění na nový komenty ve sledovanejch diskuzích chodilo místo/kromě mejlu i rovnou sem do zpráv nebo se to nějak jinak zobrazovalo po přihlášení přímo tady na stránkách.
Citovat
+3 #19 Odp.: Diskuze o funkcích webuKev1000 2019-03-02 10:52
Jen pár takovejch nástřelů. Určitě ocenim, když půjde vyhledávat povídky podle názvu nebo když bude existoval jejich abecedně řazenej seznam. Když se teď chceš vrátit k jedný konkrétní, nezbejvá ti, než proklikávat celej archiv. Ale todle je v plánu, jestli to chápu dobře.
S autorama to samý, jak řiká zmetek.
A to fórum by bylo taky sqělý!
Jak jasně, šlo by přemejšlet i nad dalšíma věcma, jako třeba zadávání klíčovejch slov ke každý povídce nebo tak něco, ale to jsou už vedlejší záležitosti.
Hlavní je, že děláte fakt bombovou práci! Moc děkuju a zvlášť za každý vylepšení!
Citovat
+2 #18 Odp.: Diskuze o funkcích webuRedakce 2019-02-24 22:32
Jasně, přidáváme na seznam.
Citovat
+2 #17 Odp.: Diskuze o funkcích webuzmetek 2019-02-24 22:01
Cituji Doublemo:
Přimlouvám se, aby byly profily řazeny abecedně.
Pokud hledám nějakého autora, stává se, že je někde ve druhé polovině, ne-li čtvrté čtvrtině seznamu.
Je to nepraktické.

Souhlasím, já jsem pro. Někdy prohledávat celý seznam, pak zjistit, že jsem hledaného přehlédl... Jsem taky pro abecední řazení.
Citovat
+2 #16 Nové funkce – jaké byste uživili?Redakce 2019-02-24 21:01
Jak jsme předesílali ve Slovu redakce, máme teď chuť a také prostředky (díky vašim příspěvkům na provoz) přidat nějaké nové funkce na web v rámci chystaného upgradu systému. Z delších úvah a také na základě vašich postřehů jsme sestavili tenhle malý seznam.

Co chystáme přednostně?
  • Přehledné filtrování, vyhledávání a řazení povídek
  • Přeuspořádání levého menu, úprava SEO
  • Mírné oživení loga OP, pokud se nám to povede

Další nápady jsou:
  • Plnohodnotné fórum na diskuze a pokec
  • RSS kanál pro čtečky
  • Patreon – podpora této služby, pomocí které je možné snadno pravidelně přispívat malé finanční částky na provoz webu
  • Abecední řazení profilů autorů

První zmíněné filtrování a vyhledávání je pro nás teď priorita a uvidíme, jak se s tím popereme. Takže to zkusíme každopádně, stejně jako menu a oživení loga. Co se týče toho zbytku, nevíme. Napište, jestli byste ty služby využívali a jestli to má pro vás význam. Pokud se sejde vícero zájemců, pokusíme se službu na webu zprovoznit.

A nebo nějaké další nápady a připomínky?
Citovat
+6 #15 Seznam profilůDoublemo 2018-02-24 16:58
Přimlouvám se, aby byly profily řazeny abecedně.
Pokud hledám nějakého autora, stává se, že je někde ve druhé polovině, ne-li čtvrté čtvrtině seznamu.
Je to nepraktické.
Citovat
+2 #14 Přidávání povídekKashttan 2017-02-26 12:42
Ahoj, je tu jedna věc,která mi vadí při přidávání povídek. To okénko je totiž hrozně úzké a když si povídku otevřu ve full screen, tak je to zas tak široké, že se ztrácím mezi řádky. Nešlo by udělat okno přibližně stejně široké jako je při čtení povídek? Člověk by měl aspoň přehled, jestli text není moc nahuštěný nebo naopak moc "řídký" a viděl by, jak to bude ve výsledku doopravdy vypadat,lépe by se mu to četlo pokud by si to po sobě chtěl ještě naposledy zkontrolovat.
Citovat
+1 #13 Aktualizace systémuRedakce 2016-01-17 19:11
Ahoj Filipe (a ostatní čtenáři),

díky za komentář a pozorování. Záležitosti okolo neresponzibility a dalších "staromódností" jsme si vědomi. Hlavně právě současná obtížná čitelnost stránek na tabletech nás trápí, protože podle statistik více než 40% čtenářů přistupuje na web z nějakého mobilního zařízení.

Nicméně fakt je ten, že redakce už delší dobu věnuje téměř všechen dostupný čas editaci, opravám a publikování povídek a moc prostoru na vylepšování serveru nezbývá. Vše, co navrhuješ (a je naprosto oprávněné), lze vyřešit přechodem na novou verzi Joomly. Jelikož web ale využívá mnohé doprogramované funkce, aktualizace by zabrala opravdu hodně času, který v současném redakčním vypětí nenajdeme dřív než ve vzdálenější budoucnosti.

Napadlo nás ale řešení. Pokud by se v řadách uživatelů našel někdo, kdo by nám chtěl s opravou a posuzováním povídek pomoci, mohli bychom se soustředit na rozvoj serveru. Máte-li tedy někdo chuť a čas a cítíte se zdatní ve stylistice a gramatice, dejte nám vědět (tady v diskuzi, na mail, v kontaktech...) a můžete se stát členy redakčního týmu.

Redakce
Citovat
+1 #12 Šířka stránkyFilip Svlečený 2016-01-17 15:59
Jsem tu úplně nový a obsah webu mě zaujal. Trochu mě ale překvapuje svou jakousi formální starobylostí. Některé věci jsou pro současné uživatele už samozřejmostí...

1. Web vůbec není responzibilní, čili na menších tabletech a zejména na mobilech se články budou číst velmi špatně, pokud vůbec. Přitom právě erotická povídka bez obrázků může být ideální zábavou např. pro cesty busem nebo vlakem s wi-fi připojením, ale i při jiných příležitostech. Takhle máme smůlu.

2. K předchozímu poznatku jsem přišel tak, že se mi zdálo hlavní okno pro čtení široké a chtěl jsem si ho zmenšit. Pak se ale neobjeví celý text. Tak jako tak, okno pro čtení je široké 730 px, přitom pro čtení se doporučuje okno max. 600 px, a menší také není na závadu. Když oči musí přeskakovat velkou vzdálenost od konce řádku na začátek nového, jednak je to zbytečně unavuje, a jednak snadno přeskočí k nesprávnému řádku. Čtenáře to pak nevědomky unavuje a přestane číst dřív, než kdyby se mu četlo pohodlněji. Navíc zúžení hlavního okna by nabídlo nový sloupec vpravo, kam by se daly umístit další užitečné funkce.

3. Jako novému uživateli mi dlouho trvalo, než jsem se na webu zorientoval, a ani tak zde nevidím moc jednoduchých možností, jak si vybrat, co chci číst. I pomocí filtrování jsem narazil na mnoho textů horší kvality nebo mimo můj zájem. K tomu, abych si k povídce přečetl komentáře, musím odrolovat mnohdy až dlouhou povídku až dolů. Přitom v současné době jsou možné (a běžně používané) takové prostředky, jako např. "Nejčtenější", "Nejlépe hodnocené", "Nejdiskutovanější", které by pomohly si najít, co mě zajímá. Kdyby pak pomocí štítků/tagů na konci článku byla nabídka podobně orientovaných textů, našel bych si mnohem rychleji to, co mě zajímá.

Kluci, byl bych vám s tím rád i prakticky pomohl, ale bohužel redakční systém Joomla neovládám. Ve Wordpressu bych dokázal nastavit všechno, o čem píšu...

S pozdravem a (nejen) palcem vzhůru
Filip
Citovat
+2 #11 Re: Pomalost a komentářeRedakce 2015-12-28 19:27
Díky za upozornění na pomalost stránek. Problém byl na straně hostingu a už se ho podařilo vyřešit. Kdyby se stránky znovu zpomalily, dejte vědět. Posledních komentářů se nyní zobrazuje sedm.
Citovat
+2 #10 Odp.: Diskuze o funkcích webunávštěvník 2015-12-24 08:10
Zdravím, stránky jsou posledních pár dní dost pomalé, trvá věčnost, než se načtou,často se nenačtou ani komentáře pod povídkami. Má to ještě někdo? Ještě bych přivítal, kdyby byl rozšířen seznam posledních komentářů třeba na pět nebo sedm. Díky a hezké svátky.
Citovat
+3 #9 PF 2013drsoul 2012-12-24 13:23
Přeji všem Ostrovanům, autorům i čtenářům pohodové vánoce a mnoho štěstí v příštím roce
Citovat
+2 #8 Povídky publikované jindeRedakce 2012-11-08 22:59
Ano, je zde možné publikovat i povídky dříve publikované jinde, pokud jsi je napsal. Projdou stejnou redakční úpravou jako ostatní. Samozřejmě pro čtenáře bude lepší, pokud napíšeš nějaké další povídky a zveřejníš je tu.
Citovat
+2 #7 Odp.: Diskuze o funkcích webuAriados 2012-11-08 10:20
Zdravím,
chci se zeptat, zda zde můžu naházet povídky, které jsou již publikovány jinde (a všichni ví, kde :-D)
Citovat
+2 #6 Re: ZprávyRedakce 2012-11-05 23:16
Díky za reakci. Nečekali jsme, že se budou zprávy tolik využívat, takže jsme je tolik nepromýšleli. Určitě se pokusíme s tím v nejbližší době něco udělat.
Citovat
+2 #5 ZprávyMartin 2012-10-28 21:02
Nejdříve děkuji za tento web a přeji hodně úspěchu!
Můj námět na zlepšení se týká zpráv. Bylo by možné na příchozí zprávu rovnou odpovědět a zároveň vidět na jedné stránce celou konverzaci? Jistě to ocení každý, kdo si s někým vymění více zpráv.
Citovat
+2 #4 VěkRedakce 2012-10-18 00:42
Věk ani pohlaví autora určitě nehraje na tomto serveru roli. Chceme vytvořit především tvůrčí prostředí pro autory píšící kvalitní texty s touto tématikou, které prostřednictvím tohoto serveru osloví čtenáře, kteří tuto kvalitu ocení. Pokud je věk v reálném světě omezující, zde v literárních světě je omezením jen nedostatek fantazie a vytrvalosti.
Citovat
+2 #3 HodnoceníRedakce 2012-10-18 00:26
Slovní hodnocení je samozřejmě lepší, a proto pod každou povídkou mohou diskutovat všichni registrovaní uživatelé. Avšak ne všichni mají čas a chuť se rozepisovat, chtějí si jen vybrat, jak moc se jim povídka líbila. Navíc tady nejde jen o hrubé celkové hodnocení svádějící k 5 hvězdičkám, pokud se povídka líbila, ale každý se může zamyslet nad tím, jak povídka obstává v různých kritériích, díky čemuž má pak autor jednoduše velmi dobrou zpětnou vazbu. Slovní hodnocení se navíc nedá jednoduše přehledně vyjádřit například pro ty, kdo nechtějí dlouho přemýšlet nad tím, zda si danou povídku přečíst nebo ne. Nakonec slovní hodnocení pak bude hrát roli při rozhodování o udělování ocenění povídkám, které čtenáře nasměruje na ty nejkvalitnější texty.
Citovat
+2 #2 Odp.: Diskuze o funkcích webudrsoul 2012-10-17 15:12
Diskutuji zde sám se sebou. Prohlížel jsem si teď profily a docela sranda je, že součet prožitých let všech ostatních zatím přihlášených autorů je pořád ještě menší, než počet mnou prožitých let. Hodím se sem vůbec?
Citovat