• GD
Stylklasika
Datum publikace21. 4. 2022
Počet zobrazení2099×
Hodnocení3.81
Počet komentářů7

Je mi necelých dvacet let a žiji s otcem sám. Je to už starší pán, který mne měl v dosti pozdním věku, a byl jsem doslova vymodlený. Mám ještě mnohem starší sestru, která se před lety vdala a odstěhovala. Maminka mi umřela, když mi bylo deset. U nás se s nahotou nedělaly žádné ciráty, takže když jsem rostl, měl jsem hned jasno, jak vypadá tělo muže i ženy. V pubertě se se mnou začaly dít věci. Čím déle trvala, tím mi bylo zřejmější, že ženy mne nepřitahují, ale muži ano, obzvláště ti velmi obdaření, jako byl můj otec, a to tak, že hodně.

Čím jsem byl starší, tím více jsem po tom toužil. Pozoroval jsem roztouženě spolužáky na šatně i ve sprchách. Na základce to nebylo nic moc, trochu se to zlepšilo v deváté třídě a pak ještě více na střední, ale stále jim něco chybělo, abych svoji touhu to s někým začít dělat chtěl realizovat.

Čím dál více jsem se těšil na maturitu, až budu moci konečně vypadnout z našeho malého městečka, což mi umožní najít si partnera svých snů, a především výrazně staršího.

Během svého vývinu jsem se čím dál více podobal svému otci zamlada, a to ve všech směrech. Vše se změnilo 19. června, krátce po mých osmnáctinách.

Již delší dobu jsem sledoval otce, že čím dál více chřadnul a byl stále zádumčivější, vlastně od úmrtí matky. Dokonce i na jeho chloubě to po čase bylo znát. Odchod jeho dcery mu rozhodně v tomto stavu nepomohl.

V ten den jsme, stejně jako mnohokrát předtím, leželi u bazénu na lehátkách natěsno přiražených k sobě a opalovali se.

„Hele, Dane."

„Ano, tati?"

„Už jsi dospělý mladý muž, hodně hezký."

„Mám být po kom," skočil jsem mu do řeči.

„Tak by mne zajímalo, jestli máš vyhlédnutou nějakou dívku. Za chvíli budeš mít po maturitě, tak by se v tom už dalo něco podniknout!"

„Co se tak najednou, tati, zajímáš o můj sexuální život?"

„To víš, starý otec se bojí o své potomstvo, že se ho nedožije."

„Neříkej, že bys chtěl vnoučata!"

„Rozhodně by mne potěšila."

To už mi to v hlavě pěkně šrotovalo, jak z toho ven. Po chvilce mlžení jsem došel k závěru, že říci pravdu, alespoň částečnou, bude nejlepší.

„Tak to tě zklamu. Žádné vnouče nebude."

„Ty jsi neplodný?"

„Tak o tom nic nevím, ale taky se to dá takhle říct. Rozhodně žádné vnouče zkrátka nebude!"

„Chceš snad říct, že to nebudeš nikdy dělat se ženou?"

„Přesně! Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Představa něčeho takového mne opravdu nebere. Dá se říci, že je mi přímo až odporná."

„A dělat to s mužem tě láká?"

To už mne hladil nestydatě po stehnech.

„Tak to mne neláká. To mne rovnou rajcuje, a to tak, že strašně."

To už mne bez obalu hladil po zadku, který jsem již delší dobu vystrkoval k nebi, abych zakryl dění v mém rozkroku. V této chvíli jsem roztáhl nohy od sebe a ukázal své naprosto tvrdé mužství, velké po otci. Když mi začal prstem rejdit po dírce, řádně jsem se rozvzdychal a vystrkoval své pozadí jemu vstříc. Bylo to něco tak krásně rajcovního, a ještě to zesilovalo vědomí skutečnosti, že mi to dělá muž, který mne zplodil. V dráždění pokračoval i nadále a zahrnul do sféry svého zájmu i moji nadrženou chloubu. Ještě chvíli pokračoval v tomto laskání, než přestal, těsně před mým vyvrcholením.

„Zůstaň!" s těmi slovy vstal, odešel a já tam trpěl nekonečnou nadržeností. Byla to v podstatě chvilka, ale pro mne to byla věčnost, než se vrátil s dekou a rozprostřel ji na trávník.

„Pojď si lehnout sem!"

Přemístil jsem se na určené místo a otec vzápětí ke mně přilehl v poloze 69 a pokračoval v přerušené stimulaci. Nemohl jsem ovšem zůstat pozadu a věnoval se tedy jeho silně ochlupenému tělu.

Hladil jsem ho, kam jsem dosáhl, čichal jeho vůni i ochutnal jeho chuť. Všemi smysly jsem naplno vnímal to zachovalé, mužské tělo, kterému ubral čas na kvalitě jen na genitáliích, které už nebyly tak výrazné jako v nejlepších letech, a lehce jsem zapomínal, komu patří. Když vzal můj úd do úst a já jeho, netrvalo to dlouho a potřeboval jsem si ulevit. Bylo mi však zabráněno vyndat ho ven, a tak jsem svou velkou, hustou dávku vypustil tam, kde jsem zrovna byl. Jako odezvu na to jsem vzápětí dostal i já ochutnávku mužské many. Nebylo to špatné, ale taky mne to nějak zvlášť nezaujalo. Bylo to řídké a v nevelkém množství. Jaké bylo mé překvapení, když se přetočil obličejem k mému, začal mne líbat a dal mi ze svých úst ochutnat moji nadílku.

Když vzájemné líbání skončilo, leželi jsme vedle sebe, zlehka se vzájemně hladili a odpočívali.

„Synu, budeš se mnou spávat každý den? Prosím!"

„To jakože budeme spolu dělat tohle?!"

„Nejenom to. Ukážu ti, že i muž může býti pro muže ženou. Bude-li se ti to líbit, velmi rád tě takto uspokojím, kdykoliv ucítíš potřebu."

„Opravdu to takhle chceš? Překvapuješ mne! Nikdy bych nečekal, že mužský sex ti něco říká."

„No dobře. Musím se ti přiznat. Dokud byla maminka, tak se mi to s ní líbilo strašně moc a neměnil bych za žádnou cenu. Když ovšem zemřela, tak mi to chybělo, po dvou letech jsem to opakovaně zkusil s nějakou jinou ženou a nebylo to ono. Pak se mi ovšem naskytla možnost to udělat s mužem a bylo to mnohem lepší a příjemnější než s těmi ženami. Překvapilo mne to a ještě několikrát jsem to udělal s různými chlapy, ale byl jsem jen sexuálně uspokojen, pravda, zcela, nikoliv naplněn. Během té doby jsem zjistil, že o něco lepší je pro mne býti tím pasivním, který je vlastně nadrženou děvkou, a dosti mne to uspokojuje, ale stále tomu něco chybělo. Teprve dnes se cítím naplněn, a to i když jsme to dělali jen orálně. Budu velmi rád, když v tom budeme pokračovat, a jestliže si někdy najdeš přítele či kamarády, kterým to bude něco říkat, tak jim budu rád k dispozici a pomůžu, jak si budou přát."

Ještě ten den večer jsem se nastěhoval k němu do ložnice a celou noc jsme prožili naplněnou sexem. Dokonce jsem přišel o panictví a zjistil jsem, že mne tento aktivní způsob ukájení naprosto uspokojuje. Byl jsem zbaven i panenství a ukázalo se, že mi to takto nevyhovuje, i když občas, sem tam, svému otci přece jenom i nyní podržím. Ovšem když se on nastaví mně, to je jiná. To pak jedu jak šicí stroj, rychle, dlouho a tvrdě. Oběma nám to takto vyhovuje a uděláme se vždy současně.

Když jsem se do něj udělal poprvé, bylo to zezadu, napumpoval jsem do něj pořádnou dávku a zažil slast, kterou jsem nikdy před tím nezažil. Věděl jsem ihned, že takhle to chci mít napořád. Oba nás toto číslo tak zmohlo, že jsme zůstali nějakou dobu ležet, já stále v něm, a odpočívali. Teprve když jsme si trošku oddychli, se ozval milenec pode mnou.

„Děkuji, Dane, za nejkrásnější dárek k dnešnímu svátku. Svojí nadílkou jsi mi daroval to nejcennější a nejkrásnější, co jsi kdy mohl. Jsem jenom tvůj, a navždy."

Jakmile jsem to uslyšel, bylo mi jasné, že vztah otce se synem právě skončil a začal úplně jiný, dvou milenců, kteří do konce svých dnů budou jeden pro druhého i dýchat a užívat se vzájemně v co největší míře.

„Taky to mám tak a velmi ti děkuji, lásko, že jsi mi poskytl možnost poznat něco tak nezměrně krásného."

Již druhou společnou noc můj milenec začal vykřikovat:

„Šukej mne pořádně! Vymrdej mi mozek z těla! Jsem tvoje děvka na šukání! Navždy jsem tvá kurva pro potěšení tvé i tvých přátel! Nejsem nic než otrokyně mého Pána!"

Od toho dne není pomalu noc, kdy ho pořádně nevyšukám, a to ani nemluvím o tom, že i přes den si ho vezmu, když se naskytne příležitost.

Dokonce začal nosit dámské spodní prádlo a opět po mnoha letech, vlastně od úmrtí maminky, zářil štěstím.

Dnes jsme si pozvali několik aktivních známých na víkendovou pánskou jízdu, aby si užili do sytosti toho, po čem jejich těla touží. Jsem zvědavý, jaké to bude.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (39 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (37 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (37 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (49 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoGuy Izieu
Věk58

Můžu být rád, že po mně někdo něco občas chce, aspoň existuji. Když ovšem občas po někom něco chci já, neexistuji.

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #7 Odp.: Den otcůGD 2022-06-23 08:44
Endi to jsi mne potěšil Otázkou je zda se líbila tebou zmíněná zkušenost, protože jsi zde tak snad ano. :-) Zajímavé ovšem je také v kolika to bylo poprvé.
Osobně musím se přiznat, že nic takového v mém životě nebylo a celý příběh je čistá fantazie a čirá touha, pravda zcela v obráceném gardu než by se líbilo a ani tato varianta není možná.
Citovat
0 #6 SuperEndi 2022-06-22 22:48
Niečo podobné som naozaj zažil ibaže mne mama neumrela a odišla od otca keď zistila že je bi a kurvou som bol preňho ja..
Citovat
0 #5 Odp.: Den otcůGD 2022-05-03 16:40
Marko pravdu díš. :D Pravda, tahle ta tématika je pro našince všeobecně úzkoprofilové zboží po celém netu, spíše je to zaměřené pro "normálně" zaměřené jedince a většinou se vyskytují u toho pozitivní komentáře. Tady je i na to kolonka a je to stejně i tak stejné jakkoliv jinde. Navíc pro NÁS nehrozí riziko, pro který je vlastně tento typ sexu společensky nepřípustný.
Rozhodně se však nestavím ani do jedné z možných pozic, pokud se to někomu ne/líbí, je to přeci jenom jeho věc.
Citovat
+1 #4 Odp.: Den otcůMarko 2022-05-02 20:28
Oceňujem odvahu a napísanie poviedky s takouto tabulizovanou témou. Myslím, že si našla priaznivcov. Známy robil prieskum medzi gay a bi mužmi a možno by boli mnohí prekvapení, ako veľa je otcov/synov, ktorých práve toto priťahuje ...
Citovat
+5 #3 Odp.: Den otcůGD 2022-04-28 16:21
A opět děkuji za komentáře i zde. :lol:
zmetku tvé omluvy přijímám, ale jsou zbytečné. Každý má jiné preference a konkrétně tohle téma moc lidí zřejmě nebere, s tím jsem i počítal. I tak jsem vděčný za tvou reakci
Aivane díky moc za tvůj komentář. Potěšilo mne, že se někdo ozval komu se to líbí.
Citovat
0 #2 Odp.: Den otcůAivan 2022-04-26 11:38
Díky moc za tohle
Citovat
+7 #1 Odp.: Den otcůzmetek 2022-04-22 18:38
Já prostě incestní téma nemusím, takže nebudu hodnotit...promiň.
Citovat