• Peťo
Stylklasika
Datum publikace8. 1. 2018
Počet zobrazení1817×
Hodnocení3.90
Počet komentářů2

Ako chalan z kresťanskej rodiny som bol vychovávaný v duchu poskytovania nezištnej pomoci druhým. Preto som v posledný rok priemyslovky cez víkendy dobrovolničil v jednom z bratislavských útulkov pre bezdomovcov. Pomáhal som vymieňať posteľnú bielizeň, umýval som dlážku a vydával jedlo. Útulok slúžil výhradne na prenocovanie a cez deň bol opustený. Okrem prenocovania dostali bezdomovci aj večeru a mohli využiť sprchy alebo spoločenskú miestnosť.

Ako vzorný kresťan som sa nezaoberal prvoplánovými vzťahmi a potláčal som svoje sexuálne pudy. Považoval som za detinské, keď spolužiaci chodili očumovať dievčatá do šatne pri prezliekaní na plávanie. Dievčatá o tom vedeli a schválne nezastierali okienko, aby chlapcov provokovali. Práca v útulku ma bavila, hoci to nebola jednoduchá práca. Väčšinou išlo iba o nudnú rutinu, pri ktorej sa človek stretával s utrápenými ľuďmi viac alebo menej vyrovnanými so svojim osudom. Niektorí sa potrebovali vyrozprávať, iní zase mlčali.

Oživenie nastalo v zime, keď mráz vhnal do útulku nové tváre. Začal k nám chodiť jeden bezdomovec, ktorý ma niečím priťahoval. Mohol mať do 50 rokov, ale mal krásne prenikavé modré oči. Jeho mastné vlasy síce neboli dlhé, ale zato strapaté. Bol štíhly a nosil neupravenú bradu a fúzy. Jeho pohľad nebol sklenený, chodil vzpriamene a bolo vidieť, že ho démon alkoholu neovláda. Bol jeden z tých, ktorý nekomunikovali.

Možno by na tom nebolo nič zvláštne, keby jeho vzhľad nevytváral akúsi eleganciu. Tá nedbalosť do seba zapadala a vytvárala vo mne chemickú reakciu. Keď som ho prvý krát stretol, začal som mať v bruchu motýle. Podlomili sa mi kolená a ruky sa mi triasli. S veľkou ťažkosťou som mu naložil na tanier jedlo a ešte chvíľu som ho pozoroval. Lomcovali mnou pocity, aké som dovtedy nezažil. Ochotnejšie som chodieval do útulku, pretože som sa tešil na tie krátke okamihy, ktoré vo mne zanechávali neopísateľný, ale zato krásny zmätok.

V jeden uzimený večer som ho videl, ako zamieril do spŕch. Pretože som mal s vydávaním večere ešte čas, išiel som zo zvedavosti za ním. Zostal som stáť za rohom spŕch a pozoroval som ho pri sprchovaní. Vzrušenie bolo obrovské. Začal som si cez šaty jemne trieť rukou penis. Po chvíli som zažil obrovský orgazmus a nevyhol som sa jemným stonom. Na chvíľu som zavrel oči a užíval si slastné pocity. Keď som ich otvoril, zistil som, že ma bezdomovec pozoruje. Bol prekvapený, pretože zostal stál v sprche bez pohnutia a striedavo sa mi pozeral do tváre a na rozkrok s bielym fľakom. Chytila ma síce panika, ale vyjachtal som zo seba niečo v zmysle, že sa mi od prvej chvíle páči a tieto pocity si nedokážem vysvetliť. Odvrátil tvár, pokračoval v sprchovaní a nevenoval mi už žiadnu pozornosť. Odišiel som s nepríjemným pocitom, že som úchyl, ktorý sa nevie ovládať.

Asi po mesiaci znovu zavítal do útulku. Pri vydávaní jedla mi naznačil, že sa chce so mnou rozprávať. Usadili sme sa teda do kresiel v spoločenskej miestnosti. Nebolo tam síce žiadne súkromie, ale na rozhovor to stačilo. Hodnú chvíľu som hovoril o zmätkoch, ktoré vo mne vyvoláva. Usmial sa a konečne začal rozprávať. Hovoril o tom, ako sa mu nedarilo v podnikaní a postupne prišiel o strechu nad hlavou. Žena a deti od neho odišli a on ostal sám. Pretože dlhoval štátu a bankám veľa peňazí, neoplatilo sa mu pracovať. Skoro celý jeho zárobok si nechal exekútor. Rozprával zaujímavo a inteligentne. Nakoniec ma šokoval:

„Vieš, v ten deň, keď si ma pozoroval v sprchách, som sa chcel zabiť. Nevidel som viac zmysel svojej existencie. Ale začal som o tebe premýšľať a myšlienky o samovražde vyšumeli.“

Jeho rozprávanie som počúval so zatajených dychom. Chcel vedieť, čo k nemu cítim. Rozprávali sme sa dlho do noci. Keď išiel spať, nebol už v spoločenskej miestnosti nikto. Neovládol som sa a pobozkal som ho na ústa. Bozk neopätoval a rýchlo odišiel.

Ráno sa pri mne ešte zastavil a chcel sa ísť prejsť do mesta. Odvtedy sa naše prechádzky mestom stali pravidelnými. Vždy sme o niečom kecali, ale nič viac. Potreboval chápajúceho priateľa, ktorý ho bude počúvať. Ak mal dobrú náladu, držali sme sa za ruky. Nechcel som ho stratiť, preto som nenaliehal. Chápal však, že od tohto vzťahu si sľubujem niečo viac, ako mi je ochotný ponúknuť. V čase, keď rodičia neboli doma, som sa ho snažil pozvať ku mne domov. Vždy slušne odmietol. Keď som sa už vzdával nádeje, sám navrhol stretnutie u mňa doma. Doladili sme čas a stretnutiu už nič nebránilo. Napriek dohode som bol presvedčený, že nepríde. Predpokladal som, že to sľúbil iba v slabej chvíľke súdiac, že mi niečo dlhuje.

Zrazu som začul zvonček a roztriasli sa mi kolená. Išiel som otvoriť, ale to bol iba poštár. Keď som už strácal nádej, prišiel. Sadli sme si spolu a pustili sme sa do chlebíčkov a vína. Čas plynul a dobre sme sa bavili. Zrazu navrhol, že sa chce vykúpať. Ukázal som mu vaňu, dal ručník a mydlo. Čakal som v obývačke a nevedel som, či je to súčasť nejakej hry alebo sa skutočne chcel vykúpať zo zápachu.

Asi po pol hodine ma zavolal. Potreboval umyť chrbát. Vo vani stál pred mnou nahý a nemohol som sa vynadívať na jeho krásne telo. Namydlil som mu plecia a potom chrbát. Vkĺzol som mu s namydlením prstíkom do dierky, ale nijako nereagoval. Otočil sa a pokračoval som v jeho očiste. Namydlil som mu krk a pokračoval prsiami. Zvláštnu pozornosť som venoval jeho bradavkám, ktoré pod mojimi rukami tvrdli. Pokračoval som bruchom a nevynechal som ani pupík. Nakoniec sa mi naskytol krásny pohľad na jeho neupravené chĺpky, pod ktorým sa chvel vztýčený úd. Nebol veľký a ani hrubý. Predkožka sa mu ale s ľahkosťou kĺzala po žaludi a bolo vidieť, že mu sex nie je cudzí. Namydlil som mu chĺpky, potom penis a jemne som s mydlením pokračoval až k semenníkom. Na rozdiel od môjho, bol jeho miešok oveľa dlhší a semenníky mu ovisali. Bolo to neskutočne vzrušujúce. Nakoniec prišli na rad stehná a nohy. Pri ich umývaní som niekoľko krát zavadil hlavou o jeho výbavičku, ale vždy som sa tváril, že je to náhoda.

Zrazu navrhol, že by sme sa mohli vymeniť. Dal som si dole zbytok oblečenia a vkĺzol som do vane. Vodu vo vani sme nemenili, aj keď už nebola čistá a ani veľmi teplá. Pri mojej očiste nebol taký dôkladný, ale pri dierke už áno. Najskôr mi do nej vkĺzol jedným namydleným prstom, potom dvomi a po chvíli to zakončil tromi. Robil to veľmi jemne a precízne, ako by s tým mal skúsenosti. Predkožka na mojom penise sa po žaludi ťažie kĺzala, pretože som bol panic a masturboval som minimálne. Semenníky mi tesne priliehali k telu.

Obliekli sme sa, opäť sme sedeli v obývačke a hovorili sme o svojich pocitoch. Obidvom sa nám to páčilo, hoci sme nemali vyvrcholenie. Pri rozhovore som ho v jednej chvíli pobozkal na ústa a on môj bozk opätoval. Začal mi jemne hryzkať a naťahovať spodnú peru. Po prvý krát som zažil „mokré“ bozkávanie jazykom v ústach druhého. Jeho sliny chutili za mangom. Striedali sme dlhé bozky s krátkymi a intenzívnymi. Telo sa mi triaslo vzrušením. Strhli sme zo seba šaty a pokračovali v bozkávaní. Ako panic som nevedel, čo sa odo mňa očakáva. Bál som sa, že nebudem dostatočne dobrým milovníkom a neuspokojím ho.

Moje obavy sa ukázali ako zbytočné. Pritlačil mi hlavu k svojmu penisu, ktorý som vložil do úst. Hoci nebol dlhý, cítil som ho až kdesi v krku. Vkladal a vyberal som jeho penis z úst, olizoval a sal som jeho obnažený žaluď tak, ako ma usmerňoval. Postupne vlhol a to bolo znamenie, že sa mu to páči. Nakoniec to zakončil výstrekom do úst, alebo skôr do môjho krku. Prvý krát som ochutnal mrdku. Chutila mi za banánom alebo ananásom, nevedel som tú chuť presne zaradiť.

Jeho penis ochabol a on akoby sa prebudil z letargie. Behom chvíľky sa obliekol a ušiel. Nestačil som sa čudovať, čo sa stalo. Pred chvíľkou nám bolo tak príjemne a teraz niekde zmizol. Bol som síce vzrušený, ale nechcel som masturbovať a sexuálne vzrušenie čochvíľa opadlo. Cez víkend sme sa stretli v útulku. Tvrdil, že to bol omyl a len taký úlet. Ukončiť náš vzťah však nechcel, len chcel tomu dať chvíľku času. Pohladil som ho po tvári a povedal, že mu dám toľko času, koľko bude potrebovať. Odvtedy som ho v útulku nevídal.

Náhoda ale splietla naše cesty opäť dohromady. Stretli sme sa na železničnej stanici, kde žobral. Naše pohľady sa opäť stretli a vedel som, že sa s ním musím porozprávať. Kvôli súkromiu sme sa utiahli na záchod. Snažil som sa ho pobozkať, ale odstrčil ma. Vtiahol ma do kabínky a prikázal mi, aby som si dal dole nohavice a predklonil sa. Bol som trošku v šoku, ale plne som mu dôveroval. On si spustil gate k členkom, naslinil si prst a napľul si na žaluď. Najskôr mi do dierky vsunul mokrý prst a chvíľu ma prstoval. Po chvíľke mi do dierky vnikol aj svojim penisom. Bolo to bolestivé, ale dalo sa to vydržať. Po pár prírazoch z jeho penisu explodovala slušná dávka semena rovno do môjho zadku. Vybral ochabnutý penis a mrdka začala vytekala až k semenníkom. Otočil si ma a musel som mu ešte pusou očistiť jeho žaluď do sucha. Natiahol si nohavice a zmizol nevedno kam.

V kabínke som ešte ostal hodinu, aby som vstrebal tie negatívne emócie a mohol medzi ľudí. Nevedel som, čo sa stalo a čím som si takéto zaobchádzanie zaslúžil. Vlak som samozrejme nestihol, ale krvácajúce a s pálivou bolesťou okolo ritnej dierky som sa vrátil domov. Tam som sa osprchoval a prespal som zbytok dňa.

Na druhý deň som sa rozhodol ho ísť hľadať. Prešiel som krížom krážom celé mesto, ale zľahla sa po ňom zem. Bol som na neho nahnevaný a požadoval som vysvetlenie. Doteraz som sa s ním nestretol a to už uplynuli dva roky. Všetko má odpustené. Zasvätil ma do tajov milovania a som mu za to vďačný. Z nášho vzťahu som si zobral to pozitívne a všetko negatívne som z hlavy vypustil.

Svoju záľubu v starších a niečom zaujímavých ľudí som neopustil. Momentálne mám vzťah s 55 ročným ženáčom, ktorý svojej manželke zahýba. Má dvoch chlapcov v mojom veku, ktorý o mne vedia a vôbec im to neprekáža. Len manželka nechápe, prečo manžela vždy rozbolí hlava, keď sa chce milovať. Mám pozitívne skúsenosti s ľuďmi, ktorí majú za sebou búrlivý sexuálny život. Stále nerád masturbujem, ale som šťastný, ak môžem poskytnúť môj zadoček alebo ústa k uspokojeniu niekoho iného.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (16 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk35

- nie som dokonalý milenec,

- nie som kráľom večierkov,

- nedôverujem ľuďom a nevyznám sa v nich,

- ťažko nadväzujem známosti,

ale som čestný a úprimný človek

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #2 Odp.: Dobrodružstvá mladého kresťana - Ako som začínal (1)zmetek 2018-01-08 22:41
Nevím. Je to fikce? je to autobiografické? V obou případech mi to připadá kruté.. jsem, bohužel, stále romantik...
Citovat
0 #1 Snad není na druhém břehuFicklip 2018-01-08 22:25
Příjemné rozptýlení a pokud je to ze života, doufám s Tebou.
Citovat