• Peťo
Stylklasika
Datum publikace14. 1. 2018
Počet zobrazení1524×
Hodnocení3.93
Počet komentářů2

Po neúspešnom vzťahu s bezdomovcom som sa rozhodol opäť začať žiť životom kresťana. Kňaz, ku ktorému som sa obvykle chodil spovedať, bol rodinný známy. Spoveď bola síce dôverná, ale nemohol som si dovoliť, aby sa kňaz pred rodičmi preriekol. Preto som si na spoveď vybral kňaza z úplne inej farnosti. Vstúpil som do spovednice a prežehnal som sa. Kňaz, ktorý mohol mať tak 55 rokov, so záujmom počúval. Na konci mojej spovede sa zamračil a začal ma karhať za moje hriechy. Zakončil slovami:

„Toto u Boha nevybavíme pár modlitbičkami, to chce väčší trest a kajanie sa. Máš len osemnásť a život pred sebou. Zišiel si z cesty, ale neboj sa. Pomôžeme ti znovu nájsť správnu cestu k Bohu. Prídeš ku mne domov zajtra o 18:00, rozumieš?“

Na druhý deň som si to namieril na zadanú adresu. Nevedel som, čo môže kňaz odo mňa chcieť. Nazdával som sa, že budem utierať prah, vysávať a drhnúť hajzlíky. Pri dverách som zazvonil a chvíľu čakal. Privítal ma kňaz zo včera a pozval ma ďalej. V obývačke sedel ďalší kňaz, ktorý, ako som sa neskôr dozvedel, navštevoval kňazský seminár a bol o 3 roky starší odo mňa. Momentálne praxoval na farnosti. Vedel už o mne všetko podstatné.

Po príjemnom rozhovore sme vypili čaj a zjedli sušienky. Starší kňaz začal hovoriť o svojich sexuálnych skúsenostiach, a tých teda nebolo málo. V seminári prišiel o panictvo. Starší študenti si totiž rozobrali mladších a učili ich užívať si život. Kto nechcel, musel zo seminára odísť.

Spomínal, že vyfasoval najlepšieho mazáka v seminári. Mal mierne zahnutý penis a pri análnom sexe výborne dráždil prostatu. Chlapcove neobyčajné zakrivenie si pochvaľovalo aj vedenie školy, veď nakoniec tam ostal aj učiť.

Spomínal, ako starší robili mladším naprieky, ale nikto to nepokladal za šikanu, skôr za odreagovanie sa od každodenného zhonu. Análny alebo orálny sex patrili k povinnostiam mladých seminaristov, pričom starší si už len užívali. Keď mladší dospeli, mali opäť k dispozícií mladých. Fantázií sa medze nekládli. Starší kňaz o svojich skúsenostiach rozprával s určitou nostalgiou, akoby to boli najkrajšie roky jeho života. Povzdychol si, že v súčasnosti sú už semináre iné a nedovolia budúcim kňazom pobaviť sa. Preto je jeho mladší kolega v sexe neskúsený. Chcel by ho zaučiť, okrem kňazských povinností, aj do tajov sexu. Potrebovali na to niekoho, kto v tomto smere nebude úplné drevo.

Priznám sa, že som ostal v šoku. Ani v najhoršom sne som nepredpokladal, že by kňaz pod trestom vykonával sexuálne služby. Počul som už síce o sexe medzi kňazmi, ale nijako ma to nezaujímalo. Mladý kňaz sa mi veľmi nepáčil, hoci bol štíhly, nakrátko ostrihaný a pôsobil veľmi sympatickým dojmom. Na prvý pohľad bol ostýchavý a utiahnutý. Zaujal ma však starší kňaz. S menším bruškom, ale zato pevným zadkom, pôsobil veľmi príjemne. Bol sebavedomý a sršal optimizmom a životnými skúsenosťami. Jeho tvár síce zdobili vrásky, ale tie len dotvárali jeho krásu. Nakoniec ma presvedčili, že to bude príjemné a bude sa mi to páčil. Prisľúbil som teda spoluprácu a dohodli sme sa na nasledujúci deň.

Celé stretnutie som si doma neustále premietal v hlave a vzrušovala ma myšlienka poslúžiť dvom kňazom pri ich sexuálnych hrátkach. Ľahol som si nahý na brucho a penis som začal trieť o plachtu postele. Prestavoval som si pritom staršieho kňaza nahého, ako sa nado mnou skláňa. Neskutočne ma táto predstava vzrušovala. Pred vyvrcholením som ale prestal, šetril som sa na zajtra. Nemohol som ani dospať, tak som sa tešil. Konečne som opäť stál pred vchodovými dverami kňazského úradu, kde ma vítal starší kňaz. Keď sme sa usadili v obývačke, vyzval nás, aby sme sa vyzliekli. Všimol som si, že on sa vyzliekať nechystá, akoby chcel len učiť a nie byť účastný. Trval som na tom, že mladému kňazovi musíme jednotlivé praktiky najskôr ukázať a neskôr sa môže pridať. Nenechal sa dlho prehovárať. O chvíľu bol aj on nahý. Prekvapila ma dĺžka jeho penisu. Bol nielen dlhší, ale aj hrubší ako môj. Semenníky sa mu krásne hompáľali. Vraj vďaka neviazanému sexuálnemu životu v seminári nemá dnes vtáka a gule scvrknuté ako my dvaja.

Bez vyzvania som pristúpil k staršiemu kňazovi a zobral jeho obdarený penis do rúk. Predkožka sa ľahko a bezproblémovo kĺzala po žaludi. Zobral som konček jeho žaluďa do úst, tu ma však kňaz zastavil. Kázal mi ľahnúť si na okraj stola tak, aby som mal hlavu vo vzduchu. Tú som musel mierne zakloniť. Sám som bol zvedavý, čo sa bude diať. Oboma rukami mi chytil hlavu, vtlačil do úst svoj obdarený penis tak, že som ho cítil až v hrdle. Surovo začal prirážať a mňa napínalo na zvracanie. To ale kňaza len posmelilo k ešte tvrdšiemu prirážaniu. Nakoniec sa mi urobil do hrdla a ja som nevedel, či na jeho penise sú moje zvratky alebo pozostatok jeho mrdky. Nie je to síce príjemný pocit, ale prežiť sa to dá. Mladý kňaz iba nechápavo pozeral, bez známky erekcie.

Zoskočil som zo stola a navrhol som ukázať análny sex. Jemne som vyšpúlil zadoček a čakal. Po chvíľke prišiel starý kňaz a začal sa venovať mojej dierke. Po konštatovaní, že chlapi majú radšej užšiu dierku, sa snažil vniknúť. Čoskoro zistil, že to nebude také ľahké. Dierka bola nepoddajná. Doniesol preto akýsi olejíček a pretrel mi ním dierku. Tá nakoniec povolila a síce neochotne, ale predsa vpustila jeho hrubý úd do útrob. Myslel som, že, po skúsenostiach z mladosti, bude trošku jemnejší a ohľaduplnejší. Dierka sa o chvíľu prispôsobila veľkosti údu. Našťastie mu vyvrcholenie trvalo dlhšie a zadoček si mohol sex naplno užiť. O chvíľu napumpoval do môjho zadočku čerstvú dávku semena. Užíval som si, ako mi zo zadku steká jeho teplá mrdka po stehnách. Kňaz z dierky kúsok mrdky utrel rukou a dal mi ju ochutnať. Príjemná ovocno – pyžmová príchuť mi spríjemnila chvíľkový oddych. Mladý kňaz, ktorý všetko pozoroval z diaľky, pristúpil a tiež si odobral mrdku zo zadočku. Evidentne mu chutila, pretože si znovu nabral. Stál som tam s rozmrdanou a našpúlenou dierkou. Apetít mladého kňaza si všimol aj starý kňaz, ktorý pritlačil jeho hlavu k mojej dierke a kázal zbytok vylízať. Zrazu som mal zadoček pekne suchý a mladík sa zalizoval až za ušami.

Všimol som si, že penis mu stojí ako svieca. Pritiahol som si ho k sebe a začal som skúmať jeho úd. Predkožka mu išla za žaluď síce trochu ťažšie, ale nebolo to nič, čo by poriadny tréning nedal do poriadku. Z jeho vzrušenia sa dalo usudzovať, že si to užíval. Začal som mu honiť a po pár pohyboch mi striekal rovno na hrudník. Nabral som mu na dva prsty a začal ho kŕmiť. Nakoniec mi tu mrdku z hrudníka aj zlízal. Bol som už unavený, ale chcel som sa pokochať ešte jeho zadočkom. Roztiahol som mu polky a bolo okamžite vidieť, že je panic. Vzdychal vzrušením, keď som mu olejíčkom pretieral jeho dierku. Vkĺzol som mu do nej najskôr jedným, neskôr dvomi a postupne tromi prstami. Pri masírovaní prostaty začalo semeno samovoľne vytekať z jeho penisu. Síce som to nikdy predtým nerobil, ale nebolo to žiadne umenie. Mladý kňaz sa oddával príjemným pocitom, vzdychal a stonal. Znovu som mu chytil jeho penis a začal som mu sať a lízať žaluď. Veľmi rýchlo ma čakala zaslúžená odmena v podobe čerstvej dávky mrdky v mojich ústach. Chutila trochu inak, ako mrdka starého kňaza, ale chuť bola príjemná.

Za chvíľu prišiel starý kňaz, ktorý nás pozoroval. Chcel vyskúšať moju mrdku, čo som však odmietol. Odopieral som si príjemné pocity z vlastného vyvrcholenia ako trest za moje hriešne správanie. Bol som predsa katolík, a ak sa nebudem kajať, nebudú mi hriechy odpustené. Rozlúčili sme sa a dohodli sme sa, že v prípade potreby si ešte zavoláme. Zatiaľ si v sexe vystačia sami.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (19 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (22 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk35

- nie som dokonalý milenec,

- nie som kráľom večierkov,

- nedôverujem ľuďom a nevyznám sa v nich,

- ťažko nadväzujem známosti,

ale som čestný a úprimný človek

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #2 ...ednif 2018-01-29 21:20
zajímavé, velmi zajímavé
Citovat
0 #1 Odp.: Dobrodružstvá mladého kresťana - Spoveď (2)zmetek 2018-01-16 23:00
Musím. Nějak to cítím, že musím komentovat, když to nikdo neudělá. Jo tenhle díl mne zaujal - nevím, zda se mi líbil, ale zaujal. Takže děkuju. A ještě jednou - děkuju za snahu.
Citovat