• Peťo
Styltvrďárna
Datum publikace24. 1. 2018
Počet zobrazení2878×
Hodnocení3.31
Počet komentářů3

Po milovaní sa s kňazmi som si sľúbil, že už konečne budem žiť vzorový život kresťana. Ako trest za predchádzajúce zlyhania som sa rozhodol úplne vylúčiť zo svojho života masturbáciu. Ubehol týždeň, potom ďalší a začal som sa cítiť osamelo. Potreboval som niekoho, kto by ma bez otázok pretiahol. Keď sa zvečerilo, zobral som auto a v teplý letný večer som sa išiel prevetrať. Blúdil som po Bratislave a rozmýšľal nad svojim životom. V tom som na Krížnej, známej to Bratislavskej ulici videl stáť prostitútky. Zastavil som a zaujímal sa, či nemajú pre mňa solídneho pána na pobavenie. Volali svojmu pasákovi. Po pár minútach k nám zavítal asi 45 ročný cigán štíhlej postavy s brčkavými vlasmi. Nevyzeral bohvieako, ale aspoň inteligentne a chcel sa dohodnúť. Dokonca mal aj miesto, kam si môžeme ísť užiť. Išli sme smerom na Senec a odbočili sme na poľnú cestičku. Bol tu senník a krásne teplá noc dodávala tú pravú romantickú atmosféru pre milovanie. Dohodli sme sa, že mi omrdá zadoček, až si nebudem schopný sadnúť. Ak budem spokojný a vymyslí aj niečo netradičné, dostane trojnásobok bežnej gáže. Všetko som chcel robiť bez gumy, lebo ako pravý kresťan gumu odmietam.

Vyzliekol som sa a ľahol som si na starý plesnivý matrac pri senníku a čakal na cigána, ktorý sa išiel vymočiť. Zrazu som za hlavou počul akýsi zvuk a už som ho chcel pokarhať. Boli to však traja nahí cigáni, ktorí sa neočakávane vynorili z lesa. Kým som stačil čokoľvek urobiť, priľahli ma.

„Vraj chceš tvrdý sex, hovoril brácho,“ konštatoval jeden z nich.

Prikývol som a už som vedel, že som v dobrých rukách. Prestal som sa brániť a snažil som sa uvoľniť. Boli škaredí ako „cesta do roboty“, ale to som nepokladal v tej chvíli za podstatné. Jeden z nich mi pokrčil nohy a roztiahol polky. Mal tak výborný výhľad na moju dierku, ktorá bola už od pavučín. Zaujúkal som, keď mi do nej začal nasucho strkať štyri prsty, ale nemal som šancu, aby ma tu niekto počul. Robil to amatérsky, akoby po prvý krát v živote.

Vymenili sa a konečne sa začal mojej dierke venovať niekto, kto tomu aj rozumie. Vytiahol niečo biele, čo pripomínalo sadlo. Postupne mi zadoček rozťahoval. Keď usúdil, že už je dosť roztiahnutý, strčil mi tam svoj penis a musím uznať, že to naozaj robil profesionálne. Namiesto prirážania, vždy penis celý vytiahol a znovu ho do dierky vsúval. Zažíval som intenzívne slastné pocity v zadočku a v duchu som ďakoval všetkým svätým. Kombinoval penis s dvoma prstami a dokonale mi vypĺňal dierku. Všimol som si, že sa začal hrať aj s mojimi semenníkmi. Veľmi jemne ich masíroval, stláčal a snažil sa ťahať miešok viac od tela. Zažíval som síce miernu bolesť, ale v kombinácii s análnym sexom bola bolesť príjemná. Užíval som si to a dýchal som plytko a nepravidelne. Niekedy som skríkol rozkošou.

Ďalší dvaja kľačali pri mojej hlave, kde mali dobrý výhľad a udivene sa pozerali. Predpokladal som, že sa svojmu budúcemu remeslu iba učia. Jednému som zobral jeho penis do úst a začal som mu jemne hryzkať a sať žaluď. Videl som, ako mu rozkošou pracovali lícne svaly. O chvíľu už striekal svoju mrdku do mojich úst. Ľahol si na seno a zamrmlal niečo v duchu, že to bol jeho najlepší sex. Druhý cigán, ktorý stále kľačal pri hlave, vyhlásil, že musí močiť. V slabej chvíľke a v príjemnom opojení pocitov som ho požiadal, aby sa vymočil priamo na mňa. To prekvapilo všetkých troch. Podľa môjho želania mi začal močiť na hrudník, potom na brucho, pupok a išiel smerom k môjmu penisu a zadočku. Hodnú chvíľku močil na odhalený žaluď môjho penisu a moč stekal okolo dierky na matrac. Bolo to nesmierne vzrušujúce a všimol som si, že to vzrušuje aj jeho. Za chvíľu na mňa striekal nielen moč, ale aj svoju mrdku. Ľahol si na seno k cigánovi, ktorému som pred chvíľou fajčil vtáka.

Cigán, ktorý sa predtým intenzívne venoval mojej dierke, pokračoval. Začal mi moč a mrdku kamaráta masírovať do odhaleného žaluďa. Zmes mi roztieral po semenníkoch a nezabudol ani na dierku. Bol to vzrušujúci pocit, aký sa nedá opísať, ale iba zažiť. Po chvíľke začal cigán opäť vnikať do mojej dierky. Teraz už penis nevyberal, ale tvrdo ma šukal. Prirážal takou silou, že ma museli jeho dvaja kumpáni držať, ináč by som spadol z matraca. Po chvíli som cítil, ako sa jeho mrdka rozlieva mojou dierkou. Vybral ochabnutý penis z môjho zadočku a opäť mi začal stláčať semenníky, tento krát silnejšie. Začínal som protestovať, ale rýchlo som si uvedomil, že tu sa reklamácie nepodávajú. K mojej dierke pristúpil druhý a začal ma šukať tak intenzívne, ako ten predo mnou. Mal ale oveľa hrubší penis a jeho vniknutie nebolo bezbolestné. Nocou sa tiahol zvuk mľaskajúceho penisu, ako si razí cestu do môjho zadku. Pred vyvrcholením si ho vybral a vystriekal sa mi do pusy. Posledný zmrd si začal honiť svojho macka pár centimetrov od mojich úst. Zavrel som oči, otvoril ústa a túžobne som očakával ďalšiu dávku mrdky. Už som ju cítil v ústach, keď som zistil, že do pusy mi neprúdi semeno, ale jeho moč. Veľkú dávku som prehltol, niečo vypľul.

Bol som celý pomočený, všade som mal mrdku a páchol som ako tchor. Dierka ma pálila ako nikdy predtým a bola roztiahnutá, že by sa mi do nej vošla aj celá päsť. Cigán, ktorý sa neustále hral s mojimi semenníkmi ešte pritvrdil a už to bolo naozaj bolestivé. Silno mi ich stláčal, uvoľňoval a snažil sa ich odtiahnuť čo najviac od tela. Tvrdo a hlavne rýchlo mi začal sťahoval predkožku až pod žaluď, dokonca som sa obával poranenia. Prečo to robí, som pochopil veľmi rýchlo. Pumpovanie semenníkov v kombinácii s tvrdou masturbáciou spôsobilo taký orgazmus, aký som ešte v živote nezažil. Vystriekal som celú zásobu mrdky, ktorú som musel z matraca zlízať. Vôbec mi nevadilo, že som lízal všetko, čo v tom matraci bolo vsiaknuté.

Po chvíli cigáni zmizli a zjavil sa pasák, s ktorým som dohadoval kšeft. Musel na mňa čakať, kým som chytil dych. Vôbec som sa neobliekal, ale krívajúci a nahý som nastúpil do auta smerom do Bratislavy. Mal som si problém sadnúť za volant, pretože riťka ma neskutočne štípala. Celú cestu zízal pasák na môj ochabnutý odratý penis a jemne fialové semenníky. Sex som si pochvaľoval a bol som rád, že splnil, čo sľúbil. Na Krížnej som mu zaplatil 500,-€, vymenili sme si kontakty a rozlúčili sa. Ešte dlho som sa z toho príjemného zážitku nevedel spamätať. Celé telo ma bolelo a tak som si dal studenú sprchu. Prespal som dva dni, ale tento zážitok naozaj stál za to.

Na moje prekvapenie mi o pár dní volal pasák, že si ma jeho brat chválil. Vraj rozbiehajú nejaký kšeft v zahraničí a potrebovali by šikovné kurvičky, akou som bol aj ja. Dosť ma to urazilo a chcel som hovor ukončiť. Začul som ešte slová: „všetko máme natočené…“

Okamžite som spozornel a hlavou mi preblesklo, čo by znamenalo, keby sa to okolie dozvedelo. Môj život by sa rozpadol, kongregácia by ma exkomunikovala a rodičia by ma vyhodili z domu. Dohodli sme si stretnutie, kde sme chceli rozobrať možnosti. Sadol som do auta a išiel k senníku. Všetko tam bolo tak, ako som si pamätal, dokonca aj starý matrac. Zo stretnutia som sa dozvedel, že v Nemecku majú klienta, ktorý si rád užíva tvrdší sex s chlapcami. Platí na ruku 3.000,-€ mesačne s tým, že strava a nocľah je zaistený. Druhou možnosťou bola akási forma výpalného. Za mlčanie som mal platiť 400,- € mesačne. Po priemyslovke sa mi ušla práca za pásom vo Volkswagene, kde som zarobil necelých 800,-€ v čistom a z tohto príjmu som výpalné už platiť nedokázal. Nechal som si teda čas na rozmyslenie a požadoval som kópiu videa, aby som si bol istý, že neklame.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (14 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk36

- nie som dokonalý milenec,

- nie som kráľom večierkov,

- nedôverujem ľuďom a nevyznám sa v nich,

- ťažko nadväzujem známosti,

ale som čestný a úprimný človek

Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

0 #3 Ďakujem za komentárePeťo 2018-02-03 12:25
Veľmi si cenním každý názor, či už je pozitívny alebo negatívny. Nad každou poviedkou som strávil viac ako 3 hodiny a nebolo to vždy jednoduché. O ďalšom vývoji poviedky som chcel dať hlasovať tak, aby čitatelia rozhodli o pokračovaní. Keďže však 3. diel nenaplnil očakávania, nebudem v sérii pokračovať.
Citovat
+1 #2 ...ednif 2018-01-29 21:22
:-) :-) :-)
Citovat
+1 #1 Odp.: Dobrodružstvá mladého kresťana - Ako som sa stal kurvičkou (3)zmetek 2018-01-27 22:54
Nevím. Nevím. Nevím. Mám pocit, že si zasloužíš komentář, protože se fakt snažíš. Za to děkuji. Možná to nakonec bude doopravdy hezký příběh...Palec držím a děkuji
Citovat