• HRÁŠEK
Styltvrďárna
Datum publikace3. 12. 2020
Počet zobrazení3396×
Hodnocení4.43
Počet komentářů8
Soutěžsoutěž 2020

ŠAMAN

Kdysi tu nebylo nic jiného než montážní dok na opravu vesmírných plavidel. A jediným místem, kde mohl člověk uhradit pár kreditů, byl automat na kávu. Až mnohem později tu udělali výzkumnou laboratoř a teprve asi před dvaceti lety kohosi napadlo, že by se tu mimo vesmírné základny mohl vybudovat i hotel. Znudění lidé jistě rádi zaplatí za možnost pobytu ve vesmíru. A pokud bude mít hotel podobu kosmické lodi rotující okolo základny, bude to o to lákavější. Ale lidé se chtějí bavit. Vyhlídková paluba je zajímavá, ale i to se časem omrzí. A tak jednu z palub vymezili pro holografické herny. Ukázalo se to jako dobrý tah.

***

Mladý muž, oblečený jen do bederní zástěrky, vyšel z chýše postavené z větví a sešitých kusů kůže. Dnešní hostina je i na jeho počest. Našel tak velké stádo vysoké, jaké tu nikdo nepamatuje. Skolili hodně zvěře.

Hodil psovi kus masa, aby se zabavil a nešel za ním. Dnes chtěl být sám. Protože nešel stopovat zvěř, ale lidi…

Došel až ke skalám a obratně začal stoupat vzhůru. Svaly na nohou i pažích se mu brzy leskly potem, ale on stoupal stále výš. Konečně byl na vrcholu a s těžko potlačovaným vzrušením se rozhlédl po okolní krajině. Zvířata ho ale nezajímala. Na malé vyvýšenině, tak o dva metry níž, na kterou nebylo mimo jeho místa prakticky odnikud vidět, leželi dva nazí muži. Milovali se. I když… Mladší z nich, s vlasy dlouhými skoro jako dívka, ležel na zádech. Na krku měl široký obojek a k němu připoutaná zápěstí. Pod koleny měl silné popruhy a ty byly upevněné k mladým stromkům tak, že měl pokrčené nohy roztažené do stran. Muž, který na něm ležel, byl do hněda opálený a ozdoby, které odložil, prozrazovaly, že jde o šamana. Jeho nahý zadek se pravidelně pohyboval, jak pronikal do spoutaného mladíka. Ten se bránil a hlasitě naříkal, ale bylo vidět, že šaman umí víc, než jenom míchat kouzelné lektvary. Dokonce se zdálo, že mu to zmítání a kroucení jeho oběti vyhovuje. Sevřel mu pevně hlavu a začal ho líbat. Stopař viděl, jak se dlouhé vlasy rozlétly, když mladík cukal hlavou. Šaman si ale rychle poradil. Omotal si jeho vlasy okolo zápěstí, a tak mu hlavu dokonale znehybnil. Vtlačil mu jazyk do pusy a dál si už dělal, co chtěl. Mladík pod ním sice cosi mumlal, ale příliš platné mu to nebylo. Ostatně šaman byl minimálně třikrát silnější než on. Jeho pohyby se teď zrychlily a on začal tvrdě přirážet. Stromky, ke kterým svou oběť připoutal, se začaly třást jako ve větru. Stopař dobře viděl, jak se šamanův nahý zadek stále rychleji zvedá a zase klesá, jak vnikal do zajatce. Konečně zvedl šaman hlavu a vyrazil hlasitý, jásavý výkřik. Nebylo pochyb o tom proč…

Znásilněný mladík ležel tiše, možná přemítal, jestli ho jeho přemožitel zabije, nebo jenom zavře a zítra zase přinutí jeho tělo, aby ho přijalo a poskytlo mu ukojení.

Šaman mladíka zbavil pout na nohou, a rázným pohybem ho zvedl. Počkal, až se rozchodí, a odvedl ho k potoku. Tam opláchl sebe i jeho a zase ho přivedl zpátky na místo, kde ho před chvílí přinutil k poslušnosti.

"Klekni."

Chlapec okamžitě poslechl. Šaman sáhnul do váčku pohozeného bokem a vylovil cosi lesklého. Stopař viděl, jak tu věc vtláčí do mladíkovy vystrčené zadnice. Podle toho, jak zajatec křičel, to bylo všechno, jenom ne příjemné. Ale šaman ho tvrdě pleskl po vystrčeném zadku.

"Neumíš poslechnout?!"

Zajatec přestal uhýbat, i když křičel dál. Konečně ta věc zmizela v jeho nitru. Ale šaman nebyl ještě spokojený, tlačil tak dlouho, dokud neměl celý prst v mladíkovi.

Stopař popolezl, jak nejblíž si troufal. Viděl, že zajatec něco říká, ale nerozuměl. Šaman pokýval jen hlavou. Odněkud vylovil bubínek, pomohl mladíkovi vstát a pak poručil:

"Tancuj!"

Začal klepat na bubínek a nahý zajatec se snažil trefit do rytmu, který se stále zrychloval. Protože měl pořád ruce upevněné k obojku, kolíbal se jako medvěd. Ale to stopaře zaujalo mnohem míň než to, co se dělo s jeho penisem. Jak se klepání na bubínek zrychlovalo a zrychlovalo se i mladíkovo kolébání, začal se mu penis zvedat. Za chvilku už byl v plné erekci. A stopař taky…

"Rychleji!" poručil šaman a zrychlil rytmus bubnování.

"Rychleji. Poskakuj!"

Nahý mladík poslechl. Stopař dobře slyšel, jak těžce oddechuje a pak začal sténat. Žalud se mu leskl a na špičce se objevila velká bílá kapka.

"Prosím, můj pane, prosím…," vzlykal mezi poskakováním.

Šaman ukázal konečně na zem. Chlapec se položil na záda s nohama tak široce rozevřenýma, jak to jen dokázal. Muž vzal do ruky podlouhlý válec, nasadil ho na chlapcův ztopořený penis a rychle s ním začal pohybovat. Zároveň vzal do ruky mladíkova varlata a začal je hníst. Chlapec dal okamžitě nohy k sobě. Jako by čekal jenom na to, šaman mu je zase spoutal a roztáhl tolik, kolik to jen bylo možné. Pak pokračoval v předešlé hře. Jedna ruka pevně sevřela podlouhlá plná varlata, druhá rychle pohybovala tou podivnou věcí, ve které byl mladíkův penis. Nahé tělo se bezmocně chvělo a šaman se znovu vzrušil… Počkal ale, než chlapec pod jeho rukama vyvrcholí. Když se z jeho hrdla ozvalo hlasité sténání, nahé tělo sebou začalo rytmicky škubat, sevřel pevněji válec okolo jeho penisu a začal mu varlata mnout přece jenom poněkud jemněji. Sténající chlapec se udělal.

A stopař taky.

Jediným pohybem muž z chlapce vytáhl to, co mu předtím vsunul do zadku. Výkřik bolesti vyvolal šamanovu nespokojenost.

"Musíš se to naučit a zvyknout si na to. Dnes večer s tím budeš spát! Já tě to naučím, neboj se."

A popošel k zajatcově hlavě. Dal mu čehosi napít a pak mu do pusy vtlačil svůj penis. Stopař viděl, jak se zajatec dáví, ale taky viděl, jak se šamanův dlouhý penis začal lesknout. Tekutina, kterou měl mladík v puse, se roztírala po šamanově nástroji. Ten zase přešel, klekl mezi zajatcovy roztažené nohy a znovu ho znásilnil. Zajatec naříkal, ale už se nebránil.

Stopař téměř bez dechu pozoroval to vzrušující divadlo. Ani si neuvědomil, že v ruce svírá vlastní penis a dělá si dobře.

Ti dva dole skončili a šaman mladíka zase odvedl k vodě a opláchl ho. Povolil mu obojek, zápěstí mu svázal k sobě a za pomoci řemenu ho uvázal k vysoké větvi. Sáhl do kabely, vylovil váček ze ztvrdlé kůže a vložil do něj zajatcovo nádobíčko a pevně to popruhem upevnil okolo jeho pasu. Na prosby, aby to nedělal, nijak nereagoval.

"Jestli to ráno nebude tak, jak jsem to teď uvázal, tak si mě nepřej!"

"Ano, pane," špitl mladík.

"No proto!"

Muž rozhrnul křoví a za ním byla malá chýše, tak sotva pro většího psa. V rohu postel, podlouhlý stůl a uprostřed cosi jako sedlo na koně, ale z něj trčel vzhůru dokonale vytvarovaný umělý penis. Šaman přinutil vzpouzejícího se mladíka obkročmo se nad to postavit a sedlo náhle začalo stoupat vzhůru. Šaman potřel náhradníka čímsi kluzkým a sedlo zase začalo stoupat. Stopař, skrytý v křoví, bez dechu sledoval to divadlo. Slyšel, jak mladý zajatec vyjekl, když se ta věc začala násilím nořit do jeho těla. Sedlo se zastavilo, až když měl nohy asi deset centimetrů nad zemí, takže se nemohl nadlehčovat. Muž mu ruce znovu připevnil k obojku a měl se k odchodu.

"A buď tu hodný. Večer se přijdu podívat, jak jsi poslouchal, a zase budeme cvičit. Uvidíš, že z tebe udělám toho nejposlušnějšího otroka na světě. "

Když si byl stopař jistý, že je šaman pryč, vylezl z křoví a tiše, jak to uměl jenom on, se připlížil k chatě. Mladík seděl na svém mučícím nástroji a tiše fňukal.

Proč neseskočí? napadlo stopaře. Přivázaný nebyl. Bojí se snad, že se šaman vrátí, aby ho zkontroloval? Možná má už nějakou špatnou zkušenost. Podle toho, co tu dnes viděl a co viděl minulé tři dny, šaman ho znásilňoval už jistě delší dobu, musí být celý bolavý a ještě sedí tady s tím v zadku. Musí se šamana pořádně bát, když tak poslouchá. Neslyšně přešel k nízkému vstupu. Zajatec uviděl stín a honem se posadil rovně, protože předtím se trochu svezl na bok, do úlevové polohy.

"Co tu sakra děláš? Jak si dovoluješ nás šmírovat?"

Sevření krku bolelo a jasně upozornilo, že ten, kdo ho drží, je člověk z masa a kostí, nikoliv hologram jako to všechno okolo.

"Jak se jmenuješ?!"

"Dan," špitl mladík.

Muž klikl na nenápadný výstupek na zdi domku a všechno okolo zmizelo. Stopař na sobě měl zase uniformu stevarda, muž civilní oblek a zajatec… zajatec byl dál nahý a seděl v pozoru na sedle s umělákem. Už nekňoural, ale vypadal, že ještě chvilku a začne se smát nahlas.

"Všimli jsme si už předminule, že se na nás díváš. A když jsi přišel zas a zas, tak jsme si říkali, že ti připravíme malé překvápko. Ty nevíš, že tohle se nesmí?" zeptal se muž přísně.

"Já si ponejprv myslel, že… no, já vlastně ani nevím. A pak už jsem nemohl přestat."

"Jak dlouho sem chodíš?"

"Asi měsíc. Ale vás jsem viděl asi jenom pětkrát. Opravdu."

"Kde pracuješ?"

"Na vyhlídkové palubě pro turisty."

"Koukám, že jsi stevard. Jak to, že neznáš předpisy? Žádné špiclování osobních aktivit."

"Znám…," špitl stopař.

"Tak už ho nech. Asi se mu to líbilo, když tak koukal. Reál je reál, že jo? Kam se hrabou filmy, co?" zastal se ho zajatec, proti všem pravidlům hologramových her ještě pořád nahý a na sedle.

"Jak to, že nemáš zpátky šaty?" podivil se stevard.

"Protože je nahý doopravdy. A co ty se o nás tak zajímáš. Chtěl bys to zkusit být zajatec, co?"

Mužův hlas už nezněl zle. Spíš trochu posměšně. Když viděl, jak má mladík napnuté kalhoty v rozkroku, bez obalu mu do nich sáhl. Když se nebránil, rovnou mu je stáhl, popadl ho pod pažemi jak děcko a posadil na stůl. Kalhoty mu stáhl úplně, položil ho a rozevřel mu kolena.

Jemně mu promnul varlata. Pak pevněji. Několikrát mu přetáhl předkožku a díval se, co to s mladíkem udělá. Ten si vzpomněl, jak zajatec naříkal, a dostal strach. Ale mužova ruka ho zkoumala sice pevně a značně majetnicky, ale nebolelo to. Přesto sebou škubnul leknutím, když mu bez varování sáhl dvěma prsty hezky hluboko do zadku.

"Lež!" zaznělo přísně.

A tak ležel. Ani ho nenapadlo neposlechnout. A muž si to okamžitě uvědomil. Tu povolnost, tu poslušnost. Muž zatlačil tentokrát už hezky tvrdě a nahmátl prostatu. Zatlačil proti ní nahoru a bez ohledu na mladíkovo sténání po ní několikrát přejel bříšky prstů. Uvědomil si, že mladík je víc než jen poddajný. Je to sub se vším všudy. On potřebuje Pána. Potřebuje někoho, kdo bude hrát dominantní roli, aby on mohl hrát roli otroka. Ale, že je tak sevřený? Že by…?

Překvapeně zvedl oči a jeho pohled se střetl s mladíkovým. Ten jenom zavrtěl hlavou. Jako by říkal: nikdy s nikým…

"Tak dobře. Jestli chceš, za hodinu přijdi do naší kajuty. Tam se domluvíme. Tady máš číslo."

Pak muž pomohl nahému zajatci seskočit ze sedla a podal mu hromádku vzorně poskládaného oblečení. Prošli dveřmi z hologramové herny ven a stevarda nechali sedět bez kalhot na desce stolu. Rychle seskočil a oblékl se.

Hodinu na to ležel nahý na vyšetřovacím stole a díval se, jak si šaman natahuje vyšetřovací lékařskou rukavici. Pokrčené nohy měl roztažené a přikurtované. Za hlavou mu stál mladík, který si hrál na zajatce, a pevně mu držel ruce. Přesto, že se u sebe důkladně vykoupal, šaman bez sebemenšího zájmu o jeho protest, mu před chvílí do zadku zasunul pěkně hluboko silnou silikonovou trubičku a ostrým proudem vody ho ještě propláchl. A ještě jednou. A on poslušně klečel ve sprše a držel. Tím byly karty jaksi rozdány. Rozhodl se poslouchat na slovo. A muž bude jeho Pán.

Pak ho muž přikurtoval k vyšetřovacímu stolu.

"Nerozmyslel sis to?"

"Ne, Pane."

Stočil oči k Filipovi, svému novému kamarádovi. Ten byl už zase nahý, jenom ptáčka měl v kleci. Vysvětlil mu, že má zákaz honění, musí počkat na svého pána a poprosit. A hlavně si to musí zasloužit. Třeba tím, že chodí nahý.

"Neboj, prostě jen poslechni, co ti Pán řekne. Hlavně se nesmíš bránit, to nemá rád. Křičet můžeš, kolik chceš," a povzbudivě se usmál. Dan nevěděl, na kolik je to legrace a na kolik to myslí vážně. Přesto si nemohl nevšimnout, že nohy má přikurtované doopravdy, ne jenom jako…

Ucítil, jak se mu okolo varlat obemkl pruh kůže a vzápětí jak k němu šaman připevňuje závaží. Varlata se tou tíhou okamžitě prověsila. Zabolelo to.

Muž si něco chystal a nechal ho, aby si zvykal na padáček se závažím.

Na silikonový dilatátor, sestávající s jemných korálků, nakapal znecitlivují olejíček a nic netušícímu Danovi ho zavedl bez varování a bez ptaní do žaludu. Chlapec vykřikl leknutím i tím, jak to zabolelo. Filip mu pevněji sevřel zápěstí, sklonil se k němu a zašeptal:

"Už jsi zapomněl? Velký šaman se poslouchá na slovo. Nebude se tě ptát, prostě udělá, co chce."

Přesto, že nezapomněl, že má nohy v kurtech, pokusil se dát kolena k sobě. Nešlo to. Místo toho ucítil, jak mu ta věc vniká hlouběji a hlouběji do žaludu a pak i do penisu. Bolelo to. Ponižovalo ho to. Líbilo se mu to. Tiše fňukal. Muž si ho nevšímal, řetízek kuliček povytáhl, znovu pokapal a zavedl jemným krouživým pohybem zpátky do penisu. Otáčel hračkou a čekal, až Dan přestane. Když se trochu uklidnil, zase ji vytáhl a vzal do ruky jinou. Z chirurgické oceli. Zakončenou trochu větší kuličkou a kroužkem, kterým se upevní okolo žaludu a zabrání vyklouznutí. Kulička, minimálně pro začátečníka, vyvolává velmi nepříjemný pocit, i když ne přímo bolest. A o to mu šlo. Potrápit Dana ještě dřív, než ho vezme do holografické herny. Na kosmické výletní lodi jich bylo několik a on si rád některá témata objednával jen sám pro sebe a svého subíka. Teď měl tedy dva a to dávalo i více možností.

Zvedl mu ptáka a pomalu i když nezastavitelně začal hračku zavádět tam, kam patřila. Viděl, jak Dan drápovitě roztáhl prsty a jak propnul kotníky.

"Prosím, ne, to bolí."

Šaman se usmál, hračku vytáhl a odložil. Sklonil se nad Dana a pohladil mu husté hnědé vlasy. Ani náhodou nemínil přestat. Hra se jen prodlouží a malinko oddálí.

"Ale jdi, to není pravda. A neboj se, už to bude, věř mi a nech ně pracovat."

Znovu hračku vzal a kulička vklouzla po namazané cestičce zpátky do Danova žaludu a dál do protisměru. Obratně mu přetáhl kroužek přes hlavu penisu, a hračku tak zajistil proti vyklouznutí.

Ozval se tichý vzlyk.

"Ale jdi, už jsi přece velký kluk. Už je to, už. Ale musíš se naučit, že nikdo jiný mimo mě už ti honit nebude. Hlavně ne ty. Musíš si na zvyknout. Jasné?"

"Ano, Pane."

"Hodný kluk."

Šaman Dana pohladil a mrkl na Filipa. Ten zase sevřel Danova zápěstí a pro toho to bylo upozornění, že se chystá další nepříjemný zážitek.

Ucítil mužovy prsty, jak si razí cestu jeho svěračem. Muž tedy rozhodně netroškařil a vsunul mu do vyšpulené zadnice prsty rovnou tři a začal Danův vstup důkladně rozcvičovat a promazávat. Pak se v jeho ruce objevil stejný vibrátor, jaký vnutil v holografickém světě Filipovi. Jen trochu užší. Zatím. Přiložil jeho špičku k rozetě a trpělivě začal prorážet její křečovité sevření. Když byl částečně uvnitř, klepl po ovladači a velikost vibrátoru se zvětšila. Napětí v rozetě se zvětšilo taky. Dan vydechl překvapením. Muž znovu zatlačil, Dan zasykl a vibrátor zase nabral na objemu. Další posun, teď byla hračka přesně z poloviny zasunutá a jen protitlakem by ji Dan už ze sebe nedostal. Mimo to, Pán mu ji držel. Dan ucítil, jak ta věc v něm roste a tvrdě, bolestivě mu roztahuje zatím nedotčenou rozetu. Okamžitě začal tlačit proti. Viděl Pánův spokojený výraz. Filip bolest jen hrál, ale tenhle nedotčený, nezkušený mladíček se bránil doopravdy.

"Filipe, přivaž mu ruce a pojď sem."

Filip obemkl Danova zápěstí úvazy a šel k Pánovi.

"Sundej mu padák."

Filip odepnul popruh okolo varlat a dal ho bokem. Na osvobozená varlata mu navlekl vibrační kroužek.

"Postav ho."

Chlapec se bez zaváhání sklonil nad Danem a vzal ho do pusy. Dan překvapením vydechl. Filipovi bylo jen málo přes dvacet, ale v tomhle umění ho Pán vycvičil víc než dokonale. Ten zatím čekal, dokud neviděl, že Dan je tak zaujatý tím, co mu dělá Filip, že přestal dávat pozor. Rozvinul teď vibrátor do jeho skoro plné velikosti a naříkajícímu Danovi ho začal pomalu, aby to trvalo delší dobu, vtláčet do zadku. Zastavil se, až když kroužek, pokrytý oblými výstupky, byl sevřený růžicí svěrače. Pak ho spustil a zároveň i kroužek na Danových varlatech. Spoutaný chlapec sebou vyděšeně začal cukat. Násilím nepřirozeně roztažený svěrač palčivě bolel. Ale masáž rozety byla příjemná. Brnící varlata určitě nebyla nic, co by chtěl zažít ještě někdy jindy. Ale to co mu dělal Filip, to bylo úžasné. Muž dal Filipovi na starost vibrátor, vzal jiný a přiložil ho k dilatátoru, na který už Dan málem zapomněl. Pak zatlačil spodní vibrátor do Danovy zadnice, jak nejhlouběji to šlo, a kroužek na něm teď místo svěrače začal kroužit po prostatě.

Dan se pod náporem orgasmu prohnul doslova do oblouku. Jako by mu do těla bušil elektrický proud. Sevřel se okolo vetřelce v křeči, jakou ještě nikdy nezažil. Cítil, jak mu cuká hluboko v zadku a ve varlatech a jak stříká v pravidelných stazích, protože Pán mu hračku z ptáka už vytáhl. Stříkat i s hračkou se teprve bude muset naučit… Teď klesl totálně vyčerpaný zpátky na vyšetřovací stůl a těžce oddechoval.

Čekal, že mu to všechno dají pryč, ale to se mýlil. Filip mu sundal jenom masážní kroužek. Pán přepnul vibrátor na jemné vrnění a znovu mu do žaludu vsunul korálkový dilatátor, aby mu ho tentokrát zasunul podstatně hlouběji, a pomocí silikonové ohlávky hračku zase zajistil. Pak vzal do ruky ovládač a znovu zvětšil objem vibrátoru. Tiché sténání vzal jako, že Dan ještě může, a dokud neuslyšel opravdu bolestivé zajeknutí, nepřestal. Zvýšil vibrace a než ubral na velikosti hračky, nechal Dana, ať se chvilku trápí. Však mu to neuškodí, aspoň se dřív naučí poslouchat.

Pak uvolnil všechny úvazy, zvedl vyčerpaného Dana jak děcko a položil ho na svou postel. Filip si lehl k němu a sklonil se nad ním a políbil ho. Při líbání mu ale nezapomněl dát ruce za hlavu a držet je. Když si byl jistý, že se mu nevytrhne, kývl hlavou.

Dan ucítil, jak mu Pán dal okolo pasu jeden popruh a mezi nohy jiný. Zařízl se mu bolestivě mezi půlky a Pán ho pevně spojil s opaskem. Vzal do ruky jeho varlata, protáhl je jedno po druhém malým otvorem ven a začal si s nimi hrát. A stejně jako předtím, tak i teď bez varování změnil sílu vibrací v Danově hračce. Dan sebou vyděšeně trhl. Ta věc v něm, jako by žila svým vlastním životem. Nedokázal ji kvůli popruhu vytlačit, Filip mu držel ruce a Pán nohy. Jeho tělo nakonec zareagovalo přesně podle plánu. Sám nechápal, co se s ním děje. Během necelé čtvrt hodiny se udělal dvakrát, poslouchá člověka, kterého dnes vidí prvně, a poslouchá ho na slovo. A nepochyboval, že ho bude poslouchat dál.

"Zvedni nohy!"

Bez přemýšlení to udělal a nechal muže, aby ho konečně zbavil vibrátoru. Ale hračku v žaludu si musel nechat.

"Až když budeš hodný."

"Ano, Pane."

"To uvidíme. Oblečte se a promluvíme si."

Promluva spočívala v podstatě v tom, že pokud se Dan chce přidat k mužovým a Filipovým hrátkám v holografické místnosti i tady na lodi, musí stejně jako Filip chodit nahý a na slovo poslechnout. Což mu zjevně potíže nečinilo.

"A až se na to budeš cítit, svoláme celou vesnici na oslavu tvé penetrace a já tě veřejně na obětním oltáři zmermomocním," slíbil muž, už zase s představou role šamana.

"Vždyť jsou to jen hologramy," usmál se Dan.

"To se, hochu, mýlíš. Všichni zdaleka ne. Myslíš, že si tam chodíme odpočinout jenom my tři?" zašklebil se na něj Pán.

Dan sjel očima k Filipovi. Ten jen přikývl.

***

Nahý, spící chlapec ležel na lehátku, nohy pevně přikurtované do opěrek. Muž v bílém plášti mu do zadku vsunul rozvěrák a otevřel ho, co panický vstup dal. Vsunul dovnitř sondu a na monitoru sledoval její pohyb. Když se dostal tam, kam chtěl, nastřelil do tkáně prostaty čip, jen o trochu větší než pár zrnek rýže. Chvíli počkal a pak začal seřizovat malý ovladač. Chlapec spal, ale pták mu tvrdě stál a nakonec se erekce proměnila v orgasmus a několik pulsujících výstřiků.

"Co s ním teď?" zeptal se doktor.

"Nic. Takhle by mě to nebavilo. Až to bude po prve, potřebuju aby byl při plném vědomí a souhlasil. Ojet spícího kluka, na to já nejsem."

Muž v bílém plášti dal Danovi injekci. Až se vzbudí, neucítí už žádnou zvláštní bolest, možná jen trochu nepříjemný pocit.

"A co ty? Na co ještě čekáš? Jak to, že jsi ještě oblečený?!" obrátil se muž k Filipovi. Položil ho na druhý stůl, stáhl mu kalhoty a na rukou i pokrčených nohou mu zapjal přezky pout. Zápěstí mu upevnil za hlavou, nohy přitiskl na břicho. A taky je důkladně přikurtoval. Okolo pasu mu dali opasek. Filip začal uhýbat ještě dřív, než se ho muž v bílém dotkl. Ale nezdálo se, že by ho to sebe míň obtěžovalo. Pečlivě si nabral na prsty lesklý gel a sáhl Filipovi do růžové štěrbiny. Vyšetřil ho víc než důkladně a zdálo se, že tiché sténání a pofňukávání oba muže spíš vzrušuje. Nakonec Filipův pán sáhl po jeho penisu, obnažil mu žalud a do dlaně vzal pevná lesklá varlata a zdvihl je. Doktor, nebo aspoň ten, co se jako doktor choval, vzal do ruky kovově lesklý válec a přiložil na Filipovu dírku. Chlapec se bránil a křičel úměrně veterinární velikosti elektrického obušku, který se do něj začal zasunovat. Doktor neřekl nic, jen začal tlačit silněji. S citem, ale bez zaváhání překonal sevření, kterým se Filip té věci bránil, a jemným, ale nezastavitelným tlakem ho nutil, aby se otevřel, na kolik to jenom jeho tělo dokázalo.

Dan se tím, jak Filip naříkal, probudil ze svého omámení a vykuleně sledoval, co se to vedle děje. Ať už vědomě, nebo náhodou, položili ho tak, že viděl akorát Filipovi mezi nohy. Viděl, jak obušek připjali k opasku tak, aby ani nevyklouzl, ani ho Filip nevytlačil. Všiml si, jak nepřirozeně roztažený má Filip kruhový sval svěrače okolo té věci, kterou do něj násilím vnutili, a jak mu naběhla spárka na hrázi. O tom, že to bolí tentokrát doopravdy, nebylo pochyb.

Pak doktor se slovy:

"Teď to štípne," začal mladíkova ptáčka seznamovat s katetrem.

"Ale slíbil jste, že dnes mi to dělat nebude", stěžoval si Filip.

"A jo, zapoměl jsem mu říct, že jsi už byl. Tak třeba příště," poplácal ho Pán konejšivě po zadku. Celou dobu co cévkování probíhalo, mladík tiše naříkal, protože mu vybrali hodně silný katetr a jeho pán mu navíc mnul citlivá varlata. Když to měl za sebou, doktor vzal malé kovové korálky dilatátoru a několikrát projel Filipovi vnitřek penisu, aby ho promazal. A podráždil. Pak vzal jiný, o poznání větší, šroubovitě zatočený a začal ho zanořovat do otvoru v žaludu. Otáčel jím jako vývrtkou a oba muži sledovali s uspokojením, jak se nahý Filip kroutí. Dan se díval, jak oba mučící nástroje připojují k jakési modré krabici. Pán potom přešel k Filipově hlavě, ten poslušně otevřel pusu a vzal si jeho ptáka. Když muž zasunul, co to šlo a co Filip zvládal, ozvalo se podivné vrčení. Do obušku i do hračky ve Filipově močové trubici začal probíjet proud. Nejdřív jenom jemně, bylo to dost nepříjemné, ale dalo se to vydržet, hlavně proto, že na to byl zvyklý. Ale doktor pomalu přidával. To už příjemné nebylo ani náhodou. Štiplavě to bolelo a píchalo. Doktor roztáhl pomocí úvazů chlapcovy nohy do stran a na už tak k prasknutí napnutou hráz, mu těsně pod varlata přitiskl otáčivou hlavici vibrátoru. Tvrdě zatlačil, aby se vibrace dostaly k vydrážděné prostatě. V podstatě tomu bezmocně spoutanému tělu vnutili umělý orgasmus. Vzlykající mladík se přisál k penisu svého pána a poslušně si ho nechal zasouvat, kam až muž dosáhl. Ten nedbal toho, že se mladík dáví, a jeho naříkání ho zjevně nabuzovalo líp než afrodisiakum. Kývl na doktora a ten do obušku pustil plnou dávku. Pán ucpal Filipovu křičící pusu teď opravdu hlubokým zásunem a jeho hlavu si tiskl do klína. Nahé tělo se začalo trhaně cukat, okolo vývrtky v žaludu se vyhrnula bílá, ostře vonící míza a nový, silný orgasmus přiměl Filipa k ještě usilovnějšímu sání.

Konečně vyčerpaně klesl na lehátko. Doktor mu vytáhl ale jenom obušek. Jeho pán mu posunul zadek blíž k sobě, až za hranu lehátka a jediným pohybem pánve mu vtlačil svého chlapáka povoleným okružím dovnitř a začal tvrdě přirážet. Mladík tiše ležel, nijak se nebránil, jen občas hekl, když byl příraz příliš prudký.

Po chvíli se muž udělal a bohatě se vystříkal. Zvedl Filipa do sedu a oba se začali líbat. Dan na to hleděl s otevřenou pusou. Ještě před deseti minutami to vypadalo spíš jako promyšlené mučení a teď?

Pán si všiml, že už nespí, a obrátil se k němu.

"Copak? Chceš si vyzkoušet to, co jsi viděl?"

"Ani ne…," přiznal Dan.

Pán mu dnes ráno řekl, že mu nechá udělat malé vyšetření, a on se neptal. Sice se mu nelíbilo, že se má svlékat před jiným mužem, ale když Pán zvýšil hlas, okamžitě poslechl. Bral to jako součást toho, jak se teď rozhodl žít. Svlékl se a nahý si lehl tak, jak mu ukázali. Už se naučil poznávat, kdy ho poutali jenom jako a kdy doopravdy. To, že ho na "vyšetření" přikurtovali opravdu pevně, ho ale znervóznělo.

Pán ho vzal za penis a prostě mu oznámil, že mu musí nechat zavést katetr. Bál se, ale už si zvykl, že mu zavádí několikrát denně dilatátor, a tak neodmlouval ani se nebránil. Bolelo to ale víc, než si myslel, že to bolet bude. Poctivě se celým nepříjemným zákrokem profňukal.

"Jen si zvykej. Musíš si vzít příklad z Filipa."

"Ano, Pane."

Ale co bylo dál, to si nemohl vzpomenout. Něco kovového mu roztáhlo zadek a pak dostal injekci. Dál nevěděl. Netušil, že má teď v těle čip, který mu bude dráždit prostatu, kdykoliv si Pán vzpomene. Aby byl povolný a doslova závislý na sexu. Stejný zákrok nechal muž udělat kdysi i Filipovi. Bavil se pak tím, že ho udržoval v permanentní erekci a on musel prosit o ukojení své potřeby se vystříkat.

Muži teď odešli do vedlejší místnosti a oba mladíci zůstali sami.

"Co to bylo? Proč ti tak ubližuje a potom…?"

"Ale ne, to je OK. Koukni, náš Pán se prostě nejlíp vzruší, když toho druhého může trochu potrápit. Proto u všeho tak vyvádím, aby to měl tak, jak to má rád. Ale když to může být doopravdy, tak neodolá, rozumíš?"

"A tobě se to taky líbí? Myslím ta bolest."

"Jinak bych to přece nedělal. Proč se ty po práci vracíš k nám a necháváš se zacvičovat? Protože ti bolest dělá dobře. Na jednu stranu se bojíš toho, až ti pán poručí, abys mu dal, a na druhou stranu se už dopředu těšíš na to, že to bude naostro. Budeš se bránit, ne, že bys nechtěl, ale hlavně proto, že se nejlíp vzrušíš, když jsi uvázaný, je to tak? Bráníš se, jenom aby tě k tomu pěkně přivázal. Bojíš se, že to bude bolet, a ono to bolet bude, ale zároveň se na to těšíš. Mám pravdu?"

Dan jenom mlčky přikývl. Nejistě se na Filipa podíval.

"Co?"

"Až, až mi to Pán udělá, můžeme se milovat i my dva? Chtěl bych se s tebou milovat. Budu tě poslouchat."

"No to si piš. Až ti zprovozní tu tvou malou, tak se tam určitě podívám," ujistil ho s úsměvem Filip.

***

Stopař vyšel ze svého obydlí a zaslechl tichý smích. Už dva dny byl tak vzrušený jako snad ještě nikdy. Nemyslel skoro na nic jiného. Neulevil si honěním, přestože dřív to dělal běžně. Nemohl. Ale nevěděl proč. A přitom po ničem netoužil tak jako po vystříkání.

Oheň jasně hořel a mládež seděla ve stínu, kde na ně nebylo až tak vidět. On sám si zalezl doslova do tmy. Při každé slavnosti se mu nabízely mladé ženy a on několikrát opravdu s některou ulehl na kožešiny. V lepším případě to nebylo nic moc, ale většinou to nebylo vůbec. Ženy ho nelákaly a ten, kdo ho lákal, si ho ani nevšiml.

Jejich šaman si před časem přivedl nového pomocníka. Byl to mladík trochu mladší než stopař, asi okolo dvaceti let, s dlouhými hustými vlasy. Šaman ho nechal chodit po vesnici nahého a volal na něj Niso – děvče. Za tichých nocí slyšel stopař ze šamanovy chýše hlasité vzdechy a zvuky milování. Občas ty dva vídal, jak se milují v trávě. V noci stával pod oknem šamanovy chýše a se zatajeným dechem se díval, co ti dva dělají. Hlavně co šaman dělá Nisovi.

Zazněly bubny vítající východ slunce a dvojice i trojice se začaly nad ránem vytrácet. Kdosi se dotkl jeho paže. S povzdechem se otočil. Za ním stál Niso. Nahý a krásný. Začal ho hladit po těle, uvolnil jeho roušku, nechal ji spadnout na zem a začal si hrát s jeho ptákem. Klekl do písku a vzal ho do pusy, jako by to byla ta nejsamozřejmější věc na světě. Zespoda mu hladil varlata. Stopař se ani nepohnul. Je to snad jenom jeden z těch snů, co teď celé noci má? Ale sny nemluví.

"Jestli chceš, tak můžeš tuhle noc patřit šamanovi. Nemusíš už stát pod oknem a dívat se jenom z křoví. Ale jestli se mu dnes dáš, budeš mu už patřit a on bude tvůj pán. Udělá z tebe svou ženu, míň, budeš jeho otrok. Žádné oblečení, jenom poslouchat a být jeho, kdykoliv tě zavolá."

"Já vím. Chci mu patřit. A budu poslouchat."

A stopař šel. Kdosi zrovna přiložil na oheň, ten se rozhořel, a tak všichni viděli, že jde nahý do šamanovy chýše. Pár lidí se zasmálo, ale nikoho to nepohoršilo. Byl dospělý, mohl se dát komu chtěl.

V chatě bylo spoustu věcí, které jitřily stopařovu představivost. U některých věděl, na co jsou, protože to viděl. U jiných jen hádal. Teď stál před vysokým zarostlým mužem a třásl se podivným vnitřním neklidem. Nebo byl tak vzrušený? Šaman byl mohutný, širokoplecí muž a z každého jeho gesta bylo znát, že je zvyklý přikazovat a především je zvyklý, že jeho přání jsou plněna. Přesto se na oba mladíky usmál. Nepochyboval, že dokáže uspokojit oba. A za to ovšem bude něco žádat. Poslušnost. Bezvýhradnou. A jeho panictví.

Vzal stopaře za ruku a vyvedl ho ven. Noc už pomalu končila a na obloze se objevovaly první známky svítání. Když lidé viděli šamana, obraceli po něm hlavy a pomalu se tu sešla celá vesnice. Stopař se třásl po celém těle a nebylo to zimou.

Když se tu sešli všichni dospělí a zahnali těch pár zvědavých puberťáků, zvedl šaman ruku na znamení, že chce mluvit.

"Tuto noc ke mně přišel tenhle mladý muž a řekl, že je můj. Je můj a bude poslouchat, jako by mne poslouchala družka. U muže se neověřuje, že je nedotčený. Ale on se od této chvíle stává mojí ženou, proto je potřeba, aby se dodržely zvyky."

Zdvihl mladíka a položil ho na obětní kámen. Niso přiskočil a pevně mu podržel ruce za hlavou. Dan ucítil, jak mu šaman hrudku tuku vtírá do sevřeného vstupu. Dýchal otevřenou pusou a čekal.

Šaman shodil plášť a pozvedl bederní zástěrku. Přitiskl žalud na malou štěrbinu mezi Danovými půlměsíci a mírně zatlačil. Když to nešlo, zatlačil víc a jeho rudě prokrvený žalud vklouzl díky promazání celkem hladce dovnitř. Ozvalo se tiché zasyknutí. A pak znovu zatlačil. Cítil, jak se chlapec svírá. Chvilku počkal a pak, bez toho, že by Dana varoval, tvrdě, i když nijak hrubě zatlačil. Dan vyjekl a stáhl se ještě víc. Ale nebylo to nic platné, šamanův úd do něj vjel jako šíp do terče a začal přirážet. Dan zaklonil hlavu a začal křičet. Bolelo to opravdu hodně a šaman si Danovo zasvěcení opravdu užíval. Jeho křik snad ani neslyšel.

Když se udělal, zvedl hlavu a ještě trochu udýchaný a pořád přitisknutý k nahému tělu řekl:

"Byl nedotčený, všichni jste to viděli. Jsem jeho pán."

Lidé souhlasně zabručeli. Vzali na vědomí, že tak jako se nezajímají o cizí ženy, tak se nezajímali o ty, kdo žili se šamanem.

Pomohl Danovi vstát a odvedl ho do chýše.

"Pořád to tak bolet nebude. Ale chvilku si zvykat budeš. Čím častěji budeš cvičit, tím líp."

A ukázal rukou na postel. Chtěl jen vyzkoušet, jestli Dan poslechne. Kdyby nechtěl, nic by mu neřekl. Ale Dan se poslušně položil a dal nohy od sebe.

To si zaslouží odměnu, zasmál se v duchu muž. Ukázal druhému mladíkovi, že si má lehnout k Danovi. Díval se, jak se nazí chlapci mazlí a jak si hrají jeden s druhým. A on si pohrával s nimi. Pomocí čipů, které jim nechal implantovat, začal podporovat jejich vzrušení. Dan zapomněl na bolest, a když Pán poručil, aby to jeden druhému udělali pusou, nechal se otočit hlavou do Filipova klína. Ucítil, jak mu Pán zasunul do zadku vibrační vajíčko, ale nebránil se ani slovem. Filip, vzrušený i bez čipu, dostal větší a dál se věnoval Danovu klínu. Nahá těla se propletla jak dva velcí bílí hadi a muž ještě jejich vzrušení povzbuzoval. Dráždil jim prostaty vibracemi, a i když se udělali, nepřestal, dokud se nevzpamatovali na tolik, aby mohli pokračovat. Dokud neměli druhý orgasmus, nenechal je. Teprve potom jim dovolil odpočinout.

***

Danovi začal výcvik.

Z kajuty, kterou tak jako tak sdílel se třemi dalšími stevardy, se odstěhoval k Pánovi. První dny měl pocit, že to o něm ví celá posádka, ale pak už na to nemyslel.

Filip mu řekl, křičet můžeš, jak chceš, ale nesmíš se bránit. A on si opravdu se začátku odkřičel svoje. Muž ho trénoval asi týden víc než pečlivě, ale potom náhle přestal.

"To stačí, pro začátek. Teď si chvilku odpočiň a já vymyslím nový příběh a ty si užiješ skoro jako poprve," nabídl mu Pán. A opravdu, další týden si ho prakticky nevšímal. Jenom ho zvykal na zavádění dilatátorů a bavil se pozorováním nahého těla, které se kroutilo, když mu penisem procházel nepříjemný štiplavý pocit. Někdy mu spirálku zavedl hluboko, až ke svěrači a to bylo ještě lepší. Podrážděný svěrač vyvolával pocit, jako by se Danovi chtělo jít na malou. Pán ho nutil, aby se vymočil v leže na zádech. Sám mu držel penis a ani v nejmenším se nezajímal o prosby a pofňukávání, že to tak nejde.

"Buďto se vyliješ takhle, nebo ti zavedu cévku. Vyber si."

A Dan poslechl. Ale třetí den:

"Kam jdeš? Moc ti to na zádech nejde, tak nástup na trénink."

Dan se rozpačitě ohlédl po návštěvě, která před chvilkou přišla. Už tak se styděl, že před doktorem musí hodit nahý, natož tak, aby před ním dělal tohle. Pán ho ale popadl a položil na bílé lékařské křeslo, kde ho zaučoval do svých oblíbených hrátek.

"Aspoň ukážeš, jak umíš poslouchat."

Druhý z Pánů si přitáhl Danův holý zadek a pečlivě ho vyšetřil. Bolelo to a Dan se kroutil, jak jen mu to úzké křeslo dovolovalo.

"Není moc povolený, koukám, že ho šetříš."

"Vezmu kluky do herny a…"

"Soulože tisíce a jedné noci?" zeptal se doktor.

"Tak něco. Zatím si nezvykl, užívám si, že ho to bolí doopravdy. Musím si to šetřit. Kolikátku chceš?"

Dan uviděl, že v Pánově ruce se objevily katetry různých barev a velikostí.

"Ale…," pokusil se protestovat.

"Pozdě."

Když špička katetru prorazila svěrač, bolestivě zajekl a umínil si, že od teď poslechne, ať už se po něm bude chtít cokoliv.

Pán jako by mu četl myšlenky:

"Otevři pusu."

Poslechl. Katetr mu sice vytáhli, ale hned dostal náhradu. Cítil, jak mu zase zavádí kuličkový dilatátor a do zadnice anální korále. Dilatátor se jemně rozvrněl a mravenčení uvnitř v penisu bylo za chvilku skoro k nevydržení. Začal zase pofňukávat, ale přestat kouřit Pána bez dovolení si netroufl. Muži přivolali Filipa a ten ochotně začal cucat Danovy kulky.

Pán pohladil Dana po tváři.

"Hodný kluk. Ale poslouchat se musí. Až mně uděláš, můžeš jít."

Zajel mu rukou do vlasů a reguloval si, jak rychle a jak hluboko chce být kouřený. Sáhl po ovladači čipu, který nechal Danovi dát, a jemně ho začal dráždit a vzrušovat. Dan začal reagovat aktivnější kuřbou. Další kliknutí a Danův penis se celkem ochotně zvedl. Ještě tři zesílení a orgasmus, i když uměle vyvolaný, udělal s Danem svoje. Vypjal se a začal stříkat i přes překážku v péru. Když přišel zase k sobě a dech se mu zpomalil, uvědomil si, že spolykal všechno, čím ho Pán obdařil. Doteď se tomu snažil vyhýbat, i když věděl, že Filip to dělá. Zvedl oči k Pánovi. Nemohl si pomoct, ale zdálo se mu, že zahlédl trochu zlomyslný úsměv.

"Hodný, hodný, vidíš, že to nic není. Večer si to zopakujem. Teď běžte, já si taky potřebuju něco domluvit."

Dan počkal, až mu vytáhnou hračky, poděkoval a šel za Filipem. Spát spolu jim Pán zakázal, ale mazlit se mohli. A Filip toho hodlal hned využít.

***

MALÝ HARÉM VELKÉHO CHÁNA

"Nechcete si zahrát na Džingischána?" zeptal se večer muž s tlustou knížkou v ruce.

"Ten byl výhradně na ženský, ne?" zeptal se Filip.

"Tak já budu chán, co je na mužský," zazubil se Pán. "Udělám z tebe krásného perského otroka. Budeš vrchním učitelem v mém harému…"

"… kde budou akorát dva otroci. Malý harém velkého chána," zasmál se Filip.

"A co ty?" zeptal se muž Dana.

"Já uvažuju, jestli mohl mít mongolský chán perského otroka," přiznal Dan.

"Odmlouvání se trestá, vzpomínáte?"

"Ano, Pane."

"Ano, Pane."

"Tak na co čekáte? Věci nechte tady a jde se!"

"Ale co když nás někdo potká?" dovolil si špitnout Dan.

"Nic ke koukání na tobě není. Máš tam toho, jako když vrabec zobne a popotáhne," usadil ho Pán.

Filip už stál nahý u dveří. Dobře věděl, že v tuhle dobu můžou na zábavní palubě potkat maximálně tak úklidového robota. Jenom jednou se stalo, že potkali člena hlídky. A ten si nechal namluvit, že Filip je náměsíčný a odešel z kajuty ve spánku a jeho partner ho zachránil tím, že ho našel a teď vede zpátky.

Dan se ale cestou lekal každého zvuku a občas se musel kouknout, jestli se z něj strachy nestala holka. Bohužel se zdálo, že jeho ptáček se spíš chystá na start než na schovávanou. Uvědomil si, že představa toho, že ho někdo uvidí nahého, ho vzrušuje. Přesto si oddechl, když vešli do herny a dveře se za nimi zasunuly a zamkly.

Nechal si na hlavu připevnit elektrody, protože už minule se to po nich chtělo.

"Pomůže ti to líp se vcítit do hry, nemusíš se bát. Na chvíli zapomeneš, kdo jsi, a líp se sžiješ s postavou, kterou jsem pro tebe určil," řekl mu tehdy Pán. Teď si vzal k sobě Filipa a dlouhé vlasy mu spletl do dvou dívčích copů. Nebýt jeho plochého hrudníku, mohl by si ho zběžný pozorovatel díky jeho hezké tvářičce s dívkou možná na první pohled i splést.

***

Těch pár jurt by vesnicí nenazvalo ani děcko. Ale oni si tak hrdě říkali. A svého Chána uvítali, jak se patří. Pozvali ho na lov s orly, zařízli tu nejtučnější ovci a postavili před něho nádobu plnou kumysu. Nejhezčí dívky mu zatančily a nejlepší jezdci z okolí se sešli, aby mu předvedli své umění. A zdálo se, že právě tohle Chána zaujalo nejvíc. S nemalým uspokojením se díval na polonahé mladé muže, jejichž těla se leskla potem stejně jako těla jejich koní. Byli stejně šlachovití a stejně houževnatí jako silní stepní koně.

A tehdy si jí všiml. Krčila se až za ostatními ženami, její šaty byly otrhané, dlouhé vlasy, spletené do dvou copánků byly její jediná ozdoba. Když se podíval pečlivěji, viděl, že chodí jako jediná bosky. Přes to, že v trávě se dalo stoupnout na ostrý kámen, nebo ještě hůř na jedovatého hada. Vypadala jinak než ostatní, její rysy byly jemnější a vlasy měla skoro plavé. Oči měly jemný mandlový tvar, ale nebyly tak silně skosené jako oči zdejších lidí.

"Kdo je ta žena?" zeptal se.

"Otrokyně."

"Odkud ji máte?"

"Nevím, jeden z našich mužů si koupil kdysi na cestách ženu, aby mu nebylo ve světě smutno. To děcko bylo její. Tak ho koupil taky."

Chán popošel ke skupině žen, za kterou se ta zvláštní dívka schovávala.

"Pojď sem!" poručil, když viděl, že se chce dát na útěk.

Stála před ním, hlavu sklopenou, oči upřené na Chánovy boty. Byla chlapecky štíhlá, vyšší než ostatní mladé ženy. Chán beze slova vzal do ruky lem jejích šatů u krku a prudce škubl. Ozval se zvuk trhající se látky a cár, který ze šatů zbyl, se snesl k zemi. Objevilo se nahé tělo. Nahé tělo mladého muže. Chán zkušeným okem odhadl, že mu není víc jak dvacet let.

Polekaný mladík sebou cukl, ale neutekl. Chán si ho prohlížel. Pak ho zatahal za cop. Ten byl ale zjevně z mladíkových vlasů a držel pevně. Tázavý Chánův pohled zalétl k náčelníkovi osady. Ten se poškrábal v husté kštici a pak rozvážně řekl:

"Když tu přišel, bylo mu asi deset. To už naši synové sedlají své vlastní koně. On se jen držel matky. Když mají naši synové dvanáct, dostanou svého sokola. On seděl u žen a pomáhal jim vařit. Když naši synové mají patnáct, dokážou zkrotit hřebce, vychovat orla a lovit s ním. Berou si svou první ženu. On seděl u žen a usmíval se na muže. Tak jsme z něj taky udělali ženu."

"Proč jste ho tedy nevykastrovali?"

"Ale ano, mnozí to chtěli, ale přišlo mi to zbytečně kruté. Mimo to, nikomu neubližoval, držel se žen a staral se jenom o vaření a šití. Tak jsme si ho přestali všímat a on žil jako žena."

"Jako žena?"

"No, třeba, když jsme šli někam dál na lov, brali jsme si ho s sebou. Vařil, udil a sušil maso. Vypínal kožešiny, aby proschly a nezkazily se."

"A k čemu ještě jste tuhle podivnou ženu používali?"

Náčelník trhl rameny.

"Byli jsme daleko od vesnice a bylo nebezpečné brát s sebou naše manželky."

Tím bylo řečeno vše.

Chán povytáhl obočí, ale neřekl nic. Jen ukázal mladíkovi k jurtě, kterou mu přidělili na dnešní noc a kde posedávala jeho družina. Ten se uklonil a šel. V jurtě bylo teplo a na kůži položené na zemi ležela miska s masem. Bylo ho hodně, a tak se mladík rozhodl, že si trošku vezme, protože od rána nic nejedl. Jako otrok dostával jídlo jako poslední a jen tehdy, pokud zbylo. Často šel spát hladový, protože muži raději hodili zbytky svým psům než jemu. Jediný, kdo mu občas dal něco lepšího, byl bývalý pán jeho matky. Ta ale už byla mrtvá a nikdo jiný pro něj neměl vlídné slovo.

Položil se na zem vedle hromady pokrývek a usnul. Jaksi tušil, že dnes v noci se moc nevyspí.

Když Chán vešel do jurty, našel nahého mladíka, jak spí. Lehce se ho dotkl špičkou své boty. Chlapec vyskočil a uklonil se.

"Tak co, ženo, vzpomínáš na doby, kdy jsi byla muž?"

"Ale já jsem muž. Jen…"

"Jen?"

"Posmívali se mi, že jsem jako holka, musel jsem nosit copy, ale na druhou stranu mezi ženami mi bylo líp."

"Ubližovali ti?"

"Ani ne, jen se mi všichni smáli. Ale minulý rok na jaře, když šli muži na jeleny, tak s sebou vzali mne. Je to výprava na mnoho dní a je potřeba, aby se někdo staral o vaření. A o tábor. Když jednou vypili víc kumysu, řekl jeden z mužů, že když umím tak dobře vařit a zpracovávat kůže, umím jistě i něco lepšího a odved mě do svého stanu. A když potom řekl, že jsem užší než kterákoliv jiná žena a bráním se líp než válečné zajatkyně, začali si mne brát i všichni ostatní."

"A ty?"

"Jsem otrok. Kdybych utekl, zabijí mě."

"A co kdyby ti někdo ukázal, že s mužem se ti to bude líbit? Umíš jezdit na koni?"

"Trochu, proč?"

Chán se položil na lůžko, stáhl si jezdecké kalhoty pod zadek a jeho úd se žádostivě vztyčil.

"Nasedej!"

A otrok poslechl. Obsedl chána a poslušně ho pojal do sebe. Nadzvedával se a pohupoval, jako by doopravdy jel na koni.

"Klus!"

Pohyby nahého těla se zrychlily.

"Cval!"

Chán podepřel mladíkovy ruce, aby měl oporu, a nechal ho, aby zrychlil, jak nejvíc mohl. Ale je to namáhavá poloha a mladík brzy nestačil tempu, jaké by si chán přál. Ten se s ním proto překulil tak, že mladík ležel na zádech, a dychtivě se ho zmocnil. Tvrdě přirážel do mladého těla, nedbal na tiché sténání a pronikal, na kolik jenom bylo možno. Podsunul paže pod otrokovy nohy, zvedl mu je a tím i jeho zadek. Štíhlé paže se ovinuly okolo jeho krku a jejich rty se setkaly. Stejně jako jeho úd, tak i jeho jazyk si dominantně prorazil cestu sevřenými rty a Chán si užil dokonalý sex.

Jestli a jak si užil otrok, to ho nezajímalo.

Ráno mu poručil, aby zvedl nohy, a do vystrčeného zadku mu zajel naolejovaným prstem. Pak sáhl do váčku, vytáhl kovově lesklou tyčinku silnou asi jako mužský prst a bez ptaní ji zavedl do čekajícího zadku jak nejhlouběji mohl. Když se hračka v chlapcově těle rozvibrovala, ten sebou leknutím škubl. Ale dál poslušně ležel a Chám upravoval vibrace, dokud neviděl, že na ně mladíkovo tělo začíná reagovat. Vytáhl dva černé popruhy a obratným, naučeným způsobem je otrokovi navlekl a zabránil tomu, aby ze sebe anální kolík vytlačil. Běžně by to Filipa ani nenapadlo, uměl poslouchat. Ale tady, s pozměněnými vzpomínkami se na to nedalo spoléhat.

Chán se chvíli bavil pohledem na trápícího se mladíka, pak s varováním, že má hračku nechat na pokoji, odešel za náčelníkem vesnice.

Když náčelník slyšel, že si chce Chán odvézt jejich podivného otroka, nebyl nijak proti. Určitě to bylo lepší, než kdyby si chtěl odvézt něčí dceru.

Ve stanu bylo všechno v pořádku, a tak Chán řekl:

"Tvá poslušnost si zaslouží odměnu."

Vzal zvedající se penis do ruky a začal jemně přejíždět po hladké kůži a mnout ho v dlani. Nepřestal, dokud nedosáhl svého a mladíkovi nestál jak svíčka.

"Tak jdeme!"

A překvapeného otroka vzal za rameno a obrátil k východu z jurty. Zaváhání hned vysloužilo mladíkovi notný štulec od nového pána, a tak poslušně vyšel ven. Tam byla celá vesnice. Všichni ho viděli a mnozí se neubránili úšklebku. Chán se vyhoupl do sedla, založil nohy do třmenů, shýbl se, popadl otroka pod pažemi a vysadil ho před sebe. Aby se dostal na koňský hřbet, musel mladík roztáhnout doširoka nohy. Pokud si snad někdo předtím nevšiml, čemu se ostatní smějí, teď už to viděli všichni. Ale uvědomil si i jinou věc. Chán si ho odveze. Pocítil nesmírnou úlevu.

Chán se postaral, aby vibrátor zasunutý do mladíkova zadku vibroval natolik silně, aby ho vzrušil, ale ne tak, aby se samovolně udělal. Kdykoliv chlapcova ruka zamířila se zjevným úmyslem do klína, rychle mu ji zase odtáhl. A tak se jeho nový otrok celou cestu kroutil a kňoural. Zdálo se, že Chán se dobře baví.

Když se konečně dostali domů, čekal na Chána dárek od jednoho z jeho vezírů. Krásný evropský mladík. Vystrašený, protože netušil, co se bude dít, ale tušil, že to nebude nic příjemného.

"Kde jste ho vzali?" zeptal se Chán.

"Koupili na jednom tržišti, asi ho ukradli na nějaké obchodní stanici, tam bývají Evropané. Podle toho, co říkal, sebrali ho už jako malého kluka a vystřídal už tolik majitelů, že si je ani nepamatuje."

Chán popošel k novému otrokovi, pozvedl mu rukojetí biče hlavu a podíval se mu do očí. Viděl strach, opravdový strach, ne hraný. Ucítil vzrušení, které se ani nepokusil zakrýt. Bez okolků vzal mladého muže za ruku a zvedl si ji k postavenému údu. Zaregistroval mírný protitah. Sevřel otrokovu ruku pevně v zápěstí a přinutil ho, aby se dotkl jeho těla. Mladík zrudl studem. Ta hra se začala Chánovi opravdu líbit.

Chán zajel Filipovi do hustých vlasů a opatrně odloupl elektrody. Chvilku počkal, dokud se nevzpamatoval a neurovnal si realitu se vzpomínkami, na které byla naprogramována Herna.

"Dobrý?" zeptal se Pán.

"Myslím, že ano."

"Dobře. Tak vezmi náš dáreček a vykoupej ho, já za vámi hned přijdu."

Oba mladíci došli k bazénku zapuštěnému do země. Nebylo v něm víc než metr vody, ale ta voda byla teplá a velmi příjemná.

"Tak pojď, ty dárečku, lehni si dovnitř," řekl Filip. "Vidíš, to je hezké jméno, budu ti říkat Dar, to se k tobě hodí."

Druhý s chlapců jen přikývl. Pořád to znělo líp než Otrok.

"A, ty se jmenuješ jak?" zeptal se.

"Já jsem Mahmar."

Filip měl už dávno své jméno pro tuhle hernu vymyšlené. Tak se jmenoval kůň v jakési knížce z jeho dětství a jemu se zdálo, že pro "perského" otroka je jako ulité.

Teď vzal do ruky drsnou houbu a Dara doslova vydrhl. Ten bezděčně pocítil vzrušení, když, sám nahý, stál vedle druhého nahého mladíka. Z Chána měl strach, ale Mahmar ho podivně přitahoval. Rychle si sedl do teplé vody, protože se bál, že jeho erekce bude vidět.

"To nesmíš. Pán se bude zlobit. Patříš jemu, musíš poslouchat, rozumíš?"

"Co mi bude dělat?" zeptal se chvějícím se hlasem Dar.

"No…, je to tvůj pán, může s tebou dělat, co chce. Stačí, když poslechneš. Hlavně se nesmíš bránit, to nemá rád."

"A co má rád?"

"No, třeba takové nezkušené mladíčky, jako jsi ty," ozvalo se nad nimi.

Chán se z jezdeckého obleku převlékl do jakési dlouhé košile, která vypadala jako galabia.

Pohybem hlavy vyzval oba otroky, aby šli za ním. Dovedl je k široké lavici a Darovi poručil, aby si na klekl na kolena a lokte. Položil mu potom ruku na záda a kývl na Mahmara, aby pokračoval v Darově očistě.

Když do Darovy zadnice bez varování vjela silná hlavice, kterou byl zakončený šlauch irigátoru, a proud vody ho začal plnit, pokusil se zvednout, ale Chánova pravice ho tlakem na krk udržela v podřízené poloze. Přesto se pokusil uhnout, ale trest přišel vzápětí. Chán ho bičíkem na koně švihl přes nahý zadek.

"První varování. Příště už to bude bolet doopravdy."

A tak Darovi nezbylo, než se podvolit té ponižující procedůře a nechat si víc než důkladně vypláchnout zadní vstup. Když byl muž spokojený, nechal ho, aby se otřel ručníkem a potom oběma otrokům dal okolo krku obojky a odvedl si je.

Chánova ložnice byla dokonale vybavená pro jeho choutky. Houpačka, podivné křeslo plné úchytů a vychytávek a všemu vévodila široká postel, posetá polštáři všech možných velikostí a tvarů. Dar se jaksi nemohl zbavit pocitu, že už tu někdy byl. Chánova ložnice byla v podstatě kopií mužovy ložnice v reálu, v jeho kajutě.

Mahmar si to ale uvědomoval a uvědomoval si i jinou věc. Ještě pořád měl v zadku zasunutý anální kolík. A ten se připomínal jemným vibrováním. Vlastně… vlastně teď už celkem silným. Ale zdálo se, že bude muset na své uspokojení ještě počkat. Chán popadl Dara a postrčil ho k lůžku. Jednoznačným gestem ukázal, že se na ně má položit. Ale Dar stál a nemohl se k tomu jaksi odhodlat. Podvědomě tušil, co s ním chce Chán udělat, a stejně podvědomě tušil, že to bude bolet. Ale neuposlechnutí bolelo taky. Bič ochotně dopadl na nahý zadek, jen to švihlo. Když chán zvedl ruku k další ráně, Dar už seděl na lůžku.

"Lehni."

Poslechl.

Chán s Mahmarem mu natáhli okolo kotníků pouta a pokrčili a roztáhli mu nohy. Ruce mu dali do kožených náramků, pevně všitých do matrace. Chán ho vzal za boky a popotáhl ho tak, že měl zadek přes okraj lůžka. Začal si s ním pohrávat a prohlížet si ho, jako by ho viděl prvně v životě. Stáhl předkožku a bez varování, jak bylo jeho dobrým zvykem, začal kuličku po kuličce zasunovat svou oblíbenou hračku Darovi do penisu. Dnes bez jediné kapky mastičky, která aspoň trochu tišila bolest. Dnes ne. Dnes si chtěl opravdu užít a v dávných dobách, na které si tak rád hrál, jistě nic takového taky neměli. Na druhou stranu nepochyboval, že různé hračky na zpestření sexu měli už staří Římané.

Dar se kroutil a uhýbal, ale to bylo tak asi všechno, co mohl. Chán hračku zajistil silikonovou ohlávkou proti vyklouznutí a nechal otroka, ať si to užije.

Teď svou pozornost obrátil k druhému mladíkovi. Zvedl mu bradu a začal ho líbat. Zároveň probudil k životu čip, který mohl dráždit jeho prostatu. Silnými pažemi ho zdvihl a položil na křeslo. Zatáhl za kroužek visící z chlapcova zadku a trhnutím vysvobodil hračku ven. Ale hned mu vnutil jinou, mnohem větší. Věrná replika Chánova údu byla připevněná k důmyslné mechanice, napodobující zásuny při sexu. Se slovy:

"Ať to malýmu není líto," oblažil i Mahmarův penis zasunutím dilatátoru.

Pronikání uměláka nastavil na postupné zrychlování, postavil se k chlapcově hlavě a ten už automaticky otevřel pusu. Jak se přírazy do jeho zadku zrychlovaly a Chánovy zase prohlubovaly, cítil, jak jeho tělo na to dvojité znásilňování začíná reagovat. Stahy v tvrdě masírované zadnici, podpořené drážděním prostaty brzy vyvrcholily slastným orgasmem. Ale ani tehdy si nedovolil přestat věnovat se Pánovu údu. Věděl, že dokud se neudělá ještě jednou, nebo dokud se neudělá Pán, musí pokračovat. Byl ostatně vycvičený k tomu, aby se udělal dvakrát. Věděl, že ho Pán nepřestane trápit, dokud nedosáhne svého. Konečně ucítil, jak muž zrychlil, a brzo měl co dělat, aby spolykal všechno, co mu nadělil. Nedělal to vůbec rád, jakkoliv byl jinak ochotný snad ke všemu. Ale nedovolil si odmlouvat. Tak se aspoň snažil, aby Pánovo sperma končilo v jeho těle, pokud možno, jiným otvorem.

Přesto, že svůj úkol splnil, nechal ho Chán ležet a jen zrychlil zásuny umělého penisu. Nešetřil olejíčkem a tak falus stále rychleji a tvrději vnikal do uvolněného otvoru. Mahmar ucítil, jak muž bere do ruky jeho penis a vytahuje kuličky. Ale jenom proto, aby mu hluboko do penisu vsunul jinou hračku. Silikonové kuličky vystřídala pevná tyčinka ani náhodou nekopírující tvar mladíkova penisu. S tichým zasténáním se musel přizpůsobit on. Nebylo to nijak příjemné a muž mu to taky neulehčil. Začal mu honit, a jak zrychlovalo zasouvání falusu, zrychloval i on honění. Okolo mladíkových kotníků se samovolně zaklaply úchyty a stejně tak okolo stehen. Nemohl dát nohy k sobě, ale naopak, podpěry se roztáhly do stran. Věděl, že to nesmí dělat, ale nepříjemný pocit v ptáku ho k tomu znovu a znovu nutil, aby dával kolena k sobě.

Kroutil se, pofňukával, ale Chán ho tvrdě vedl a on musel poslechnout. Prostatu dráždící čip už byl vypnutý, a tak to chvilku trvalo, než jeho tělo začalo i přes bolest reagovat. Zásuny a honění, příjemný a nepříjemný pocit, to všechno se smísilo v jedno a otrok se prohnul pod nárazem orgasmické křeče. Přirážel stejně, jako kdyby se dával Pánovi. Vyvrcholil navzdory nepříjemnému tlaku v penisu.

Chán počkal, než se opláchne, a nechal ho, aby se položil na lůžko vedle čekajícího Dara. Vzal do ruky Mahmarova varlata. Teď v klidu byla jemná a lákalo to k hrátkám. Ale nejen Pána, mohlo by i Mahmara. Pán to ale zakázal a dbal, aby jeho příkazy byly plněny.

Chán se konečně podíval na Dara. Ten celou dobu sledoval, co Pán dělá jeho kamarádovi, a jeho tělo na to reagovalo, i když on sám se bál. Nestál mu, ale určitě k tomu neměl daleko. Chán se oba mladíky spokojeně díval. Litoval jen jediné věci. Že nemá dva penisy jako delfíni. To by mohlo být hezké, brát si oba najednou.

No, najednou to nejde, ale postupně ano. A teď je na řadě Dar…

V reálu nešetřil lubrikantem a kluk stejně vyváděl, jako by se dělo bůhví co, a ne jen pár zásunů do zadnice. Křičel a bránil se, což se mu líbilo. A proto se rozhodl, že teď žádný lubrikant, možná je to na dlouhou dobu naposledy, co má možnost pohrát si se skoro panickou dírkou. Tak proč si to nevychutnat? Na kosmickém hotelu nesměl pracovat nikdo mladší než dvacet let. A kluci jsou dnes zvědaví, takže málo kdo tam přišel nezkušený a potkat někoho zaměřeného jako Filip s Danem, to už se rovnalo skoro malému zázraku.

Konečky prstů pohladil jemnou kůži na váčku s varlaty. Jestli něco miloval, tak právě tuhle hračku. Vzal ho do dlaně a promnul, i když opatrně, aby to nebolelo víc než zdrávo. Ale trošku bolet to může, ne? Vzal dvě klipsy a každou připevnil na jednu stranu. Nebude to bolet, jenom trochu tlačit, uklidňoval kroutícího se mladíka. Zatím to opravdu jen tlačilo. Ale s touhle hračkou se dalo dělat i víc. Od jemného mravenčení až po probití proudem. To si ale nechával leda jako trest. Ostatně, nějaká příležitost se najde. Vždyť i tak mimořádně submisivní Filip si to už párkrát vyzkoušel.

Na žalud si kápl jen tolik, aby bez problémů prošel Darovým křečovitě staženým svěračem. Nasadil a zatlačil. Sevření ho vytlačilo ven, ale on s tím počítal. Znovu vklouzl dovnitř a znovu ho Dar vytlačil. Mladík byl pevně připoutaný, ale přesto se, stejně jako vždy, snažil dát nohy k sobě. Popruhy mu ale držely nohy od sebe a Chán se díval na otrokův klín, teď plně otevřený jeho pohledu. Vzal váček s varlaty a začal si hrát. Žalud měl v příjemném sevření Darovy rozety a teď tlakem palce pomalu uvolňoval klip z varlat. Aby to šlo, musel je trošku smáčknout, a Dar hned zareagoval škubnutím a sevřením zadku. Chvilku se tak bavil a potom jediným pohybem beder překonal odpor a mírným, ale nezastavitelným tlakem zasunoval svůj úd do teplého tunýlku. Nepřestal, dokud v tom vzrušujícím sevření nebyl až po kořen. Chvilku si to užíval, potom vyjel jen tak, aby žalud zůstal za růžicí svěrače, a znovu zajel hluboko, co to šlo. A znovu. Nepospíchal, doslova si honil tím panicky pevným stiskem mladých, silných svalů.

Dar si umínil, že ani nehlesne. Tu radost Chánovi neudělá. Nepátral po tom, odkud ví, že zrovna tohle má Chán rád. Ze začátku to ještě vydržel, ale když to pořád nemělo konce, nedokázal už potlačit sténání.

Chán se dostatečně vzrušil, už se nedokázal ovládat. Silnýma rukama zvedl Darův zadek a kývnul na Mahmara. Ten mu pomohl Dara posunout dál na lůžko. Chán na jediný zásun zase vklouzl do Dara, ale tentokrát si už nehrál. Tvrdé, nekompromisní a hluboké a zdánlivě nekončící přírazy… Dar křičel, jako by ho na nože brali, dokud mu Mahmar nevtlačil do krku živý roubík. Muž cítil, jak mu po páteři jde mráz, cítil, jak mu trhá v koulích a jak se s jeho orgasmem uvolňuje i tlak v nich a konečně se mu celým tělem rozlilo teplo a dokonalý pocit tělesné slasti. Ukojil se jako už dávno ne.

Nechal Dara, aby si odpočinul, pak ho odvázal, nechal ho, aby si klekl, zase ho přinutil, aby se rozkročil, a pevně ho uvázal. Pod břichem mu protáhl široký pás a tlakem dlaní mu oddálil půlky. Tentokrát lubrikantem nešetřil a po chvíli dráždění kolíkem zavedl do vystrčeného zadku kolečko, které mírným tahem postavil a rozevřel jím Darův svěrač. Kolečko se začalo rozevírat a Dar se musel chtě nechtě přizpůsobit jeho velikosti. Bolelo to a pálilo, jak se nepřirozeně otvíral.

Když muž usoudil, že stačilo, jediným trhnutím kolečko vytáhl, penis se mu postavil v celé své kráse a zase se s mladíkem spojil. Dar měl pocit, že v téhle poloze to bolí mnohem víc než předtím. A umínil si, že se vynasnaží, aby si ho Pán nebral právě tímto způsobem. Teď ale křičel jak zjednaný a Pán si to zjevně dokonale užíval.

Ale muž nebyl zlý, nechtěl svému subíkovi ublížit. Když sám vyvrcholil, aktivoval čip dráždící prostatu a díval se, co to s mladým bude dělat. Neopustil jeho tělo, měl ještě pořád trochu erekci, takže si dál dělal dobře a Dar pod ním sice ještě trochu vzlykal, ale dle mužova mínění už nebylo proč. Jeho cvičené ucho zaznamenalo, že se změnil i zvuk vycházející z Darovy plné pusy. Klikl po ovladači a čip aktivoval na maximum. Dar se začal okolo jeho penisu stahovat tak, že cítil, jak mu bezděky přiráží. Ještě chvíli to potrvá, ale za čas už bude za ním sám chodit a bude chtít, aby si s ním pohrál. Hodný a poslušný stejně jako Filip.

Dan s Filipem spolu nesměli spát, ale mazlit se mohli. Muž je ale měl k tomu, aby si vzájemně kouřili a dělali si dobře, protože se na to rád díval. A tak Dar reflexivně věděl, jak má kamarádovi kouřit. Filip počkal, až měl Dan vrchol orgasmu, a vystříkal se, zvědavý, jestli jeho mízu spolkne. Spolkl.

Teď leželi oba nazí s doširoka roztaženýma nohama před svým Pánem a on jim nasazoval kroužky k upevnění klícky na jejich ptáčky. Zvadlý Mahmarův penis i jeho kulky vzal do prstů a pohrával si s nimi, jako by to byl oblíbený mazlíček. A když se to tak vzalo, tak i byl. Z nějakého důvodu mu právě tahle část mužského těla přišla nejpřitažlivější. Pak obojí protáhl kroužkem a k němu si vybral tubus s průhlednými, ale pevnými stěnami. Nasadil ho Mahmarovi na penis a zacvakl do kroužku a zajistil malým zámečkem.

Darovi dal mezi kolena rozporku a nohy mu roztáhl, až to zabolelo. Vzal do prstů jeho varlata a popotáhl je dolů. Chvíli si pohrál, ale pak mu posloužil stejně jako jeho druhovi, jenom místo tubusu dostal měkčí, anatomicky tvarovaný návlek s otvory po stranách. Špička byla volná, i když ne zas úplně. Pro účel, na který ji muž hodlal využít, to ale stačilo. Pak na rozporku zatlačil, a tím mu pozvedl zadek. Zkontroloval mu svěrač, ale nebyla tam ani malá prasklinka. To je dobře, nic mu nebrání užít si ještě párkrát s plným nasazením. Ostatně nebude trvat dlouho a zprovozní ho natolik, že už žádnou bolest cítit nebude. Ale zase si to bude užívat a to je taky hezké, mít pod sebou kluka v plném orgasmu a vědět, že je to díky jeho umění. Pohladil mu zadek a jen tak zajel palci do zadku a rychle je odtáhl. Dar tiše zajekl, ale nebránil se. Už nikdy se svému Pánovi bránit nebude.

"Běžte se vykoupat a pak se vraťte, nechám vám donést jídlo," řekl Chán a uvolnil Dara, aby mohl jít.

Dar si uvědomil, že má hlad jako už dlouho ne, a tak se na jídlo docela těšil. Zarazilo ho, že vidí jenom misku s hustou kaší a ani jednu lžičku. Tázavě se podíval na zkušenějšího kamaráda. Ten jen pokýval hlavou, jako by říkal – však uvidíš.

A Dar viděl. Chán ponořil do husté kaše penis, nabral, co se nabrat dalo, a pozvedl tuhle hodně podivnou lžíci Mahmarovi k puse. Ten poslušně sousto vzal a polkl. Dar ucítil, jak se mu stahuje hrdlo a zvedá žaludek. Zvláště když si představil, kde všude tenhle Chánův čipera před chvilkou byl. I když tedy předpokládal, že se taky opláchl, ale stejně.

"Omlouvám se, ale tohle ne… nemůžu…"

"Tak budeš mít hlad a dostaneš trest."

Odevzdaně trhl rameny.

"Ten trest dostaneš hned. Polož se!"

Poslušně se položil na záda a nechal si roztáhnout nohy hezky do strany. Očekával, že ho Chán potrestá novým přídělem sexu, a uvažoval, jak to udělá, protože nohy mu roztáhl, ale nezvedl. Bát se začal, až když ucítil, že ho Chán vzal za uvězněný penis. Boční otvory v silikonovém vězení byly zjevně určeny i k jinému než jen k větrání. Chán jimi prostrčil špičky prstů, stáhl mu předkožku a do nahého žaludu mu vsunul krouživým pohybem vývrtkovitě zatočený dilatátor. Dar vyjekl leknutím i bolestí. Chán už si ho nevšímal a dál krmil Mahmara.

Hrdost je hrdost, bolest je bolest a hlad je hlad.

"Můj Pane…," ozvalo se konečně tiché špitnutí.

"Copak? Už budeš hodný? Budeš poslouchat?"

"Ano."

"Uznáváš, že sis trest zasloužil?"

"Ano."

"Tak uvidíme, jen na tobě záleží, kdy ti trest vyprší."

Chán mu uvolnil nohy a posadil ho. Nic příjemného to nebylo, ale krmení, to bylo pravé utrpení. Dar se snažil jíst tak, aby se rty nedotýkal Pánova penisu, ale ne vždy se mu to povedlo. Mimo to, u dna byla kaše řidší a bylo nutné ji slíznout, jinak sklouzla zpátky do misky.

"A teď očistit," poručil jim Pán.

No jo, ale jak, když nikde neviděl nic na mytí? Ale to už Mahmar klekl před pána na kolena a začal mu pečlivě jazykem čistit lžíci. Dar ho neochotně napodobil, s vidinou, že mu nepříjemně tlačící hračku potom dají pryč. Muž se neholil a teď měl chlupy slepené a bylo nutno je navlhčit slinami a omýt jazykem.

"Copak jsi zapomněl? Křičet můžeš, jak chceš. Ale odmlouvat a bránit se nesmíš."

Dar jen přikývl a poslušně čistil, co mu síly, sliny i jazyk stačily.

Konečně byl Pán spokojený.

"Jdu si od vás odpočinout. A ty mu to vyndej, až budeš mít pocit, že si trest už odpykal," obrátil se k Mahmarovi.

"Ale já to přece neumím, nikdy jsem to nedělal," vrátil se do reality Filip.

"Tak si to aspoň vyzkoušíš."

Filip se poškrábal ve vlasech. Z vlastní zkušenosti věděl, jak tahle hračka umí být nepříjemná. Dar už ležel na zádech, nohy od sebe. Klekl si k lůžku a vzal do ruky nejistě Darův uvězněný penis. Stejně jako to viděl u Pána, i on postranními otvory stáhl předkožku a odhalil žalud. Jemně zatahal za kroužek. Ozvalo se syknutí. Aha, takže takhle ne. Maličko pootočil a popotáhl. Tiché zakniknutí.

"Koukni, buď chvilku chlap. Já z toho taky nemám zrovna plezír. Kdybys neodmlouval, nemusel bych si tady hrát na něco, co nejsem."

Otáčel hračkou a vysunoval ji nahoru. Konečně byla venku. A Dar dál ležel vystavený jeho očím a on dál držel jeho penis v ruce. Dívali se na sebe. Byli mladí, jeden druhému se líbili, ale oba měli ptáčky pěkně na pevno uvězněné. Filip navíc tak, že si na něj ani nemohl sáhnout. Nebo ho dát Danovi aspoň do pusy.

Oba pocítili stejnou touhu i stejné zklamání. Nebude nic… Filip aspoň kamaráda hladil a říkal si, že i kulky můžou být celkem erotogenní zóna, když se ví, jak na to.

Vstal a podal si Pánovu krabici s hračkami. Našel svorky a připjal je Darovi na varlata.

"Co je to?"

"Vydrž, předvedu."

Jemné chvění bylo příjemné, ale jenom do chvíle, než přešlo ve štiplavý pocit, dost podobný tomu, když člověk olízne kontakty na baterce.

A pak to ostře, řezavě zabolelo a Dar hlasitě vykřikl.

"Promiň, to bylo moc. Obvykle to takhle zmáčkne jenom jako trest. Aspoň víš, jaké to je."

"Trest? Už tě Chán takhle někdy potrestal?"

Filip vjel Danovi do vlasů, nahmátl elektrody a pomocí nehtů je podebral a odlepil. Počkal, až se Dan vzpamatuje a utřídí si vzpomínky a uvědomí, co je realita a co bylo součástí holografické herny.

"To víš, že párkrát ano. Naposledy ostatně kvůli tobě."

"Co? Jak to myslíš?"

"No, trochu jsem odmlouval, a tak…"

"A proč jsi odmlouval? Spíš mám pocit, že jsi do všeho celý hrr."

"Nechtěl jsem, aby si tě Pán vzal k nám do kajuty."

"Já… jsem myslel, že to byl tvůj nápad."

"To až když mi Pán řekl, že se můžu podílet na tvém zácviku. To už jsem byl velmi pro."

Dívali se na sebe. Oba byli mladí, nazí, jeden druhému se líbili, a aniž to tušili, muž jim aktivoval stimulaci prostaty. Sledoval je na velkém monitoru a docela ho zajímalo, jak si poradí. Nezlobil se, že Filip bez jeho dovolení sundal Danovi elektrody. Jen mu poskytl možnost k udělení trestu.

Zvedl telefon a vymáčkl jediné číslo.

"Čau doktore, mám pro tebe návrh, co bys říkal…"

***

TREST

Fakt se chtěli. I v klíckách jim stáli ptáčci, jen jen ulítnout. Jenže nebylo jak. Muž jim penisy zajistil opravdu dobře. Mohli se jen hladit a líbat se. Když se po chvíli odsunul těžký kožený závěs a jejich Pán vešel, byli už tak vzrušení, že je uvězněné penisy bolely.

Dan si ještě nedokázal udržet kolena od sebe, když Pán měl v práci jeho penis, a tak vyfasoval rozporku, která mu nedovolila kolena dát k sobě, ať už se mu dělo, co chtělo. Obratná ruka ho zbavila těsného návleku, ale ulevilo se mu jen na moment. Dutý kolík vklouzl do postaveného penisu a ohlávka na žalud zajistila jeho setrvání na místě. Dan začal kňourat, tohle opravdu nemusel. Muž se k němu sklonil a skoro něžně ho pohladil.

"Ale běž, vždyť to nebolí, jenom to trochu tlačí. Musíš se to naučit, abys byl stejně dobrý jako Filip. Pamatuj, že cvičení dělá mistra. Za chvilku ani nebudeš vědět, že tu hračku máš."

"Ano, pane."

To ale nebylo všechno. Okolo varlat dostal pevný kroužek. Nebyl zrovna podvázaný, ale rozhodně to cítil.

Filip se nijak nebránil, když ucítil, že mu do dírky v penisu vklouzl kolík s ohlávkou a varlata se ocitla v pevném sevření. Nechal si to všechno udělat stejně poslušně jako vždycky a po očku mrkl na Pána. Všiml si, že Dan už se vrátil do reality?

"Kleknout, zadky k sobě."

Když oba bez odmlouvání poslechli, muž se potěšeně usmál. Ti kluci byli ztělesněný sen. Splněná představa. Vzal dlouhý černý tubus, důkladně ho promazal a vsunul ho Danovi do zadku jen tak hluboko, aby samovolně nevypadl. Pak to samé udělal s druhým koncem Filipovi.

"A teď couvejte."

Každé posunutí dozadu bylo nepříjemnější. Ale tvrdá černá věc si razila cestu do jejich těl a oni mohli jen tušit, co si pro ně muž nachystal. Ten jim sáhl mezi nohy a spojil kroužky věznící jejich varlata.

Uprostřed hračky byl malý ovladač a muž si zjevně hodlal vyzkoušet všechny funkce. Jemné vibrace rychle přešly do tvrdých a kroužky plné menších i větších výstupků se otáčely kolem své osy a neomylně dráždily jejich nejcitlivější místa, svěrač a prostatu. Byli svázaní, takže každý pohyb jednoho ucítil i druhý. Když Dan bezděčně udělal krok dopředu, táhl s sebou i Filipa. Muž se chvilku bavil pohledem na to, jak se ti dva trápí a snaží se o úlevovou polohu, a pak stimul prostaty rovnou nastavil na nejvyšší stupeň. Oběma to doslova trhlo, chtěli od sebe, ale nemohli. Nahá těla se chvěla v orgasmu, a když to nešlo dopředu, přitiskli se ti dva zadky těsně k sobě a přiráželi jeden proti druhému jako v tranzu. Kolíky byly duté, aby nebránily odtékání jejich šťávy, a ta teď z obou sténajících mladíků skapávala na postel. Když oba vyčerpaně padli na bok, muž je přetočil na záda, tvrdý klacek jim vyndal, a sotva se jim stáhl svěrač, hned se postaral, aby ho uvolnil. Vzal jinou hračku ve tvaru podkovy, a když zvedli pokrčené nohy, oběma její konce zase zavedl do zadku. Vyndal jim kolíky a zasunul jiné. S kuličkami a bez otvoru.

Ruce jim pevně připoutal k obojku, sedl na okraj postele a díval se, jak ti dva pomalu nabírají dech, jenom proto, aby pokračoval. Byli mladí a plní síly, proč by se s trochou dopomoci nemohli udělat dvakrát po sobě?

Povolil úvaz mezi kroužky okolo varlat, ale to bylo všechno. Vyhonit si nemohli, a tak jediný způsob, jak se vystříkat a dosáhnout úlevy bylo to, že jeden proti druhému přiráželi a tím se dráždili o vibrátor zasunutý v zadnici. Ten jel naplno, ale stimulování prostaty bylo mírnější. Přes plný kolík taky bylo těžší stříkat. Ale nakonec se muž dočkal a se stoupajícím vzrušením se díval, jak nahými těly prochází první záchvěvy. Penisy jim stály, naběhlé nalitou krví a touhou. Aby se netrápili, zase stimulování zesílil a nechal je, aby se udělali.

Teď leželi, nohy široce rozevřené, oči zavřené a těžce oddechovali. Muž oba důkladně omyl a vzal si hračky, aby je měl kdykoliv zase po ruce. Pak se naklonil k Filipovi a tiše řekl:

"Já to viděl. Takže trest tě nemine, jasné?"

"Ano, Pane."

Filip byl zvědavý, co to bude. Trochu se bál, trochu se na trest těšil. Byl ale tak vyčerpaný, že vzal jen Dana do náručí a oba usnuli.

***

Dostali najíst a po jídle jako zákusek cosi podobné hustému jogurtu. Pánův penis zase posloužil jako lžíce a Dan bez odmlouvání otvíral pusu, protože švihnutí přes zadek cítil ještě teď.

Když Pána očistili, ukázal Filipovi, aby si sedl na úzkou lavici, a pod pažemi mu protáhl široký pás. Pod koleny dva popruhy a zápěstí mu připevnil k obojku. Pak ho Pán položil a do zadku mu pomocí speciální tuby vymačkal celý její obsah.

Do dveří vešel muž stejně jako Pán oblečený do dlouhé bílé košile. Filip sebou škubl. Neměl ho rád. Ať už trest bude jakýkoliv, ve spojení s tímto mužem to bude opravdu bolet.

Chvíli na něm upravovali postroj a potom ho pomalu zvedli. Nohy mu roztáhli do stran, tělo měl ale vzpřímené, jako by seděl. Oba muži o něčem mluvili, pak se oba svlékli a posadili se obkročmo na lavici pod Filipa. Ten bezděky zatajil dech. Začínal tušit, co s ním chtějí udělat, a ani trochu se na to netěšil. Zvedli ho výš a sesedli se těsně k sobě. Pán sevřel svůj penis i penis druhého muže a na jejich spojené žaludy kápl lubrikant. Pak začal spouštět Filipa dolů o on se vlastní vahou začal na jejich penisy nabodávat.

Dan si v první chvíli myslel, že nový příchozí je jen hologram. Ale Filipův křik a slzy, které mu začaly téct, ho ujistily, že je to člověk z masa a kostí. Muži seděli na lavici a pomocí pravidelného zvedání a klesání pronikali křičícího Filipa. Zatím v něm byli tak z poloviny. Pak ho prostě nechali klesnout a sjet až dolů. Jejich penisy v něm zmizely až po kořeny a oni začali proti němu přirážet. Jak se kroutil a snažil se nadzvednout, dělal jim spíš dobře.

Dan se schoulil za postel, zavřel oči a umínil si, že bude ten nejposlušnější sub na světě. Tuhle pekelnou trojku by si tedy vyzkoušet nechtěl. Po chvíli si uvědomil, že Filip sice ještě pofňukává, ale určitě už nekřičel. Opatrně otevřel oči. Oba muži Filipa pořád ještě měli doslova nabodnutého jak kuře na rožni, ale Pán ho líbal tak dychtivě a silně, že Filipovo naříkání už nebylo tak slyšet. Nakonec Pán naznačil druhému muži, že je má nechat. Povolil úvazy, položil se i s Filipem na lůžko a dokonale nabuzený jeho křikem ho začal vášnivě milovat.

Druhý muž se ohlédl po Danovi. Pak mu ukázal na druhé lůžko.

"Pán…," zašeptal Dan.

"Neměj péči, všechno je v pohodě," ujistil ho a Dan si nedovolil odmlouvat.

Teď ležel před tím mužem nahý s kotníky upevněnými k rozporce. Muž ji povolil tak, že Dana až zabolely kyčle. Uvázal rozporku ke kruhu zasazenému ve zdi. Danův zadek se klenul, jako by ho zval, a růžice svěrače se díky do stran roztaženým nohám pootevřela. Muž přešel zpátky mezi jeho nohy, vzal do ruky váček s varlaty a nadzvedl je. Pak Dan vyfasoval pevný návlek na penis, ale ke své úlevě bez kolíku.

"Víš, že jsem doktor, ne?"

"Ano, Pane."

"Tak se nebojíš, jsi už velký kluk."

Dan viděl, jak si natahuje lékařské rukavice.

"Bojím," přiznal bez okolků.

"Taky dobře, aspoň si to líp užiješ."

Doktor mu začal vyšetřovat anál a prostatu. Ne hrubě, ale opravdu důkladně. Dan si ke své hrůze najednou uvědomil, že si to užívá. Bezděky si chtěl sáhnout dolů a začít si dělat dobře, ale to nemohl, i když měl ruce volné. Návlek byl dokonalý. Najednou doktor přestal, vytáhl z něj prst a Dan ucítil, jak cosi sevřelo jeho pytlík. Vzpomněl si, jak mu Filip předváděl, co tahle hračka umí.

Prst znovu vjel do zadnice, vystrčené hezky nahoru a hned za ním další.

"Když budeš hezky držet, tak se nemusíš bát, jsi přece šikovný kluk," utahoval si z něho doktor, jako by mluvil s děckem, které se bojí injekce.

Dva prsty už tak příjemné nebyly, ale po chvilce uvolňování se to dalo. Nebolelo to zdaleka tak, jaký měl strach. Klip na varlata se náhle probudil k životu. Netrvalo dlouho a nepříjemné mravenčení ho nutilo všelijak se kroutit… a tím pádem i nabodávat na teď už tři prsty. Doktor neomylně dál tlačil a masíroval uzlík nervových zakončení a upřímně se bavil tím, jak Danova ruka marně drží pevný návlek na pásu cudnosti.

"Něco ti, brouku, navrhnu. Ty si necháš zasunout katetr do močáku a já tě za to nechám vystříkat. Nemusíš se bát, je to jen jednorázový, bez zahnuté špičky a bez balónku. Hlavně je tenčí. Tak co?"

Dan chtěl už už zavrtět hlavou, když si vzpomněl, co si říkal, když se krčil za postelí.

"Ano, Pane."

Doktor mu nejdřív ze všeho uvázal ruce ke kotníkům. Teprve potom mu sundal návlek a klipsy z varlat. Otevřel kufřík, vytáhl lahvičku s čirou kapalinou a trošku mu kapátkem na špičce kápl do otvoru v žaludu. Dan upřímně zadoufal, že aspoň trochu znecitlivující to bude. Jeho Pán mu s oblibou zaváděl do žaludu i hlouběji různé kolíky a nedalo se říct, že by to zrovna miloval.

A už tu byla modrá tenká hadička, kroutící se jako hádě, a neomylně si to zamířila k nejcitlivější části jeho ptáčka. Dan se pomalým zaváděním katetru poctivě profňukal.

"Ale běž, běž, vždyť to už je. Měl bych tvému Pánovi říct, že tě má víc trénovat, aby sis na to zvykl."

Doktor uvolnil zátku na širším konci katetru, vypustil moč, vzal Dana za boky a popotáhl ho k sobě. Do promazaného zadku vjel na jeden tvrdý zásun a začal přirážet. Dan se až zajíkl leknutím. Nečekal, že si ho muž vezme s takovou samozřejmostí. Mimo to, pořád měl zavedený ten pitomý katetr. I když… nebylo řečeno, kdy mu to zase vyndá…

Doktor přirážel do Dana jak o život a zároveň mu honil. Stimulátor v prostatě jel na nejvyšší výkon. Slast, bolest, nepříjemný pocit tlaku v ptáku a neméně nepříjemné dráždění svěrače močového měchýře, to všechno se v Danovi pralo a míchalo. Nahé tělo, bezmocně připoutané k rozporce, se svíjelo a škubalo. A pak Dan ucítil první stahy. Anální kontrakce mu stoupaly od svěrače po celé hloubce análu až ke kostrči a po páteři až někam nahoru. Drápovitě zahnuté prsty, jako by škrábaly vzduch. Míza z něho stříkala okolo katetru v pravidelných pramíncích, jak ji křeče orgasmu pumpovaly z varlat. Ani si neuvědomil, že několikrát hlasitě vykřikl.

Dokonale vyčerpaný, ale i dokonale uspokojený, s doktorovým penisem ještě pořád zasunutým hluboko v zadku, tiše ležel a čekal, co bude dál.

"Tak co?" zašklebil se doktor.

"Děkuju, Pane," vydechl Dan.

Otočil hlavu. Jeho Pán, objímající okolo ramen usmívajícího se Filipa, stál hned vedle a zřejmě to celou dobu pozoroval.

"Velký Cháne, koupím toho otroka. Co ty na to?" zeptal se doktor.

"Mám lepší nápad. Budu ti ho pronajímat. To vydělám víc."

"Platí."

Muži se smáli, mluvili spolu a doktor dál zůstával zasunutý v Danovi, který si ho nedovolil vytlačit, ani si nedovolil požádat o vytažení katetru. Ale z té nepohodlné pozice v rozporce už ho začínalo bolet tělo. Aspoň Filip si to uvědomil a bez ptaní ho odvázal. A doktor mu konečně vytáhl modré hádě. To moc příjemné nebylo, ale Dan si nedovolil ani pípnout.

Zdálo se mu to, nebo penis v něm se probouzí k životu?

"Postav ho!" poručil Pán Filipovi.

Ten okamžitě přiskočil, ochotně vzal Dana do pusy a věnoval mu veškerou péči. Po tom, co jeho ptáček právě prožil, to chvilku trvalo, ale nakonec se povedlo. Pán ho vzal za varlata a provlekl je kroužkem, na kterém byl vibrační váleček. Ten mu masíroval hráz a ze spodu i varlata. Jemné brnění brzy zesílilo a bylo přesně v bodě, kdy to už nebylo příjemné, ale ještě to nebolelo.

"Ještě jednou dáš ty nohy k sobě a dostaneš fakt na zadek!"

Dan se omluvně usmál. Jeho pán, dobře naladěný po sexu s Filipem, se ho ale zastal:

"On se to naučí, dej mu čas. Filip ho zapne."

A už cítil, jak mu Filip roztahuje a kurtuje nohy. Pak si mu klekl za hlavu a držel mu ruce.

Doktor si zatím v jeho zadnici začal dělat dobře. Bolelo to, bylo to už ten den na jeho dírku moc velký nápor. Navíc mu Pán vnutil do pusy svůj penis. A dbal na to, aby se při kouření neflákal. Filip se podíval na jejich Pána. Když zahlédl přikývnutí, připoutal Danovi ruce k obojku a přesunul se k jeho klínu a začal mu honit.

Dan fňukal, protože ho zadek po tom, co dneska musel vytrpět, už pálil a varlata začínala bolet a penis dráždící jeho krk vyvolával dávení. To dvojí znásilnění bylo dokonale ponižující.

Opravdu chci právě tohle? napadlo najednou Dana.

Ale právě v tu chvíli se do hry vložil Filip a bylo hned poznat, že je Pán dokonale vycvičil. Honil Danovi po celé délce a žalud mu cucal a laskal pusou a jazykem jako nějaký bonbon. Danovo tělo mu dalo na srozuměnou, že právě tohle chce.

Konečně se doktor udělal, a i když byl pořád tam, aspoň už nepřirážel. Zásuny do krku byly nepříjemné, ale nebolely. Filip zrychlil a Dan si konečně mohl užít čirou tělesnou slast a udělal se. Pán ho nechal s tím, že večer si to nechá vynahradit. Dan tušil, že ho přinutí polykat, což dělal fakt nerad, ale byl tak unavený, že ani nehlesl.

"Tak konec hraní, jde se domů. Kleknout."

Když Dan uviděl v Pánově ruce cosi jako důtky, rychle klekl, než si vyslouží trest. Ale muž je nechtěl bít. Jen jim do análu zastrčil kolík s umělým ocasem. Připjal jim na obojky vodítko a tak si je odvedl do kajuty.

"Najíst a spát. Zítra si odpočinete a potom vás čeká důkladné lékařské vyšetření."

Subíci se na sebe podívali. Jako by si oba řekli: no nazdar…

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (53 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (56 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (55 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (53 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (64 hlasů)

Autoři povídky

Celé jménoHRÁŠEK
Věk50
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #8 Odp.: HernaDušan Bartoň 2020-12-31 10:59
Já osobně se hračkám vyhýbám jak čert kříži. Ale uznávám, že jsou lidé, kteří to naopak mají velmi rádi. Znám kluka, který by ti za zařazení do takové herny ještě zaplatil.
Citovat
+14 #7 Odp.: HernaTob 2020-12-07 23:26
Hodně špičková záležitost, díky Hrášku! :roll:
Citovat
+20 #6 Odp.: HernaMax 2020-12-05 11:06
Parádní tvrďárna...tohle mi tady chybělo.Dva subíci v moci Chána a doktora;-) Doufám,že bude pokračování!:-)
Citovat
+21 #5 Odp.: HernaIsiris 2020-12-05 00:15
Podepisuju se pod Alianora ;-) - tvrďárna, jak má být, a luxusně dlouhá... Celkově mám povídky od Tebe ráda, a mrzí mě, že nepíšeš častěji - takže jsem vděčná za tuto soutěž, protože jsme se díky ní od Tebe dočkali dalšího dílka :-) A k tomu srovnávání s Ronem - podle mě nejde říct, že jeden z vás je mistr a druhý není; podle mě spíš jeden z vás píše stylem A o praktikách C a D a druhý stylem B o praktikách E a F :-) Čili nesrovnatelné, ale obojí mistrovské :-)
Citovat
+16 #4 Odp.: HernaHRÁŠEK 2020-12-04 22:16
Díky za body a komentáře.
Prostě jsem to zkusil, tyhle hrátky mám rád.
A co se Rona týká - jak bych se mohl srovnávat s mistrem v oboru? To by mi nenapadlo. A ani jsem se o to nepokoušel.
Citovat
+1 #3 Odp.: Hernagayděvka 2020-12-04 18:52
Kdeže je tahle herna? :D ;-) Už tam běžím. :lol:
Jinak souhlas s Alim. Tahle povídka pohladila dušičku subíčka. Pravda na některé autory to nemá, především Rona. Slovy klasika "Mučeníčko je moje potěšeníčko", ale Ron do toho dává něco navíc. Jsem zvědavý jestli se dočkáme dalšího dílka, popř. i pokračování. Potenciál by tu rozhodně byl.
Citovat
0 #2 Techno-thrillerrealutopik 2020-12-04 18:38
Strach dítěte, bolest téměř fyzická a hrůza téměř panická
mě ochromuje a nutí - slova neschopného -
zbaběle uprci z tohoto sanito-hororu
k zotavení balzámem měkčích žánrů. :sad:
Citovat
+19 #1 Odp.: HernaAlianor 2020-12-04 16:22
Luxusní, skvělá tvrďárna, jaká tady už dlouho nebyla. Libí se mi, jak je to zamotané, někdy jsem se musel vracet, abych se napojil, co se vlastně děje, je to perfektní! Klobouk dolů i před délkou díla a rozhodně to není naposledy, co jsem tohle četl, protože po dočtení mám dojem, jako by mi sem tam něco uniklo. (Možná by nebylo od věci se příště soustředit víc na děj, než.... :lol: 8) )
Citovat