• Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace9. 2. 2020
Počet zobrazení816×
Hodnocení4.47
Počet komentářů2

Několik dnů po návštěvě salonu jsme se brzy ráno přesunuli vnitrostátní leteckou linkou z Taipei na jih do velkého a důležitého přístavního města Kaoshiung. Poobědvali jsme v příjemné rybářské restauraci a pronajatou terénní Toyotou jsme zamířili ještě dál na jih do Kentingského národního parku.

Pavel nikam nespěchal, a tak jsem měl možnost si vychutnat projížďku v otevřeném autě. Silnice se vinula podél pobřeží, kde se střídaly obrazy malebných rybářských vesniček s ne příliš upravenými městečky. Když jsme míjeli sádky, kde se ve velkém chovají langusty, krabi, krevety a další mořská havěť, upozornil mě Pavel na zvláštní cenové relace, protože je možné je v místních obchodech koupit levněji než například kuřecí maso, což je pro Evropany nepředstavitelné.

Občas jsem v zátočinách zahlédl skupiny věnující se potápění, a protože jsem věděl, že Pavel veze ve velkém námořnickém pytli nějakou sportovní výzbroj, přemlouval jsem ho, abychom na chvíli zastavili a připojili se k některé ze skupin.

Nenechal se ale umluvit.

„Ta pravá místa na potápění nás teprve čekají v Kentingském parku a hlavně bych chtěl, abychom byli jenom spolu. K uvedení do podmořského světa nepotřebujeme nikoho dalšího,“ podpořil své stanovisko.

Souhlasil jen s tím, abychom u jedné malé zátoky přerušili jízdu a alespoň se chvíli vykoupali.

Jakmile jsme zastavili a přestal nás ovívat vzduch prosycený mořskou solí, zaútočilo na nás plnou silou tropické klima dokazující, že se jih ostrova již nachází v tropickém pásmu. Horký a vlhký vzduch jak v parní lázni způsobil, že se nám tenká trika a šortky nalepily na zpocená těla. Vypadali jsme oba jako účastníci soutěže Mistr mokré tričko. Cítil jsem na sobě Pavlův pohled, a když jsem se přesvědčil, kam jeho pohledy směřují, viděl jsem, jak se můj penis v těsných šortkách napíná tak, že byl patrný každý detail, zejména naběhlý žalud, který se rýsoval jako vymodelovaný.

Stejný proces se projevil i na jeho šortkách, a tak jsme se raději rozběhli k malé pláži obklopené nízkými skalisky, kde jsme propocené svršky ze sebe s chutí shodili. Při převlékání jsme měli oba potíž s natěsnáním penisů do plavek, kam se pro ztopoření a tím i pro značnou neohebnost nechtěly vejít a nad jejichž lemy stále vystrkovaly zvědavé hlavičky, teplem nebo vzrušením zarudlé a vlhké, jako by si říkaly o naši lepší pozornost. Netrpělivě jsme ze sebe stáhli plavky a přitiskli se k sobě. Moc nechybělo, abychom se místo koupání nepustili do milování hned na místě.

Všiml jsem si ale u nedaleké skály schovávajícího se nahého, asi místního mladíka, který nás upřeně pozoroval, a moc bych za to nedal, že povzbuzen naším počínáním vesele onanoval. Alespoň to tak vypadalo. Dohodli jsme se proto, že bude rozumnější nechat si sex až na večer a raději se jen chvíli ochladit. Oblékli jsme si proto opět plavky a po hlavě jsme se vrhli do průzračné vody.

Již po několika metrech bylo vidět, jak dno prudce klesá a pod námi je pořádná hloubka, ve které se proháněla třpytící se hejna malých barevných rybek. Když jsme byli dost daleko od břehu i z dohledu mladého zvědavého onanisty, šlapal Pavel chvíli vodu, aby si mohl sundat plavky, které si potom, co se mu to povedlo, navlékl jako šálu kolem krku.

„Udělej to také tak, teprve potom poznáš, co je to za blaho, koupat se úplně nahý,“ volal na mě.

Nebyl jsem tak šikovný jako on. Stažení mokrých plavek pod vodou mi trvalo déle a ještě jsem se při tom nalokal slané vody. Když mi už plavky také visely kolem krku a vznášel jsem se v sluncem prozářené vodě, přitáhl moji pozornost Pavlův penis. Lom světla ve vodě způsobil, že vypadal mnohem větší a hlavně delší, než ve skutečnosti je.

Pavel si toho byl asi vědom a záměrně se choval tak, aby k němu ještě více upoutal moji pozornost, což se mu snadno povedlo. Je lepší plavec než já, a tak zatímco jsem plaval pomalu ještě dál od břehu, kroužil okolo mě, občas se potopil a jeho svítící bílý neopálený zadek se vyhoupl nad hladinu, jako by mě chtěl svádět. Pod vodou mě podplouval, při tom mi jako úhoř proklouzával mezi nohama a zády nebo břichem se vždy o můj ve vodě snadno přístupný penis otřel.

Pohled na jeho nahý zadek a tření těla při podplouvání mi vrátily zpět na chvíli ztracenou erekci. Nezkrotila ji ani voda, protože místo aby chladila a přiměla penis k poslušnosti, naopak její příjemná teplota ještě více podporovala erotickou atmosféru.

Po dalším podplutí Pavel ode mne kousek odplaval a položil se naznak na hladinu, aby se trochu vydýchal. Ovšem jeho ztopořený penis trčící nad hladinou jako periskop ponorky se nedal přehlédnout. Nevím, jestli si chtěl skutečně jenom odpočinout, nebo to byl další pokus o to, jak mě ještě více vyprovokovat. Rozhodně se mu to povedlo.

Předsevzetí o odložení sexu až na večer padlo. Několika ráznými tempy jsem veplul mezi jeho roztažené nohy a opatrně jsem se snažil ústy zachytit nabízející se pyj. Chvíli jsem s ním takto laškoval, ale dlouho jsme se v této poloze na hladině neudrželi. Když zemská přitažlivost zvítězila nad silou, která nadlehčovala naše těla, ocitli jsme se ve svislé poloze a přitisknuti k sobě jsme se o sebe třeli penisy jako lachtani.

Pavel mě po chvíli opět obeplul, objal mě zezadu a vtlačil mi penis mezi půlky nastaveného zadku. Snažil se proniknout i do análu, ale přestože to bylo úžasně vzrušující, nepodařilo se mu ani po několika pokusech průnik dokončit. Vinu na tom mělo neustálé šlapání vody, nutné k tomu, abychom se udrželi nad vodou i paradoxně nedostatečná vlhkost análů, které slaná voda spíše vysušovala, než zvlhčovala, a tak naše stále se pohybující těla nebyla schopná se spojit.

Když jsme si uvědomili, jak jsou naše snahy marné, vyhlásil Pavel závod o to, kdo bude první na břehu, a okamžitě jako první vyrazil.

Rychle jsem plaval ke břehu, ale zde již Pavel jako vítěz seděl na mělčině a čekal, až k němu dorazím. Sotva jsem se ocitl na jeho dosah, přitáhl si mě za boky k sobě a rovnou si můj penis nasměroval do otevřených úst. Okamžitě ale přerušil svoji zbrklou snahu o orální potěšení a odplivl si.

„To se nedá, je hrozně slaný, nenamočil sis ho někde cestou ještě do slánky?“ zahartusil a došel do auta pro kanystr s pitnou vodou.

Vrátil se nejen s kanystrem, ale i s lahvičkou oleje na opalování. Vyhledali jsme místo skryté mezi velkými balvany poskytující prostor sotva pro dvě osoby a opláchli jsme se vodou z kanystru.

Pavel, který byl již dost opálený, prohlásil, že on ochranu proti spálení sluncem nepotřebuje, ale já že jsem bledý jako mlynář, a proto mě musí důkladně namazat. Natáhl jsem se na vyhřátý balvan a Pavel do mé kůže pečlivě vtíral olej. Pod záminkou, že můj úplně bílý zadek i penis jsou na sluníčku nejchoulostivější a nejzranitelnější, jim věnoval zvláštní pozornost. Když několikrát zajel prstem i do mého análu, bylo mi jasné, co má v úmyslu a co bude následovat. Samozřejmě, že se můj předpoklad vyplnil a vůbec mi to nebylo proti mysli, naopak jsem se už nemohl dočkat.

Po řádném naolejování mi stále ještě klečel na nohách, takže jsem se nemohl k němu ani otočit, jen jsem slyšel, a i z jeho pohybů mi bylo jasné, že si začal honit přirození, aby získalo potřebnou tuhost. Netrvalo mu to dlouho a erekce se opět projevila v plné síle. Požádal jsem ho ale, ať nejdříve přinese nějakou podložku, protože se mi nechtělo ležet na tvrdém balvanu nebo jen na písku.

Když přinesl z auta přikrývku, lehl jsem si na záda, abych mohl pozorovat, co si na mě vymyslel. Pavel však opět pokračoval s masturbací svého penisu, a buď aby mě zmátl, nebo více rozpálil, začal si také promazávat opalovacím olejem zadek.

Po několika minutách přestal s vlastní masturbací, zvedl si mé nohy na ramena a krouživým pohybem naolejovaného ukazováku mezi mými půlkami si nejdříve uvolnil cestu rozevřením svěrače a za ním hned následovalo zasouvání stejně tak naolejovaného penisu, dokud nebyl celý uvnitř. V této fázi ustal a čekal, jak budu reagovat.

Svoji ochotu a připravenost jsem mu naznačil vstřícným pohybem zadku, jako bych chtěl penis dostat přirážením ještě hlouběji a ještě více jsem se nadzvedl, abych mu lépe zpřístupnil zadek. Z toho jednoznačně poznal, že nemám proti pokračování žádné námitky, a začal mě dlouhými pravidelnými přírazy projíždět.

Naštěstí nechtěl ani můj penis připravit o podíl na potěšení. Sevřel ho mezi prsty a tak dlouho se mu věnoval, dokud mi na hladké břicho nezačaly dopadat první kapky spermatu, které po chvíli stékalo v pramíncích po mých bocích. Pohled na mé vyvrcholení i sladké křeče, které ho doprovázely a projevovaly se stahy celého zadku, ho jistě ještě více vzrušily.

Nebylo to asi přeci jen dostatečné, protože jakmile jsem se uklidnil a uvedené podněty k jeho vzrušení zeslábly, rozhodl se vzít dokončení do svých rukou, a to doslovně. Vytáhl penis z mého teď již vláčného análu a sám si ho v kleče vyhonil. Ukázkovou masturbací dospěl až k vyvrcholení završenému sprškou semene, která z výšky dopadla na má prsa.

Když z penisu vytřepal a vymačkal i poslední kapku, rozetřel mi husté semeno po břiše i po zadku se zdůvodněním, že je to ta nejlepší ochrana před spálením. Sice jsem mu to nevěřil, ale pohyby jeho rukou po mém těle byly tak příjemné, že jsem spokojeně dál držel a plně se poddal jeho laskání, kterým dokončil nanášení druhé várky „speciálního“ opalovacího krému.

Ochranná vrstva však dlouho nevydržela, protože jsme ještě jednou skočili do moře, kde jsme ze sebe smyli všechny stopy po předcházejícím dovádění.

Příjemně osvěženi jsme pokračovali do města Kenting, které bylo dnešním cílem naší cesty. Večer jsme už procházeli dlouhou hlavní třídou, lemovanou řadou obchůdků, restaurací a zábavních podniků, kde rušný život kypěl až do pozdních nočních hodin. Po návratu do hotelu jsme byli po předešlé dlouhé noci i dnešní náročné cestě tak unaveni, že jsme opustili myšlenky na sex a raději jsme se uchýlili do svých pokojů.

Ráno jsme vyrazili do Kentigského národního parku, který patří k nejkrásnějším částem ostrova. Prohlídku jsme zahájili v centrálním středisku parku, kde nás očekával náš průvodce.

Jak bylo patrné z přivítání, Pavel se s průvodcem již dobře znal, a tak jsem nebyl ani překvapen tím, co se odehrálo v malém kinosále, kde nám promítli úvodní film o historii parku a jeho největších zajímavostech. Jakmile světla zhasnula, ocitla se Pavlova ruka na stehně průvodce, který seděl mezi námi.

Když se jeho ruka přiblížila až k rozkroku, přikryl ji průvodce velkou zelenou kšiltovkou se znakem parku, takže jsem se mohl už jenom domnívat, co se pod čepicí odehrávalo. Zavřené oči průvodce i jeho zrychlený dech byly neklamným znamením toho, že Pavel nezahálel a jasně mu naznačil, co nás bude při prohlídce zajímat.

Po té, co film skončil a světla se opět rozsvítila, měl již průvodce svoji čepici opět na hlavě. Jen vyboulená látka na kalhotách prozrazovala, že film byl příliš krátký na to, aby bylo dosaženo uklidnění v jeho kalhotách, a tak jsem předpokládal, že se snad dočkám i pokračování.

Zbytek dopoledne jsme se přemisťovali z jednoho stanoviště vybavená dalekohledy na druhé, odkud jsme mohli sledovat život vodních ptáků, aniž bychom je rušili, ale cestou také obdivovat řadu bizarních skalních útvarů vytvořených stále dorážejícími mořskými vlnami a zelené bambusové háje šumící větrem vanoucím od moře.

Při zastávce na krátký oběd se mě průvodce zeptal, jak jsem s prohlídkou spokojen. Po pravdě jsem mu odpověděl, že mě zaskočilo to, že je všude až moc turistů. Nabídl nám proto, že pokud chceme, můžeme se uchýlit na jeho skryté stanoviště, odkud provádí svá soukromá ornitologická pozorování a kde nebudeme rušeni jinými návštěvníky.

Obrátil jsem se česky na Pavla a prohlásil jsem, že mě sice zajímají ptáci, ale úplně jiného druhu. Pavel se rozesmál a na průvodcův dotaz mu to přeložil. Ten se také se zasmál a ujistil mě, že se bude snažit nás přesvědčit o tom, že i při ornitologii se dá zažít mnoho zajímavého a vzrušujícího.

K jeho stanovišti, které bylo z pevniny obtížně přístupné, jsme se většinu cesty prodírali hustým rákosím a bambusovými hájky. Skromný přístřešek zhotovený také z rákosí a bambusu byl ukrytý na okraji porostu, který lemoval písečnou pláž malé zátoky. Vybavení tvořily jen rákosové rohože a u průhledů směrem k pláži byly umístěny dva stativy pro dalekohledy nebo fotoaparáty.

Průvodce vyndal z batohu tři dalekohledy a dva z nich upevnil na stativy. Třetí předal mně. Když jsme se pohodlně rozsadili, vyndal z batohu balíčky s občerstvením. Bavili jsme se o všem možném, jen na ornitologii jaksi nepřicházela řeč. Objevilo se sice několik vodních ptáků, ale průvodce nás uklidnil, ať jsme trpěliví.

„Touto dobou se tu pravidelně objevují tak zajímaví ptáci, že jistě svůj názor na ornitologii změníte,“ ujistil nás.

Po více než hodině, když už se slunce začínalo sklánět k mořské hladině, se ozval nejprve jen slabý, ale stále sílící zvuk lodního motoru.

„Teď už z toho teprve nic nebude, protože všichni ptáci v širokém okolí musí uletět,“ reptal jsem polohlasně.

Za skalisky se vynořil motorový člun, zamířil přímo do zátoky a na břeh z něj vystoupili tři muži. Průvodce mi tiše pokynul, ať si vezmu dalekohled, a on s Pavlem se sklonili nad dalekohledy na stativech.

První vystoupil mladý muž nesoucí dvě tašky s občerstvením a pod pažemi srolované jakési podložky. Zatímco se zbylí dva sportovně oblečení muži, středního věku, zřejmě Evropané, bavili a pokuřovali, mladík, zřejmě šofér nebo sluha, rozbalil podložky, rozložil na prostírání sendviče, láhve s vínem a košík ovoce.

Potom se bez jakéhokoliv pobízení nebo výzvy částečně svlékl a posadil se k připravenému občerstvení, kde mlčky vyčkával. Oba muži se také svlékli a potom, co si nazí zaplavali v moři a navzájem se osušili, vrátili se k mladíkovi a s chutí se pustili do připraveného občerstvení.

Když dojedli sendviče a vyprázdnili první láhev, vzal si jeden z nich z košíku s ovocem banán a uvelebil se pohodlně na podložce. Když si zvedl penis visící mu přes zadek až na podložku (zřejmě mu překážel v přístupu do análu), zasunul si celý banán do nyní již dobře přístupného análu. To asi na něj zapůsobilo tak, že se mu penis rázem postavil a mohl si ho tak začít jednou rukou honit. Druhou si pomalu ale důkladně protahoval zadek banánem.

Druhý muž pobaveně sledoval jeho počínání, a když viděl, jaký pozitivní vliv na erekci jeho kolegy měl zasunutý banán, rychle ho napodobil. Na mladíkovi bylo vidět, že ho jednání pánů také vzrušuje a penis mu již hodnou dobu stál. Jenže zapojit se asi sám bez vyzvání nemohl.

Odtrhl jsem na chvíli oči od té vzrušující podívané. Odložil jsem dalekohled a ucítil jsem na sobě upřený pohled našeho průvodce.

„To je ta správná ornitologie,“ pošeptal mi s úsměvem a ukázal očima na Pavla.

Teď jsem si teprve všiml, že Pavel, oko přitisknuté na okuláru dalekohledu, má šortky stažené pod koleny a volnou rukou si prohání penis. Když si byl průvodce jistý, že jsem si Pavla všiml, rozepnul si také kalhoty, ze kterých vypadl ne příliš velký, ale pěkně formovaný penis, a začal stejně jako Pavel pomalu a schválně hodně provokativně onanovat.

Z jeho vyzývavého pohledu mi bylo jasné, že se nemusím stydět, a také bych se měl postarat o svůj již notně nadržený penis. Napodobil jsem ho a ani jsem se nezdržoval svlékáním šortek. Jen jsem uvolnil dostatečný prostor odtažením nohavice od stehna a připravený penis sám vyklouzl, stačilo ho jen více povytáhnout a mohl jsem celkem pohodlně masturbovat.

Průvodce mi uvolnil místo u dalekohledu na stativu, sám si vzal můj dalekohled a postavil se vedle mě, abychom mohli společným průzorem sledovat dění na břehu. Měl jsem teď díky jeho ochotě jednu ruku volnou, ale on musel při zaostřování držet dalekohled oběma rukama a penis mu opuštěně visel z rozepnutých kalhot. Uchopil jsem proto jeho sirotka volnou rukou a začal mu ho důkladně honit. Svůj jsem obstarával druhou rukou a vychutnával jsem pokračování představení, které nám neznámí herci bezděčně, ale o to poutavěji, předváděli.

Scéna se mezitím, co se týče rozmístění aktérů, poněkud změnila. Mladík teď ležel na zádech a oba muži sklánějící se nad ním se zaobírali jeho dosud neuspokojeným penisem. Když viděli, že se mu blíží vyvrcholení, nedopřáli mu tu chvilku slasti a s drážděním přestali. Bylo mi nešťastného mladíka líto, ale ten na to byl asi už zvyklý a jen klidně dál čekal.

Teď si oba lehli proti sobě tak, že se jejich penisy dotýkaly a mladík se podle jejich pokynů snažil dosednutím na ně je dostat současně oba do zadku. Pomáhal si při tom tak, že si ho oběma rukama snažil co nejvíce roztáhnout. To se mu podařilo a nějakou dobu jim dosedáváním způsoboval jistě krásné potěšení, které dávali najevo jeho hlasitým povzbuzováním.

Po chvíli, když se nabažili hry, jejímž cílem asi bylo si nejen co nejvíce užít, ale přitom i potrápit mladíka drážděním, aniž by si on užil vlastního vyvrcholení, se začali opět starat jen o vlastní potěšení.

Podle jimi udílených pokynů mladík klečel na všech čtyřech, muži stojícímu před ním kouřil, nebo spíše polykal penis hluboko ponořený v ústech, zatímco druhý klečící za ním mu pravidelně zarážel penis do vystrčeného zadku. Když se oba uspokojili a vystříkali své zásoby spermatu na mladíkova záda, vrátili se ke zbylému občerstvení a druhé láhvi. Mladík se teď na jejich příkaz nebo s jejich svolením, to se na tu dálku nedalo posoudit, usadil mezi nimi a masturboval jim před očima tak dlouho, dokud semeno z jeho, dlouhým čekáním trápeného penisu, nevystřikovalo velkými oblouky až na písek.

Bylo vidět, že by oba pánové ještě rádi vyzkoušeli mladíkův anál, ale penisy, které se jim při sledování jeho onanie trochu ztopořily, i přes snahu vyhonit je do tužšího stavu, nebyly schopné zopakovat svůj výkon. A tak zanechali marného snažení, a než mladík pečlivě uklidil všechny stopy po návštěvě, oba pánové si ještě jednou zaplavali v moři a za chvíli člun i s jeho pasažéry zmizel za skalisky lemujícími zátoku.

Nastalé ticho na pláži proniklo i do našeho přístřešku, kde také zavládl rozpačitý klid. Rozpaky ale Pavel velmi rychle rozehnal. Přitáhl si nás oba k sobě a objal tak těsně, že jsme se navzájem dotýkali stále stojícími penisy. Byl to vzrušující pocit a Pavel ho umocnil ještě více tím, že můj i průvodcův penis nejprve stisky stehen a potom i rukama vzrušil až téměř k vyvrcholení.

Když však poznal, že bychom mohli předčasně stříkat, navrhl, abychom se svlékli, a tak si udělali pohodlí na další pokračování. Bylo jasné, že nás potřeboval dohnat ve stavu vzrušení, proto začal sám onanovat.

Jakmile jsme byli všichni nazí, sklonili jsme se s průvodcem k jeho penisu a střídavě jsme mu ho ústy zpracovávali. Po chvíli jsme mohli přestat, protože konečně mu už penis dostatečně stál. Teď zase asi díky přerušení předchozího honění povadl penis průvodci. Nelenil jsem, sehnul jsem se k němu a vzal mu ho do pusy. Po chvíli sání a přejíždění jazykem po žaludu se mu opět krásně vzchopil a v ústech jsem cítil nasládlou chuť prvních kapek jako předvoje k hrozící erupci. Rychle jsem už dostatečně tuhý a nahoru zahnutý penis, který mi teď připadal jako jeden z banánů, kterými si anály dráždili návštěvníci pláže, uvolnil z úst. Teď jsem dokonce i cítil nasládlou vůni jeho penisu připomínající chuť a vůni zralého banánu. Když jsem se s tímto poznatkem později svěřil Pavlovi, jen se zasmál a česky prohodil: „To asi bude tím, že banány jsou i jeho oblíbenou snídaní, obědem a někdy i večeří.“

Ale ani Pavel nezahálel. Ohnul si mě přes stativ dalekohledu a zezadu mi vrazil penis do snadno přístupného análu. Stejně tak se zachoval i průvodce. Využil toho, že Pavel musel při kopulačních pohybech hýbat zadkem, pouze nasadil svůj penis na okraj jeho análu, a ten při vytahování svého penisu ze mne se současně napichoval na jeho.

Pavlovi to rozhodně nebylo proti mysli. Naopak zrychlil své pohyby a přidal na razanci, takže jsem se musel jednou rukou opřít o konstrukci přístřešku, abych mohl odolávat jeho nárazům, jinak bychom se všichni i se stativem asi ocitli na zemi. Ještě štěstí, že návštěvníci již pláž opustili, jinak by si museli všimnout přístřešku, který se divokým Pavlovým přirážením celý rozkýval, až praskal ve spojích.

Já jsem se ale také neošidil a druhou rukou jsem onanoval tak úspěšně, že jsem byl první nejen v naší přirážející sestavě, ale i v dosažení bouřlivého orgasmu, který se projevil ve výstřicích semene stékajícího po nohách stativu i Pavlových.

Přestože jsem byl už hotový a můj penis zaujal polohu „pohov“, držel jsem dál pevně zadek nastavený Pavlovi. Vrcholící vzrušení se jako vlna přenášelo propojenými penisy a anály, dokud se také on a průvodce nezbavili svého semene, které však neskončilo na zemi jako moje, ale našlo svůj cíl v obšťastňovaných zadcích, protože oba svými výstřiky vydatně zavlažili otvory, v nichž se jejich dosud nevytažené penisy stále nacházely.

Jakmile jsme se trochu vydýchali a otřeli zbytky semene, sbalili jsme rychle své svršky a vyrazili na zpáteční cestu do hotelu. Poděkoval jsem srdečně našemu průvodci a ujistil jsem ho, že mě přesvědčil o dosud neznámých přednostech ornitologie a jistě se stanu jejím velkým příznivcem a propagátorem.

Po večeři jsme se na pokoji chvíli s Pavlem věnovali naší oblíbené činnosti, ale po předcházejících zážitcích to byly spíše jen náznaky a mazlení, trochu orálního laškování než doopravdový sex. Potom jsme už jen seděli na hotelové terase před Pavlovým pokojem a po tak nabitém dni se nám už ani nechtělo vyrážet za dalším poznáváním tajemství a krás ostrova teď už ukládajícího se ke spánku.

Mně se však ještě spát nechtělo, a tak jsem využil toho, že byl Pavel nad skleničkou vína v dobrém rozpoložení a nenápadně jsem zavedl hovor na téma, které po celou dobu mé návštěvy zaměstnávalo moji mysl. Jak to vlastně bylo s Pavlovým „manželským“ životem, jak se seznámil s Martinou a jak se vyrovnávají se svými rozdílnými sexuálními prioritami.

Nemohl jsem si stále dát dohromady jeho jasné upřednostňování sexu s muži před ženami a skutečnost, že je ženatý. Přestože jsem měl trochu obavy otevřít tak ožehavé téma, nakonec mi to nedalo ani moc námahy a přemlouvání. Pavel se z počátku trochu váhavě, ale postupně s rostoucí chutí a sdílností rozpovídal a bylo znát, že jsou to pro něho příjemné vzpomínky, které se mu snadno vybavovaly.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (11 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)

Komentáře  

0 #2 Exotický Tchaj-wan – II.Sven71 2020-02-14 23:07
Super Milan, skvelé, ako vždy do konca s tvrdým. :P Tvoje zážitky sú úžasné, budem sa vždy tešiť na pokračovanie z tvojich ciest a zážitkov. :P ;-) ďakujeeeeem
Citovat
+2 #1 Odp.: Exotický Tchaj-wan – II. Cesta na jih ostrovaAlianor 2020-02-11 11:05
Tak jsme se dočkali penisů chutnajících po banánech :lol: super, jako vždy 8) Tvé cestopisy mě opravdu baví. Další díl bude jistě zajímavý, neboť nevěřím, že manželka má mezi nohama mušličku :lol: Děkuji za příjemné čtení a budu se těšit na tvé další cesty.
Citovat