• Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace18. 2. 2020
Počet zobrazení1434×
Hodnocení4.68
Počet komentářů1

„S Martinou jsme se seznámili jako studenti na Vysoké škole ekonomické v Praze. Bydleli jsme na vysokoškolských kolejích Na Jarově, kde jsme se často setkávali při různých studentských akcích,“ začal Pavel své vyprávění.

„Jednou na večírku, kde jsme slavili úspěšné zakončení semestru a všichni jsme již měli dost vypito, si někdo vzpomněl na hru na fanty. Jako fanty se odevzdávaly části oblečení, a tak se také stalo, že jsme se s Martinou po několika neúspěších v soutěži také ocitli nazí a jako úkol pro vrácení fantů jsme se měli vzájemně vzrušit bez použití rukou.

Ani mi nevadilo množství přihlížejících, jako spíš to, že to byla právě Martina, se kterou bych měl úkol plnit. Bral jsem ji vždycky jako kamarádku a vůbec mi nepřišlo na mysl, že by mezi námi mělo být něco víc. Při plnění úkolu jsme se pouze objímali, ale jakmile jsem ucítil její pevná prsa, kterými se ke mně tiskla, erekce, kterou jsem měl už od pozorování úkolů plněných předchozími účastníky, se vytratila.

Původně, když jsem slyšel, jaký úkol nás čeká, jsem doufal, že to zvládnu. Bohužel erekce se ne a ne vrátit. Naštěstí ostatní, možná proto, že už byli zvědaví na další dvojici, možná že mě nechtěli ztrapnit, ale nejspíš proto, že se Martina ke mně tiskla tak pevně, že můj hendikep, který představoval můj zrádný penis, nebyl ani vidět. Někteří potleskem, jiní pískáním vyjádřili, že už je úkol splněn, a my jsme se mohli vrátit do klubka účastníků.

Přesto jsem se hlavně před Martinou cítil docela trapně, a tak jsem nevydržel až do konce večírku. Odešel jsem do společné koupelny na chodbě, kde jsem se chtěl ochladit studenou sprchou, abych se zase vzpamatoval.

Když jsem potom stál nahý pod sprchou a v zrcadle na stěně jsem pozoroval svůj obraz, vztyčil se mi opožděně a nečekaně probuzený penis. To mě vzrušilo tak, že jsem hlavici sprchy nastavenou na masáž zamířil na odhalený žalud a pomocí ostrého proudu jsem ho začal masírovat, druhou rukou jsem současně masíroval zbytek penisu.

Vtom se v zrcadle mihl odraz jakéhosi pohybu. Ještě se stojícím penisem sevřeným v dlani jsem se otočil a uviděl jsem již oblečenou Martinu, jak vytřeštěnýma očima sleduje mé ukájení. Bylo už pozdě na nějaké skrývání, protože trčící penis v mé ruce byl natolik výmluvný, že jsem se už na žádná slova ani nezmohl.

„To kvůli mně?“ užasle se mě zeptala Martina, která se vzpamatovala první.

Raději jsem se přiznal, že plnění našeho společného úkolu nebylo tím správným impulsem, ale rozhodující bylo vzrušení, které jsem pocítil při sledování svého podle mého mínění docela pěkného penisu v zrcadle.

„To jsi nemohl říci hned?“ zašeptala přiškrceným hlasem. „Pro mě to také nebylo jednoduché,“ zašeptala. „Pojď se mnou na můj pokoj, tam nás nikdo nebude rušit a já se ti také s něčím svěřím.“

Když mi potom na pokoji líčila, jaký měla i ona problém s plněním úkolu, spadl mi kámen ze srdce. „Víš, já jsem jedináček a táta si vždycky přál mít kluka. Tak aby si to vynahradil, vychovával mě jako kluka a snad tím, nebo to prostě už tak bylo dáno geny, jsem brala vždycky kluky jenom jako kamarády a mé první erotické představy a sny patřily vždy jen kamarádkám, a když se potom na střední škole začaly tyto představy i zhmotňovat, měla jsem jasno. Tady na vejšce už mám jen kamarádky a jsem tak spokojená.“

Nebyly to však jen nepříjemné zážitky. Z toho prvního večera mi také zůstala vzpomínka na první společnou sexuální aktivitu. Její povídání ji vzrušilo tak, že asi proto, že tomu byla na svém pokoji zvyklá, odložila postupně jak stud, tak i většinu oblečení a polonahá si lehla na postel, břichem dolů a s prsty mezi nohami si počala hrát. Její krásný zadek, který se chvěl prožívaným vzrušením, mě nakonec také vzrušil tak, že jsem i já odložil svůj stud, zbavil se přebytečného oblečení a krásně jsem si užil onanii. Již tenkrát jsem měl chuť ochutnat její dírku, která se na její chvějící prdelce růžově otevírala, ale tehdy mi to ještě nedovolila.

Od tohoto setkání jsme trávili více času spolu, ale jakmile jsme studia dokončili, frekvence našich setkávání se postupně dostala až nule.

Po čase jsem se ve firmě, do které jsem nastoupil hned po ukončení studia, dobře uvedl a stále častěji jsem byl vysílán i do zahraničí. Tam jsem také navázal velmi užitečné kontakty díky svému vysokému pracovnímu nasazení, možná také proto, že jsem nebyl od práce odváděn jinými povinnostmi jako třeba péčí o rodinu. Jenže do té doby mě vyhovující stav se změnil, když jsem byl povolán před představenstvo firmy a byla mi nabídnuta funkce jednoho z regionálních ředitelů. Nepřímo mi ale bylo naznačeno, že nutnou podmínkou je, abych se oženil, a tak i navenek potvrdil svůj status solidního partnera, a to nejen v obchodních vztazích.

Vzal jsem si nějaký čas na rozmyšlenou a zvažoval, zda si mám raději zachovat svoji nezávislost, i za cenu zpomaleného nebo možná i zastaveného postupu ve firmě, nebo zda splnit zmíněnou podmínku. Po několika dnech a spíše probdělých nocích, kdy jsem se při snaze přivolat spánek uklidňoval svým penisem (dobře provedená masturbace s pořádným vyprázdněním zásob semene mě vždy ukolébala až ke spokojenému spánku), se mi také vybavila vzpomínka na Martinu. Vím, že i ona byla ve svém zaměstnání úspěšná, a tak mě zajímalo, zda nemá podobné problémy jako já. Hned ráno jsem ji zavolal a domluvili jsme se na schůzce v naší studentské restauraci, kde jsme se dříve občas setkávali.

Na schůzku se dostavila krásná, elegantní a jistě žádoucí mladá žena, což prozrazovaly obdivné pohledy přítomných studentů. Ona však zamířila přímo ke mně, políbila mě na tvář a usedla k mému stolku, což mužskou část hostů zklamalo a dívčí část se jim škodolibě posmívala.

Po chvíli nezávazného rozhovoru a vzpomínání na prožitá léta studií, včetně připomenutí si naší dnes už s humorem brané zkušenosti, a také po vypití několika sklenek vína, jsem se jí svěřil se svým problémem. Když jsem skončil líčení té zapeklité situace, požádal jsem ji o radu, jak by podobnou situaci řešila ona. Opět předvedla svůj racionální způsob myšlení i jednání, když mi odpověděla, že taková nabídka může přijít jen jednou za život a najít si někoho, komu by nevadil můj způsob života, by neměl být problém.

Napůl žertem a napůl s nadějí jsem se jí přímo zeptal. „A co ty? Už někoho máš, nebo stále žiješ jako amazonka? Neuvažuješ také o trvalejším zakotvení?“ Překvapila mě ale svojí jednoznačnou odpovědí.

„Vždyť víš, že jsem pro tebe jako kamaráda měla vždycky slabost. Mám sice fajn holku, je nám spolu dobře, ale že bychom měli žít stále jen spolu, jsme nikdy neuvažovaly. Tolerujeme si, když si jedna z nás odskočí někde bokem a nijak se nevážeme. Pokud myslíš, že by pro tebe bylo východiskem i řešením to, že bychom se formálně vzali, žili spolu spíš jako kamarádi a nechávali si volnost v naší soukromé sféře, tak já s tím nemám problém. Naopak i pro mé kolegy a obchodní partnery by informace, že jednají s počestnou vdanou paní, by znamenala řešení řady otevřených otázek a nabídek.“

Přiznám se, že mě na jednu stranu její odpověď zaskočila, ale současně potěšila a vlastně mi nabídla nejen řešení mého aktuálního problému, ale i perspektivu určitého zakotvení do budoucna.

„Je ti teď už asi jasné, proč jsem se tehdy v Bruselu při našem prvním setkání o Martině nezmiňoval ani tě s ní neseznámil a zachoval jsem se tak, jak jsem se zachoval, což tě jistě hodně mrzelo. Nemohl jsem ti ji představit, protože byla v té době se svojí přítelkyní na dovolené na Kapverdských ostrovech, a také jsem nechtěl zbytečně zatěžovat tvé úvahy mým zvláštním způsobem života a pokazit naše krásné zážitky.“

Po malé odmlce Pavel pokračoval. „Výsledkem naší dohody byla k překvapení jak mých kamarádů a dočasných partnerů, tak stejně i u přítelkyň Martiny, naše rychlá a neformální svatba, mé povýšení a následně docela schůdné soužití v novém útulném bytě, aniž bychom se navzájem omezovali v našich vztazích,“ ukončil Pavel líčení vzpomínkou na seznámení s Martinou.

„Jak vidím, klape vám to dodnes, to jste nikdy nenarazili na problémy a neměli jste chutě na změnu?“ ozvala se ve mně zvědavost.

„Protože jsme s Martinou akceptovali, že oba máme zalíbení ve styku s partnery stejného pohlaví, tolerovala ona mé občasné, i když stále častější pánské jízdy, a já zase neměl námitky proti jejím lesbickým večírkům, které pro své přítelkyně u nás občas pořádala,“ pokračoval s vysvětlením Pavel.

„Dokonce jsem se někdy stával jejich pasivním účastníkem nebo divákem. Záleželo na tom, koho si Martina pozvala a jak brali moji přítomnost. Zpočátku jsem jenom tajně přihlížel, ale později se stalo zcela běžným, že jsem se mezi nimi pohyboval i tehdy, když si nejlépe užívaly, třeba abych jim dolil nápoje nebo doplnil občerstvení. Stejně tak se občas zase ona podobně zúčastňovala mých pánských akcí, pokud jsem si jednoho, nebo občas i více přátel, které již většinou zná, pozval domů. Je to docela příjemné zpestření, ale vždycky jen se souhlasem ostatních účastníků.“

„Jenže nebylo to tak úplně od počátku našeho manželství,“ pokračoval už bez vyzvání Pavel. „Měli jsme zpočátku obavy, zda tak volný způsob života neohrozí naše manželství, ale opak je pravdou. Jen jsme si museli dávat pozor, aby se něco nedoneslo do mé firmy, která hodně dbá na pověst solidní a počestné obchodní společnosti. Důležitým zlomem bylo jednoho dne naše delší dobu zvažované rozhodnutí,“ chvíli se odmlčel Pavel, asi uvažoval, jestli má vůbec pokračovat. Když jsem ho povzbudil, ať pokračuje, tak se začal vracet ve svých vzpomínkách do počátků jejich zvláštního manželského soužití.

„Po čase se nám přeci jen náš sexuální život začal zdát příliš jednotvárný, když jsme občas zvažovali naše možnosti omezené jen úzkým okruhem přátel, které jsme mohli bez obav zasvětit do našeho specifického intimního života. Ten stále probíhal spíše jen na soft úrovni, proto jsme začali přemýšlet o tom, že bychom rádi vyzkoušeli něco nového, pestřejšího.

Martina jednou brouzdala po erotických stránkách na internetu a narazila na webové stránky nabízející partnerským nebo mileneckým párům stejného zaměření účast na speciální swingers párty. Chvíli jsme sice diskutovali nad vymezením účastníků párty na „osoby stejného zaměření“, ale došli jsme k názoru, že by to mohlo být to, co hledáme, a že nás oba taková šance rozšíření našich možností vzrušuje a láká.

Přetrvávající pochybnosti o zaměření účastníků takové swingers párty nakonec vyřešila Martina.

„Ale co, pokud by se nám něco hned z kraje nezdálo, nebo způsoby a nabídky by se nám nelíbily, můžeme je přeci odmítnout nebo kdykoliv odejít, ne?“

Když konečně nadešel očekávaný den, jen samotné přípravy zabraly téměř celé odpoledne. Dohadovali jsme se, co si kdo vezme na sebe, a já přišel poprvé s návrhem, který mě už delší dobu lákal, a to že bychom si mohli oba vyholit přirození, jak jsem to viděl na internetu.

Martina si nebyla jistá, zda se to hodí. V té době ještě nebylo zase až tak obvyklé, aby si ženy rozkrok holily. Nakonec nechala rozhodnutí na mě. Vzhledem k tomu, že neměla vlastní holicí potřeby, zapůjčil jsem jí tedy moje a tím jsem dal jasně najevo, co si přeji. Když se asi po půlhodině s čerstvým oholením a zrůžovělou pokožkou chystala opustit koupelnu, ještě jsem jí doporučil, aby si ji důkladně promasírovala gelem po holení, za což mi po provedení ironicky poděkovala. Neuvědomil jsem si totiž, že její pokožka je značně citlivější než moje. Přiznala se mi ale, že ji doteky při holení tak vzrušily, že málem neodolala a jak řekla „skoro jsem si sama udělala dobře.“

Ta představa však vyvolala moji silnou erekci, která nepolevila, a jakmile Martina opustila koupelnu, aby se věnovala dalším přípravám, začal jsem se také chystat na holení. Neodolal jsem vzrušení vyvolanému manipulací s penisem při nanášení pěny před holením, zavřel jsem oči, barvitě jsem si představoval, co nás večer asi všechno čeká, a po několika rychlých pohybech sevřenou dlaní po celé délce penisu jsem cákanci semene vytvořil na podlaze koupelny nebezpečnou klouzačku.

Holení potom už proběhlo bez úrazu, ale předcházející onanie nebyla asi dostatečná nebo vzrušení při holení bylo tak intenzivní, že se mi penis opět postavil.

Naštěstí, když jsem do vyholené pokožky okolo penisu i přímo na něj vtíral krém po holení, jak jsem také před chvíli doporučoval Martině, pálilo to tak silně, že bylo hned po erekci a dalšímu nutkání k opakované onanii jsem už nemusel odolávat.

Potvrdilo se úsloví, že tím pečlivěji se žena obléká, čím více předpokládá, že se bude svlékat. Platilo to stoprocentně i o Martině.

Oblékání jí zabralo značnou část odpoledne a občas jsem jí musel pomoci radou při výběru. Výsledek však stál opravdu za to.

Zvolila si černá, krajková tanga, a přestože chodila většinou nahoře bez, tentokrát si vzala malou podprsenku ze stejného materiálu jako kalhotky, které více odhalovaly, než skrývaly. Průsvitnou halenku a minisukni doplnily střevíčky na vysokém podpatku, zápěstí a kotník pravé nohy měla ozdobeny jemnými zlatými řetízky.

Když se mi takto předvedla, pokušení v mých kalhotách opět zabouřilo. Bylo mi však jasné, že všechny tyto dráždivé přípravy nejsou určeny pro mě, a jak jsem se později přesvědčil, působily stejně, ne-li ještě účinněji i na některé mužské, i když byly určeny zejména pro dámské účastníky párty.

Ovšemže jsem se také nenechal zahanbit a za stejným účelem jako Martina jsem se oblékl co nejodvážněji, abych nebyl jenom jejím doplňkem. Měl jsem přece zájem také co nejlépe zapůsobit a je jasné, že jsem myslel výhradně na účastníky honosící se pánským přirozením.

Účel perfektně splnila přiléhavá černá tanga, do kterých se můj teď již permanentně ztopořený penis nemohl vtěsnat, takže jsem ho musel opakovaně vracet do jeho nedostatečného úkrytu. Oblečení doplnilo černé tílko, a když jsem na sebe ještě natáhl tenké, černé plátěné kalhoty a bundu, mohli jsme vyrazit.

Tyto speciální párty se obvykle konaly každou první sobotu v měsíci ve vile nacházející se v pražské rezidenční čtvrti. Jak jsme později zjistili, organizátoři byli současně i majiteli vily. Byli to již starší manželé, ale velmi sympatičtí, netající se svým zájmem o sex, a to nejen jako organizátoři a diváci, ale i aktivní účastníci.

Abychom předešli ostychu i obavám z toho, co nás čeká, zvolili jsme předem prevenci ve formě lehké konzumace alkoholu, který v malém množství zajistil i potřebné povzbuzení. Protože jsem byl tím pádem osvobozen od funkce řidiče, objednali jsme si raději taxi.

Taxikář, po tom, co jsem mu řekl adresu našeho cíle, si nás významně prohlédl a podle pobaveného výrazu jeho obličeje nám bylo jasné, že nejsme první, koho tam vezl. Po krátké jízdě ulicemi Prahy jsme stáli před zahradní brankou, když Martina ztratila náhle odvahu.

„Nevrátíme se raději? Nějak se mi podlamují nohy,“ s obavami v očích se mě zeptala.

Nechtěl jsem ale dát znát, jak moc jsem na párty zvědavý a jak se těším. Zahrál jsem proto na strunu její hospodárnosti.

„Přece bys nenechala propadnout už investované peníze, ale slibuju ti, že když budeš kdykoliv v průběhu večera chtít skončit, okamžitě odejdeme.“

Nebyla to totiž zase tak zanedbatelná částka, jejíž zaplacení předem bylo podmínkou účasti. A tak jakmile nás po zmáčknutí zvonku příjemný hlas z domácího telefonu pozval dál, bylo rozhodnuto.

U vchodových dveří nás přivítala paní domu, která se představila jako Helena. Nejdříve nás provedla po domě, ukázala nám jako hlavní místo konání párty velkou halu, vedle které byla menší, tlumeně osvětlená místnost vybavená sedacím nábytkem, množstvím polštářů poházených na silném koberci a v rohu velkoplošnou televizí i dvěma menšími s videem a přehrávačem DVD. U stěn bylo na stolcích připravené občerstvení.

V hale nás zaujaly několikery otevřené dveře, kterými se podle vysvětlení paní Heleny dalo vejít do ložnic pro hosty.

„Chtěla bych vás upozornit na to, že ložnice jsou všem volně přístupné a je nepsaným pravidlem, že se u nich nezamykají dveře. Měla bych se také omluvit za určité nepohodlí způsobené tím, že koupelna a toalety jsou společné, ale jsou v přízemí i v patře, kde jsou také k dispozici další dvě ložnice.“

Popřála nám příjemnou zábavu a vzdálila se, aby mohla dále plnit svoji roli hostitelky a uvítat další příchozí.

Vrátili jsme se zpět do haly, kde se postupně shromažďovala většina účastníků. Po nás ještě přišly dva sympatické páry, jeden tvořený dvěma pěknými mládenci a druhý ženami asi našeho věku, které podle přátelského přivítání ostatními patřily ke stálým a jistě oblíbeným účastníkům.

Věkové složení bylo pestré, od dvou velmi mladých nejspíše ještě mileneckých dvojic, až po jeden pár, kde oběma pánům bylo jistě značně přes padesát. Přesto vládla přátelská atmosféra ovlivněná společným zájmem, kterým měl být nekonvenční sex.

Helena zazvoněním na malý zvonek svolala přítomné do haly, kde ještě jednou všechny přivítala a mě s Martinou, jenom jmény, jako nováčky představila. Potom nás seznámila s připraveným programem večera.

V salónku, jak nazvala vedlejší místnost, byly připraveny na kazetách a DVD speciálně vybrané filmy převážně s pro nás jistě zajímavou tématikou, ale upozornila nás, že videotéku doplnili o nové filmy, a dále byly k dispozici i „domácí“ záběry z minulých dvou setkání. Po půlnoci byla naplánována tradiční hra „flaška“ a potom už jen volná zábava.

Byli jsme zpočátku značně nervózní a nevěděli jsme, kde začít nebo ke komu se připojit. Asi si toho všimli mladí manželé přibližně našeho věku, protože se na nás obrátili s dotazem, zda by nám nevadilo, kdyby se k nám připojili.

„Vidíme, že jste noví, a v naší společnosti platí pravidlo, že se nováčkům alespoň první večer věnuje někdo ze stálých členů. Nikdo to neurčuje, ale dobře víme, že napoprvé to není vůbec snadné.“

S úlevou jsme souhlasili. Dáša, jak se představila hezčí polovička toho sympatického páru, byla štíhlá, modrooká blondýnka a její manžel Karel, také štíhlý blondýn, vedle ní vypadal spíše jako její bratr.

Po tom, co jsme si vyměnili pár informací o sobě, se Dáša, která hrála v tomto páru jasně hlavní roli, přiznala, že jsme jim padli do oka hned, jak jsme přišli (i když se při tom prohlášení zálibně podívala na Martinu), a tak se rozhodli obrátit se na nás se svojí nabídkou co nejdříve, aby je nepředstihli ostatní. Jejich slibnou otevřeností jsme byli potěšeni, protože nám značně ulehčila zapojení se do průběhu večera, který se začínal rozjíždět.

Po několika přípitcích nejdříve na seznámení, potom i na tykání, naše počáteční nejistota zcela zmizela a ustoupila zvědavosti.

„Nechcete se podívat nejdřív na nějaký film, a potom, abyste si přiblížili nabízené možnosti, i několik záběrů z minulého večírku, kde jsme s Karlem zachyceni v docela zajímavých situacích?“ nabídla nám Dáša. Samozřejmě jsme s nadšením souhlasili a využili jeden z volných televizorů, kde už Karel připravil vybrané DVD.

Za chvíli jsme již sledovali na obrazovce se odvíjející příběh jedné podobné swingers párty nabitý scénami „jednopohlavních“ skupinových souloží i detailních záběrů jednotlivých akcí. Protože byla volná pouze dvoumístná pohovka, děvčata ji ihned obsadila a my s Karlem jsme si sedli na koberec s hlavami opřenými o jejich kolena.

Přestože jsem se zaujetím sledoval průběh filmu, neuniklo mi, jak Dáša hladila jednou rukou Karla po vlasech a druhou si občas zajela pod vykasanou sukni. Ono se ani nedalo si toho nevšimnout, protože jsem měl dojem, že mě Dáša občas jako by náhodou, ale spíše schválně při zajíždění pod sukni šťouchla loktem do hlavy. Rychle se omlouvala a přitom sledovala, zda jsem si dobře všiml jejího počínání.

Samozřejmě že jsem si všiml a k mému překvapení jsem také zaregistroval, že neměla pod sukní žádné kalhotky. Po chvíli přesunula ruku z Karlovy hlavy na stehna Martiny a hladila je postupně tak, že se dostala až do jejího rozkroku. Několikrát ji dlouze políbila, a tak jsem si domyslel, že je to jen hra, která nás má s Karlem co nejvíce vyprovokovat.

Je jasné, že se na mých těsných kalhotách začala brzy projevovat reakce penisu na takové dráždivé podněty, které se na mě valily ze všech stran, a jak jsem si všiml, ani Karel na tom nebyl lépe.

Jakmile příběh na obrazovce skončil hromadnými výstřiky zúčastněných pornoherců, které byly zachycovány do pohárů a s požitkem potom vychutnávány, prohlásila Dáša, že s Martinou mají také chuť na sklenku dobrého moku a odešly pro občerstvení.

Karel mezitím vyměnil disky, a když naše partnerky dlouho nešly, zabrali jsme pohovku pro sebe a vyměňovali si názory na dosavadní průběh večera. Jeho informace o tom, co nás ještě pravděpodobně čeká, mě přiváděly do ještě většího vzrušení. Při návratu Martiny s Dášou se nedalo přehlédnout, jak je Martina v obličeji rudá, když ji Dáša o něčem přesvědčovala a pobízela směrem k nám.

Byla ještě chvíli nerozhodná, ale potom si sedly na koberec u našich nohou.

Karel opět spustil přehrávač, tentokrát se záběry z párty, kde se mezi účastníky stále častěji objevovali oni dva. Bylo jasné, že se natáčelo, když byla zábava v plném proudu, takže jsme mohli vidět oba nahé. Neměli se za co stydět, co se týče jejich postav i vybavení. Vším, co je pro spokojený sex potřebné, mohli klidně konkurovat profesionálním pornohercům.

Pokud se jednalo o situace, ve kterých byli zachyceni, to už by možná za stud stálo, pokud by je viděla osoba neznalá atmosféry, prostředí a zaměření účastníků na osoby stejného pohlaví. Záběry pořízené velice atraktivně a kvalitně skutečně nebraly ohledy na žádná tabu.

Především Dáša se živelně zapojovala do všech akcí a nešetřila předváděním jak i těch nejintimnějších zákoutí svého krásného těla, tak i hlasitým vyjádřením prožívání potěšení z bouřlivých orgasmů v náruči jedné hezké blondýnky. Na dalších záběrech bylo vidět Karla, jak s dalším chlapíkem obšťastňovali společně třetího, který se s penisem jednoho v ústech nabodával na stojícího ptáka druhého.

Na dalších záběrech jak Dáša, tak i Karel střídali partnery i polohy a kamera neušetřila žádnými možnými i nemožnými záběry. Dokonce se stalo, že výstřiky semene zabírané příliš zblízka zasáhly i její objektiv a obraz byl zcela stékajícím semenem rozmazaný. Originální zvuk zachycující věrně vše, co se na obrazovce odehrávalo, byl jemně podbarven pravděpodobně dodatečně doplněnou erotikou nabitou hudbou.

Závěr následující po divokých hrátkách dvou mladíků s jedním starším pánem, patřil úchvatné lesbické scéně, kdy se Dáša s dvěmi krásnými dívkami uspokojovala s použitím připínacího penisu do všech otvorů, které měly k dispozici.

Jak se nám Dáša snažila vysvětlit, nejednalo se o její nápad, i když to bylo velmi nápadité, ale tato kombinace partnerek i způsob milování jí byly určeny losováním hrdlem roztočené láhve při pravidelné erotické ruletě. Tuto na večírcích oblíbenou hru jsme měli možnost později i sami poznat na vlastní kůži, a nejen kůži, ale spíše na vlastních orgánech, protože ty byly do plnění vylosovaných úkolů nejvíce zaangažovány.

Snažil jsem se soustředit na vzrušující scény na obrazovce, ale to, co se dělo v reálu, mě stále více od nich odvádělo. Starala se o to hlavně Dáša s Martinou. Také Karel se je snažil co nejvíce napodobovat, když se zase zaměřoval na mě.

Když mi Karel rozepnul kalhoty a vytáhl ze slipů tuhý a již notně zvlhlý penis, loupla po mně Martina očima. Bylo na mě asi vidět, jak moc se mi to zamlouvá, a to se jí možná nelíbilo. Jenže potom to samé provedla Dáša s jejími kalhotkami, a jakmile měla evidentně vlhké kalhotky dole a Dášinu hlavu mezi nohami, přestala se o mě starat. Jen občas zkontrolovala, jestli nezůstáváme s Karlem moc pozadu za nimi. A tak když mi Karel začal penis honit, Martina se okamžitě také pustila do hlazení Dášina rozkroku. A když Dáša nepřestávala ve hře jazykem v jejím rozkroku, po krátkém zaváhání ji opět napodobila, byla však ještě horlivější a možná i šikovnější, nebo to snad bylo delší sexuální abstinencí na Dášině straně, výsledkem však bylo, že jí po chvíli stékaly po bradě potůčky, které nestačila nebo nechtěla polykat.

Díky mé domácí přípravě jsem odolával vzrušujícím podnětům mnohem déle, a když Karel viděl, že jeho snaha nevede k tomu, abychom Martinu s Dášou dohnali, s omluvným pohledem, který vyslal k Martině a Dáše, naznačil, že už to nemůže vydržet, sundal si kalhoty i slipy a sedl si mi rozkročmo na klín. Jednou rukou mě objal, přitiskl se ke mně, druhou si roztáhl prsty půlky zadku, sám si snadno zavedl můj mokrý penis do análu a začala jezdit divoce jako na opravdovém koni.

Chopil jsem se nabídnuté příležitosti. Přitáhl jsem si ho dlaněmi za holý zadek a tiskl ho pevně na penis, který se v něm celý ztrácel. Prostředníkem jsem mu ještě zajel vedle zaraženého penisu do těsně sevřeného análu a kroužil jsem jím v rytmu, v jakém on přirážel.

Když jsem vycítil, že se mu blíží orgasmus a začala mi půlkami i svěračem silně svírat jak penis, tak prst uvnitř zadku, přestal jsem krotit své vzrušení, několikrát jsem pořádně penis zarazil a začal do něj pumpovat část svých zásob semene. Podle křečovitých stahů pánevních svalů a mocných výstřiků semene dopadajících na mé břicho jsem si byl i jeho orgasmem jistý, a když jeho sevření konečně povolilo, mé semeno vytékající z jeho přeplněného análu mi zaplavilo stehna.

Měl jsem obavy z toho, jak bude reagovat Martina, která zatím jediná zůstala bez pořádného uspokojení vydatným orgasmem. Ale mé obavy byly zbytečné. Když jsme si společně s Karlem vychutnali doznívající orgasmy, rozhlédl jsem se, abych zjistil, kde je. Viděl jsem ji ležet na koberci jen kousek opodál a Dáša s hlavou mezi jejíma široce roztaženýma nohama pracovala jazykem tak úspěšně, že se Martina svíjela nehranou rozkoší. Stačila přitom ještě svým jazykem obšťastňovat děvče, které se k nim připojilo, když vidělo, jak si špičkou jazyka Martinina rajcovně olizuje pootevřené a lačně se chvějící rty.

Sedli jsme si s Karlem na pohovku a sledovali, jak Martina drážděná Dášiným jazykem, ale stále neuspokojená, si novou zájemkyni přitáhla, klekla si nad ní a ta již nečekala na další výzvu a prsty jí zasunula hluboko do rozkroku. Martina začala divoce přirážet, a když to všechno Dáša viděla, její vášeň se ještě více rozpálila a stejně jako před chvílí na videu přiklekla k Martině zezadu a připnutým umělým penisem, který jsme dříve ani nezaregistrovali. Zprvu jen s obtíží a pomalu ho zasunovala do jejího podle mého mínění ještě panenského análu, ale po chvíli začala zprvu opatrně a potom stále razantněji přirážet.

Ten pohled byl pro mě překvapující i ohromně vzrušující. Martina, která mi až dosud anální styk odmítala, si ho teď viditelně vychutnávala a přinášel jí zřejmě nečekané uspokojení. Svěřil jsem se s tím Karlovi, kterého pohled na klubko zmítající se teď už téměř u našich nohou, také stále více vzrušoval.

Cítil jsem, že by ani on nebyl proti dalšímu pokračování. Mezi řečí mi opět jako by náhodou uchopil penis a snažil se ho přimět ke vzpřímenému postoji, abych pak mohl uspokojit také jeho potřebu.

Karel mi nejdříve nechtěl ani věřit, že jsem dosud nevyzkoušel Martinin anál. Podle jeho názoru to fantasticky obohacuje milování a hned mi nabídl, že si to s ním můžu ověřit. Jeho návrh a představa realizace byla pro můj penis silnějším signálem než nejzručnější manipulace. Jakmile jsem si představil, co mě může a je ochoten Karel poskytnout, ztopořil se jako po měsíční abstinenci.

V obavě, aby si to nerozmyslel a zase nezvadl, mě Karel rychle zavedl do jedné z ložnic pro hosty, kde byla ještě jedna postel volná. Shodili jsme ze sebe zbytky oblečení a vrhli se na postel. Karel mě ale zarazil a upozornil mě, že si anál vyžaduje také řádnou přípravu. Byl jsem trochu zaražen, protože Dáša s Martinou nic podobného nepodnikly, ale možná to měla být speciální předehra.

Z připravených zásob použil jeden z prezervativů, který mi zručně na penis navlékl, z nádobky na nočním stolku si nabral na prsty vrstvu gelu, tím nejprve potřel můj penis uvězněný v kondomu a zbytek si vetřel mezi půlky svého pevného zadku, který proti mně v pokleku na posteli nastavil. Klekl jsem si za něj, přitáhl si ho za boky a už se můj penis ztrácel v jeho lesknoucím se a vzrušením rozevírajícím análu.

Bylo to božské. Těsné sevření, jaké jsem dosud nepoznal, i vědomí, že jsem se konečně dočkal a vyzkoušel něco, co jsem si tak dlouho už přál, mě natolik vzrušilo, že jsem tentokrát mnohem dříve dospěl k vyvrcholení a ze stále ještě dostatečných zásob semene jsem prezervativ řádně naplnil.

„Promiň mi ten překotný orgasmus, ale bylo to tak fantastické, že jsem se nedokázal ovládnout,“ omlouval jsem se mu.

„To je pochopitelné, zejména když je to poprvé v takovém prostředí. Když jsem já absolvoval svůj první anál tady, zažil jsem při tom také orgasmus, na který už nikdy nezapomenu,“ svěřil se mi.

Zůstali jsme ještě ležet na posteli a Karel se mě zeptal, jestli mi nebude vadit, když si sám chvíli pohoní. Samozřejmě že jsem souhlasil a ještě jsem ho ujistil, že mě tím udělá naopak radost, protože pohled na masturbujícího chlapa mě ohromně vzrušuje.

Vzal ze stolku ze silikonu zhotovené dildo ve velice reálném tvaru, jehož konec věrně napodoboval opravdu pěkný a velký žalud. Zavedl si ho mezi půlky ještě z předchozího styku promaštěného zadku a se zavřenýma očima se oddával masturbaci. Byl to tak vzrušující pohled, že jsem neodolal, jednou rukou jsem také začal masturbovat a jazykem jsem mu kroužil okolo zduřelého žaludu, který se v rytmu masturbace vynořoval z jeho sevřené dlaně. Rozhodně se mu to líbilo. Poznal jsem to na jeho vzrušeném dechu, tichém sténání i podle toho, jak mi pevně tiskl hlavu mezi stehna.

Nové zážitky a překvapení však tento večer nebraly konce. Když jsem klečel nad Karlem s hlavou ukrytou mezi jeho stehny, nevnímal jsem, co se okolo mne děje. Náhle jsem ucítil, jak mě někdo uchopil za vystrčený zadek, a než jsem se nadál, do zadku mi dosti razantně pronikl zpočátku nepříjemně tuhý, ale po chvíli již příjemněji teplý a pružný penis.

Byl jsem zaskočen nejen tímto počinem neznámého, ale i tím, jaký příjemný pocit ve mně vyvolal, a tak jsem se vůbec nebránil a vděčně jsem přijímal jak tvrdé nájezdy penisu, který byl do mě s pravidelnou vytrvalostí zarážen, tak i záplavu semene, která mi po bouřlivém vyvrcholení rozlila příjemný pocit tepla v celém zadku.

Vzrušení, které ve mně počínání neznámého vyvolalo, se projevilo i tím, že jsem ho přenášel rozechvělými prsty a jazykem na Karla, který prožil intenzivní orgasmus se silnými výstřiky téměř současně s vyvrcholením okupanta mého análu. Toho však překvapení také neminulo.

Když povolil sevření rukou, kterými si mě až dosud přidržoval napíchnutého na penisu, který ze mě vytáhl již podstatně měkčí, mohl jsem se konečně otočit a zjistit, kdo je ten nenadálý zájemce o můj zadek.

Poznal jsem v něm jednoho z mladých účastníků, který byl stejně jako já viditelně zaskočen. Začal se mi překotně omlouvat za svůj omyl.

„Když jsem se na vedlejší posteli bavil se svým partnerem a jeho kamarádem, stal jsem se na chvíli přebytečným a všiml jsem si Karla, kterého znám z dřívějších setkání. Usoudil jsem z toho, že ten s hlavou schovanou mezi jeho stehny a vystrčeným zadkem musí být náš kamarád. V tom šeru jen slabě osvětlené ložnice jsem si nevšiml záměny, a protože jsem již dříve s Karlem úspěšně anální styk vyzkoušel, rozhodl jsem se využít situace, kdy se mi váš zadek přímo nabízel a příjemnou zkušenost si zopakoval.“

Uklidnil jsem ho, ať se neomlouvá a ani se ničeho neobává, protože mi připravil nádherný zážitek, o kterém jen doufám, že to nebylo naposled.

Karel se nad jeho rozpaky pobaveně usmíval a hlavně mi slíbil, že se postará o to, aby to opravdu nebylo naposled.

„Pokud budeš chtít, můžu klidně všechno říci i dalším kamarádům a v případě, že se ti to opravdu líbilo, a budeš chtít někdy pokračovat, jak je znám, nebudou rozhodně proti a ochotně tě vezmou do party, kde si to s tebou také rádi rozdají.“

Poděkoval jsem mu nejen za krásný zážitek, který jsem s ním právě prožil, ale i za lákavou nabídku a předem za diskrétnost.

Když jsme se alespoň částečně oblékli a vrátili do salónu, Martina napůl ležela a napůl seděla mezi Dášou a ještě jednou dívkou zcela nahá a skvěle se bavila. Bylo jasné, že teď už jakýkoliv náznak o případném návratu domů nepřipadá v úvahu. Ve mně ale přes všechny dřívější dohody o našem vztahu zahryzal červík žárlivosti, hlavně pro její spokojenost, která z ní přímo vyzařovala a kterou jsem jí já nemohl nikdy poskytnout. Když jsem si ale představil, co všechno jsem si zase již užil i já a co nás ještě možná čeká, zapudil jsem veškeré žárlivé myšlenky. Protože se Karel se svými známými ještě chvíli zdržel v ložnici, rozhlédl jsem se po salónu, kde bych se případně mohl zapojit do zábavy.

Podívaná to byla docela pestrá a překvapilo mě zjištění, že přestože podle inzerátu se mohly zúčastnit pouze páry, nikde jsem žádný takový neviděl. Většinou se vytvořily trojice a v hale jsem si před chvílí všiml dokonce pětice do sebe navzájem propletených těl.

Než jsem se však rozhodl, kam se vrtnu, vrátil se Karel a ptal se, jak jsem spokojený. Přitakal jsem mu, ale stále jsem po očku sledoval skupinky užívajících si návštěvníků. Karel si toho všiml a hned zareagoval. „Máš chuť si také vyzkoušet větší partu?“

„Raději bych se teď nejdříve nechal ještě protáhnout od tebe, ale rozhodně bych nebyl proti, kdyby se k nám někdo ještě připojil. Ale oslovovat nějakou už rozjetou partičku nebo pár se mi moc nechce, protože bychom je také mohli rušit nebo dostat košem.“

Jakmile mu došlo, co nabízím, horlivě přitakal a už mě táhl za ruku do prvního poschodí, kde doufal, že bude nějaká ložnice volná. Měli jsme štěstí a objevili jsme jednu úplně prázdnou, ve které jsme se hned za dveřmi na sebe s chutí vrhli. No a pomilovali jsme se tak nádherně, že jsme pomalu o sobě ani nevěděli, jaká náruživá to soulož byla. Bylo to až neskutečné po tom, co jsme již dnes měli za sebou.

Byli jsme přitom sebou tak zaujati, že jsme si ani nevšimli příchodu další dvojice. Noví návštěvníci se nenechali naší přítomností odradit asi také proto, že s ohledem na rozjetou zábavu jinde už volné místo nebylo. Zabrali volnou rohovou pohovku, kde se bez váhání pustili také do vášnivé soulože.

Protože jsme již s Karlem oba prožili vydatné orgasmy a penisy spokojeně odpočívaly mezi stehny, potichu, abychom je nerušili, jsme sledovali jejich vášnivé zápolení. Byli to zástupci těch nejmladších dvojic, kteří si ale vyměnili partnery, a bylo vidět, že ta změna povzbudila jejich sexuální apetit tak, že nám předváděli opravdu vzrušující divadlo, které nás nemohlo nechat chladnými.

I přes před chvílí dosažené vyvrcholení, za vydatné Karlovy pomoci se mi penis začal opět probouzet a Karlův vztyčený pták si také říkal o pozornost. Přesto jsme byli potichu, abychom „spolunájemníky“ nerušili a nepřipravili se tak o krásnou a vzrušující podívanou.

Našim spoluuživatelům ložnice se nejspíše dlouhé ticho v naší posteli zdálo podezřelé. Jeden z mladíků přerušil dobývání se do zadnice partnera a obrátili pozornost k nám. Jistě si všimli viditelných známek našeho vzrušení, a tak nás pozvali, ať se k nim připojíme.

Nemuseli nám říkat dvakrát, ale nevěděli jsme, jak si to představují, tak jsme je raději pozvali k nám s tím, že dvojlůžko nám poskytne více místa. Zabili jsme tak dvě mouchy jednou ranou. Nabídli jsme jim větší pohodlí a rozhodnutí, jak se zapojit do jejich již rozehraného souložení, jsme tak nechali na nich.

Asi si již vzájemně užili dost, protože se jeden přitulil ke Karlovi, začal se s ním líbat, hladit po celém těle a po chvíli již v poloze šedesát devět ztratili zájem o nás i o okolí.

Druhý mladík byl zpočátku na rozpacích, ale potom si lehl vedle mě, vzal můj stojící penis do pusy a trochu nemotorně ho lízal a sál. Současně se snažil svůj penis po předchozím výkonu zcela bez erekce masturbací vzpamatovat. Moc se mu to nedařilo, tak jsem iniciativu převzal do svých rukou, nebo spíše úst. Po krátké chvilce, kdy jsem mu jen přejížděl jazykem po zadní straně žaludu a rty jsem jemně tiskl zrůžovělou uzdičku, byl opět v pohotovosti.

Musel na nás být zajímavý pohled a jen škoda, že nebyla po ruce videokamera k zachycení naší akce. Leželi jsme vedle sebe ve dvojicích do sebe navzájem zaklesnutých v poloze šedesát devět a zaměstnávajících všechny čtyři krásně ztopořené penisy.

Karel se sice jednu chvíli snažil o propojení obou dvojic a pokusil se spolu s mým mladíkem o lízání mého pytlíku, jeho partner si ho však majetnicky přitáhl k sobě a chabý pokus rázně ukončil.

Když se mi ale blížilo vyvrcholení, uvědomil jsem si, že do rána je ještě daleko a měl bych se svými zásobami semene nakládat hospodárněji. Uvolnil jsem se proto z jeho sevření a raději jsem se odsunul na kraj postele.

Karel si toho všiml, ale jeho partner zareagoval dřív než on. Obrátil se ke mně, povalil mě zpátky na postel, a než jsem se nadál, seděl obkročmo na mě, penis hluboko ve svém ještě mladém a těsném zadku a rajtoval na mě jako zkušený jezdec. Neměl jsem šanci se ubránit další ejakulaci a ušetřit trochu semene, protože se dostavila téměř stejně bouřlivě jako ty předchozí. Karel samozřejmě nechtěl zůstat pozadu, a tak jsme se konečně dostali k tomu, co jsme plánovali, a spojili se v jeden chumel těl.

Stejným způsobem jako první mladík mě, teď obšťastnil i Karel mladého hřebečka, kterému však vyvrcholení trvalo o něco déle. To Karlovi přišlo velice vhod, protože nejen dosáhl vlastního orgasmu, ale pomohl k němu i mladému příteli tak, jak to umí udělat jen zkušený muž, který zná partnerovy záliby, svým jazykem a šikovnými prsty.

Jak mi potom Karel vysvětlil, mladíka (snad se jmenoval Sven, možná ano, možná to byla jen přezdívka) znal už z minulých setkání a popsal mi jeho slabůstku. Sven byl ukrutně citlivý na svůj pupík a zbožňoval, když mu partner nebo i náhodný milenec jeho pupík nejdříve naslinil, potom penisem sliny rozetřel po citlivém pupíku, a když byl dostatečně vzrušený, nastříkal mu své semeno do té vlhké jamky, kterou nakonec důkladně vylízal. Tentokrát mu nemohl jeho přání úplně splnit, protože právě vystříkal celou dávku, kterou měl momentálně k dispozici, do jeho mladistvého zadku. Ale když mu ještě penis stále mokrý od semene zavrtával do pupíku, střídavě mu přenesenou vlhkost z jamky pupíku vylizoval a přitom mu honil jeho v důsledku splnění přání zrůžovělý penis, dosáhl i Sven svůj bouřlivý orgasmus projevený hlasitým naříkáním a zhmotněný erupcemi nepředstavitelně průzračného semene.

Když nás naši mladí přátelé opustili, zůstali jsme opět na chvíli sami. Vraceli jsme se k dosavadnímu průběhu večera a já se svěřoval Karlovi s pro mě novými zážitky a zkušenostmi. Karel mě přesvědčoval, že každá taková swingers party přináší nejen báječné zážitky, ale také rozšiřuje pestrou palatu o nové zkušenosti a obohacuje sexuální prožívání. „To asi platí obdobně i o ostatních účastnících párty a je to ten magnet, který je sem stále znovu přitahuje,“ uzavřel Karel. Potvrdil jsem mu, že je opravdu báječné a vzrušující cítit v sobě hluboko ponořený mužský penis, vychutnávat vůni a chuť čerstvého semene, ale teď že by už bylo dobré se zase vrátit mezi ostatní.

Když už jsme zase byli nějakou chvilku spolu s Martinou a vylíčil jsem jí, co jsem všechno (i když jsem si raději některé detaily nechal jen pro sebe) prožil a jaké to bylo báječné, souhlasila se mnou a prohlásila, že ji také žádný mužský nedokáže tak vzrušit na nejcitlivějších místech ani ji jemně uspokojit prsty nebo jazykem jako to dokážou jen ženy navzájem.

Když už jsme byli ve svěřování, chtěl jsem jí také navrhnout, že bychom mohli někdy k nám pozvat na společné večírky nějakého opravdu spolehlivého přítele nebo přítelkyni, nejlépe podobnou dvojici jako jsme my. Ale už ne jen soft hrátky spočívající spíše jen různých formách pettingu, ale na opravdový a tvrdý sex. Také jsem málem přiznal, že mám už dlouho tajné přání vyzkoušet umělý penis, jaký na jednom videu, které jsme z kraje večera viděli, měla hezká dívka připnutý mezi nohama a obšťastňovala jím zadek jakéhosi mladíka. Nakonec jsem si takové odvážné návrhy raději ještě nechal jen pro sebe.

Příležitost k dalšímu získávání zkušeností však nastala až nečekaně brzy, když se v hale, kde jsme se opět všichni sešli, na stolečku uprostřed místnosti roztočila prázdná láhev od šampaňského. Jak jsme to již znali ze studentských let, takzvaná „flaška“ tím, na koho ukázalo hrdlo po jejím zastavení, určovala partnery pro plnění různých úkolů nebo pro další část večera. Průvodci touto částí večera, alespoň do začátků, nám byli opět Dáša s Karlem, kteří nám nejdříve podrobně vysvětlili pravidla hry.

Zde byla pravidla propracovaná s mnohem větší rafinovaností, než tomu bylo na studentských večírcích. Určovala nejen partnera, ale i způsob, jak se mají jeden druhému věnovat. Pokud prvním vylosovaným byl muž, druhým partner musel být opět muž, a pokud náhodou vyšel los na ženu, losovalo se tak dlouho, pokud to nebyl opět muž. Platilo to i opačně pro výběr ženských párů nebo skupin. Jestliže se láhev zastavila nerozhodně mezi dvěma účastníky, museli se na jedné straně zúčastnit oba, pokud byli stejného pohlaví, a tak vznikaly nejen páry, ale i trojice, výjimečně čtveřice.

Vylosovaní se zpravidla nerozešli, aby si užívali v soukromí bez pozornosti ostatních, ale podle výsledku druhého kola losování, které se uskutečnilo hodem kostky, bylo určeno, zda dříve vylosovaná dvojice nebo skupina podle čísla, které padlo a kterému odpovídala určitá kombinace, provede vylosovanou činnost v hale za možného přihlížení ostatních, nebo zda se mohou uchýlit do některé z ložnic, případně zda použijí nějaké zvláštní praktiky nebo erotické pomůcky.

Jako rozpustilí studenti se všichni přítomní za vzájemného pošťuchování a škádlení sesedli okolo kulatého stolku, na jehož skleněné desce paní Helena láhev roztáčela. Někteří byli ještě částečně oblečení, to platilo zejména pro dámy, ale jen do takových částí spodního prádla, o kterém se domnívaly, že je buď zdobí, nebo je zvlášť sexy. Zpravidla se jednalo o punčochy, různé podvazky nebo miniaturní podprsenky. Žádná ale neměla kalhotky. Muži na rozdíl od žen byli bez výjimky nazí, což nikomu nevadilo, spíše naopak. Pouze jeden mladík přišel v černých ponožkách, což vypadalo hrozně a byl za připomínek ostatních nucen je sundat. Byl jsem tomu rád, protož nahý chlap v ponožkách mi připadá nemožně.

Jakmile se láhev poprvé roztočila a otáčky se začaly zpomalovat, nastalo v hale hrobové ticho. Už si nepamatuji do všech detailů, jak jednotlivé volby dopadly, ale samozřejmě si pamatuji, jak jsme dopadli my a co potkalo Dášu, Karla a k nim vylosované partnery.

Na první z uvedených ukázalo hrdlo láhve na Martinu a při dalším otočení se zastavilo mezi jedním párem mladých děvčat, takže se vytvořila první trojka. Kostka jim předurčila jako místo konání halu a využití umělého připínacího penisu, což znamenalo, že s ohledem na atraktivnost aktérů se vše bude odbývat za jistě značné pozornosti zbylé společnosti, zejména dámské.

Martina se ze mě snažila vymámit radu, zda v případě, že bude muset použít připínací penis, bude vhodnější ho použít na uspokojení blonďatého děvčete nebo černovlásky a zda dopředu nebo dozadu.

Nevěděl jsem, co jí mám poradit. Když se zeptala, co bych dělal já, odpověděl jsem, že nevím, co bych dělal. V duchu jsem byl ale přesvědčený, že bych nevěděl co dělat v případě děvčete, ale kdyby se jednalo o mladíka, byl jsem si jistý, že by to byl rozhodně zadek, kterému bych dal přednost před ostatními lákadly.

Děvčata však už byla sehranou dvojicí a Martina mezi ně skvěle zapadla. Protože přeci jen byla v trojici nováčkem, převzaly iniciativu ony a svoji pozornost zaměřily na vyčkávající Martinu. Od mazlení a líbání na celém těle přešly k orálnímu způsobu, a když už byla Martina náležitě vzrušená, připnulo si blond děvče v souladu s vylosovaným úkolem mezi nohy řemínky s umělým penisem, kterým jí hladce proniklo do viditelně už značně mokrého klína.

Chvíli si užívaly jen spolu, potom, druhá dívka, která si mezitím natáhla na další umělý penis kondom řádně potřený vazelínou, na rozdíl od své přítelkyně s určitými problémy, ale nakonec přeci úspěšně, jím vyplnila dosud ne dostatečně procvičenou Martininu prdelku.

„Věříš mi, že to byl první sendvič v mém životě, ale je fakt, že by mě asi více vzrušoval příjemně teplý a pružný penis v zadku, než ten nepříjemně tvrdý a studený umělý mezi nohama,“ přiznala po skončení Martina.

Karla si vylosoval pán středních let a bylo vidět, že byl také spokojený. Kostka jim určila veřejnou produkci a navíc použití libovolné pomůcky, ale vůbec je to nezaskočilo. Do paměti se mi ale vštípilo, že si vybrali oboustranný umělý penis. Chlapík s nohama na Karlových ramenech si zasunul po řádném namazání jeden konec do z předcházejících souloží vláčného análu a Karel sedící před ním si druhý konec zasunul také do svého do análu a masturboval tak, že při následujícím vyvrcholení zalil jeho prsa i obličej vystřikujícím spermatem. Karlův partner jednou rukou uváděl do pohybu umělý penis, který když ho zasunoval do svého análu, opouštěl Karlův a zase naopak, volnou rukou si honil penis a napodobil tak Karla, že za to sklidili od přihlížejících hlasitý potlesk.

Už si nepamatuji, jak dopadla Dáša, jen vím, že mé nervy byly z naší party napnuty nejdéle, ale byl jsem za to odměněn skvělou sestavou. Láhev se zastavila mezi zástupci dvou různých párů. Zástupcem prvního páru byl mě už známý mladík, který si mě v ložnici spletl s Karlovým kamarádem, z druhého páru k nám los přiřkl velice atraktivního muže středního věku, kterého jsem si již pamatoval z jednoho videa se záběry z předešlé párty. Tam mě zaujala scéna, kdy se přidal ke dvěma mladíkům, a zatím co si oni spolu užívali anální sex, on tomu, který byl obděláván, ukázkově kouřit penis.

Bylo vidět, že i oba moji vylosovaní partneři byli s volbou spokojeni, a jen se můžu domýšlet, zda důvodem spokojenosti jsem byl já nebo to, že se už znali z dřívějších akcí. Kostka nám také určila halu, což znamenalo hodně přihlížejících. Mně to však momentálně díky sexem nabité atmosféře vůbec nevadilo, naopak mě ta představa ještě více vzrušovala. Stále silněji jsem si po předchozích zkušenostech uvědomoval, že se ve mně skrývá značná porce exhibicionisty, protože mi zjevně dělá dobře, pozoruje-li mě někdo při onanii nebo dokonce při souloži. Případné pomůcky nám byly odepřeny, takže nám už nezbylo nic jiného, než se domluvit na režii a rozdělení úloh.

Tentokrát se rozdělení rolí ujal velice činorodý muž z videa, který si přál, abychom mu říkali Eda. Rádi a ochotně jsme se podřídili. Nebylo zapotřebí dlouhého vysvětlování. Posadil se mezi nás na pohovku preventivně obloženou ručníky, aby případné semeno, které neskončilo v něčím análu nebo ústech, nezanechalo na čalounění pohovky obtížně odstranitelné stopy.

Chvíli nám obouručně proháněl oběma řádně vztyčené penisy, chvílemi si je buď střídavě po jednom, nebo zase když jsme se před něj postavili vedle sebe, tak oba najednou, bral do pusy a dráždil zručně jazykem, případně je pevně sevřel a třel si je o svůj dosud ne zcela ztopořený penis.

Jakmile poznal, že už jsme oba dostatečně vzrušení, sedl si čelem ke mně na můj trčící penis a sám si ho zavedl do zadku. Mladík, kterého si přitáhl k sobě, mu po trochu obtížném nalezení vyhovující polohy zasunul penis mezi půlky vedle mého penisu. Bylo to z jeho strany velice praktické řešení, protože můj penis byl ve srovnání s mladíkovým silnější, ale mladíkův zase delší, což mu asi při dvojitém análním průniku lépe vyhovovalo. Můj silný macek dostatečně vyplnil jeho volnější zadek a mladíkův tenčí a dlouhý penis mu jistě při hlubokém zarážení pořádně promasíroval prostatu. Já jsem díky plnosti otvoru raději moc nepřirážel a krásně jsem si užíval dráždění mladíkovým penisem klouzajícím po mém. Pro mě to byl fantastický zážitek. Když se k tomu ještě přidaly křečovité stahy, které provázely Edův orgasmus, měl jsem na mále, abych neskončil předčasně a výstřiky do jeho zadku nepokazil jeho plány.

Mladík ale vytáhl o něco dříve svůj penis a začal vystřikovat teplé semeno na Edova záda. Tím ustaly vzrušující podněty způsobované uvnitř Edy jeho penisem dotýkajícím se před tím mého stále ještě hluboko ponořeného penisu v jeho análu.

Své role organizátora se opět ujal Eda. Pomalu se ode mne odpoutal a můj stále stojící neuspokojený penis, který celý mokrý vyklouzl z jeho zadku, vzal do ruky, přistrčil mě k mladíkovi, který čekal v hlubokém předklonu s rukama opřenýma o pohovku a ještě zhluboka oddychoval po prožitém orgasmu.

Nevím, jestli to čekal nebo ne, ale když se Eda pokoušel můj penis zasunout do mladíkova zadku, chtěl jsem se tomu nejdříve vyhnout. Potom ale přeci jen zvítězila touha si znovu vychutnat ten mladý, pevný zadek a především jsem si uvědomil, že nebudu muset Martině, která pozorně sledovala naše počínání, nic vysvětlovat, když na vlastní oči uvidí, jak jsem byl do toho mužského análu vlastně doslova dotlačen.

Jakmile byl můj penis v jeho zadku dobře zapuštěn, Eda se rozložil na pohovce, roztáhl široce nohy a mladík, jehož penis byl zcela bez erekce, s hlavu zabořenou v Edově klíně, pokračoval jazykem na jeho stále stojícím penisu a prsty zabořenými v jeho zadku mu ještě masíroval prostatu.

Mnou dosud nevyzkoušený způsob anální soulože stál opravdu za to a prožitek byl mnohem lepší než v análu Edy. Jeho zadek byl pružný, hladký bez jediného chloupku a pevné svaly hýždí mi svíraly penis tak intenzivně, že jsem stejně jako on zapomněl na veškerou opatrnost, ani jsem si neuvědomil, že jsme nepoužili prezervativ a tentokrát už jen slabšími výstřiky, protože zásoby semene se po předcházejících ejakulacích přece jen nestačily tak rychle obnovovat, jsem mu jeho anál alespoň trochu zavlažil.

Po nás ještě předvedl splnění své úlohy poslední pár, ale tomu jsme již moc pozornosti nevěnovali. Seděli jsme společně trochu stranou, popíjeli a sdělovali si navzájem hlavně pro mě a Martinu nové dojmy.

Když se nás naši noví přátelé zeptali, jestli příště zase přijdeme, podívali jsme se s Martinou na sebe a bylo nám jasné, že máme o program na řadu dalších sobotních večerů postaráno.

Čas při příjemném probírání ještě příjemnějších zážitků rychle uběhl, a když začalo svítat, odjeli jsme společně taxíkem domů. Ještě cestou jsme si slíbili, že se budeme navzájem navštěvovat i mimo společné swingers párty.

Ten večer byl také začátkem našich intenzivních sexuálních vztahů a praktik nejen s Dášou a Karlem, ale i s dalšími členy naší swingers společnosti.“

Když Pavel skončil své vyprávění, byli jsme tak vzrušeni, že jsme nechali nedopité sklenky na terase, a ještě než jsme došli do mé ložnice, shodili jsme ze sebe oblečení, kterého díky teplému večeru moc nebylo. V následující divoké anální souloži bez jakékoliv předehry, kterou nám jeho barvité líčení bohatě nahradilo, jsme příjemně celý den uzavřeli.

Když už jsme se ve dveřích mé ložnice loučili, Pavel s uznáním kvitoval, že jsem byl již jen pouhým vyprávěním dokonale na milování připraven. Podrobně jsem mu tedy vylíčil, jaké se mi při vyprávění v hlavě honily představy i to, že bych si také přál jednou něco podobného zažít.

Proto mě asi ještě ujistil a současně potěšil informací, že už všechno s Martinou probrali a na rozloučenou uspořádají podobnou malou domácí swingers párty, na kterou pozvali také své dobré známé. Toto sdělení se mi ještě dlouho do noci honilo hlavou a představy, co všechno mě ještě může potkat, mi nedaly spát. A když jsem konečně usnul, pronásledovaly mě i ve snech tak, že jsem se ráno probudil vleže na břiše s prostěradlem pode mnou mokrým od semene.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (14 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (15 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (16 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (20 hlasů)

Komentáře  

0 #1 Exotický Tchaj-wan – III.Sven71 2020-02-27 09:48
Super, opäť ďalšia, vzrušujúca poviedka, len tak ďalej Milan, vždy sa budem tešiť na ďalšie zážitky z ciest a hlavne, ako si to vieš užiť. Už je takým pravidlom, že vždy netrpezlivo čakám na nové deje Ďakujem :P :P a dávam palec hore a obdiv. ;-) :P
Citovat