- Cyril





Začína nám nový týždeň, vstávam o hodinu skôr, ako som bol zvyknutý: Musím robiť bagetu s ochuteným maslom, šunkou, syrom, paradajkami, paprikou a uhorkou. Mal som veľkú chuť mu do nej aj napľuť. Utekám k spolužiakovi, lebo mám byť pred jeho domom o 7:15. Ešte mám minútku do limitu. Zvoním a ten debil ma nechal stáť a trapasiť pred dverami ešte 5 minút. Keď sa konečne otvorili dvere, nasilu som vyčaril úsmev a požiadal som spolužiaka, či mu môžem odniesť tašku do školy.
"Na čo čakáš, ber ju a poď predo mnou…" Tento chudák sa nezmohol ani na vlastnú vetu, dumám cestou do školy. Používa moje frázy a gestá spred pár týždňov.
Pri vstupe do triedy neuniklo spolužiakom, že sme si vymenili úlohy a ja nesiem dve tašky. No aby bolo moje poníženie naplnené, kričí na mňa:
"A kde mám desiatu?" Z tašky vyberám bagetu a utekám mu ju dať do rúk so slovami:
"Dobrú chuť, prajem." Posmešky na moju osobu utíchli, keď vstúpil do triedy holohlavý Fero… Chudák bol tak zdeptaný, že sa mu začala triasť spodná sánka a veľa nechýbalo, aby sa rozplakal. Aj matematikárka si do nás rypla hneď po vstupe do triedy:
"Pozrime sa, aké slniečka máme v prvej lavici. Akosi sa nám tu rozsvietilo." Cítim ako sa červenám, pozriem na Fera, ten bol červený ako fakľa.
"Poď za mnou," hovorí Fero na konci hodiny matematiky. Išli sme pred budovu. "Rozmýšľal som nad tvojím návrhom, no chcem sa opýtať ako často potrebuješ striekať?"
"No 2x denne a niekedy aj 3x, priznávam sa."
"Po škole rýchlo odnesieme tašky a zídeme sa u teba a predebatujeme návrh."
No ten môj debil zo školy nešiel domov, ale do obchodného centra a ja som chodil za ním s taškou. V duchu som zúril, ale musel som sa na neho usmievať, ako by mi robilo radosť chodiť za ním ako pes. Fero už čakal pred naším domom.
"Ty si normálny? Kde beháš, zabudol si, na čom sme sa dohodli?"
"Nezabudol, ale ten debil si ma vychutnával behaním po obchodoch. Skoro som mu aj zabudol dať zarobené peniaze."
"No, môj návrh je nasledovný," začína Fero dialóg, "dostal si nás do pekelnej situácie a preto, hoci sme kamaráti, teraz budeme aj rivaly. Vôbec ma nebaví dostávať výprasky za zlé známky a to sme mali maturitu na dosah ruky. Veď teraz nám to triedna vráti aj s jej priateľkami… Videl som, ako sa trasieš, keď si zbadal môj zadok, a najradšej by si ma pretiahol aj cez nohavice…"
"Hihihihi… ale mne sa zasa páčilo, aký si mal prisprostlý vystrašený výraz v tvári, keď som ti plnil ústa mojou dávkou, ako si s odporom vypľúval moju mrdku. Ale to neznamená, že by som aj ja nechcel prebehnúť tvoj zadok, až budeš skučať a prosiť ako na chate, a riadne to napustím do tvojho zadku. Veď v piatok som ti pretrhol panenskú blanku." Fero spustil ohromný smiech.
"Fero, myslel som, že si kamarát, ale ty si jedno hovädo. Trapasili sme a ty sa tomu smeješ?"
"Môj milý," hovorí Fero, "nebyť tvojich BDSM chúťok a tvojho chvastania sa na nete, mohli sme v pohode žiť. Tebe by sa zmenil život, ale nie takto drasticky a ja by som bol stále v pohode. Teraz mám hlavu hladkú ako detská riťka, zadok ma ešte teraz bolí, robím tým vyplašeným debilom sluhu, cez víkendy driem na vašej chalupe za pár eur, ktoré aj tak musím niekomu odovzdať, a budeme radi ak bez problémov zmaturujeme. A to sme si pomaly denne užívali mrdanie do úst, či do zadku tým roztraseným chalanom. A teraz mi to chýba, a aj tebe. Obaja sme nadržaní ako dva býky. Preto mám takýto návrh: Každý deň, kto dostane lepšie známky v škole, ten vyhráva právo na toho druhého a je jedno či ho bude mrdať do zadku alebo do úst. A keď to bude nerozhodne, alebo nebudú žiadne známky, budeme losovať výhercu. A upozorňujem, že semeno sa všetko zlíže z mrdačky do úst. No a ani jeden sa nesmie doma urobiť sám rukami."
Zamýšľam sa nad tým všetkým. Je pravda, že už nemáme svojich otrokov, tak si musíme vystačiť sami… Nakoniec súhlasím.
"Ale dnes mrdám ja," rýchlo dodávam.
"Haha," smeje sa Fero, "vedel som to, preto mam iný návrh."
"Aký?" horím zvedavosťou.
"Dnes sa urobíme navzájom, a aby si to mal ľahšie, tak sa ti najprv urobím ja do úst a potom ty na mne, ako budeš chcieť, i keď tuším, že to bude do môjho zadku." Chtiac nechtiac, musím aj teraz súhlasiť, lebo som neskutočne nadržaný.
Vzájomne sa vyzliekame, hladkajúc pri tom telá, dráždiac bradavky a v neposlednom rade i guľky a penis. Fero sa postavil a ja si automaticky kľaknem k jeho nohám, pár pohybov rukou a jeho penis je tvrdý.
"Do úst," zreve Fero… a už je špička žaluďa na mojich mandliach. Fero schmatne moju hlavu v zátylku a tlačí ju mocne k rozkroku, chcem vykríknuť auuu, no počuť zachrčanie… veď mi skoro zlomil nos… a na mandle a do hrdla naráža dávka jeho teplého semena. No ani dnes nestíham prehĺtať jeho mohutnú dávku semena…
"No, to zlížeš z tej zeme, ty hovädo nevďačné," a smeje sa… no to mi už pritláča hlavu k zemi a stúpa nohou na záhlavie. "Žer, a nerob sa, že ti táto dobrota nechutí…," napína ma, ale nasilu lížem podlahu dosucha. "Aha, čo ti ešte zostalo," a ukazuje na zostatky semena na žaludi… To už berie môj penis do rúk, no len sa ho dotkol, bol tvrdý, nemal s ním žiadnu robotu, naniesol naň gel. Fero si kľakol na posteľ, hlavu zaboril do matracov a vystrčil zadok. Ja som mu tiež natrel jeho zvierač na zadku a už ho vsúvam dnu. Fero nádherne vzdychá rozkošou a ja sa unášam blahom. Uuu, začína cukanie v mojom krásavcovi, pritlačím si Ferov zadok a už mu pumpujem semeno do jeho nádherného zadku a on tak nádherne drží. Tak dobre som sa ešte v živote nevystriekal. Ako som vybral penis zo zadku, Fero sa otočil a dočistil zostatky semena z penisu. Kľakol si na zem, vystrčil zadok a pomaličky z neho vypúšťa moju dávku. Krásne mu to vyteká pomedzi polky a gule na zem. Berie moje slipy a utrie si do nich zadok a poutiera podlahu.
"Čo to stváraš?"
"A do čoho som to mal utrieť?" s úsmevom na tvári mi podáva slipy, "môžeš si privoniavať po večeroch…"
Obaja ležíme nahí vedľa seba na posteli s blaženými úsmevmi… Crrrnn, zazvoní budík na mobile…
"Rýchlo sa obliekajme, lebo prídu domov naši, aby nás tu nenachytali v Adamovom rúchu." Obaja sme sa obliekli. Nestihol som ho vyprevadiť a už otec otvára dvere… Fuuu, ale sme to stihli…
"No čo bolo v škole?" pýta sa otec.
"Nič také, žiadne známky. Peniaze som odovzdal, desiatu som urobil, všetko bolo fajn."
"Priprav počítač, overíme si to." Utekám do izby zapnúť PC… no oči mi padli na slipy špinavé od semena, ležiace na zemi. No to mám šťastie, že som do izby vošiel prvý. Rýchlo som ich vložil do tašky. Urovnal som aj ostatné veci, aby som nebol potrestaný za neporiadok. Kontrola dopadla v poriadku a ja som sa začal pripravovať do školy… Zrazu zvoní telefón. Na displeji sa zobrazí Ferove meno a číslo.
"Čo je?" ozývam sa.
"Si sám?"
"No, doma je otec, ale v izbe som sám."
"OK, volám ti, lebo som doma sám, rodičia išli ku známym minimálne na dve hodiny a stále som nadržaný a teraz by som ťa urobil do zadku," hovorí Fero a zasa sa smeje ako praštený.
"No, nie som proti, ale neviem, čo na to povie foter."
"Povedz mu, že si ideš pre zošit z matematiky…"
"No, zavolám ti, keď vyrazím z domu…" Otec ma bez problémov pustil, ale prízvukoval kedy mám byť doma.
"Áno, ja viem, do 19. To bez problémov samozrejme stihnem," ubezpečujem ho. Sotva som zavrel vchodové dvere a už volám Ferovi. Utekám ku tebe, nemáme veľa času, tak o 5 minút som u teba.
Fero ma uvítal v krátkych nohaviciach na gumu.
"No poď," a dal ruku do rozkroku. V izbe si stiahol nohavice a stál predo mnou ako ho Boh stvoril. "Nečum na mňa, a vyzliekaj sa!" zahučal na mňa.
"Vidím, že nebudem mať s tebou veľa roboty," keď mi bral penis do ruky.
"Kde mi ho teraz strčíš?" opýtal sa.
"No kde," s úsmevom mu ukazujem, aby si kľakol na posteľ. Ponatieral som mu zadok a už mu ho postupne vsúvam dnu a postupne zrýchľujem tempo. Fero kňučí a ja odfukujem. Skríknem od rozkoše, keď mi z penisu strieka dnešná druhá dávka. Fero mal na vytekajúce semeno pripravenú rolku toaletného papiera.
"No, a teraz vymetiem tvoj komín," rehoce sa Fero. Vezmem si jeho penis do ruky, no on ho chce dať do mojich úst. Bránim sa mu, no upchá mi nos. Lapám po vzduchu, otváram ústa a jeho penis ju už dnu. Keď je v plnej veľkosti, vyberá ho a ja sa otáčam. Natiera mi dierku a zatláča ho dovnútra. Moja diera nie je natrénovaná na jeho kolík, nechcem sa nechať zahanbiť, preto si hryziem do pery, ale aj tak vydávam dosť hlasné stonajúce zvuky. Fero fučí a vzdychá, nakoniec priráža do mňa a ja cítim jeho výstrek semena… Obaja sme si ľahli s blaženými výrazmi… Pozriem na mobil a s hrôzou zisťujem, že je 18:55.
"Prepáč, musím utekať." Neviem ani, ako som sa rýchlo obliekol a obul, a utekal som celú cestu domov. Pred domom pozriem na mobil, ktorý ukazuje presný čas 19:02. Snažím sa otvoriť dvere, ale tie sú zaistené. Krátkym stlačením zvončeka oznamujem môj príchod. Snažím sa moje krátke meškanie ospravedlniť, ale otec s kamennou tvárou mi oznámi:
"Ak by si bol na stanici, tak vlak by ti ušiel. Bež sa pripraviť do izby a čakaj ma." V izbe som sa vyzliekol, uložil si veci a vybral jednu trstenicu. Kľakol som si na zem a čakal som na otca. Po piatich minútach kľačania vchádza otec do mojej izby. Prosím ho o spravodlivý trest.
"Nohy na špičky a ruky na zem." Zadok je vystrčený ako špicatý končiar vrchu. Prvá rana dopadla na obe polky zadku, poriadne zaštípala a ja počítam: "Jedna, ďakujem pane." Aj druhá, tretia či štvrtá rana dopadá na vystrčený zadok a ja pokračujem v počítaní a ďakovaní. Veľmi nepríjemná poloha, krv sa mi valí do hlavy. Počujem švih trstenice, ktorá dopadá cez stehná nôh, a ja sa od bolesti zvalím na zem.
"Vstávaj!" kričí otec. Pokračujem v počítaní a ďakovaní a aj ostatné rany dopadajú na moje stehná. Po poslednej desiatej rane ďakujem otcovi za spravodlivý trest. Otec mi podáva červenú kartičku so slovami. Týmto sme trest za porušenie príchodu domov neskončili. Touto kartičkou sa budeš prezentovať na chalupe.
"Áno, pane."
"Obleč sa športovo a príď za mnou."
"Hneď prídem," so slzami v očiach odpovedám otcovi. Po odchode otca z izby si kontrolujem v zrkadle zadok a stehná. Šrámy na zadku zakryjú trenky, ale na stehnách je to omnoho horšie. Hľadám si čo najdlhšie športové kraťasy na zajtrajší telocvik. Rýchlo si obliekam tričko a tepláky. Utekám za otcom. Aj on je oblečený športovo.
"Mali sme ísť dnes do posilňovne, no mladý pán mal čas. Preto si ideme zašportovať do prírody." Z domu sme bežali do parku vzdialeného asi 3 km. Tu otec vymýšľal pre oboch rôzne cviky, drepy, kľuky, kačáky, hľadal prekážky na skoky, či rúčkovanie. Domov sme sa vrátili za necelú hodinu. Bol som poriadne unavený. Otec sa len smial, aký som slabý, že nič nevydržím. Hanbím sa, že nemám takú kondíciu ako on. Rýchlo som sa osprchoval. Mal by som sa ešte učiť, ale som veľmi vyčerpaný. Pripravujem si budík o 2 hodiny skôr, aby som dohnal to, čo som dnes poobede zameškal.
Ráno som ledva vstal z postele. Nohy ma po včerajšku neskutočne boleli. Pripravujem sa do školy, robím desiatu aj pre spolužiaka a utekám k jeho domu, aby som mu mohol vziať tašku do školy. Ďalšie dni sme s Ferom nedostali žiadnu známku, takže sme sa vyhli trestom od rodičov, ale aj naše súťaženie bolo bez víťaza a porazeného. Preto sme žrebovali, kto bude pán a kto kurvička. V utorok a aj v stredu som prehral a bol som k plnej dispozícii pre Fera. Ten si ma oba dni riadne vychutnal a vystriekal mi nielen ústa, ale aj zadok, ktorý ma zakaždým poriadne bolel.
"Čo ideš tak naširoko?" rehotal sa Fero.
"Smeješ sa, ale aj ja raz zvíťazím a vystriekam sa tak, že semeno ti bude tiecť aj ušami," smejem sa i ja. Veď ja som bol riadne nadržaný a rád by som mu už vydrel tu krásnu riťku.
Konečne vo štvrtok som vyhral ja a už som sa v duchu tešil, ako budem striekať Ferovi aj do úst, aj do zadku. Keď sme odniesli tašky spolužiakom, tak sme sa stretli u nás doma. Nestihli sme sa ani vyzliecť, počujeme otvárať vchodové dvere, preto sme sa rýchlo obliekli. Fuuu, skoro nás otec nachytal.
"Idem domov a zistím, či je u nás čistý vzduch, a potom by si dobehol ty k nám," oznamuje Fero.
"Super, prídem." O 15 minúť som dostal sms od Fera: Príď! Idem za otcom, že potrebujem ísť za Ferom. Ale otec má pre nás oboch iný program a návštevu Fera mi radikálne zamieta. Najbližšie dve hodiny sme spolu strávili nákupmi a po návrate ma vyhnal do izby sa učiť, lebo večer ideme do posilňovne. Som sklamaný a riadne nadržaný. V piatok skoro ráno mi píše Fero sms: Keď budeš doma sám, pribehnem. Je fakt kamoš. Rýchlo robím desiate a poriadok. Fero dobehol najskôr, ako sa dalo. Nestrácali sme čas a svoj nadržaný a tvrdý penis som narval Ferovi do zadku. Po pár minútach mi začalo v penise cukať a už som plnil Ferovu riťku. Rýchlo sa osprchoval a išli sme za spolužiakmi pre tašky a do školy. Veď po škole ideme na chalupu.
S Ferom sme síce do štvrtka prežili bez vážnejších problémov, no v piatok nás šťastena opustila. Z matematiky sme dostali obaja 5, ja za odpoveď zo slovenčiny 4 a Fero z dejepisu 5… Ak to naši otcovia zistia, dnešný večer na chalupe bude nepríjemný, svorne konštatujeme.
Bol som pripravený vyraziť na chalupu, hneď po príchode otca z práce. Ten len zahlásil: "O 20 minút vyrážame". Woow, nemá záujem skontrolovať známky zo školy, to je super. Trest dostanem len za červenú kartičku z pondelka. Takže Fero bude na tom dnes zle, usmievam sa v duchu, a to pred spaním mu ešte vystriekam zadok, hihi, veď mal dnes horší priemer známok ako ja. A to čo? Len Fero čaká na náš príchod a kde je jeho otec? Takže neuvidím jeho trest a on môj áno? To nie je dobré, bude sa mi zasa smiať… Cesta na chalupu bola bez vzájomnej komunikácie. Po príchode na chalupu a vybalenia batožiny na nás otec zrúkol:
"Zmrdi, čo sa tu flákate, vyzliecť a po štyroch do zadnej miestnosti a nezabudnite na trestné kartičky. Doneste ich v ústach." Cítim, že sa červenám, a vyberám kartičku z nohavíc a vkladám si ju do úst. Pozriem na Fera, aj on drží medzi zubami kartičku… S kartičkami v ústach sa ťažko komunikuje, preto sme za sebou po štyroch išli za otcom. V miestnosti kľačíme vedľa seba.
"K nohe!" nariadi otec a ukazuje na mňa. Po štyroch prileziem k jeho nohe ako poslušný psík. Vyberá mi lístok z úst, akoby som mu doniesol hračku, ktorú ma poslal aportovať. "Tak čo si urobil, ty zmrd jeden?"
"Pane, neskoro som sa vrátil v pondelok domov, pane."
"Nie je ťa počuť!!!" kričí otec. Z plného hrdla kričím:
"Pane, neskoro som sa vrátil v pondelok domov, pane."
"Tu sa postav," a ukázal na bielu čiaru asi meter od steny, "a tu sa chyť," a ukázal miesto na stene. Trestám ťa 50 ranami. Uff, to je dosť prísny trest, myslím si, za 2-3 minútové meškanie. Otec si vybral asi 8 mm trstenicu a začal trestanie môjho zadku. Rany boli bolestivé, ale snažil som sa nevydať z úst žiadny zvuk. Ani nie pri desiatej rane som už stonal a neskôr aj kričal. Vrtel som zadkom, aby som sa vyhol trestu, ale trstenica stále zasiahla zadok. Na poslednej rane si naozaj otec dal záležať. Bola neskutočne silná, zreval som, ako by ma z kože drali, oči som mal plné sĺz, od bolesti som si kľakol a začal som si šúchať zadok. Rýchlo som ďakoval otcovi za spravodlivý trest. Nariadil mi, aby som sa presunul k stene po jeho ľavej ruke a ostal som kľačať s rukami za hlavou.
Nemal som odvahu sa obzrieť, keď zaznel povel: "K nohe!" Aj Fero bol vyzvaný, aby sa priznal čo urobil. Bol poučený z toho, čo videl, preto z plných úst zakričal:
"Pane, bol som drzý k mame, pane". Aj keď Fero svoj priestupok zakričal, otec ani jeho odpoveď nepočul a Fero ju musel krikom ešte raz zopakovať.
Aj Fero dostal príkaz, kde si má zastať a kde má mať ruky, a tiež, že bude trestaný 50 ranami. Nevidel som to, ale počul. Aj Fero napriek snahe byť ticho počas trestu, onedlho začal kričať a po poslednej rane aj nahlas plakať. Aj on poďakoval otcovi za spravodlivý trest a dostal pokyn, aby si kľakol meter odo mňa a ruky dal za hlavu.
Začuli sme ako si otec otvára pivo a nalieva si ho do pohára. Po štvrť hodine nás zavolal k sebe. Stáli sme na štyroch oproti nemu.
"No zmrdi, čo by ste mi chceli povedať?" S Ferom sme sa pozreli na seba, nechápali sme, o čo ide otcovi. No keď nás nazval zmrdi, vedel som, že to nebude nič dobré. Pokrčili sme ramenami. Otec sa rozzúril.
"Vy zmrdi, niečo som sa vás pýtal a nič som nepočul."
"Nič sme vám nechceli povedať, pane," sme odpovedali. Otec vstal a prišiel bližšie ku mne.
"Tak dnešné známky 5 a 4 je nič?" a vylepil mi takú facku, že mi začalo hučať v ušiach.
"A čo ty?" pristúpil k Ferovi.
"Neviem, pane."
"Ahá, takže ty nevieš nič o dvoch päťkách?" a aj on dostal poriadnu šupu. "Vybaľte túto škatuľu!" Začali sme vybaľovať nejaké zariadenie, no keď sme ho vybalili a za asistencie otca poskladali, bolo nám jasné, že je to výpraskové zariadenie na vymeniteľné náradie na výprask. Po zložení sa opýtal otec Fera či si pamätá aký trest ho čaká za päťku.
"10 rán cez nohavice, 25 cez trenky a 50 po holom zadku," trasúcim sa hlasom odpovedá Fero. Cez rifle to tak nebude bolieť, horšie to bude na holý zadok, rozmýšľam v duchu. Oco ukázal na pripravené ošatenie. Fero si obliekol pripravené slipy a krátke nohavice z tenkej látky…, otec ho zopol do klady, nadstavil výpraskové zariadenie asi s 10 cm širokým remeňom. Na počítadle nastavil číslo 10 a aj intenzitu rán. Prvé rany znášal Fero statočne.
"Stiahni mu nohavice ku členkom," nariadil mi otec a nastavil počet 25. To už Fero skučal po každej rane. No a už dostáva 50 na holý zadok a po každej rane vykríkne…
"Takže, za jednu známku si potrestaný a teraz za druhú." Znova som mu natiahol slipy a nohavice a celý proces sa zopakoval len s tým rozdielom, že výkriky boli už aj pri natiahnutých nohaviciach. Po skončení mi pripomínal jeho červený zadok paviana. Fero so slzami poďakoval môjmu otcovi za potrestanie. Po vyslobodení Fera z klady som nastúpil na výkon trestu ja, obliekol som si slipy i tenké krátke nohavice a už som znehybnený v klade. Horšie bolo, že som si nepamätal trest za 4, preto za trest budem musieť rany počítať, aby som si ich zapamätal. No ak sa pri počítaní pomýlim, výprask začne od začiatku… No to si musím dať poriadny pozor, aby som sa nepomýlil.
Prvý trest je za 4. Počítam rany cez nohavice jedna, dva… desať, po stiahnutí nohavíc mi ešte otec upravuje slipy. Vkladá mi ich medzi polky zadku. Veď to už ich mohol rovno stiahnuť, keď mi nebudú chrániť zadok. Začínam počítať jeden, dva, tri… päťdesiat. No a teraz ešte trest za päťku. No, to bude husté lebo ma zadok páli, priam horí. Ani moje výkriky a ani prosby nepomáhali a výkon trestu bol dokončený.
"Ďakujem za trest."
"No zmrdi, nepočítali ste dnes s výpraskom, no nezabúdajte, že i my máme v práci internet a vaše študijné výsledky neustále kontrolujeme. A aj vaše učiteľky nás radi informujú, lebo sa tešia, že za zlé známky ste príkladne potrestaný." Čudujem sa, prečo som stále v klade…
"No, môj milý zmrd... Minulý týždeň si mal problém prehltnúť Ferov produkt, tak si to dnes vyskúšaš znova." To ale otec nevedel, že s Ferom sme trénovali a už to síce s odporom, ale zvládam. No Fero sa postavil pred moju tvár a svoj tvrdý penis mi pchá do úst. Fero mi napustil ústa, otec pozeral, ako som to zvládol.
"No aby si nebol škodný, zasmial sa, ty mu s jeho penisom zacvič do výstreku." Ja stále v klade a Fero berie do rúk môj penis a masturbuje s ním. Moja dávka bola na zemi, ktorú som musel potom poumývať.
"No zmrdi, je čas sa najesť a potom budeme trénovať." Nechápavo sme s Ferom na seba pozreli. Veď nejaký tréning už znesieme, hlavná vec, že máme tresty za sebou. V jedálni sme sa s chuťou pustili do jedla. Vôbec nám nevadilo, že sme v Adamovom rúchu. No a o tréningu sa dozviete až nabudúce.
Autoři povídky
Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!
Komentáře
Už je v editaci časť 6
Pokračujem v písaní a onedlho sa dočkáš 6. časti