• Cyril
Styltvrďárna
Datum publikace11. 2. 2018
Počet zobrazení2224×
Hodnocení4.83
Počet komentářů6

Nielen na tento pondelok, ale aj na celý týždeň asi nikdy nezabudnem.

Už na matematike si mňa aj Fera riadne podala matematikárka. Oboch nás naraz vyvolala k tabuli, ktorú nám rozdelila, a každý dostal svoju úlohu. Tak do nás rýpala, že sme nevedeli, čí sme, i napriek tomu, že som si na začiatku myslel, že príklad zvládnem. Obaja sme išli späť do lavice s nedostatočnou. A to sa ledva začal týždeň… to bude zasa za piatok na chalupe. Obaja sme sa čudovali, ako sme sa nechali zmiasť pri tej tabuli.
Zo školy sme odchádzali s taškami spolužiakov, no dnes sme išli domov k jednému z nich. Nestačilo odovzdať tašku pri dverách, ale mali sme ísť aj do bytu. To, čo nám ukázali na počítači, bolo veľmi ponižujúce. Mali dosť veľké množstvo fotografií z piatkového stretnutia na chalupe, kde sme boli nielen nahý, ale aj pri a po výprasku či iných nechutných ponižujúcich veciach, a mali nielen fotky, ale aj video. Tí debili nás mali poriadne v hrsti.

"No, urobíme obchod," začali.

"Obchod? Veď mi nemáme veľa peňazí." No, pokračovali:

"Tento týždeň budete plniť úlohy, čo budeme od vás chcieť, a každý deň vymažeme časť fotografií, ak to bude všetko OK, ak nie, zverejníme to na nete." Protestujeme, že to nie je fér, oni sa len chichocú, že oni veľmi dobre poznajú poníženie práve od nás dvoch. A to je len malá časť toho, čo si oni vytrpeli, lebo to bude len týždeň, ak budeme plniť všetky ich príkazy.

"Máme záruku, že nemáte toto všetko zálohované?"

"No, záruka nie je, máte len naše slovo. Ak vám nestačí, tak môžete ísť domov a tam si pozrieť net." S Ferom sa pozrieme na seba, Fero kývne hlavou na súhlas.

"No dobre, podriadime sa."

"Vyzliecť sa a na štyri!" Nemáme na výber, je ohrozená naša existencia. Hoci chodíme plešatý a nosíme týmto debilom desiate a tašky, ale sme stále esá v povedomí ostatných. Obaja nám nastavia nohy, ktoré mám kážu bozkávať a čuchať. Nechápem, ako môžu niekomu tak príšerne smrdieť nohy a ponožky. Smejú sa pri tom, že tie ponožky už nosia štyri dni. Fuuuj humusáci, myslím si, no robíme, čo kážu. Rukami sa ich nesmieme dotknúť, no máme im opatrne stiahnuť ponožky dole a začať bozkávať a neskôr i lízať nohy. Nie som si istý, či sú smradľavé od ponožiek alebo tiež štyri dni neumyté… Už nemám pomaly ani sliny, no lížem, kým ich to neomrzí… Ruky môžeme použiť len na odopnutie opasku, zvyšok zasa musíme robiť zubami a opatrne im stiahnuť nohavice. A už čucháme a lížeme ich boxerky a rozkrok, po pár olíznutiach tomu debilovi mohutnie hrča v rozkroku. Aj napriek tomu, že som ponížený, môj penis tvrdne. Jedným okom pozriem na Ferov rozkrok a ani on nie je na tom inakšie. No a naše tvrdé penisy neunikli pozornosti ani tým dvom debilom.

"Vy buzeranti, páči sa vám to? A ako sa vám bude páčiť toto. Každý si vezme dve naše ponožky, jednu strčte do druhej a nasadí si ich na penis. A budete masturbovať do výstreku semena. Potom si čuráky do nich dôkladne utriete." Plnili sme, čo chceli, ale stále sme neboli na konci ponižovania dnešného dňa. Ten druhý debil z tašky vytiahol dva XXL tampóny, ktoré nám vrazili do zadkov.

"No a teraz budete aportovať." Pekne si nás rozdelili a začali nám hádzať svoje smradľavé ponožky naplnené naším semenom. A my sme za nimi po štyroch utekali, vzali si ich do úst a odniesli sme ich majiteľovi. Približne po pol hodine to prestalo baviť aj ich. Z už boľavých zadkov nám konečne vybrali tampóny, ktoré ale zmenili svoju pôvodnú bielu farbu. Tampón zmenil aj dierku. Zo zadku skončil v jednej nosnej dierke. Smiali sa nad našimi kyslými ksichtami.

"Vezmite si naše vznešené ponožky a poriadne ich operte v umývadle od vášho hnusného semena." Po tomto ďalšom smradľavom ponížení nám odovzdali nohavičky sestry jedného z nich. Museli sme si ich obliecť a tancovať v nich pri pomyselnej tyči ako kurvy v erotickom salóne. Už som mal toho plné zuby a chcel som to vzdať, ale tá predstava, že moji známi uvidia fotky z chalupy mi dodala ďalšie sily k plneniu týchto nezmyselných ponižujúcich úloh.

"No a teraz si na svoje sprosté makovice natiahnite svoje trenky, tak aby ste nám pri tom mohli fajčiť penisy." Ale skôr ako ten debil začal striekať, stiahol mi trenky z hlavy a urobil sa do nich. Dôkladne si ešte poutieral špičku penisu a nariadil mi obliecť si ich. Jeho semeno som cítil na mojom tele, bol som z toho riadne znechutený a ešte viacej ponížený. Len v obsemenených trenkách sme kľačali vedľa nich a pozerali ako mažú prvých 25 fotografií.

"Zajtra prídete do školy v najviac erotických nohavičkách vašich matiek. Skontrolujeme si to hneď ráno, ak nie, viete čo vás čaká. A teraz vypadnite!" Rýchlo sme si obliekli nohavice a tričká, obuli si tenisky, vzali tašky a rýchlo sme utekali z bytu, aby si nevymysleli ešte nejakú ďalšiu debilitu na nás. Keď som prišiel domov, rodičom som klamal, že sme sa učili u jedného z debilov, lebo dnes som v škole zlyhal na matematike. Otec mi nariadil, aby som sa pripravil na výprask, no vyhovel mojej požiadavke, že sa potrebujem osprchovať, lebo som nepríjemne prepotený.

"Za 10 minút budem v izbe a ty už budeš osprchovaný a pripravený." Dostal som nejakých 25 rán na holý zadok, veď pravý trest bude v piatok na chalupe. Kým som nešiel unavený do postele spať, pripravoval som sa na vyučovanie.

Ráno som išiel debilovi vziať tašku, aby som ju odniesol do školy. Zavolal ma do bytu a nariadil mi stiahnuť si nohavice po kolená. Zasmial sa, keď ma videl v maminých čipkovaných nohavičkách, boli mi dosť veľké.

"No dobre, môžeme ísť do školy." Cestou si do mňa rypol, že prečo mám ruky vo vreckách, či si ho honím, alebo ma vzrušuje mať ženské prádielko. Už som skoro na neho vyštekol, že som vedel, že je debil, ale že až takýto, to som netušil, no v poslednej chvíli som si zahryzol do jazyka a bol som ticho. Cez prestávku som o tom povedal Ferovi, a aj on mi potvrdil takúto istú skúsenosť, ako som mal ja.

Zo školy sme všetci štyria išli k tomu debilovi ako včera. Po vyzlečení sa do gatiek ich starostlivo skontrolovali a u oboch našli malé mokré škvrny. Hneď sme obaja schytali pár faciek a museli sme asi 5 minút dosť nahlas hovoriť, že sme buzeranti preoblečení za kurvy. No ďalšia časť bola pre nich veľkou zábavou, keď sme sa s Ferom museli navzájom bozkávať a dávať si jazyk jeden druhému do úst. V živote som nemal cudzí jazyk v ústach a bolo mi to dosť nepríjemné. Keď ich omrzelo sa na nás pozerať a smiať sa, prešli sme do ďalšej fázy ponižovania. Na rúčku metly navliekli prezervatív a najprv mne a neskôr i Ferovi začali metlu pchať hlboko, nasucho, a do plného análu. A takto nás šukali. Bolo to veľmi bolestivé, až som to nevydržal a prosil o ukončenie.

"Aha, tento bastard vie aj prosiť." Aj s Ferom skončili, až keď prosil o ukončenie. "Keď sa vám nepáči, že vám čistíme vaše zadky, budete čistiť vy naše!" Museli sme si ľahnúť na zem a na chrbát, vyzliekli sa a sadli si na naše tváre. Nosy sme mali medzi ich polkami. Jazykom sme si mali nájsť análnu dierku a pekne ju jazykom čistiť. Ak neboli spokojný, tak nás štípali na bradavkách, alebo s nimi točili. Viackrát sme tlmenými hlasmi vykríkli od bolesti, no ak by nesedeli na našich tvárach, bolo by nás dobre počuť. Neviem, čo všetko pri tom robili, ale zrazu som pocítil na hrudi niečo teplé. Oslobodil ma od zadku z tváre a nariadil mi jazykom vyčistiť konček penisu. Jasne, ten sa na mňa urobil. Juj ako by som ho zmlátil, ale zdržal som sa.

"No a teraz si to poroztieraj po bruchu a hrudi." Urobil som, čo kázal. Behom 2-3 minút podobne dopadol aj Fero.

"No dobre." Kľakli sme si vedľa nich pri počítači.

"Zajtra si do školy zoberte zubné kefky!"

"To čo si ideme umývať zuby?" Obaja sa začali smiať, ale nekomentovali našu otázku.

"No skôr, ako zmažeme ďalšiu časť fotografií, vysvetlite nám, čo robia vaše ruky stále vo vreckách. To si stále honíte alebo čo?" Fero aj mal snahu niečo povedať, ale nikto ho nepočúval a oni pokračovali ďalej. "Od zajtra rána budete mať obaja dva týždne pozašívané všetky vrecká na svojom odeve a každé vrecko na 100 stehov."

"Čoooooooooo?" vybehlo nám obom z úst.

"Nepáči sa vám? Tak odteraz každé vrecko bude mať 150 stehov." Už sme si obaja radšej hrýzli do pier. Po vymazaní ďalšej série fotiek sme sa obliekli. No na našich hrudiach, bruchu a rukách nám zostalo ich zaschnuté semeno.

"To, čo títo debili dokazujú, je fakt dosť, ale majú nás v hrsti a nič neurobíme. Veď na nohaviciach mám 4 vrecká, to je 600 stehov. Je to normálne?" Celou cestou domov sme nadávali na oboch debilov.

Keď prišiel otec domov, čudoval sa, že zašívam vrecká.

"Nooo vieš, to je taká stávka," začal som koktať… Tak som otca ešte nevidel smiať sa, ako teraz.

"Vidno, mládenci, že vám chýba poriadna vojna. Keď som slúžil ako záklaďák, tak bola poriadna mazácka vojna. A vtedy, keď mladý vojak bol prezývaný Holub a mal ruky vo vreckách, tak ho vojaci slúžiaci druhým rokom šikanovali a musel si zašiť každé vrecko a nielen na nohaviciach, ale i na saku alebo košeli toľkými stehmi, koľko dní mal ešte odslúžiť do konca vojny. Neraz sa toto číslo blížilo k 700 dňom. Chudák chlapec a boli tam aj taký, čo ihlu držali asi prvý krát v živote, asi ako ty teraz." Včas ráno ma budí otec:

"Neviem, akú to máte stávku, no teraz riadne prší, a ak si vezmeš do školy tú nepremokavú bundu s kapucňou, nezabudni, že aj tá má vrecká." Pozerám von oknom, no nevypadá to tak, že prestane pršať, kým pôjdem do školy, tak chtiac nechtiac zašívam aj dve vrecká na bunde. Ledva som to všetko stihol, vrátane pripravenia desiaty. A už bežím k debilovi vziať tašku. Fero prišiel s dáždnikom, ale mal to veľmi náročné. Dve tašky v jednej ruke a dáždnik v druhej, no nemusel aspoň toľko šiť ako ja ráno. Debili boli za triednou učiteľkou, že sa budeme všetci štyria učiť, a žiadali povolenie, aby sme mohli ostať v škole aj po vyučovaní. Tá keď počula učenie, tak sa potešila a súhlasila. No namiesto učenia nás vzali na WC. Každý dostal na starosť jednu WC misu a mali sme ich zubnými kefkami vyčistiť. Každá misa mala aj veľa vodného kameňa a to kefkami nešlo. Vybral som si nožík a začal som odlupovať vodný kameň s ním. Drhli sme záchody necelé dve hodiny. Pomaly by sa z nich dalo aj jesť, čo boli také biele. Potom sme išli s taškami k debilovi.

"No, dnes vymažeme posledné fotky a zajtra ešte video, ak splníte všetko, čo vám nariadime. Ale najprv skontrolujeme všetky vrecká, či sú zašité, ako sme vám prikázali." Fero obstál. Aj ja som podal nohavice ku kontrole, boli v poriadku. "No a ešte nám daj bundu." Bol som si istý, že aj tá je v poriadku. No jeden z debilov našiel vrecko aj z druhej strany. A už mi ho víťazoslávne ukazuje a dáva tesne pred oči. "Nooo, teba si tu dnes ešte necháme." Vymazali fotky, na ktorých bol Fero, a ešte im pár ostalo, kde som bol ja.

"Ty vypadni!" vyhnali Fera a ja som mal ostať kľačať a čakať na trest. Asi sa išli radiť do druhej miestnosti bytu. Po 5 minútach sa vrátili. Vyzliekli si nohavice aj trenky.

"Začni nám lízať najprv gule a neskôr aj penisy." Jeden za druhým sa predbiehali a natŕčali svoj rozkrok. Po 20 minútovom striedavom lízaní sa postavili každý z jednej stany a ja som si vzal do oboch rúk jedného čuráka a začal im honiť. Netrvalo dlho a jeden z nich pristúpil bližšie ku mne, jednou rukou mi dal hlavu do predklonu a druhou si vzal svoj penis do ruky. Celý výstrek smeroval na moju hlavu. Ešteže mám na nej len strnisko a nie dlhé vlasy ako pred časom. No vtedy by sa títo debili neodvážili na mňa striekať. Z rozjímania ma prerušil druhý debil, keď mi odstrčil ruku a tiež sa mi vystriekal na hlavu.

"No pekne si to poroztieraj a bež domov. Neboj, fotky sú už vymazané." Škoda, že už neprší. Aspoň by som si umyl v daždi hlavu od semena. No nechcel som si dať ani kapucňu z bundy, aby som ju náhodou nezašpinil. Prvá cesta doma viedla do sprchy, najradšej by som od zúrivosti niekomu rozbil hubu, no nemôžem nič robiť. Veď zajtra to už vydržíme a už bude pokoj od debilov. Teraz ma napadlo, že nám nedali žiadnu úlohu na posledný deň.

Štvrtkové ráno bolo také ako po iné dni: urobiť desiatu, ísť spolužiakovi pre tašku a spoločne ísť do školy. Horšie to bolo pri triednej učiteľke, lebo mňa aj Fera vyvolala k tabuli, že keď sme sa včera tak dôkladne pripravovali so spolužiakmi – debilmi, tak určite nebudeme mať problém odpovedať. Skoro som vykríkol, že sme sa učili drhnúť záchody. Obaja sme neobstáli a to už je tento týždeň druhá nedostatočná. Hrôza, čo nás bude čakať v piatok na chalupe.

Po škole sme išli k debilkovi na poslednú lekciu, aby sa vymazalo video.

"Vyzliecť!" nariadili nám, "a úplne všetko." Najprv vzali mňa pred dvere a musel som utekať k bráničke a späť s rukami za hlavou. Bolo to dobrých 25 metrov. Našťastie nikto nešiel po ulici. No aj tak mali z toho obaja veľkú radosť. Potom si to odskúšal aj Fero. Potom sme sa museli pred nimi vrtieť v bokoch, aby sa nám riadne hompáľali penisy. Fera zastavili skôr, že on to robí dobre, ale ja, že sa zašívam, tak mám pokračovať. Keď ich to omrzelo, povedali:

"Máme tu poslednú úlohu. Dáte si ruky na zem a riadne vystrčíte zadky. Dostanete jednu ranu, ak ju vydržíte a nepohnete sa z miesta, tak ste skončili. Ak sa čo len mierne pohnete, dostávate ďalších 10 rán navyše." Jednu ranu? Začnem sa teraz ja usmievať. To zvládnem, aj keby som nechcel. Dám sa do nariadenej polohy a moje telo vytvára pekné veľké písmeno A. Neobzeral som sa, len som čakal na ranu, aby som túto komédiu už mohol ukončiť. Tresk, dopadla rana na môj zadok. Vykríkol som mohutné auuu a poskladal som sa na zem.

"Krista, to čím si ma udrel?" Ten debil sa rehoce a v ruke drží kus nejakej hrubej gumovej hadice.

"Priprav sa na ďalších desať." Ukazujú na Fera, aby ma vystriedal, či vydrží, alebo nie. No aj on kričal od bolesti a zvíjal sa na zemi. I jeho čaká 10 rán navyše. Dostávali sme ich postupne, na striedačku so zapchatými ústami vlastnými ponožkami. Nie je hanba priznať, že sme obaja pri tom plakali. Takú tupú bolesť som ešte nezažil, a to za posledné obdobie som dostal už nejeden výprask. Po výpraskoch nám nastavili ruky, ktoré sme im museli bozkávať a ďakovať ich rukám, že sa postarali o naše zadky. Konečne bolo vymazané aj video.

Po príchode otca domov, jeho prvé kroky viedli za mnou.

"Preboha, čo ste to zasa dnes vyvádzali v tej škole? To ste aj s Ferom tak sprostí, alebo čo sa s vami robí? To chcete ako zmaturovať? Priprav sa, som tu za chvíľu." Keď otec zbadal môj zadok, pošúchal ho a spýtal sa, čia je to robota, lebo jeho to nie je. So slzami v očiach som mu odmietol povedať pravdu, len som povedal, že to bola hra.

"Hra?!" zopakoval otec.

"Ešte raz a naposledy sa ťa pýtam, kto to bol?" Mlčím, nie som žalobaba. "No dobre, dostaneš 10 rán trstenicou, aby sa ti lepšie spomínalo." Viem, že rany od otca neboli až také silné, ako bolo od neho zvykom, ale poriadne štípali na zbitom zadku. Keď dopadla desiata rana, pre istotu som rýchlo poďakoval. "Znovu ti dám otázku, kto to urobil, a čakám odpoveď. Budem ťa biť dovtedy, kým mi to nepovieš."

"Môžem si to premyslieť?" žiadam otca.

"Dobre, prídem za 5 minút a už budem vedieť meno, kto to urobil, ak nie, dostaneš taký výprask, že to, čo si dostal od niekoho, zatiaľ pre mňa neznámeho, bolo len hladkanie!"

Po návrate otca bola jeho otázka znovu zopakovaná.

"Ocko, keď ti poviem, kto to bol, budem žalobaba?" Moja otázka mu zjavne vyrazila dych. No rýchlo sa spamätal a vrátil mi otázku.

"Čo si myslíš, že z teba nevytlčiem to meno? A potom už nebudeš žalobaba? Vieš, čo budeš? Kretén, ktorý sa nechá mlátiť, len aby vypadal dôležito." Rozplakal som sa a povedal som pravdu, ako nás dnes zbili tí debili nejakou hrubou čiernou hadicou, alebo čo to bolo.

"Obleč sa!" nariadil mi a sadni si oproti mne.

"Prečo vás zbili? Aká bola príčina?" Išlo to zo mňa ako z chlpatej deky, ale nakoniec som porozprával o fotkách i videu, aj o úlohách a šikanovaní. Chvíľu otec rozmýšľal, akoby hľadal slová, a nakoniec zhodnotil celú situáciu. "To, že vás šikanovali, to vám len vracali niekoľko dní to, čo vy ste im robili niekoľko rokov. Ale s tým výpraskom to poriadne prehnali. Teraz musím odísť, ale večer to všetko preberieme. Dnes ťa nebudem trestať za tú nedostatočnú, ale na chate to budeš mať spočítané."

Otec sa vrátil domov po 3 hodinách.

"Mám pre teba tri správy, ale neviem, či ťa potešia. Po prvé: Za tie dve päťky dostaneš na chalupe až budúci týždeň, keď sa ti zahojí zadok, ale budeš mať šancu si ich opraviť budúci týždeň, preto sa skutočne priprav tak, aby sa ti trest ešte neznásobil. Po druhé: Aj naďalej budete s Ferom splácať spolužiakom peniaze, ktoré si zarobíte na prestavbe chalupy. A po tretie: No, neviem, či ťa poteší posledná správa," napína ma otec. "Dnešným dňom tebe i Ferovi skončila služba robenia desiaty a nosenia tašky spolužiakom, ktorých ste donedávna šikanovali vy. Ale úplne vážne ti vytýkam, že sa mi nepáči to, ako mi nedôveruješ. Ak by si len naznačil niečo o fotkách, bol by som to zatrhol už v zárodku. Kým budeme žiť spolu pod jednou strechou, budeš poslúchať mňa aj mamu. Budeš sa poriadne učiť a svojím úsilím zmaturuješ. Tvoje prehrešky budú nekompromisne a prísne trestané, tam nepovolím. Ale nedovolím nikomu, aby sa nad teba vyvyšoval, alebo ti ubližoval."

Nechýbalo veľa, aby som sa otcovi nevrhol do náručia ako malé decko. Vzal som si učebnicu a začal som sa učiť. Keď som si ľahol spať, stále mi v ušiach zneli slová otca a dlho do noci som nad nimi rozmýšľal a nemohol zaspať.

Debili v škole na mňa zazerali, ale držali si odstup. Akoby mali zákaz priblíženia sa ku mne či Ferovi. Aj zvyšok vyučovania prebiehal bez problémov či známok. Po vyučovaní o 15 hodine mám byť i s Ferom pripravený, aby sme išli na chalupu, dnes iba s mojím otcom, nakoľko tresty za 2 nedostatočné sa prekladajú. No skôr, ako sme tak urobili, išli sme do posilňovne, aby z nás urobil chlapov a nie bábovky. Po večeri na chalupe sme robili len také drobné práce. Pred spaním sme si s Ferom navzájom honili a orálne sa uspokojovali, zadky máme také citlivé, že análny styk sme vylúčili. V sobotu sme sa zasa riadne narobili. Po práci sme mali povolenie ísť sa okúpať do rieky.

"Budeme losovať, kto bude môcť striekať a kto nie," navrhol Fero, ktorý napokon aj vyhral. Po peknej predohre mi vystriekal zadok, ktorý je stále citlivý, ale už sa mu žiadalo mať dnu niečo pekné… Po večeri nás otec vzal do kina. Najprv sa nám to zdalo byť dosť čudné, veď film sme si mohli stiahnuť a pozerať doma. Ale nakoniec som bol aj s Ferom spokojný.

Pred spaním mi bolo ťažko, že mám plné vajcia, preto som si po sprche chcel ľahnúť k Ferovi. No ten už spal chrbtom ku mne. No neodolal som a predsa som si ľahol za neho. Keď som nadvihol perinu, skoro som od prekvapenia spadol z postele. Jeho zadok bol nahý a pripravený pre môj penis.

"Čo sa ti nepáči?" zrazu prehlásil Fero, "no, ak nechceš, tak sa idem obliecť."

"Nie, nie, práve naopak, si milý." Vzal mi penis do ruky a malú chvíľu sa mi s ním pohral a ten tvrdol a tvrdol. Zasunul som mu ho dnu a pekne mu vystriekal zadoček. Potom mi ho lízal, až kým nezlízal moju vytekajúcu mrdku. Krásne sa mi zaspávalo.

V nedeľu po príchode domov som sa učil, aby som si mohol opraviť nedostatočné z tohto týždňa. Ak presvedčíme učiteľky, že sme pripravený, nedostatočné budú anulované, a ak nie, tak nám pribudnú ďalšie. A ako to všetko dopadlo? O tom ale skutočne až nabudúce.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (102 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (99 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (100 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (99 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (116 hlasů)

Komentáře  

0 #6 7.TROYAT 2018-02-27 14:19
Tak ako ma to na začiatku chytilo , tak ma to už postupne pústilo. Aj keď zavriem všetky štyri oči, tak nedokážem sám seba presvedčiť o nejakej realnosti, že sa to tak moholo stať a to mi dasť vadi.Opakuje sa tam stále to iste, tak to už len preskakujem a hľadám v texte niečo, čím by si ma zaujal. Dobrá rada: ak nevieš ako pokračovať, vráť sa na začiatok. Inak dobre si to vymyslel len mi pride že si sa v tom až moc zamotal. Držim palce a som zvedavý ako z toho vykľučkuješ
Citovat
+10 #5 Odp.: To som nečakal - 7. časťHonziik 2018-02-15 22:44
Opravdu mě to chytlo :)))
Citovat
+9 #4 Odp.: To som nečakal - 7. časťCyril 2018-02-15 16:52
Cituji 22som:
už teraz sa teším na pokračovanie, čo si sľúbil na záver tejto časti


Už je 8 časť pred dokončením, tak onedlho si ju budeš môcť prečítať
Citovat
+9 #3 To som nečakal - 7. časťJarino 2018-02-15 10:13
pokračuj, nedaj sa odradiť :-) 29
Citovat
-11 #2 Odp.: To som nečakal - 7. časťzmetek 2018-02-11 23:07
Je mi líto. Totéž. Přestává mne to bavit - už díl zpátky. Nevím, ti, které jsi šikanoval - jsou to stejní zmrdi jako ty? Není tu žádný vývoj...zpětně koukám, žádný..
Citovat
+13 #1 7. časť22som 2018-02-11 16:52
už teraz sa teším na pokračovanie, čo si sľúbil na záver tejto časti
Citovat