• Stano
Stylklasika
Datum publikace16. 9. 2023
Počet zobrazení584×
Hodnocení4.71
Počet komentářů3

Gabrielov príbeh

 

"Prekvapili ste ma, Gabriel," prehovorí môj šéf, keď nasadneme do auta. Práve sme odišli od Jara, chlapa, ktorému môj šéf Ferdo zaplatil za noc plnú sexu. Aj mne sa málo ušlo.

"Čím, pane?" opýtam sa, aj keď tuším.

"Nečakal som, že pod oblekom skrývate také telo, nehovoriac o vašom nástroji. Impozantné," dokončí.

"Kde sa to vo vás toľko nahromadilo. Vaše semeno mal všade. Kedy ste naposledy striekali?" Súdnosť mu očividne veľa nehovorí. Nakoniec, môže si to dovoliť vo svojom postavení. Prelaďujem na jeho strunu a nerozpakujem sa odpovedať na rovinu. Nakoniec, práve som ho videl v akcií a veru sa bolo na čo dívať. Jeho nahé telo, vták v plnej erekcii, bez zábran fajčí a líže anál. Určite aj skvelo trtká podľa toho, ako si to Jaro užíval.

"Sú to dva týždne, pane," odpoviem a on sa udivene na mňa pozrie.

"Dva týždne? Ako to môžete vydržať? Ja by som praskol. Aspoň každý druhý deň. A keď sa nič nenaskytne, tak ruka je vždy k dispozícií," zasmeje sa.

"To nerobím, čakám na vhodnú príležitosť."

"Jasné, tak potom na čo míňate svoj plat? Prečo si nezaplatíte aspoň občasnú pomoc. Je určite veľa mužov, ktorí by sa vami nechali zviesť. Hlavne po tom, čo by ste sa pred nimi ukázali tak, ako som vás videl pred chvíľou ja. Peniaze určite nie sú problém. Do čoho investujete?"

Mlčím. Nechce sa mi do toho.

"Gabriel, myslím, že po tom, čoho sme boli navzájom svedkom, sa nemusíte hanbiť."

"Mám rád kvalitnú spodnú bielizeň. Dosť míňam peniaze v tomto smere. Občas nejakú sexi hračku."

Prikývne.

"To je pekné, už len tá predstava ma zase dostáva do pozoru. Čo by ste povedali na chvíľku zastaviť? Napríklad, keď zaparkujete v podzemnej garáži. Žiada sa mi ešte jeden dokonalý výstrek. Čo poviete?"

"Áno, rád, pane," odpoviem a zarolujem do prítmia najbližšej garáže. Vystupujem a presúvam sa na zadné sedadlá. Rozopínam mu nohavice a vyťahujem už stuhnutého vtáka. Skláňam sa a beriem si ho do úst. Zastoná a nechá sa obrábať mojimi ústami. Je krásne tvrdý a mokrý. Ani netuší, akú rozkoš mi spôsobuje postupne ho doviesť k vrcholu. Postupne zrýchľujem a cítim, ako jeho semeno prúdi do mojich úst. Úžasné. Bez slova sa opäť premiestňujem za volant a opäť sa dostávam na cestu.

Vezieme sa v tichu, ktoré preruší tak náhle, až sa strhnem.

"Za mesiac odlietame s manželkou na dovolenku. Do tej doby vás nebudem potrebovať. Samozrejme, ani plat vám nepôjde. Ale mám pre vás návrh. Môj známy, istý barón Henrich, by určite rád využil vašich služieb. Tu neďaleko má svoj dom. Chodieva sem na celé leto. Čo by ste na to povedali? Môžem sa za vás prihovoriť. A mimochodom, bolo to skvelé. Keď sa vrátime, tak by som rád vyskúšal vaše kvality o niečo dlhšie."

"Budem veľmi rád, ďakujem."

"Tak dohodnuté. Teraz ma prosím vezmite domov. Potrebujem sprchu."

Ďalej sa vezieme v tichu a brázdime prázdne ranné cesty.

***

Po mesiaci stojím pred letiskovou halou a čakám na baróna. Auto je naleštené, ja v obleku, aj keď je príšerná horúčava. Poškrabem sa na hrudi. Je čas sa oholiť. Dorastajúce chĺpky mi začínajú vadiť.

Zbadám pomaly kráčajúcu postavu. Stredná výška, štíhla šľachovitá postava, prešedivelé vlasy ostrihané podľa módneho strihu. Ležérny voľný oblek, maximálne vhodný do tohoto dusného počasia. Všetko dýcha luxusom a peniazmi.

Fotka ho ani zďaleka nevystihovala. Z tohto človeka sála autorita. Podľa údajov má 55 rokov a úspešný podnikateľskú firmu. Dvere mu otváral aj jeho titul, ktorý zdedil po predkoch. Za ním, s kufríkom v ruke, kráča mladík, maximálne 25, jemný náznak bruška. Dlhé nohy, ľahké letné nohavice, košeľa.

Otváram dvere na aute a skláňam hlavu.

"Zdravím vás, vy ste Gabriel, však?" ozve sa rázne a ja zdvihnem oči.

"Áno, pane."

Prikývne.

"Toto sme akosi neodhadli, Izy. Je väčší, ako som si myslel. Môj asistent Izy," predstaví mi blondiaka, ktorý zo mňa nespúšťa pohľad.

Úklonom hlavy naznačím pozdrav.

"Koľko meriate, Gabriel?"

"198, pane."

Spokojne prikývne a nasadá do otvorených dverí auta.

Usádzam sa za volant.

"Kam to bude, pane?" oslovím ho a pozriem na neho v spätnom zrkadle.

"Do môjho letného sídla," prehovorí a ani nezdvihne pohľad od papierov, ktoré študuje.

"Zhruba 70 km na sever. Zostaneme tam, kým vás opäť nebudem potrebovať," povie tónom, ktorý nepripúšťa námietky.

"Ale…," ozvem sa, a tým upútam jeho pozornosť.

Pozrie na mňa chladnými modrými očami.

"Nejaký problém?"

"Viete, pane, myslel som, že by som sa po vašom odvoze vrátil do mesta."

"Zbytočné, Gabriel. Kedykoľvek vás môžem potrebovať a môj čas je drahý. V dome čaká na vás izba aj s osobnými vecami, ktoré môžete potrebovať. Žiadne obavy," usmeje sa, zrazu je takmer príťažlivý.

"Ako si želáte, pane," odpoviem, naštartujem a vymanévrujem od letiskovej haly.

***

Cesta prebehla hladko a v úplnom tichu. Len občas zacinkal mobil mojich pasažierov.

Vchádzame na barónov pozemok. Vraj letné sídlo. Veď to je zámok.

Parkujem pred masívnym schodiskom, kde sú nastúpení podľa všetkého zamestnanci baróna.

"Vitajte, pane," prihovorí sa vysoký vystretý muž v rokoch.

"Ďakujem, Ján. Páni, toto je Gabriel, môj dočasný vodič. Chvíľu bude s nami bývať. Gabriel, toto je Ján, môj spoľahlivý komorník. Táto väzba je Kamil, tréner a masér," ukáže na svalnatého muža v overale na cvičenie, "ten sa tu stará o moju formu."

Potom ukáže na menšieho mužícka s nesmelým úsmevom a neposlušnými vlasmi.

"Toto je kuchár Leo. Varí fantasticky, však Leo?" priateľsky ho pobúcha po pleci.

"Záhradník Miroslav. On sa stará o túto krásu," kývne rukou na dokonale upravenú záhradu.

"Kde je náš Kong?" opýta sa.

"V meste, pane, bolo niečo potrebné zariadiť ohľadom bazéna," ozve sa komorník Ján.

"Kong je môj inštalatér. A prečo Kong? No, je postavou zhruba ako vy, len ešte väčší a nie vo vašej forme," usmeje sa a vedie ma do domu.

Neuveriteľné, som v zámku. Obrovská hala pôsobí impozantne, cítim sa ako trpaslík.

"Poďte, Gabriel, ukážem vám vašu izbu."

Vystupujeme na prvé poschodie a kráčame širokou chodbou až na koniec. Otvára masívne dvere a uvádza ma dnu. 

Nemo hladím na nádherný rustikálny nábytok a na obrovskú posteľ, v ktorej by sa pohodlne vyspalo práve predstavené osadenstvo.

"Cíťte sa ako doma. A aby som nezabudol, na posteli máte nejaké drobnosti, ktoré možno budete potrebovať. A toto je pre vás," podáva mi hrubú obálku, v ktorej je kopa sto eurových bankoviek.

"Ďakujem pane, ale to je veľa."

"Len si to nechajte. Za vaše služby. Večera je o siedmej. Jeme všetci spolu. Oddýchnite si," odchádza a zatvára dvere.

Na taký starý dom dvere nevydajú žiadny zvuk. Som sám, otváram okno a vyzliekam si spotený oblek. Nahý si obzerám obsah papierových tašiek ležiacich na posteli. Tričko, tepláky, všetko o číslo menšie. Nevadí. Nemám na sebe moc tuku, takže to nejak zvládnem.

Poškrabem sa v rozkroku. Už to musím tiež oholiť. Neskôr. Otváram najväčšiu tašku. Samé slipy, jocksy, luxusná bielizeň. Biele plavky. V malej krabičke leží niečo väčšie. Vyťahujem to a pozerám sa na tričko s boxerkami v kope. Niečo ako overal. Vyzerá to pekne, ale bude mi to sedieť? Je to elastické, tak snáď áno. Vyskúšam neskôr. Zvalím sa na posteľ a vzápätí zaspávam únavou.

***

Zobúdzam sa. Erekcia ma tlačí do matraca. Čo sa mi to snívalo? Prevraciam sa na chrbát a párkrát si stiahnem predkožku zo žaluďa.

A dosť, poviem si, keď cítim, že sa tlak stupňuje. Skoro sedem. Hádžem na seba malé tričko, pekné ružové jocksy a obtiahnuté tepláky.

Vchádzam do jedálne, osadenstvo veselo trkoce. Všetky oči sa na mňa chvíľku uprú a zase sa venujú jedlu na tanieri.

"Dobrý večer, Gabriel, sadnite si," povie môj hostiteľ a naznačí miesto vedľa seba.

"Mrzí ma to. Tie veci sú trochu malé, verím, že to až tak nevadí. Rozhodne vám to pristane," žmurkne na mňa a usmeje sa.

"Ďakujem," ozvem sa a on mávne rukou.

"To nestojí za reč. Určite ste si všimli, že som kúpil aj plavky. Tu dole je bazén aj výrivka, keby ste mali chuť. Ale bazén je momentálne mimo prevádzky, Kong sa o to v dohľadnom čase postará. Ale inak vám je celý dom k dispozícii."

"Ďakujem, pane."

Všetci sa venujú svojmu jedlu a ja sa potichu vytrácam do izby.

***

Deväť hodín. Čo tu tí ľudia robia? Ako sa zabávajú? Všade je ticho ako o druhej ráno.

Barón spomínal bazén. Alebo skôr výrivku. Navliekam si tesné plavky. Štrnásť centimetrov v kľude sa tam pokojne vojde, ale s naliatymi semenníkmi to také ľahké nie je. Látka mi tesne obopína moju mužnosť a tlak trochu sťahuje plavky dole a odhaľuje dorastajúce chĺpky v rozkroku. No a čo, veď ma nik neuvidí. Obliekam si župan a idem hľadať bazén.

Za halou nájdem sklenené dvere z mliečneho skla. Strčím do nich. Jemne sa poddajú a mne sa otvára dokonalý výhľad na 20-metrový bazén, teraz naplnený len do polovice.

"Poďte ďalej, Gabriel, a pridajte sa," ozve sa z opačnej strany veľkej bazénovej miestnosti.

Kráčam za hlasom. Vo výrivke sedí môj nový zamestnávateľ.

"Nechcem vás rušiť, pane."

"Nezmysel, len sa pridajte."

Zhadzujem župan a vchádzam do vody. Je príjemne teplá.

Barón sa zasmeje.

"Keby ste v tých plavkách vyšli medzi ľudí, vzbudíte značný rozruch. Ja viem, sú trochu menšie, ale verím, že účel plnia. Mimochodom, Ferdo vravel, že ste veľký chlap, ale takto vás vidieť je niečo úplne iné.

Prikývnem.

"Viete, až taký veľký nie som," hovorím.

"Ja som počul niečo iné," sotva počuteľne zašepká a zatvára oči.

Sedíme v tichu. Nedá mi to, musím sa spýtať.

"Pane, ako sa vaši zamestnanci dokážu zabaviť? Viete, vypustiť paru. Predsa len, zájsť do mesta je trochu od ruky…"

Uprie na mňa pohľad, ale už ani zďaleka nie taký chladný ako ráno.

Obzrie sa.

"Je skoro jedenásť. O polnoci sa u vás zastavím a niečo vám ukážem."

Dvíha sa z vody a mne neujde, že jeho telo je vo viac ako v dobrej forme. Škoda tých voľných plaviek. Ale voda robí svoje a mne neujde, že tam toho nie je málo. Oblieka si župan a odchádza. Vo dverách sa otočí.

"Rád by som na vás videl ten biely overal, ak by vám to neprekážalo."

***

Pár minút pred polnocou stojím pred zrkadlom a snažím si natiahnuť ten biely zázrak. Telo mám dokonale oholené. Leskne sa po oleji a biela látka po mne kĺže úplne hladko. Hotovo, tak fajn. Je to ako druhá koža. Ramená sú napresované, látka na stehnách je napnutá na prasknutie. Zadok sedí dokonale. Očividne to nie je na praktické účely. Môj rozkrok je veľmi viditeľný. Vo vnútri žiadna ochranná látka. Ale sedí perfektne.

Na prvé zaklopanie otváram dvere a môj hostiteľ si ma lačno premeria. Podíde ku mne. Prebehne mi prstami po obtiahnutej hrudi, pohladí brucho a jemne, akoby náhodou, zavadí prstami o látku na rozkroku, ktorý je viditeľný a nedáva priestor fantázii. Po dlhej absencii sexu cítim, ako sa začína nalievať a zväčšovať.

"Perfektné, priam dokonalé," zahundre si a kráča na poschodie.

Zladím svoj krok s jeho a zrazu stojíme pred mohutnými dverami. Z vrecka vyťahuje kľúč a otvára.

Vchádzame do miestnosti, kde je hádam tridsať monitorov. Vyzerá to tak, že pod kamerami je každý kúsok domu.

"Bez obáv, hosťovské izby nie sú moja priorita. Ide mi o zamestnancov," hovorí a hrá sa s gombíkmi.

"Chceli ste vedieť, ako sa zabávajú, tak nech sa páči."

Stlačí gombík a na obrazovke sa objavia dve nahé telá, ktoré sa bez zábran oddávajú sexu. Pozerám sa s otvorenými ústami. Upātý komorník sa s hlasným stonaním nabodáva na mohutný penis drobného kuchára.

Automatický si stlačím vtáka pod tenkou látkou.

"Áno, dnes sú naopak," hovorí barón a prepína ďalšie gombíky, kým sa neobjaví tréner a masér v jednom.

"Má taký automat, čo ho masturbuje. Myslí, že o ňom neviem," povie a ja sledujem spotené svalnaté telo s plnou erekciou, ako sa zasúva do prístroja. "Chvíľku počkáme, čo poviete."

Na nič sa nezmôžem, len pozerám. Prístroj zrýchľuje a tréner sa veľkým oblúkom spraví. Strieka nádherne.

Pod prstami, ktoré stláčajú môjho vtáka, cítim mokro. Stiekol som. Nie je to ťažké po tak dlhej absencii.

"A ešte sa pozrieme, čo robí náš Izy," prepína.

Obraz naskočí a vidím Izyho. Upätosť je preč. Jeho nahé biele telo robí dokonalý oblúk, zadok má vystrčený a s očividným potešením sa venuje penisu záhradníka.

Fascinovane hľadím na postavy na obrazovke a počúvam vzrušené zvuky.

V jednu chvíľu do záberu vkročí najväčší chlap, akého som kedy videl. Chlpatý obor s bruchom a masívnymi stehnami a zadkom. Jeho veľký žilnatý penis sa leskne vo svetle lampy. Pristupuje odzadu k Izymu a zasúva mu mega penis do análu. Izy zaskučí a ide mu naproti.

Ozve sa barón. Úplne som na neho zabudol.

"To je Kong, ako ste sa určite dovtípili. Ako sa tak na vás pozerám, nenechalo vás to chladným."

Pozriem sa dole. Môj mokrý penis leží na strane a chce sa dostať von.

Prikryjem sa, začnem cúvať k dverám.

"Je to prirodzené, Gabriel. Rozhodne sa nemáte za čo hanbiť. Kým pôjdete, nazrite do spodnej skrinky v kúpeľni. Možno to oceníte."

Rýchlim krokom odchádzam a bežím do izby.

Celý spotený vpálim do kúpeľne a sťahujem si biely zázrak. Vypúšťam penis na slobodu a prudko dýcham. V semenníkoch mi šklbe bolesť.

Na odpútanie sa pozerám do skrinky, kam ma nasmeroval barón. Wau. Polička je plná análnych vibrátorov, kolíkov, lubrikačných gélov. Jeden vezmem do ruky. Zaujímavá veľkosť. Nerozmýšľam. Schmatnem čierne dildo, fľašu gélu a idem na to. Gélom si poriadne namažem anál aj dildo. Už to potrebujem. Nasúvam sa naň a pomaly jazdím. Pot sa zo mňa leje.

Po pol hodine to vzdám. Je to fajn, ale také neosobné.

Hodím dildo na zem.

Chcem živé. Živé a poriadne. Kurva. Zvalím sa na posteľ a pokúšam sa zaspať. Na prekvapenie sa mi to podarí dosť rýchlo.

***

Zobúdzam sa až tesne pred obedom. Po sprche sa obliekam do mojich nových tesných vecí a kráčam dole schodmi. V jedálni nie je nik, len kuchár, ktorý očividne prestiera na obed.

Kývnem mu na pozdrav, on sa na mňa usmeje a ja ho na okamih v hlave vidím nahého a veľkého.

Musíš sa ukľudniť, poviem si a idem si zabehať. To pomáha vždy. Lenže každého, koho stretnem, vidím v pozícii, v akej som ich videl včera na obrazovke. Až na Konga. Zastaví ma a predstaví sa. Je o kúsok vyšší, hádam dva metre. Ruky ako lopaty, hnedé teplé oči a srdečný úsmev. Páči sa mi. Tak čo sa jeho týka, dal by som si povedať. Ale nakoniec, kto nie?

***

Schádzam na večeru. Všetci už jedia.

"Na zdravie," povie môj hostiteľ a všetci dvíhajú pohár s červenou tekutinou. Hodia ju do seba a pokračujú v stolovaní. Je to hnusné, ale aby som neurazil, tak to hodím do seba aj ja.

"Ako ste sa vyspali, Gabriel?" pýta sa môj domáci.

"Nie veľmi dobre. Mám nepokojné spanie."

Chápavo prikývne, ale oči mu blysnú. Ktovie prečo. Zrazu mi je horúco. Celé telo mám ako obnažený nerv. Bradavky pod tesným tričkom stuhli na kameň. Odoberám sa do izby. Niečo tu nehrá a ja neviem prísť na to čo.

***

Vonku ešte svieti slnko, ale ja zhadzujem šaty a vzápätí zaspávam.

Náhle sa strhnem na nejaký neznámy zvuk. Som celý spotený, vo svite mesiaca sa moja pokožka leskne. Otváram dvere a vyzriem von. Na konci chodby zachytím matné svetlo. Moje nohy sa automaticky pohnú daným smerom. Nehlučne otváram dvere a úžasom vzdychnem. Také niečo som nikdy nevidel. Čo je toto za miestnosť?

Všade sexuálne hračky, stovky kusov. Žiadne sado-maso. Skôr pomôcky pre väčšiu rozkoš. Je tu nejaký stôl s otvormi. Nerozumiem. Celý šikmý, nemám poňatia, na čo sa to používa. Hotových päťdesiat odtieňov… Fascinovane si sadám na posteľ, ktorá je obrovská, a opäť zadriemem.

Náhle sa prebudím. Osvetlenie nie je skoro žiadne. Nad sebou tuším siluetu, ktorá vedľa mňa sedí na posteli a jemne ma hladká po líci. Oči sa mi prispôsobia šeru a ja nad sebou vidím baróna.

"Gabriel, už dlho trpíte a ja vám chcem dať darček. Drahý, krásny Gabriel, ste ako anjel, čo spadol z neba. Taký odvážny, taký trpezlivý, ale teraz sa to skončí."

Nemo na neho hľadím.

Kývne ku dverám.

Vidím vchádzať štyri mužské postavy.

"Títo muži sa o vás postarajú a splnia vám všetky želania."

Obzerám si mužské tiene, siluety. Rozoznávam ohromnú postavu Konga, drobného kuchára, vášnivého komorníka a okrúhleho záhradníka. Všetci sú nahí a ich erekcie vyčnievajú z ich tiel. Každý napnutý na prasknutie.

"Ako iste pochopíte, jedného som si nechal, verím, že vám to nevadí."

"Páni, postarajte sa o nášho hosťa. A vy Gabriel, užite si to naplno," bez ďalšieho otáľania odchádza a zatvára za sebou dvere. Svetlá je ešte menej.

Štyri siluety pristúpia k posteli. Natiahnem sa a jemne beriem do ruky náhodne vybraný tvrdý penis. Je menší a hrubý. Záhradník. Vkladám si ho úst a zastonám rozkošou. Ruka jedného muža ma hladká po zväčšujúcej sa vypukline v rozkroku. Cítim, ako vo mne pulzuje chtíč a priesvitná tekutina zo mňa vyteká v prúdoch. Nadvihnem zadok a niekto mi sťahuje tesné slipy. Penis z nich vyletí a stojí v celej krásne. Niektorý z nich obdivne zavzdychá a skusmo ma pohoní.

Záhradník ustupuje a niečie ruky ma dvíhajú a ukladajú na záhadný stroj. Je to šikmá plocha, ukladajú ma na ňu. Ležím na teplom a príjemnom dreve. Penis sa ocitol na opačnej strane cez otvor. Dotyčná hračka je riešená veľmi dômyselne. Keď penis skončí na druhej strane, nohy musia byť od seba a zadok je vydaný napospas osobe za vami. Pekne vystrčený. Ruky mi niekto jemne dvíha a remencami upevňuje nad hlavou. To isté s nohami. Hlavu mám v otvore pred akousi plošinou. Pozriem sa lepšie, sú tam schody. Pochopím, keď začujem zvuk, pričom vidím kráčajúcu siluetu, ako si sadá pred moju tvár. Tvrdý penis mám na dosah svojich úst. Otváram ich ako hladné vtáča. Kuchárik sa mi prispôsobuje a dáva mi ho do pusy. Má dosť miesta, aby som sa mohol mu venovať.

Komorník a záhradník sa presúvajú k môjmu premočenému vtákovi a na striedačku ma fajčia. A fajčia ma parádne.

Veľké, vlhké a jemné prsty mi prebehnú po vypučenej dierke.

"Presne tak, krásavec. Kong sa o teba postará. Budeš mať veľké a živé. Už nemusíš prosiť."

Chvíľu sa nič nedeje.

Zrazu zacítim na dierke závan vzduchu. Kong. Líže a líže, robí to neskutočne dobre. Chlapi podo mnou ma na striedačku fajčia ako blázni. Postupne sa striedajú a dávajú mi do úst svoje vtáky, ktoré bez rozdielu sajem s rovnakou chuťou. Len Kong sa venuje mojej dierke.

"Som na to moc veľký," zašepká mi pri uchu a zasúva svoj veľký prst do análu. Zastonám a snažím sa ísť mu naproti. Zasmeje sa.

Po viac ako hodine som dokonale pripravený. Odviažu ma a vedú k posteli. Tam už leží Kong a jeho obrí vták ma láka.

"Poď, ty padlý anjel, viem, že to chceš."

"Áno, rád vrátim, čo mi bolo dané," hovorím a chytám mu penis do rúk.

"Tak v tom prípade mi bude potešením, keď má tiež prelízneš."

Chtivo prikývnem a vrážam si jeho vtáka do pusy. Je obrovský, ale moja pusa je dosť veľká, a tak ho na tesno nechám kĺzať.

Nechápavo na mňa hľadí, ako som to dokázal.

Niečí jazyk sa mi venuje vzadu.

Zdvihnem hlavu ku Kongovi, ktorému svietia biele zuby v jemnom úsmeve.

"Môže ma, prosím, už niekto poriadne vytrtkať?" žobrem.

Kong zdvihne oči a ja vzápätí cítim, ako sa do mňa nasúva tvrdý vták. Je mi jedno, kto to je, ale vie to. Ešte viac vystrčím zadok a vraciam sa ku Kongovmu vtákovi.

Človek za mnou má silu aj výdrž.

Začínajú sa striedať. Jeden má trtká, ďalší fajčí a tretieho fajčím ja. Každý po pätnásť minút. Nádherné štyri kolá absolútnej rozkoše. Som príšerne unavený. Ale ešte nemám dosť. Osedlávam si veľkého Kongovho vtáka, ďalšieho beriem do úst a jazdím. Ako dlho sme sa takto striedali, netuším, len viem, že sa zo mňa lial pot úplne všade.

"Chlapi, poďte, chcem, aby ste na mňa striekali."

Ľahnem si, oni ako na povel si každý nado mňa kľakne a začne si honiť navretého vtáka. Jeden po druhom na mňa striekajú a pri tom ručia ako zvery.

"Máš výdrž, anjel, počul som, že si dlho nestriekal," vraví mi Kong a oblizne mi špičku žaluďa, "poď a ukáž, čo je v tebe."

Všetci sa hypnotizovane pozerajú, ako ma Kong začína honiť. Sledujem jeho ruku, ako s istotou kĺže po mojom penise. Cítim, že už budem. Kong to cíti tiež a nespomaľuje. Semeno začína vytekať ešte pred euforickým stavom.

"Neprestávaj," zašepkám.

Semeno naďalej vyteká a ja cítim, že prichádza vrchol. Láva sa začína zväčšovať. Striekam do výšky v niekoľkých mohutných dávkach.

"Ďakujem," poviem.

Postavy sa dvíhajú a odchádzajú. Jedna však zostala stáť a pozerá na mňa. Bez slova sa otáčam a vystrkujem zadok smerom k nej. Postava ma chytí za boky a vstupuje do mňa. Som veľký, ale on je väčší. Kong sa do mňa oprie, celého svojho veľkého vtáka mi natlačí do diery. Driape ma ako zviera. Na všetky možné spôsoby. Pichá geniálne, až sa cítim ako handrová bábika. Semeno na mojej hrudi už dávno zaschlo. S hlasným stonaním na mňa vystrekne ďalšiu dávku a ja ho nasledujem. Obrovský chlap. Vstáva, vtisne mi na pery bozk a odchádza. Ležím tam a premýšľam, či to bol sen. Dúfam, že nie.

***

Po malom zdriemnutí vyhľadám baróna. Bez rozpakov sa prechádzam po hrade len v malom tričku a maličkých ružových slipoch, ktoré detailne kopírujú môj rozkrok.

Nájdem ho v knižnici za pracovným stolom. S úsmevom ma privíta.

"Som rád, že ste stratili ostych, Gabriel. Potrebujete niečo?"

"Áno, pane, chcem sa vám poďakovať. Sú veci, ktoré som zažil, ale aj také, ktorých nemám dosť."

"Usudzujem, že minulá noc sa vám páčila," vstáva a vedie ma do video miestnosti.

"Boli ste neuveriteľný," hovorí a púšťa záznam. Pozriem na minutáž. Šesť hodín aj niečo.

"Ste krásny chlap s veľkou chuťou a apetítom. Chutia vám penisy, chutí vám análny styk. Kong sa pred tým posilnil. Je to zviera. Môžem pre vás zohnať zaujímavé ponuky. Takéto alebo aj lepšie."

Pohľad na samého seba, ako rajtujem na jednom vtákovi za druhým, mi spôsobuje bolestivú erekciu v tesných slipoch. Otočí sa ku mne. Vypuklina na jeho nohaviciach sa nedá prehliadnuť.

"Môžeme sa presunúť niekde, kde je to pohodlnejšie?" pýtam sa.

Kývne na mňa a vedie ma na poschodie. Na tomto mieste som ešte nebol. Vstupujeme do spálne, ktorá očividne patrí pánovi domu. Bez rozpakov sa vyzliekam a stojím pred ním nahý a postupne tvrdnúci vták naberá na veľkosti a hrúbke.

Pristupujem k barónovi a nedočkavo ho vyzliekam. Prekvapí ma jeho telo. Už som ho síce videl, keď vyšiel z bazéna, ale toto je niečo iné. Celú svoju pozornosť venujem jeho rozkroku. Dívam sa mu do očí a opatrne ho honím. Slastne priviera oči. Bozk na krk ho prinúti slabo zastonať. Bozkami mu zasypávam telo a presúvam sa k teraz už dokonale tvrdému penisu, ktorý čaká len na mňa.

Pozriem sa na neho a pomaly si ho zasúvam do úst. Pootvorí pery a sleduje, ako jeho penis mizne v mojich ústach. Vychutnávam si ten pocit, ako keby minulá noc neexistovala. Stále sa dívame navzájom do očí. Sleduje každý môj pohyb. Jazykom krúžim okolo naliateho žaluďa a vychutnávam si jeho jemnosť. Dokonalé. Môj tvrdý vták pulzuje. A zábrany padajú. Dvíham sa a otáčam sa k barónovi zadkom. Jednu nohu položím na posteľ a vystrčím mu ho. Potrebujem to. Zase. Môj hostiteľ sa nerozpakuje a dáva mi, čo chcem. Jeho jazyk ucítim na dierke. Nechávam sa obrábať, perfektná práca. Je chtivý, dobyvačný. Pripravuje si ma. Presne tak to chcem. Líže ma nenáhlivo, ale dôrazne. Po chvíli jazyk nahradí penis. Mokrým žaluďom mi dráždi vstupnú bránu. Mučivo pomaly ho do mňa zasúva. Dych sa mi zastaví, až kým nie je vo mne celý. Chytá ma za boky a opatrne začína vo mne jazdiť.

Jeho premočený vták vo mne kĺže ľahko a plynulo. Užívam si to. Cítim každý jeden centimeter jeho vtáka. Položím mu ruku na hrudník a prinútim ho ľahnúť si na posteľ. Beriem si ho do úst a nechávam svoje sliny stekať po tele jeho penisu. Nasadám a sám si koordinujem vniky do môjho tela. Jazdím a prirážam, až kým sa do mňa v kŕči neurobí. Teraz je to dokonalé. Obliekam sa, nechávam ho vychutnať si dokonalý oddych. Je čas odísť. Môj šéf sa vracia a chce ma vidieť… 

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (12 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (11 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (11 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (11 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (17 hlasů)

Autoři povídky

Celé jméno-
Věk0
Autor

Nezapomeň napsat komentář, a podpořit tak další publikaci autora!

Komentáře  

+1 #3 Odp.: Ja a On 7Tamanium 2023-09-18 08:30
Nádhera. Lepší by to bylo snad jen v případě, že by to sklouzlo do tvrďárny.
Citovat
+1 #2 Odp.: Ja a On 7Stano 2023-09-17 20:55
Cituji Tomasko:
Je to vyborne, horuce, lacne, uz som sa dva krat vystriekal, semeno mi tecie po brade.

Dokonalý feedback. Úžasné. Dik
Citovat
+3 #1 VyborneTomasko 2023-09-17 14:34
Je to vyborne, horuce, lacne, uz som sa dva krat vystriekal, semeno mi tecie po brade.
Citovat