SLOVO REDAKCE

18. srpna 2019 | Milí čtenáři, čas letí. V předchozím slovu redakce jsme s očekáváním vyhlíželi trička dolů, teď je člověk rád za nedopnutou košili.

Sběrač vína

Doufáme, že jste si léto užili a že jeho poslední dva týdny plánujete ještě nějak zajímavě strávit. A pokud jste se právě vrátili z dovolené na Baleárech nebo z Jeseníků, zjistíte, že OP v létě rozhodně nezahálely a že se můžete těšit na pestrý nášup.

Hlavně to byla nálož více než 70 povídek! Mezi autory najdete mimo jiné třeba zmetka, Rona nebo nebi, kteří psali, snad jako by ani žádnou dovolenou neměli, a dokonce vám mohla uniknout nová série Stopař :-) Děkujeme. A právě zmetek se pro vás zasloužil ještě o jedno příjemné překvapení: tolik očekávaný rozhovor se Saavikem, kde nám autor odkrývá nejen něco o sobě, ale také, co se skrývá za jeho přezdívkou, nebo jak se mu spolupracovalo s Hráškem.

Tím tuhle letní aktualitku ukončíme a budeme se těšit, kam naše autory nasměrují první barevná podzimní rána. Do té doby se mějte a psaní a četbě zdar.

Vaše Redakce