SLOVO REDAKCE

31. prosince 2019 | Milí čtenáři, milí autoři, milí Ostrované,

náš starý rok 2019 se chýlí ke konci a tak jako všem ostatním i nám to nedá se neohlédnout zpět. A že to byl na Ostrově dobrý rok! Na webu se nám urodilo od 25 autorů bez jedné 200 povídek, takže víc než jeden originální text obden. Redakce a naši korektoři tak prošli odhadem jeden až dva miliony slov před tím, než jsme povídky publikovali. Uff :-)

PF2020

Psali jste opět o všem možném, ve všech myslitelných vyprávěcích stylech, tématech a žánrech. Mohli jste si přečíst 98 romantických, 37 klasických a 64 tvrďáckých povídek a navíc jsme pro vás sestavili dva tématické sborníky. Stránky za rok 2019 přilákaly 300 tisíc návštěv a texty jste si zobrazili víc než 1,2 milionkrát. A 12 z vás nás podpořilo 20 příspěvky a zařadilo se mezi patrony OP. Takže děkujeme, že jsme pro vás důležití :-) Tahle všechna čísla nám dělají vážně radost, doufáme, že i vám.

A co plánujeme na další rok 2020?

Především, OP jedou a nezpomalí :-) Rádi bychom pokračovali kromě běžného publikování a korektování vašich povídek také ve vydávání elektronických sborníků. I nadále zůstaneme neziskoví, bez otravných reklam nebo jiné komerce. Chtěli bychom také vykouknout z naší "ostrovní" bubliny a uspořádat třeba nějakou povídkovou soutěž pro trochu šiřší LGBTQ+ veřejnost. Také pořád musíme myslet na nápad začít vydávat povídkové audio-booky. Pokud by vás k těmto aktivitám něco napadalo, chtěli byste se na nich podílet nebo máte jiný nápad na další rozvoj OP, určitě nám napište a probereme to.

Děkujeme za přízeň a podporu a do nového roku 2020 vám přejeme kreativitu, která jako minulý rok pomůže obarvit gay literární svět. Tak mnoho barevných slov!

Vaše ostrovní Redakce

Komentáře  

+5 #1 Odp.: Slovo redakce 43nebi 2020-01-06 21:15
Audioknihy mám moc ráda, taky jich mám doma docela dost. Bylo by super si poslechnout příběhy, které jsem tu četla, mám své favority :-) Ráda bych pomohla, vědět jak :sad: ale nápadu držím palce.
Poděkování redakci za celoroční práci a podporu :-) A velké díky všem, kteří píší a publikují. Jsem čtenářka romantiky, ale nabídka barev je zde na OP pestrá, každý si tu věřím najde, co mu přináší radost a potěšení. Všem přeji krásný rok 2020
Citovat