Povídky

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace22. 2. 2020
Počet zobrazení363×
Hodnocení4.84
Počet komentářů6

Alex si lehl a zkřížil ruce za hlavou. Ten pohyb mu lehce zvedl růžové bradavky, což v Krisovi vyvolalo vlnu horka. Vzdal to. Což mu ovšem bylo jasné hned zezačátku. Lehl si vedle chlapce na postel a přejel mu po hladké kůži od prsou na ploché břicho. Pak ho chytil kolem pasu a přitiskl k sobě. Lehce mu přejížděl rty přes ústa. Po chvíli se polibky prohloubily a vzápětí vrážel Alexovi do pusy svůj jazyk a otíral se mu penisem o bok.

 • Elizabeth Cheese
Stylklasika
Datum publikace21. 2. 2020
Počet zobrazení671×
Hodnocení4.54
Počet komentářů10

Stál jsem opřený zadkem o zábradlí na autobusovém nádraží, ruce v kapsách černé kožené bundy, kotníky překřížený, tváře neoholený a sluneční brýle ve stylu masařky zaražený v blond kštici s přirozeným melírem, která volala po zastřihnutí jako čivava mojí sousedky v paneláku, která chudák měla tak dlouhý chlupy, že jsme nemuseli od pátého patra až do přízemí uklízet, protože tenhle šedivý štěkající smeták za nás plnil službu víc než dokonale.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace18. 2. 2020
Počet zobrazení640×
Hodnocení4.62
Počet komentářů0

Nové zážitky a překvapení však tento večer nebraly konce. Když jsem klečel nad Karlem s hlavou ukrytou mezi jeho stehny, nevnímal jsem, co se okolo mne děje. Náhle jsem ucítil, jak mě někdo uchopil za vystrčený zadek a než jsem se nadál, do zadku mi dosti razantně pronikl zpočátku nepříjemně tuhý, ale po chvíli již příjemněji teplý a pružný penis.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace17. 2. 2020
Počet zobrazení557×
Hodnocení4.50
Počet komentářů0

Moc dobře ví, že část zdejšího osazenstva potřebuje nutně zasunout. Zapíchat si. Zmrdat hezkého chlapa až do bezvědomí, protože jenom honění nebo kouření nestačí uspokojit naše vysoce potentní libida ani zkrotit vrozené zvířecí pudy. Proto na dnešní pozdní odpoledne připravil další lahůdkovou skupinovou zkoušku, která by měla utužit náš kolektiv, posílit vzájemné vztahy i schopnost překonat spolu i v těch nejhorších podmínkách ty nejobtížnější nástrahy.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace16. 2. 2020
Počet zobrazení624×
Hodnocení4.64
Počet komentářů8

Modrý pohled s dlouhými řasami, bílé tělo, vlhká pootevřená ústa. Budíval se zalitý potem a s erekcí, která ho doháněla k šílenství. Nalil si na dlaň trochu oleje a rukou rychle přejížděl po svém bolestivě napjatém mužství. Myslel na to, jaké by to bylo, kdyby ruka byla Alexova. Nejdřív by mu lehce přejížděl po celé délce, rty se jemně dotýkal špičky, jazykem vniknul do otvůrku. Pak by ho vzal do úst.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace9. 2. 2020
Počet zobrazení664×
Hodnocení4.47
Počet komentářů2

Druhý muž pobaveně sledoval jeho počínání, a když viděl, jaký pozitivní vliv na erekci jeho kolegy měl zasunutý banán, rychle ho napodobil. Na mladíkovi bylo vidět, že ho jednání pánů také vzrušuje a penis mu již hodnou dobu stál. Jenže zapojit se asi sám bez vyzvání nemohl. Odtrhl jsem na chvíli oči od té vzrušující podívané. Odložil jsem dalekohled a ucítil jsem na sobě upřený pohled našeho průvodce.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace8. 2. 2020
Počet zobrazení847×
Hodnocení4.73
Počet komentářů8

Alex naštěstí věděl, jak ho rozptýlit. Přitiskl se k teplému tělu a sklouzl rukou z Krisova hrudníku směrem k rozkroku. Tmavé chlupy tam byly drsnější, kroutily se mu kolem prstů, když sáhl na penis. Kris možná spal, ale jeho klacek byla zcela vzhůru a pevný a tvrdý. Pod Alexovým dotykem sebou škubl.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace4. 2. 2020
Počet zobrazení1147×
Hodnocení4.42
Počet komentářů3

Jsme jako úl plný testosteronem nadopovaných sršňů. Kdyby mezi nás náhodou spadnul nějaký kolouch, sesypali bychom se na něho jako zdivočelý roj, že by pak nebyl schopný říct, kdo a kolikrát ho píchnul. Ve vzduchu je krom jiného cítit i napětí a až nelidská sexuální energie, která celou chatou téměř vibruje. Ale přestože je naše společná ložnice napěchovaná dvacítkou brutálně ztopořených ohonů, vyrajcovaných na maximum tak, že hladinka mrdky v jejich koulích do nich samovolně přetéká a z nejednoho se tlačí štěrbinkou ven, neslyším v tichu hluboké noci žádné kmitání ani mlaskání.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace3. 2. 2020
Počet zobrazení941×
Hodnocení4.47
Počet komentářů4

Viditelně se uklidnila, vděčně se ke mně přitiskla a položila mi na prsa svoji pěknou hlavu s hustými, voňavými, jako uhel černými vlasy. Stáli jsme přitisknuti k sobě a cítil jsem, jak její penis, který po předchozí scéně částečně ochabl, začal opět mohutnět a při vztyčování mi pronikal mezi nohy. Stiskl jsem ho pevně mezi stehny a pohyby nohou jsem jí ho jemně třel.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace2. 2. 2020
Počet zobrazení1195×
Hodnocení4.87
Počet komentářů10

Bylo to těžší, než si Kris myslel. Ale zažil už horší věci, neměl by být problém dívat se do očí klukovi z ulice. Pohled mu přeběhl přes ploché břicho zarostlé jemnými chloupky k svalům na prsou, kde napůl skryté tmavé bradavkové dvorce vykukovaly na každé straně zpod rozepnuté košile. Díval se na napjaté svaly krku, pevnou bradu a smyslné rty, chvějící se chřípí nosu a nakonec na jasné oči. Celou dobu nepřerušil pohyb svých úst a ruky a v těch očích uviděl čiré potěšení.

 • Alianor
Stylklasika
Datum publikace22. 1. 2020
Počet zobrazení1330×
Hodnocení4.93
Počet komentářů8

„V tom případě vás poprosím – odložte si!“ nečekal jsem na další pobídnutí a svlékal své svršky, jak nejrychleji jsem dokázal. Hnala mě touha a chtíč. Neskutečný syrový chtíč po mužském těle, které mi bylo roky odříkáno. Gynekolog seděl a pomáhal mi očima. Při vysvlékaní boxerek, jsem zabloudil ke jmenovce na plášti. Vždycky jsem rád sténal jména svých milenců, dokud jsem se jich nevzdal neuváženou svatbou.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace18. 1. 2020
Počet zobrazení1474×
Hodnocení4.74
Počet komentářů8

Aniž by odsunul ruku, otočil si mě tak, že jsem byl zády k ostatním cestujícím, a ti tak nemohli vidět, jak dál zajímavě kontrola probíhala. Několikrát mi přejel prsty přes ztopořený penis, zajel i mezi nohy a já i přes tenkou látku kalhot cítil, jak se jeho prsty chvějí vzrušením. „Pane, myslím, že budu muset provést důkladnou osobní prohlídku,“ řekl mi anglicky přiškrceným hlasem.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace11. 1. 2020
Počet zobrazení1575×
Hodnocení4.73
Počet komentářů3

Roman mi již hlavu nedržel, tak jsem si je mohl konečně pořádně prohlédnout. Romana jsem měl již možnost částečně poznat, ale doktor byl úplně z jiného těsta. Byl mohutné postavy, obtloustlý a evidentně nervózní. Pod vlivem injekce mi připadal jako velký orangutan se vztyčeným rudým penisem, zakončeným úzkým a špičatým žaludem, který vypadal jako válečnické kopí. Výrazně se lišil od Romanova penisu, který byl silný a na rozdíl od štíhlého žaludu doktorova penisu byl jeho zakončen mohutnou bambulí.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace5. 1. 2020
Počet zobrazení1638×
Hodnocení4.67
Počet komentářů11

Když už byl ve mně zaražený tak hluboko, že se chlupy okolo našich penisů promísily v jednom hustém chomáči, začal jsem si třít zpočátku mírně povadlý penis. To dočasné povadnutí bylo ale u mě normální. Vždycky první proniknutí penisu do mě způsobuje malou, ale snesitelnou a vzrušující bolest. Jakmile však po chvíli pominula, začal jsem plně vychutnávat pohyb partnerova penisu v mých hlubinách a můj penis se pod tím dojmem opět plně vzpružil.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace25. 12. 2019
Počet zobrazení1789×
Hodnocení4.77
Počet komentářů5

Uchopil mé nohy pod koleny, zvedl si je na ramena, a kleče přede mnou zvedl a odklonil můj teď již jen ležící penis zakrývající vstup do mého análu tak, aby měl k němu volný přístup. Začal mi svůj štíhlý penis pomalu, ale vytrvale zasunovat do análu, dokud ho tam neměl celý a nedorazil až na prostatu. Intenzivně jsem vnímal jeho pronikání, jak se střevy posunuje stále dál a hloub, až jsem měl pocit, že mě úplně vyplňuje a nikdy neskončí.

 • Alianor
Stylklasika
Datum publikace22. 12. 2019
Počet zobrazení1355×
Hodnocení4.79
Počet komentářů5
Oceněnítip redakce

Konečně mě objalo horké vlhko Eliášových úst, přirazil jsem boky proti němu, ale on mě pevně držel za boky a určoval si sám, jak moc mě bude trápit. Nechal jsem tedy na něm a přijímal vše, co mi dával. Byl to tak božský pocit. Nikdy v životě jsem nic příjemnějšího nezažil. Vydechl jsem vzrušením, když jsem cítil, jak jeho úžasný jazyk prozkoumává a ochutnává každý milimetr mého žaludu.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace21. 12. 2019
Počet zobrazení720×
Hodnocení4.83
Počet komentářů1

Potom se mazlil s celým mým tělem, masíroval mi záda, sál bradavky, chodidly mi svíral a třel ptáka, pak se věnoval nejen mému, ale i svému nástroji, kdy na nich přehrnoval předkožky, třel o sebe odhalené žaludy, a když mi ho ještě chvíli ovlažoval v ústech a jazykem dráždil na uzdičce, asi poznal, že hrozí mé brzké vyvrcholení, rychle si opět lehl na záda, pokrčil nohy, nadzvedl zadek a sám se zavedl penis do análu, kam díky navlhčení jeho slinami po mém zaražení bez problému vklouzl. Není asi nutné opakovat, že opět sevření jeho análu nemělo chyby. Bylo tak těsné, že každé zaražení a vytažení strkalo a posunovalo jeho tělo po dekou přikryté podlaze.

 • haluskz
Stylklasika
Datum publikace17. 12. 2019
Počet zobrazení621×
Hodnocení4.50
Počet komentářů1

Vlhkými bozkami si ma dokonale uvoľní a pripraví. Zakloním sa a nechám ho pomaličky vnikať hlbšie a hlbšie. Slastne sa pomrvím, až vkĺzne dnu celý. Obom nám prejde telom elektrizujúci pocit a takmer súčasne nahlas zavzdycháme. Naše túžobné pohľady sa stretnú a doplnia nádherný pocit splynutia. Zvoĺna sa dvíham, aby mohol opakovane vnikať do mňa. Zavše iba trochu, inokedy na doraz. Vychutnávame si spolu každé vsunutie a vášnivo sa pri tom bozkávame.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace14. 12. 2019
Počet zobrazení939×
Hodnocení4.83
Počet komentářů4

Byl to pro mě nezapomenutelně krásný zážitek. Jestli i pro Zbyška, to si nejsem úplně jistý. Snažil jsem se do něj zasunout svůj tvrdý nástroj pomalu a opatrně, protože jsem cítil, že je strachem dost stažený, ale jakmile jsem poznal, že se trochu uvolnil, už jsem to nevydržel a zarazil jsem ho tak prudce, že jsem ucítil, jak se mi koule zmáčkly mezi jeho zadkem a mými stehny. Zbyšek jen vyhekl, chvíli se nehýbal, ale potom začal sám zadkem tak aktivně přirážet, že jsem měl obavy, aby mi nerozmačkal má varlata. Netrvalo to ale dlouho a naplnil jsem ho z nich proudem horkého semene.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace9. 12. 2019
Počet zobrazení1672×
Hodnocení4.88
Počet komentářů12

Hlasitě jsem vzdychal a přirážel mnohem dřív, než mě vzal celýho do pusy a jeho nasliněný prsty zamířily mezi moje půlky. Ucejtil jsem prst na díře a prohnul se, abych mu vyšel vstříc. Byl jsem jak v jiný dimenzi. Celej svět se smrsknul mezi mý nohy, odkud mi proudily do těla dávky neskutečný slasti.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace7. 12. 2019
Počet zobrazení955×
Hodnocení4.73
Počet komentářů0

Jednou, když jsem rozvěsil v temné komoře právě dokončené fotky z našeho focení a opět se při jejich prohlížení pořádně vzrušil, Dan, který stál za mnou, držel v hrsti můj penis a obvykle jako při předcházejících setkáních druhou rukou sám onanoval. Tentokrát však po chvíli i druhou ruku zasunul do mých kalhot. Ne však směrem k penisu, ale začal mi hladit zadek, prstem pomalu projížděl rýhu mezi hýžděmi, až se dostal na okraj análu a začal ho krouživým pohybem dráždit.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace30. 11. 2019
Počet zobrazení1161×
Hodnocení4.80
Počet komentářů4

Umývali se pod proudem horké vody navzájem tak, že to spíše hraničilo s masturbací. Z těl jim stoupala nejen pára, ale i ztopořené penisy. Jednu chvíli Stašek krátce uchopil Jackův pyj do úst a nenápadně pozoroval, jak budu reagovat. Nevím, jestli vůbec mohl něco přes zapocené sklo vidět, protože v sauně bylo jen tlumené světlo.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace23. 11. 2019
Počet zobrazení1401×
Hodnocení4.81
Počet komentářů3

„Doktore, jestli tě opravdu zajímají mateřská znaménka, tak se podívej, já mám hned dvě,“ také se hlásil nedočkavý Rob. Snažil se sundat šortky, aby mi ta znaménka předvedl, ale činilo mu to evidentní potíže, protože je nemohl přetáhnout přes trčící penis. Když se mu to podařilo, otočil se k nám zády a ukázal pravou půlku, kde měl skutečně spíše větší pihu než mateřské znaménko. Piha však nebyla tak zajímavá jako jeho pěkný zadek.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace16. 11. 2019
Počet zobrazení1088×
Hodnocení4.72
Počet komentářů1

Dako přesně ví, jak uspokojit chlapa. Varlata mám napěchovaná rozžhavenou šťávou, která je v nich připravená už od večera jenom pro něho. Další zásun, zasténání, zarytí jeho nehtů do mých prsou a už na mě jde cákání. Lehce se nadzvedává a já mu rvu stříkající hadici v divokých přírazech hluboko dovnitř. Hekám, až chvílemi nemůžu popadnout dech. Mám v sobě tolik nábojů, že je ani všechny nevystřílím.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace15. 11. 2019
Počet zobrazení1602×
Hodnocení4.68
Počet komentářů3

Prostředí pro soutěž bylo uspořádáno s vytříbeným vkusem. Nejednalo se o žádný amatérský podnik s lacinými efekty nebo nevkusnou výzdobou. Na pódium bylo zaměřeno několik barevných reflektorů, místo zápasnických žíněnek byla podlaha vyložena sametovými polštáři a jediné, co připomínalo boxerský ring, byly barevné ručníky přehozené přes provazy, které lemovaly podium a gong, který svými údery upozorňoval přítomné na začátek jednotlivých disciplín.