Povídky

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace11. 1. 2020
Počet zobrazení983×
Hodnocení4.75
Počet komentářů3

Roman mi již hlavu nedržel, tak jsem si je mohl konečně pořádně prohlédnout. Romana jsem měl již možnost částečně poznat, ale doktor byl úplně z jiného těsta. Byl mohutné postavy, obtloustlý a evidentně nervózní. Pod vlivem injekce mi připadal jako velký orangutan se vztyčeným rudým penisem, zakončeným úzkým a špičatým žaludem, který vypadal jako válečnické kopí. Výrazně se lišil od Romanova penisu, který byl silný a na rozdíl od štíhlého žaludu doktorova penisu byl jeho zakončen mohutnou bambulí.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace5. 1. 2020
Počet zobrazení1286×
Hodnocení4.67
Počet komentářů11

Když už byl ve mně zaražený tak hluboko, že se chlupy okolo našich penisů promísily v jednom hustém chomáči, začal jsem si třít zpočátku mírně povadlý penis. To dočasné povadnutí bylo ale u mě normální. Vždycky první proniknutí penisu do mě způsobuje malou, ale snesitelnou a vzrušující bolest. Jakmile však po chvíli pominula, začal jsem plně vychutnávat pohyb partnerova penisu v mých hlubinách a můj penis se pod tím dojmem opět plně vzpružil.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace25. 12. 2019
Počet zobrazení1275×
Hodnocení4.75
Počet komentářů5

Uchopil mé nohy pod koleny, zvedl si je na ramena, a kleče přede mnou zvedl a odklonil můj teď již jen ležící penis zakrývající vstup do mého análu tak, aby měl k němu volný přístup. Začal mi svůj štíhlý penis pomalu, ale vytrvale zasunovat do análu, dokud ho tam neměl celý a nedorazil až na prostatu. Intenzivně jsem vnímal jeho pronikání, jak se střevy posunuje stále dál a hloub, až jsem měl pocit, že mě úplně vyplňuje a nikdy neskončí.

 • Alianor
Stylklasika
Datum publikace22. 12. 2019
Počet zobrazení1180×
Hodnocení4.78
Počet komentářů5
Oceněnítip redakce

Konečně mě objalo horké vlhko Eliášových úst, přirazil jsem boky proti němu, ale on mě pevně držel za boky a určoval si sám, jak moc mě bude trápit. Nechal jsem tedy na něm a přijímal vše, co mi dával. Byl to tak božský pocit. Nikdy v životě jsem nic příjemnějšího nezažil. Vydechl jsem vzrušením, když jsem cítil, jak jeho úžasný jazyk prozkoumává a ochutnává každý milimetr mého žaludu.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace21. 12. 2019
Počet zobrazení605×
Hodnocení4.83
Počet komentářů1

Potom se mazlil s celým mým tělem, masíroval mi záda, sál bradavky, chodidly mi svíral a třel ptáka, pak se věnoval nejen mému, ale i svému nástroji, kdy na nich přehrnoval předkožky, třel o sebe odhalené žaludy, a když mi ho ještě chvíli ovlažoval v ústech a jazykem dráždil na uzdičce, asi poznal, že hrozí mé brzké vyvrcholení, rychle si opět lehl na záda, pokrčil nohy, nadzvedl zadek a sám se zavedl penis do análu, kam díky navlhčení jeho slinami po mém zaražení bez problému vklouzl. Není asi nutné opakovat, že opět sevření jeho análu nemělo chyby. Bylo tak těsné, že každé zaražení a vytažení strkalo a posunovalo jeho tělo po dekou přikryté podlaze.

 • haluskz
Stylklasika
Datum publikace17. 12. 2019
Počet zobrazení517×
Hodnocení4.50
Počet komentářů1

Vlhkými bozkami si ma dokonale uvoľní a pripraví. Zakloním sa a nechám ho pomaličky vnikať hlbšie a hlbšie. Slastne sa pomrvím, až vkĺzne dnu celý. Obom nám prejde telom elektrizujúci pocit a takmer súčasne nahlas zavzdycháme. Naše túžobné pohľady sa stretnú a doplnia nádherný pocit splynutia. Zvoĺna sa dvíham, aby mohol opakovane vnikať do mňa. Zavše iba trochu, inokedy na doraz. Vychutnávame si spolu každé vsunutie a vášnivo sa pri tom bozkávame.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace14. 12. 2019
Počet zobrazení846×
Hodnocení4.88
Počet komentářů4

Byl to pro mě nezapomenutelně krásný zážitek. Jestli i pro Zbyška, to si nejsem úplně jistý. Snažil jsem se do něj zasunout svůj tvrdý nástroj pomalu a opatrně, protože jsem cítil, že je strachem dost stažený, ale jakmile jsem poznal, že se trochu uvolnil, už jsem to nevydržel a zarazil jsem ho tak prudce, že jsem ucítil, jak se mi koule zmáčkly mezi jeho zadkem a mými stehny. Zbyšek jen vyhekl, chvíli se nehýbal, ale potom začal sám zadkem tak aktivně přirážet, že jsem měl obavy, aby mi nerozmačkal má varlata. Netrvalo to ale dlouho a naplnil jsem ho z nich proudem horkého semene.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace9. 12. 2019
Počet zobrazení1421×
Hodnocení4.89
Počet komentářů12

Hlasitě jsem vzdychal a přirážel mnohem dřív, než mě vzal celýho do pusy a jeho nasliněný prsty zamířily mezi moje půlky. Ucejtil jsem prst na díře a prohnul se, abych mu vyšel vstříc. Byl jsem jak v jiný dimenzi. Celej svět se smrsknul mezi mý nohy, odkud mi proudily do těla dávky neskutečný slasti.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace7. 12. 2019
Počet zobrazení887×
Hodnocení4.82
Počet komentářů0

Jednou, když jsem rozvěsil v temné komoře právě dokončené fotky z našeho focení a opět se při jejich prohlížení pořádně vzrušil, Dan, který stál za mnou, držel v hrsti můj penis a obvykle jako při předcházejících setkáních druhou rukou sám onanoval. Tentokrát však po chvíli i druhou ruku zasunul do mých kalhot. Ne však směrem k penisu, ale začal mi hladit zadek, prstem pomalu projížděl rýhu mezi hýžděmi, až se dostal na okraj análu a začal ho krouživým pohybem dráždit.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace30. 11. 2019
Počet zobrazení1040×
Hodnocení4.80
Počet komentářů4

Umývali se pod proudem horké vody navzájem tak, že to spíše hraničilo s masturbací. Z těl jim stoupala nejen pára, ale i ztopořené penisy. Jednu chvíli Stašek krátce uchopil Jackův pyj do úst a nenápadně pozoroval, jak budu reagovat. Nevím, jestli vůbec mohl něco přes zapocené sklo vidět, protože v sauně bylo jen tlumené světlo.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace23. 11. 2019
Počet zobrazení1319×
Hodnocení4.81
Počet komentářů3

„Doktore, jestli tě opravdu zajímají mateřská znaménka, tak se podívej, já mám hned dvě,“ také se hlásil nedočkavý Rob. Snažil se sundat šortky, aby mi ta znaménka předvedl, ale činilo mu to evidentní potíže, protože je nemohl přetáhnout přes trčící penis. Když se mu to podařilo, otočil se k nám zády a ukázal pravou půlku, kde měl skutečně spíše větší pihu než mateřské znaménko. Piha však nebyla tak zajímavá jako jeho pěkný zadek.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace16. 11. 2019
Počet zobrazení977×
Hodnocení4.77
Počet komentářů1

Dako přesně ví, jak uspokojit chlapa. Varlata mám napěchovaná rozžhavenou šťávou, která je v nich připravená už od večera jenom pro něho. Další zásun, zasténání, zarytí jeho nehtů do mých prsou a už na mě jde cákání. Lehce se nadzvedává a já mu rvu stříkající hadici v divokých přírazech hluboko dovnitř. Hekám, až chvílemi nemůžu popadnout dech. Mám v sobě tolik nábojů, že je ani všechny nevystřílím.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace15. 11. 2019
Počet zobrazení1457×
Hodnocení4.68
Počet komentářů3

Prostředí pro soutěž bylo uspořádáno s vytříbeným vkusem. Nejednalo se o žádný amatérský podnik s lacinými efekty nebo nevkusnou výzdobou. Na pódium bylo zaměřeno několik barevných reflektorů, místo zápasnických žíněnek byla podlaha vyložena sametovými polštáři a jediné, co připomínalo boxerský ring, byly barevné ručníky přehozené přes provazy, které lemovaly podium a gong, který svými údery upozorňoval přítomné na začátek jednotlivých disciplín.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace10. 11. 2019
Počet zobrazení958×
Hodnocení4.94
Počet komentářů7

„Ten hajzl, co tě napadl, je místní kápo. Dostane sto ran holí,“ povídá mi, zatímco si užívá mý kouření. Prohejbá se v bocích, hlavu zvrácenou, zavřený oči. Jeho dech se prohlubuje. Snažím se kouření prodlužovat, aby se mu maximálně líbilo. Na jeho spokojenosti závisí můj život. Dokud jsem pod jeho ochranou, je to v cajku.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace9. 11. 2019
Počet zobrazení1297×
Hodnocení4.88
Počet komentářů6

Henry se na židli zasouvá do pololehu, abych se mohl plně věnovat tomu, co mi jeho vzedmutý poklopec nabízí. Zip na jeho maskáčích nejde kvůli napružení skoro rozepnout. Osvobozuju velitelské mužství ze sevření kalhot, které stahuju až na vypracovaná lýtka. Dlaněmi hladím svalnatá stehna. Ta se roztahují a já si vychutnávám pohled na dokonale tvarovaná varlata a perfektně vymodelovaného macka. Jeho lesknoucí se žalud prozrazuje, že si velitel moji akci s Achimem užil a na tohle setkání se už delší dobu těší.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace4. 11. 2019
Počet zobrazení1340×
Hodnocení4.77
Počet komentářů7

„Zaraž ho tam celýho,“ řve na mě pěkně rozrajcovanej, když zasouvám moc pomalu a opatrně. Nemusí mě vybízet dvakrát. Tvrdě přirazím a dlaní tlumím jeho nadrženej řev. Chtěl to, tak to má se vším všudy. Bezohledně ho šukám celou svou dýlkou, koule mi pleskaj o jeho zadek a on jen tlumeně heká pokaždý, když jsem nadoraz.

 • Leckdo
Stylklasika
Datum publikace22. 7. 2019
Počet zobrazení2043×
Hodnocení4.25
Počet komentářů5

„Hele, byla to povídka, prostě fantazie, která se rozvine, když zažiješ nějakou situaci, a tobě je příjemný v ní pokračovat a nakonec ji sepsat a hodit někam na web, kde ti nějací neznámí lidi řeknou, že se jim to líbilo, a jiní zase, že to bylo moc schématický, nebo naopak nepochopitelný.“ „Nikdo o mně ještě nenapsal povídku,“ zamyslel se, „alespoň ne takovouhle.“

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace16. 7. 2019
Počet zobrazení2028×
Hodnocení4.76
Počet komentářů9

Tom se spokojeně prohnul a vystrčil co nejvíc zadek. Pošimral jsem ho špičkou jazyka na hladce oholenejch koulích a postupoval v lízání přes hráz k díře. Rukama jsem mu roztahoval půlky a dráždil ho na těch nejcitlivějších místech a Tom si zvolna začal honit ocas. Spokojeně u toho předl, že by se ani kocour nemusel za ty zvuky stydět. Pomalu přirážel v rytmu honění, tak jsem mu plivl do rýhy a přitlačil na růžičku palec. Vklouzl lehce dovnitř. Tom zasténal a zrychlil pohyby pánví.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace21. 6. 2019
Počet zobrazení2098×
Hodnocení4.84
Počet komentářů5

Zhluboka jsem nasál vůni jeho rozkroku a olízl přes látku tvrdýho ptáka. Hodně nasliněným jazykem jsem pokračoval, až byly boxerky mokrý a skoro půhledný. Podíval jsem se na něj. Měl přivřený oči a náramně si to užíval. Zhluboka dýchal. Usmál jsem se, kousek stáhl gumu boxerek a nechal vykouknout lesklej žalud. Objel jsem ho jazykem a špičkou pomalu přelízl uzdičku a dírku. Tom vtáhl vzduch mezi zuby a zavzdychal. Pomalu, centimetr po centimetru jsem mu osvobodil klacek i koule a pokračoval v důkladný práci jazykem.

 • Pip
Stylklasika
Datum publikace1. 6. 2019
Počet zobrazení2130×
Hodnocení4.66
Počet komentářů6

Postava se narovnala do úctyhodné dvoumetrové výšky. Oklepala si rukama ramena a pomalu se otočila. V tu chvíli na mně ulpěly velké průzračně modré oči. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale hru „Kdo dřív mrkne“ jsem vyhrál. Postava se narovnala do své úplně výšky. Špatný odhad – dva metry deset. Zářivě se ten muž usmál a začal přívětivým, ale velmi hlubokým hlasem.

 • Ron
Stylklasika
Datum publikace27. 5. 2019
Počet zobrazení2169×
Hodnocení4.87
Počet komentářů9

Mazlili jsme se nahý v posteli a Tomáš se u toho rychle sám odbavil. Nestál o to vobtáhnout mě, chtěl se jen vyhonit, zatímco si jazykem hrál s mým pérem a koulema. Nikdy bych neřekl, že mě to bude tak rajcovat. Mladej krásnej kluk, co si užíval, když jsem byl spokojenej já. Vzrušovalo ho, když mě dostal, a vystačil si sám.

 • Pip
Stylklasika
Datum publikace12. 5. 2019
Počet zobrazení1832×
Hodnocení4.88
Počet komentářů9

Po snídani jsem vyrazil na pláž, kde jsem se namazal hodně vysokým faktorem, protože mám světlou a citlivou kůži. Někomu to možná přijde sexy, pro mě to znamená popáleniny prvního stupně. Zalezl jsem si na lehátko a užíval si slunce. Musel jsem si asi zdřímnout, protože jsem se probral asi o dvě hodiny déle. Vzal jsem mobil a napsal jsem sms pro Markuse. Odpověděl během vteřiny a během druhé už tu byl.

 • Kontaktnik17
Stylklasika
Datum publikace4. 5. 2019
Počet zobrazení1725×
Hodnocení4.82
Počet komentářů3

Doteď přesně nevím, co mě k tomu vedlo – snad jenom snaha o další podnět k fantazírování, snad jenom kvůli té představě, ale přispěl jsem ve skupinovém chatu svou troškou do mlýna. "Nechce někdo vykouřit? Brno!" Mobil jsem odložil a snažil se soustředit jen a jen na cestu. Nečekal jsem žádnou odpověď.

 • Leckdo
Stylklasika
Datum publikace3. 5. 2019
Počet zobrazení1821×
Hodnocení4.73
Počet komentářů7

Týpek na moment znejistil, ale jelikož se už fakt potřeboval vychcat, a navíc v něm hlodala zvědavost, nakráčel si to tak metr vedle skejťáka, vytáhl si péro z kraťasů a začal chcát. Snažil se ignorovat, co se právě děje vedle něj, ale když uslyšel skejťákův první vzdech, instinktivně se na něj ohlédl.

 • Full.of
Stylklasika
Datum publikace24. 3. 2019
Počet zobrazení3006×
Hodnocení4.30
Počet komentářů10
Oceněnítip redakce

„Ááách, jooo,“ vydechnul jsem znova. Nohy nad hlavou, stehna přimáčknutá jeho dlaněmi pevně k břichu, až jsem se bořil do polštářů gauče. Zadek vystrčenej nahoru k němu, půlky v téhle poloze roztažené, až by se jeden začervenal. Vyholený půlky, poznamenávám. Týpkovo péro, z větší části zaražené, teď působilo jako dokonalá součást tohohle lascivního sousoší. Noční sousoší lascivity – super název, musím si ho zapamatovat.