Povídky

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace16. 2. 2020
Počet zobrazení122×
Hodnocení4.54
Počet komentářů1

Modrý pohled s dlouhými řasami, bílé tělo, vlhká pootevřená ústa. Budíval se zalitý potem a s erekcí, která ho doháněla k šílenství. Nalil si na dlaň trochu oleje a rukou rychle přejížděl po svém bolestivě napjatém mužství. Myslel na to, jaké by to bylo, kdyby ruka byla Alexova. Nejdřív by mu lehce přejížděl po celé délce, rty se jemně dotýkal špičky, jazykem vniknul do otvůrku. Pak by ho vzal do úst.

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace15. 2. 2020
Počet zobrazení683×
Hodnocení4.91
Počet komentářů8

Rozhodl jsem se, že půjdu dřív spát. Zalezl jsem do koupelny, pustil si sprchu. Nechal jsem si padat vodu na obličej a mydlil jsem se se zavřenýma očima. V duchu jsem zase viděl Patrika, jeho zrzavý vlasy stažený do culíku, modrý oči, úsměv… Namydlená ruka mi jela automaticky po zadku k análu a začal jsem se dráždit. Prst pomalu dovnitř… jaký to asi bude, až se Patrik vrátí a budem spolu… Druhou rukou jsem si začal honit péro…

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace14. 2. 2020
Počet zobrazení546×
Hodnocení4.71
Počet komentářů7

Sám jsem pořád nevěděl, co se stalo. Co se děje? Kdo jsem? Pustil jsem si porno. Jak jinak to zjistit? Je pravda, že ta holka heká fakt divně. Sleduju spíš péro, kundu nebo kozy? Mačkat prsa bych chtěl, mazlit se s nima, ale vagína mě najednou zas tak moc neláká. Pustím si dva chlapy a dvě holky, trojku tak a trojku zas jinak. A honím a honím. Pomalu, rychle, laskám si koule, prstem si dráždím zadek. Stříkám jednou, dvakrát, třikrát…

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace11. 2. 2020
Počet zobrazení546×
Hodnocení4.95
Počet komentářů5

Hnědé oči se na něho upíraly s takovou intenzitou, znovu mu v podbřišku tančily motýli. Uvědomoval si, že Dan prozrazuje tajemství, o jakém neměl ani tušení, a odhaluje informace, které by mu v rukou jiných mohly ublížit. Najednou si něco vybavil, něco, co mu babička řekla, ale nikdy to neviděl v téhle souvislosti.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace9. 2. 2020
Počet zobrazení583×
Hodnocení4.47
Počet komentářů2

Druhý muž pobaveně sledoval jeho počínání, a když viděl, jaký pozitivní vliv na erekci jeho kolegy měl zasunutý banán, rychle ho napodobil. Na mladíkovi bylo vidět, že ho jednání pánů také vzrušuje a penis mu již hodnou dobu stál. Jenže zapojit se asi sám bez vyzvání nemohl. Odtrhl jsem na chvíli oči od té vzrušující podívané. Odložil jsem dalekohled a ucítil jsem na sobě upřený pohled našeho průvodce.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace8. 2. 2020
Počet zobrazení740×
Hodnocení4.73
Počet komentářů8

Alex naštěstí věděl, jak ho rozptýlit. Přitiskl se k teplému tělu a sklouzl rukou z Krisova hrudníku směrem k rozkroku. Tmavé chlupy tam byly drsnější, kroutily se mu kolem prstů, když sáhl na penis. Kris možná spal, ale jeho klacek byla zcela vzhůru a pevný a tvrdý. Pod Alexovým dotykem sebou škubl.

 • Kashttan
Stylromantika
Datum publikace7. 2. 2020
Počet zobrazení678×
Hodnocení4.84
Počet komentářů6

Lehce mě líbá, hladí mě po zádech konečky prstů, mým tělem projíždí záchvěvy, péro se mi staví. Svými rty se přesune na mou hruď. Chvíli mi dráždí bradavku a potom pokračuje níž. Schválně se zastaví u podbřišku a nechce ho vzít do pusy.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace5. 2. 2020
Počet zobrazení580×
Hodnocení4.90
Počet komentářů5

Sledoval Zaka, když k němu pomalým krokem šel, cítil lehké chvění. Chtěl ho a zároveň se toho bál. To, co se odehrálo v kuchyňce, neplánoval, vážně šel požádat jen o trochu kafe. Když se na něj pak Zak otočil a podíval se mu svýma modrýma očima do těch jeho, najednou se nemohl udržet. Opřel se o něj a bylo vymalováno. Sakra, neměl by, ví to a přes to nemůže přestat.

 • Tark
Stylklasika
Datum publikace4. 2. 2020
Počet zobrazení958×
Hodnocení4.42
Počet komentářů3

Jsme jako úl plný testosteronem nadopovaných sršňů. Kdyby mezi nás náhodou spadnul nějaký kolouch, sesypali bychom se na něho jako zdivočelý roj, že by pak nebyl schopný říct, kdo a kolikrát ho píchnul. Ve vzduchu je krom jiného cítit i napětí a až nelidská sexuální energie, která celou chatou téměř vibruje. Ale přestože je naše společná ložnice napěchovaná dvacítkou brutálně ztopořených ohonů, vyrajcovaných na maximum tak, že hladinka mrdky v jejich koulích do nich samovolně přetéká a z nejednoho se tlačí štěrbinkou ven, neslyším v tichu hluboké noci žádné kmitání ani mlaskání.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace3. 2. 2020
Počet zobrazení852×
Hodnocení4.47
Počet komentářů4

Viditelně se uklidnila, vděčně se ke mně přitiskla a položila mi na prsa svoji pěknou hlavu s hustými, voňavými, jako uhel černými vlasy. Stáli jsme přitisknuti k sobě a cítil jsem, jak její penis, který po předchozí scéně částečně ochabl, začal opět mohutnět a při vztyčování mi pronikal mezi nohy. Stiskl jsem ho pevně mezi stehny a pohyby nohou jsem jí ho jemně třel.

 • Vikys
Stylklasika
Datum publikace2. 2. 2020
Počet zobrazení1095×
Hodnocení4.88
Počet komentářů10

Bylo to těžší, než si Kris myslel. Ale zažil už horší věci, neměl by být problém dívat se do očí klukovi z ulice. Pohled mu přeběhl přes ploché břicho zarostlé jemnými chloupky k svalům na prsou, kde napůl skryté tmavé bradavkové dvorce vykukovaly na každé straně zpod rozepnuté košile. Díval se na napjaté svaly krku, pevnou bradu a smyslné rty, chvějící se chřípí nosu a nakonec na jasné oči. Celou dobu nepřerušil pohyb svých úst a ruky a v těch očích uviděl čiré potěšení.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace1. 2. 2020
Počet zobrazení762×
Hodnocení4.84
Počet komentářů5

Mladík se k němu přitiskl, objal ho kolem pasu, ale ruka se hned vydala přes břicho na hruď. Cestou už pod tričkem hladil Martin horkou kůži. Pod prsty zaznamenával spoustu zranění, některá se zdála hrozivá. Vyskočil a prudce látku vyhrnul. Třeštil oči na tu spoušť: „Dane?“

 • zmetek
Stylromantika
Datum publikace27. 1. 2020
Počet zobrazení1026×
Hodnocení4.69
Počet komentářů10

Bloumal jsem nákupním centrem, prošmejdil jsem oblíbenou prodejnu knih a podvědomě jsem zamířil do malé prodejny specializované na čokoládu. Koupím vždycky aspoň tabulku… Teda dost často ne jednu… Vlezl jsem dovnitř a rozhlíd se, jestli uvidím nějaké své čokoládové oblíbence. Trochu to tu předělali, takže budu chvíli hledat… „Můžu nějak pomoct?“ Oči mi vyjely po hnědé zástěře, uvázané přes černou košili s krátkým ohrnutým rukávem a zastavily se na obličeji. Hezkej kudrnatej kluk, úsměv s krásnejma bílejma zubama… Ale ty oči. Velký, hnědý…

 • Hexo
Stylromantika
Datum publikace26. 1. 2020
Počet zobrazení997×
Hodnocení4.77
Počet komentářů13

Ani nevím, jak jsme se dostali do jeho malého bytečku. Netuším, jak jsme se polonazí ocitli na jeho posteli. Vnímal jsem jen jeho polibky a horký jazyk ve své puse. Oplácel jsem mu stejnou měrou a hladil jsem ho po úzkých ramenou a zádech. On se přesunul na můj krk a z něj na tvrdou bradavku. Tohle mi nikdy manželka nedělala, ale bylo to tak vzrušivě neznámé a já žadonil o přídavek.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace24. 1. 2020
Počet zobrazení1203×
Hodnocení4.92
Počet komentářů10

Martin se ráno probudil v posteli sám. Hlavu položenou na polštáři, vdechoval vůni, kterou byl prosycený. Nezdálo se mu to, ta noc byla skutečná, Dan byl skutečný. Usmál se, protáhl se v leže na zádech, otevřel oči a díval se do hlavně zbraně. Ztuhl, strach ho ochromil. Před očima hlaveň, vůbec neviděl postavu za ní.

 • Alianor
Stylklasika
Datum publikace22. 1. 2020
Počet zobrazení1259×
Hodnocení4.93
Počet komentářů8

„V tom případě vás poprosím – odložte si!“ nečekal jsem na další pobídnutí a svlékal své svršky, jak nejrychleji jsem dokázal. Hnala mě touha a chtíč. Neskutečný syrový chtíč po mužském těle, které mi bylo roky odříkáno. Gynekolog seděl a pomáhal mi očima. Při vysvlékaní boxerek, jsem zabloudil ke jmenovce na plášti. Vždycky jsem rád sténal jména svých milenců, dokud jsem se jich nevzdal neuváženou svatbou.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace19. 1. 2020
Počet zobrazení1083×
Hodnocení4.90
Počet komentářů7

Najednou přestal. Nohy omotané kolem jeho pasu povolily sevření. Svlečený do pasu, z rozepnutých kalhot mu trčel důkaz jeho vzrušení, se svezl ze stolu. Pozvedl hlavu, podíval se Zakovi do očí. Rukama se zaklesl za opasek jeho kalhot, začal klesat na kolena. Než se Zak rozhodl, zda ho zastavit nebo ne, byly kalhoty na zemi a to včetně jeho boxerek.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace18. 1. 2020
Počet zobrazení1416×
Hodnocení4.74
Počet komentářů8

Aniž by odsunul ruku, otočil si mě tak, že jsem byl zády k ostatním cestujícím, a ti tak nemohli vidět, jak dál zajímavě kontrola probíhala. Několikrát mi přejel prsty přes ztopořený penis, zajel i mezi nohy a já i přes tenkou látku kalhot cítil, jak se jeho prsty chvějí vzrušením. „Pane, myslím, že budu muset provést důkladnou osobní prohlídku,“ řekl mi anglicky přiškrceným hlasem.

 • Alianor
Stylromantika
Datum publikace13. 1. 2020
Počet zobrazení936×
Hodnocení4.78
Počet komentářů8

Cítil jsem z jeho horkého nitra, že prsty jsou slabá útěcha a on touží po něčem větším – po mně. Rychle jsem stáhl kalhoty a touha ho uspokojit i můj chtíč přicházely v obrovských vlnách. Nelenil jsem a vsunul své mužství do jeho třesoucí se dírky. Objala mě horká úzká jeskyňka, která mě svými stahy popoháněla přirážet dál a níž, až jsem narazil na prostatu a z jeho úst jsem konečně uslyšel, kterak mě zastřeným hlasem oslovil jménem.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace11. 1. 2020
Počet zobrazení1518×
Hodnocení4.73
Počet komentářů3

Roman mi již hlavu nedržel, tak jsem si je mohl konečně pořádně prohlédnout. Romana jsem měl již možnost částečně poznat, ale doktor byl úplně z jiného těsta. Byl mohutné postavy, obtloustlý a evidentně nervózní. Pod vlivem injekce mi připadal jako velký orangutan se vztyčeným rudým penisem, zakončeným úzkým a špičatým žaludem, který vypadal jako válečnické kopí. Výrazně se lišil od Romanova penisu, který byl silný a na rozdíl od štíhlého žaludu doktorova penisu byl jeho zakončen mohutnou bambulí.

 • Milan Urban
Stylklasika
Datum publikace5. 1. 2020
Počet zobrazení1599×
Hodnocení4.67
Počet komentářů11

Když už byl ve mně zaražený tak hluboko, že se chlupy okolo našich penisů promísily v jednom hustém chomáči, začal jsem si třít zpočátku mírně povadlý penis. To dočasné povadnutí bylo ale u mě normální. Vždycky první proniknutí penisu do mě způsobuje malou, ale snesitelnou a vzrušující bolest. Jakmile však po chvíli pominula, začal jsem plně vychutnávat pohyb partnerova penisu v mých hlubinách a můj penis se pod tím dojmem opět plně vzpružil.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace3. 1. 2020
Počet zobrazení687×
Hodnocení4.93
Počet komentářů0

Jinak ale většinu času leželi v kožešinách. Mluvili o sobě, o všem, co je napadlo. Nejdřív vzpomínali na různé zážitky, pak dětství. Čím víc se poznávali, tím blíž si byli. Moe se vlastně styděl, když se přiznával ke všem svým dobrodružstvím. Najednou mu bylo hloupě a trochu se bál, že Nisl ho bude soudit. Ten se k němu ale přivinul, hladil ho ve vlasech.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace29. 12. 2019
Počet zobrazení1076×
Hodnocení4.89
Počet komentářů9

Hádali se kvůli maličkostem, už ani sám neví, co to bylo za pitomost, kvůli které se naposled chytli. Zato moc dobře věděl, co na něho křičel, byl naštvanej, už když přišel z práce, a na Filipovi si vybil svou zlost. A pak ho vyhodil z bytu.

 • Petřík
Styltvrďárna
Datum publikace28. 12. 2019
Počet zobrazení2720×
Hodnocení4.86
Počet komentářů5

Vystříkaným Ivošem to samozřejmě neskončilo. Zpocený a blahem hekající Míša byl na něm stále přilepený a bez přestání píchal jeho prdel. Nikdy před tím nebyl Ondra tolik v něčí moci a necítil se tak podřízeně jako teď. Oba chlapci teď byli fyzicky propojení a Ondra cítil, jak hluboko v něm kmitá ztopořené péro nějakého cizího týpka. Ondrova přeměna v holku už byla téměř u konce.

 • nebi
Stylromantika
Datum publikace27. 12. 2019
Počet zobrazení1100×
Hodnocení4.90
Počet komentářů4

Libor na Radima hleděl, byl jím stejně zaskočen jako muž jím. Při své výšce 167 centimetrů, Liborovi každý připadal vysoký. Radim seděl na židli a bylo jasné, že je to vysoký chlap. A hlavně teda opravdu chlap. Lehce opálená kůže, pod kterou se napínaly svaly, mohutná šíje, nasucho polkl. Očima klouzal po těle sedícího hosta. Hodně vysokej, blesklo mu hlavou. Nedokázal odolat a přes pevné břicho, vyrýsované pod látkou trika, se mu podíval do rozkroku. Rychle zvedl pohled a setkal se s modrýma očima a lehce pozvednutým obočím. Paráda, všimnul si toho. Kruci.