• visions_of_dream
Styltvrďárna
Datum publikace24. 7. 2021
Počet zobrazení990×
Hodnocení4.76
Počet komentářů6

"Tak já se blbě ptám?" zopakoval Oliver a sjížděl mě pobaveným pohledem. Stále mě držel pod krkem, palcem mi zlehka přejížděl po tepně a naklonil se tak blízko, až se naše dechy tříštily o sebe.

"Jo," hlesl jsem vzdorovitě, ačkoliv jsem si byl jistý, že si tím podepisuju ortel smrti. Nebo minimálně ortel seřezaného zadku. Oliver mě propálil pohledem svých studeně modrých očí a naklonil se ještě o něco blíže. Zlehka mě kousl do ušního lalůčku a dlaní přejel z krku na tvář, po které mě pohladil. Poté mi zašeptal do ucha, tak tiše, jako by v pokoji byl ještě někdo, kdo jeho slova nesměl slyšet.

"Řekni mi, kdyby na tebe něco bylo moc, ano?"

"Ano," vydechl jsem.

"A nezapomeň," ztišil hlas ještě o něco více, až jsem já sám měl problém mu rozumět, "že se doopravdy nemusíš bát."

Srdce se mi divoce rozbušilo a lehce jsem přikývl. Dlaní jsem Oliverovi vyjel po hrudníku, až jsem ho objal kolem krku, a políbil ho na tvář. On si položil i druhou dlaň na mé líčko a pootočil mi hlavu tak, aby mě mohl políbit. Přitiskl jsem se na něj více a polibky mu oplácel s takovou vervou, jež vyjadřovala, jak moc a dlouho jsem po nich toužil. Až jsem skoro zapomněl, co tomu předcházelo.

On mi to ale velmi brzy připomněl.

"Takže ty si myslíš, že se ptám blbě?" zeptal se a mazlivě mi prsty přejížděl po tváři.

"Možná trošku," usmál jsem se nevinně.

"Zajímavé," zkonstatoval a chytil mě pod paží. Zvedl se, načež mě taktéž prudce vytáhl na nohy a dovlekl ke skříňkám. Rychlým pohybem si mě k sobě otočil zády, jednou rukou mi zahákl paži za oba lokty a bolestivě mi je tak k sobě přitáhl za zády. Tiše jsem zakňoural, můj společník ale jen více zatáhl za mé paže, takže jsem musel zacouvat o dva krůčky dozadu. Zároveň jsem se musel zaklonit do velmi nestabilní a nepohodlné pozice, jelikož on byl pravděpodobně stále skloněný ke skříňkám. Nedokázal jsem uvěřit tomu, jak mě dokázal jednou rukou držet v šachu. Nemohl jsem se vymanit za žádnou cenu a ruce mě v té pozici začaly zatraceně rychle brnět a mravenčit mi.

Naštěstí pozici v mžiku změnil. Pustil mé lokty a znovu si mě otočil, poté mě začal svižně svlékat jen do spodního prádla, ani ponožky mi nenechal. Sotva jsem držel rovnováhu, zatímco se mnou cloumal jako s hadrovou panenkou a strhával ze mě svršky. Jakmile jsem byl odhalený, zahákl mi paži pod krkem a natiskl si tak má záda na své tělo, přičemž mi zároveň částečně odřízl přísun vzduchu. Zpozoroval jsem, že pomůcky už měl položené na skříňce, asi aby se pro ně nemusel sklánět, ale zahlédl jsem jen provazy, nic dalšího už jsem nestihl.

"Budu tak hodný a nechám tě si vybrat," začal klidně. "Chceš spíš ponižující, nebo bolestivý trest?"

"A co… v čem spočívá ten ponižující?" zeptal jsem se opatrně.

"Takže ponižující?" vydechl mi do ucha a mně naskočila husí kůže.

"To jsem neřekl," zavrtěl jsem se, "jen jsem se zeptal, jestli —"

"Dobře tedy," skočil mi do řeči a já frustrovaně fňukl. Pustil mě, natáhl se pro provaz a složil mi ruce za zády. Pokrčil je do pravého úhlu, takže jsem se prsty téměř dotýkal loktů druhé ruky. Poté mi je začal svazovat k sobě, provaz se mi postupně utahoval kolem hrudníku, zařezával se mi do paží a já se snažil rozdýchat, jak nepříjemné to bylo. Přichytil mě dalším provazem ke kovovému kruhu nad našimi hlavami, abych nespadl, a přiklekl si přede mě. Začal mi vázat provaz kolem stehna a taktéž ho přehodil přes kruh, načež zatáhl. Hlasitě jsem zalapal do dechu, když jsem trochu ztratil rovnováhu, jelikož mi nohu zvedl do vzduchu. Zakymácel jsem se a provazy kolem hrudníku se mi zakously do kůže, jak jsem se do nich na chvíli položil větší vahou.

Tím, jak jsem měl nohu zvednutou, měl Oliver perfektní přístup k mému klínu. Jediné štěstí bylo, že jsem na sobě stále měl spodní prádlo.

"Co ruce? Brní tě něco?" zeptal se, když ode mě poodstoupil, aby si mě prohlédl.

"Bolí… ramena," přiznal jsem a on chápavě přikývl.

"Jak moc?"

"Trochu."

"Vydržíš to pár minut?"

"A-ano."

"Dobře," řekl a ukročil ke skříňkám. Vzal si jakýsi kovový kroužek připevněný na koženém řemínku. "Otevři pusu."

Mělo mi to dojít dřív. Pootevřel jsem pusu a nechal si do ní vsunout kroužkový roubík, který mi ústa otevřel doširoka. Tlumeně jsem hekl a cítil, jak se mi ústa poměrně rychle zaplňují slinami. Oliver ode mě poodstoupil a zálibně si mě prohlížel, mně při tom začalo docházet, co na tom trestu bylo tak ponižující. Byl jsem pevně spoutaný v naprosto odhalující pozici a nemohl jsem zabránit slinám, které mi začaly pomalu stékat po bradě.

"Moc pěkné," poznamenal. "Doufám, že mi neposlintáš zem, jinak si to slízáš."

Sliny už mi stékaly po hrudníku, ramena mě pekelně bolela a já se modlil, aby celé to ponižující mučení co nejdříve skončilo.

"Víš, jak jsem mluvil o tom kufru, ve kterém mám další pomůcky? Tak myslím, že je správný čas na to, abych jednu z nich vytáhl."

Poté na moment zmizel z pokoje, mohlo ale uběhnout jen pár vteřin, než se vrátil a držel v ruce velké gumové dildo. Pozvolným krokem se dostal až přede mě a já ucukl pohledem, jelikož jsem pociťoval ohromný stud.

"Nebudu se opakovat. Dívej se mi do očí," pronesl klidně a já pohled neochotně přesunul zpět na něj. "Řekl bych ti, abys otevřel ústa, ale to nemusím. Konečně bude ta tvá nevymáchaná pusa trochu ku prospěchu." Poté už na nic nečekal a zasunul mi dildo do otevřených úst. Začal s ním pomalu pohybovat, zatím ne příliš hluboko, ale cítil jsem, jak mi na hrudník dopadají další sliny, které jsem nedokázal zadržet. Nemohl jsem polknout, nasát, nemohl jsem nic.

Poté mi dildo několikrát zastrčil hlouběji do krku a já zachrčel v dávivém reflexu, za což jsem se styděl ještě více. Oliver hračku pomalu vytáhl a zlehka mě s ní plácl přes tvář, až jsem ji měl celou mokrou. Odložil dildo stranou a místo toho mi začal uvolňovat nohu, která tak pomalu klesala na zem.

"Moc šikovný," poznamenal, když začal uvolňovat provaz, kterým byl úvaz připevněný ke kruhu, a zároveň mě pevně chytil za provazy na rukou, aby mě zatlačil do kleku. Až na zemi mi ruce a hrudník začal rozvazovat, velmi pomalu a opatrně mi ruce přesunul dopředu a já cítil, jak bolest v ramenou ustává.

"V pořádku?" zeptal se. Souhlasně jsem zahuhlal, jelikož o moc více mi kroužek nedovoloval, a já vztáhl ruce k zapínání roubíku, abych si ho vyndal.

"Nemám pocit, že bych ti dovolil něco takového udělat," napomenul mě ostře a ruce mi za zápěstí přitiskl podél těla. Napjal jsem se a cítil, jak mé vzrušení začalo stoupat.

"Ani se nehni," rozkázal a zvedl se na nohy, aby mě mohl obejít. Jakmile stál přede mnou, chvilku se na mě mlčky jen tak díval a mé tváře opět červenaly studem. Čelist už mě bolela a sliny se vpíjely do gumy mého spodního prádla.

Oliver si dlaní přejel po vybouleném rozkroku a já jeho ruku roztouženým pohledem následoval. Třeba z něj konečně uvidím něco více. Nebo dokonce ochutnám.

"Chceš se posunout dál? Jsi na to připravený?" zeptal se a začal si rozepínat knoflík u džínů, stále mě u toho však kontroloval pohledem.

Horlivě jsem pokýval hlavou a sledoval, jak si džíny stahuje. Poté si ze sebe stáhl triko a následovaly i boxerky, které odhalily jeho napůl tvrdé mužství. Cítil jsem, jak mnou při pohledu na jeho slabiny projela silná vlna chtíče, a ihned jsem zapomněl na bolest čelisti. Potřeboval jsem ho mít v ústech, celého.

"Mám si vzít kondom?"

Bez váhání jsem zavrtěl hlavou. Nevypadal jako někdo, kdo by nezodpovědně šířil pohlavní choroby křížem krážem.

"Dobře," přikývl. Poté se vydal ke skříňkám, v jedné se chvilku štrachal, až vytáhl roubík ve tvaru malého penisu. Vrátil se zpět ke mně, vsunul mi ho do úst a bolestivě pevně mi ho utáhl za hlavou přes druhý roubík, který už jsem měl v ústech delší dobu. Žalud umělého penisu se držel jen kousek od místa, které by již vyvolalo dávivý reflex, a kořen byl připevněn ke koženkovému plátu, který mi překrýval celá ústa a já tak konečně přestal slintat. Zato jsem měl ústa dokonale zaplněná.

"Svlékni si boxerky a podej mi je," zněl další rozkaz. Bez váhání jsem se z nich v kleče dostal, podal mu je a vzápětí mi tváře zrudly studem, když mi jimi začal otírat poslintanou bradu, hrudník a břicho.

"Jinak bys mi těma slinama zašpinil celou podlahu," poznamenal a odhodil mé spodní prádlo stranou. V tu chvíli už se má tvrdá erekce tyčila vzhůru.

"Tak…," protáhl a sjel mé nahé tělo pohledem. "Zahrajeme si takovou hru. Pokud mě vydržíš následovat po čtyřech tak dlouho, abych s tím byl spokojený, dovolím ti mě vykouřit."

Chtěl jsem podotknout, že nechápu, v čem je to hra, ale byl jsem příliš nadržený na to, abych mu vzdoroval. A odmlouvat jsem beztak nemohl, jelikož jsem měl ucpaná ústa. Když tedy Oliver začal couvat směrem ke dveřím do chodby, váhavě jsem ho po čtyřech následoval. Prošli jsme takto do chodby, zahnuli do kuchyně a obešli linku, až jsme se dostali zpět do obýváku z druhé strany.

"Hezky se umíš plazit," podotkl. Poté začal znovu couvat, tentokrát ale směrem ke koupelně. Kolena už mě pěkně bolela a vzrušení se tříštilo s bolestí a ponížením. Chtěl jsem, aby s tím mučením už přestal.

A nechtěl jsem, aby to někdy skončilo.

"Vlez si dovnitř," rozkázal mi, když jsme se dostali až ke dveřím sprchy. Odsunul je stranou, abych se dostal dovnitř, a jakmile jsem tak učinil, vlezl si za mnou.

Klečel jsem u jeho nohou a neubránil se pohledu na jeho vztyčené mužství. Čelist už mě pekelně bolela, ale za každou cenu jsem mu ještě chtěl udělat dobře. Ochutnat ho. Cokoliv.

Vztáhl ke mně ruku a odepl mi roubík ve tvaru penisu. Odložil ho na ručník položený vedle dveří do sprchy a poté vzal do ruky svou tvrdou erekci. Narovnal jsem se v zádech a natáhl jsem k němu ruce, abych si ho mohl za zadek přitáhnout blíž.

"Měl jsem ti nechat svázané ruce," uchechtl se, ale nijak si nestěžoval. Chytil mě za vlasy a vsunul mi svůj penis do úst široce otevřených roubíkem. Zabořil jsem mu nehty do jeho pravé půlky a volnou rukou jsem nahmatal jeho varlata, abych si s nimi mohl trochu pohrát. Tempo a hloubku přírazů si určoval sám, takže jsem se soustředil jen na pravidelné dýchání a své ruce, kterými jsem ho dráždil.

A musel jsem přiznat, že bylo zatraceně vzrušující, jak jsem sám nemohl zavřít pusu a on mi do ní přirážel dle libosti, jako bych byl jen hračka na jedno použití, nic víc. Lehce jsem mu za varlata zatahal a silně jsem mu zmáčkl půlku, na což mi odpověděl vzrušeným zamručením a lehce zvýšil tempo svých přírazů. Naštěstí nebyly mířené příliš hluboko, takže jsem se nedávil. 

Jako bych to v tu chvíli zakřikl. Zrychlil své přírazy ještě více, pevněji mi sevřel vlasy a doslova mi šukal ústa. Nad představou, že jednou už to nebudou jen ústa, mi vzrušeně cuklo v bolestivě tvrdé erekci. 

Koupelnou se rozeznělo Oliverovo dlouhé zasténání, prudce mi vysunul penis z úst a celý můj obličej postříkal spermatem. Dopadlo mi na nos, bradu, do otevřených úst, na oční víčka. Tiše jsem zamručel, když mi povolil a vyjmul z úst roubík. Čelist jsem měl ztuhlou a rozbolavělou, zavíral jsem pusu velmi opatrně a pomalu a polkl jsem sliny i s trochou spermatu. 

Oliver zapnul sprchu a pak se ke mně sklonil. Pomohl mi na nohy a rovnou mě natiskl na stěnu sprchy, která byla stále studená, jelikož se ještě nestihla vyhřát teplou sprškou vody. Dlouze mě políbil na rty, oběma rukama mě držel za tváře a já mu ruce ovinul kolem krku, abych si ho k sobě mohl přitisknout co nejpevněji. Tělo na tělo. Srdce na srdce. 

Líbal jsem ho lenivě, beze spěchu. To však vůbec neodpovídalo tomu, jak zoufale žadonila o pozornost má erekce. Oliver si mě za boky otočil zády k sobě a zvedl mi za zápěstí ruce nad hlavu. Cítil jsem, jak mi prsty zavadily o kovové dlouhé madlo. 

"Chytni se," pobídl mě a já prsty obemkl kolem chladného madla. Na moment ode mě odstoupil a já dle zvuků poznal, že si do dlaní pravděpodobně vymačkává sprchový gel nebo šampón. Sprchou se rozlehla svěží vůně vodního melounu a vzápětí mi Oliver začal omývat lýtka. Rozechvěle jsem vydechl a položil si čelo na postupně se ohřívající kachličky, nechával jsem se od něj umývat a masírovat.

Postupně se posouval výš, přejížděl mi dlaněmi po stehnech a přes zadek se poté přesunul na záda. Zároveň mě začal líbat na rameno, dlaněmi mi vyjel dopředu na hrudník a natiskl se na má záda. 

"Už jsem tě chválil, jak moc jsi šikovný?" vydechl mi do ucha a pravačkou mi sklouzl po břiše.

"Chvály není nikdy dost," zahihňal jsem se a vzápětí trhaně zalapal po dechu, když vzal do dlaně mé tvrdé mužství. Pomalu začal rukou pohybovat, druhou paží mě objímal kolem hrudníku a rty cestoval mezi mým ramenem a krkem. Nechával za sebou vlhkou stopu, kterou vzápětí smývala voda tekoucí ze sprchy.

"Zasloužíš si odměnu," zamumlal a zrychlil pohyby své ruky. Zaklonil jsem hlavu, prohnul se v zádech a sprchovým koutem i celou koupelnou se rozlehlo mé vzrušené zasténání. Byl jsem na hraně, stačilo jen skočit. 

Stiskl mě ještě pevněji a pohyby byly kluzké díky další dávce gelu, kterou si těsně předtím znovu vmáčkl do dlaně. Křečovitě jsem se držel madla, jako by na tom závisel celý můj život. S blížícím se orgasmem se pode mnou podlamovaly nohy, ruce se mi chvěly a oporu jsem měl jen v Oliverovi samotném. Hlasitě jsem zasténal a sevřel víčka ve slastné křeči, cítil jsem jeho rty na svém krku a ruce, které mě podpíraly, abych se nesložil na zem.

Jeho blízkost mě zabíjela. Ničila. Dělala šíleně šťastným. Motala se mi z něj hlava. 

Následujících několik minut jako by bylo zahaleno do neurčité mlhy. Vnímat jsem dokázal, až když jsem ležel v posteli, hlavu jsem měl položenou na jeho odhaleném hrudníku a on si k sobě mé nahé tělo tiskl způsobem, ze kterého jsem se tetelil spokojeností. 

Vdechl jsem vůni jeho kůže, na které stále zůstávala stopa parfému, poslouchal tlukot jeho srdce a uvědomoval si, že jsem opravdu šťastnější než kdy dříve. Že jsem nikdy nic takového necítil. 

A taky jsem si zatraceně dobře uvědomoval, jak brzy na takové pocity bylo. 

"Nemáš hlad?" zeptal se Oliver, zatímco mi prsty zlehka přejížděl po zádech. Měl jsem z toho husí kůži, přejížděl mi po zádech mráz, ale takový ten příjemný. "Docela jsme tu večeři zazdili."

Nepotřebuju jíst, když jsem s tebou. Tvá přítomnost mě dokáže nasytit více než dostatečně.

"Můžem si objednat pizzu," zakřenil jsem se. 

"Úžasný," odfrkl si pobaveně. "Chtěl jsem ti předvést své kulinářské schopnosti."

"Kolik vůbec je?" Věděl jsem, že jsem dorazil kolem půl sedmé, ale netroufl jsem si hádat, kolik času uběhlo. 

"Bude devět," oznámil mi. "Čas letí, když se člověk dobře baví, že?"

"To bezpochyby," přitakal jsem a posunul se výše. Zapřel jsem se vedle jeho hlavy, naše nosy se při tom téměř dotýkaly. "A ty máš hlad?"

"Spíš chuť," přiznal a nadzvedl hlavu, aby mě políbil. Stáhl si mě na sebe, naše nahá těla se pod pokrývkou tiskla k sobě a jazyky se ochutnávaly. Ne, nepotřebovali jsme jinou večeři. 

Nevěděl jsem, kde začínal jeden a končil druhý. Byli jsme propleteni do sebe, horní i dolní končetiny, prsty, jazyky. Trvalo to minuty. Možná i hodiny. Nepotřeboval jsem nic víc než jeho. 

Venku zafoukalo a zimní vítr nadzvedl záclonu, až dovnitř pronikl chlad. Naše těla byla však tak rozpálená, že nám to ani v nejmenším nevadilo. Už zase jsem byl tvrdý a nadržený. A ani on na tom nebyl jinak. Sklouzl jsem mu dlaní do klína, on si mě ale přetočil pod sebe a ruce mi přišpendlil vedle hlavy. Klišé.

Zatraceně žhavý klišé.

"Nespěchej, hezky postupně," zašeptal a zlehka mě kousl do ušního lalůčku. Měl jsem pocit, že se udělám jen z jeho hlasu.

Váleli jsme se takhle ještě dobrou hodinu, možná dvě, a ani v nejmenším se nám nechtělo spát. Povídali jsme si, líbali se, osahávali, znovu si povídali a takhle pořád dokola. Dozvěděl jsem se, že se mu ráno zatraceně nechce do práce, protože bude nevyspalý a nebude myslet na nic jiného, než jak by mě v kanceláři ohnul. Pak jsem zjistil, že měl k obědu steak s pepřovou omáčkou a šťouchanými brambory. Že si jeho rodiče pořídili psa. Že si musí zajít ke kadeřníkovi. A že bych měl jít taky (protože evidentně mu můj účes ala vrabčí hnízdo asi není dost dobrý). Že jsem sakra učenlivý a příště vyzkoušíme vosk. A když jsem v závislosti na tom prohlásil, že spoilery mě neberou, tak ať si dá pusu na zámek, ohnul si mě přes stehna a dál mi pár ran přes zadek.

Já se hrozně smál, vrtěl se a snažil se ho praštit, abych dostal ještě.

A o půl dvanácté jsme seděli na gauči a jedli rozmraženou pizzu, co jsme na chvilku hodili do trouby, jelikož nás nakonec hlad přece jen dohnal. Oliver nadával, že si úplně rozhodí jídelníček a spací režim, ale nacpal do sebe celou jednu pizzu a ještě kousek ode mě, takže mu to zase až tak vadit nemohlo. Pak jsme se natáhli na gauči, příjemně přejedení, a společně sledovali první díl Shadow and Bone. Potom druhý. A v rámci porušeného spacího režimu ještě třetí.

A bylo to zatraceně skvělý.

Hodnocení
Příběh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)
Vzrušení: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)
Originalita: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (35 hlasů)
Sloh: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (34 hlasů)
Celkem: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (39 hlasů)

Komentáře  

+4 #6 Odp.: Oliver – 12. kapitolavisions_of_dream 2021-07-27 17:49
Miky: Já zas mám přesně takovýhle akcičky ráda. :lol: A právě o to se snažím, protože ono by to dlouhodobě jen na sexuální bázi asi nefungovalo. :D
Isi: My se prostě vždycky shodnem, že jo. :lol: A jako vím, že klišé je klišé, ale já mám některý celkem ráda. :-)
Citovat
+6 #5 Odp.: Oliver – 12. kapitolaIsiris 2021-07-26 22:54
:-) To Oliverovo šeptavé uklidňování mi způsobilo husinu...
Navzdory tomu - ještě že je léto a všude kolem je dostatek zmrzliny; po (nejen) prvním přečtení jsem se potřebovala trochu zchladit :D
+ "Já se hrozně smál, vrtěl se a snažil se ho praštit, abych dostal ještě. " - :D Erik je prostě fakticky k pomazlení - a zároveň k ošukání, jak to posledně (nebo kdy přesně) Oliver tak hezky shrnul 8)
A mmch. souhlas s tím zatraceně žhavým klišé ;). To je naprosto výstižně popsaný ;)
Citovat
+6 #4 Odp.: Oliver – 12. kapitolaMiky 2021-07-26 12:33
Akce jde tady sice absolutně mimo mě, ale souhlasím s klukama, že je to popsáno pěkně barvitě a realisticky ;-)
Mě se tady moc líbí ten jejich vztah, jak se to mezi nimi prohlubuje, že to není jenom o tom jednom, koukají na seriály a dělají to všechno, co každej jinej pár :-)
Citovat
+4 #3 Odp.: Oliver – 12. kapitolavisions_of_dream 2021-07-26 12:04
Tamanium: Děkuju, to mě moc těší! :) Snažím se o to, aby to bylo co nejrealističtější.
gayděvka: Už i blesky? Tak super! :D A určitě souhlasím. :)
Citovat
+8 #2 Odp.: Oliver – 12. kapitolaGD 2021-07-25 10:56
Tak tady to parádně jiskří a už i blesky se objevily ;-) :D Je hezké jak Oli na něj jde pomalu, tak to u těhle věcí má být. Pak si to užijí oba naplno.
Citovat
+11 #1 7 dní...Tamanium 2021-07-24 17:07
...jsme si počkali a dočkali se. Krásná vzrušující akce, co se povedla. Užil jsem si to a rozhodně mě to opravdu bere. Líčíš to tak živě, že... sakra! Už se zase těším na příští sobotu.
Citovat